Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kanada wprowadza trzecią płeć.

Jak czytamy w portalu pch.pl:

 

Rząd Kanady planuje wprowadzić „bezpłciowe” dowody osobiste. Obywatel tego kraju będzie mógł wpisać sobie w rubryce „płeć” znak X, by uniknąć deklarowania się jako mężczyzna lub kobieta.

 

Premier Kanady Justin Trudeau o planach swojego rządu poinformował na homoseksualnej paradzie w Toronto. Jak powiedział, jego gabinet już pracuje nad wprowadzeniem „neutralnych płciowo” dowodów osobistych, które obowiązywałyby w całym kraju. Kanadyjczycy nie będą już zmuszeni do podawania swojej płci biologicznej w dokumentach. Wystarczy, że wpiszą znak X, by wskazać tym samym na inną „tożsamość płciową”.

http://www.pch24.pl/kanada-konczy-z-kobietami-i-mezczyznami–wprowadzi-neutralne-plciowo-dowody-osobiste,44385,i.html#ixzz4Dqb9tY2g’

Jak widać to wszystkie rządy świata współpracują z szatanem. Polskę odwiedził Obama. Przyjął go przedstawiciel PIS, partii niby konserwatywnej, katolickiej. Przyjął zdeklarowanego komunistę i osobe, która jako pierwsza z urzędów w USA wprowadziła trzecią łazienkę neutralną płciowo w Białym Domu.

 

Powoli zbliżamy się do czasów Sodomy I Gomory, tudzież do Noego. Tylko garstka ludzi widzi co sie  dzieję. Zajęci sa sprawami doczesnymi kiedy świat upada. Podstawowe wartości oparte na Słowie Bożym są niszczone.

Myślę, że Bóg nie pozwoli długo na łamanie Jego Prawa.

 

Bo jak w dniach owych przed potopem jedli i pili,żenili się i za mąż wydawali,aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki, i nie spostrzegli się, że nastał potop i zmiótł wszystkich, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego.(Ew.św.Mateusza 24,38-39)’

 

Zaktualizowane: 8 lipca 2016 - 21:39

46 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Ludzie w krajach biedniejszych ( takich jak Polska ) i nie tylko, są umęczeni przez rządy zaprzedane Upadłym Aniołom i ich hersztowi Lucyferowi. Jeśli ktoś tego nie widzi jest albo złej woli albo jest po prostu zaślepiony. Tak dalej żyć już się nie da. Ludzie opamiętajcie się w końcu, jeśli jeszcze jest w was człowieczeństwo. Jeszcze nie jest za późno… Na marginesie. A.P.Z. dzisiaj ode mnie odpoczął 😉 .

 2. Tyrania ludzi złych i zgniłych ( w Polsce i na świecie ) osiągnęła szczyt. Przez ich butę i pychę wielu porządnych ludzi się załamuje i odchodzi od wiary. Gniew Boga jest jednak bliski. W dniu Jego sądu dostaną stosowną odpłatę za swe plugawe czyny. Obyśmy do tej chwili ukojenia dla wierzących w Chrystusa, a męki dla nich dotrwali.

 3. Propagandowy śmieć mający dzielić ludzi ( w czym ludzie pokroju Urbana są niestety dobrzy… ) https://youtu.be/YGmlDniVg-I.

 4. mieszkalem w Kanadzie przez 16 miesiecy, finansowo bylo moze i lepiej niz tu, gdzie jestem teraz, jednak duchowo, praktycznie nie zylem… dziekuje Jezusowi, ze dal mi madrosc, zeby wyjechac z Kanady

  1. Je mieszkam we Francji i duchowo umarlam pare lat temu.

 5. UWAGA !! Wiadomość z ostatniej chwili.
  Cztery ???? uciekły z więzienia .
  Trwa pościg. ?

  1. To chyba do mnie dotarły przez morze? i po lądzie ? .
   Przy okazji zjadając liście słonecznika ? ostatecznie kończąc w brzuchu koguta?

 6. ………
  ____________________
  wykasowałem Twój koment Marcinku, ponieważ mam koncepcje tekstu o tym i nie chce wyprzedzać.
  Problem jest poważny a nawet bardzo poważny. Piotr

  1. Oki
   spokojnego szabatu kochani

 7. Mój naród cierpi przez głupotę zaczadzonych śmiertelnym kultem królowej niebios, przez którego przeklęte skutki cierpią porządni ludzie. Nie martwcie się jednakże. Już nie długo to my, pokładający nadzieję w Chrystusie, będziemy się się weselić, podczas gdy oni będą płakać. Cierpliwści. Wytrwajmy.

 8. Naród wybrany-Izrael jest w znacznym stopniu skażony przez istoty pochodzenia demonicznego, nie mających z ludźmi nic wspólnego przez brak człowieczej duszy. Problem tkwi w tym jak ich odróżnić. Prawdziwy Izraelita ( starozakonny ) z nabożnością i pietyzmem traktuje Torę, ma szacunek do Boga, kocha bliźnich, a odrzuca talmud. Natomiast żyd na odwrót. Jeszcze istnieją Hebrajczycy mesjanistyczni, którzy uznają Nowy Testament, ale to już inna historia. Zapomniałbym. Kto nienawidzi uciemiężonych przez żydów i pogan Izraelitów tego zniszczy Bóg Ojciec, poprzez Swego Syna Jezusa Chrystusa mocą Ducha Świętego. Bywajcie zdrowi. Oby wam Jezus Chrystus błogosławił. Z Bogiem.

 9. Taka ciekawa uwaga. Polokatolicy, którzy uważają się za jedynych prawdziwych patriotów, mówią tak tragikomicznie po polsku, iż przy ludziach tak oczytanych jak np. Urban, brzmią i wyglądają jak osoby upośledzone umysłowo… I co gorsza ze swego nieuctwa są jeszcze tak dumni ( jeśli dumą napawa ich fakt, iż zostaną potępieni to gratululuję im rozumu… ). Dlatego musimy być bardzo wdzięczni Bogu za to, iż to właśnie nas wybrał do poznania prawdy o tym upadłym świecie, a w konsekwencji przeznaczył nas do zbawienia i z Nim Przebywania, a nie do potępienia i wiecznego od Niego oddzielenia. Chwała Ci za to Boże Ojcze wiekuisty na niebie i na ziemii, Jezusie Chrystusie, Zbawco Nasz oraz Duchu Święty, Pocieszycielu nasz. Cześć i chwała na wieki, wieków. Niech tak się stanie.

 10. Kończąc. Ludzie ciężkiej roboty fizycznej ( chłopi, robotnicy, rzemieślnicy, przedsiębiorcy mali i średni itd., normalnego usposobienia ) na wzmiankę o tym, iż powinni się nawrócić odpowiedzą różnie. Ch.- Ależ wiary ojców i dziadów nie można porzucić!. R.- Jak mi to ulży w życiu?. Rz.- W czym mi to pomoże? P. miś- Co się mnie od tego polepszy?. Umysłowcy ( szeroko pojęta klasa próżniacza w większości gardząca w/w, choć część to porządni ludzie, znający się na tym co robią ) w większości są tak przeintelektualizowani, iż zwyczajnie nas wyszydzą, uważając nas chrześcijan, za bandę nawiedzonych szurów…

 11. Czy według was Chrześcijanin może świętować urodziny/imieniny? Chodzi mi głównie o to, że pojawia się tam zawsze alkohol i głośna muzyka.

  1. Disco polo i spadanie pod stół połączone często z rzyga….ekhm wymiotowaniem oraz inne… ( dopowiedzcie sobie sami ?) To zależy od biesiadników. Jeśli są rozumni to nauczać o Chrystusie, a jeśli nie to w ogóle nie przychodzić/nie wyprawiać.

  2. Wszystko jest dla ludzi alkohol i muzyka,najważniejsze to umiar i jaki rodzaj muzyki będzie słuchany.
   No bo nie bardzo wyobrażam sobie spotkanie rodzinne,czy też z przyjaciółmi w rytm satanistycznej muzyczki zalewane litrami alkoholu.
   W tym roku prosiłam Pana Jezusa ,aby pomógł mi przejść ten dzień tak,żebym nie skupiała się na sobie tylko żeby była oddana Chwała Bogu.
   I tak się też stało,kilka dni przed urodzinami dostałam najlepszy prezent na świecie biblię od mojego kochanego braciszka?.
   I kilka dni po sms,reszta dzięki Bogu zapomniała.
   Tak się zastanawiałam czy nie lepiej obchodzić nowo narodzenie,ale to już jak ktoś uważa.

 12. Zauważyliście, iż przeklętym ( nie uśpionym czy też zwiedzionym ) przez Boga coraz bardziej miesza się w glowach. Nie zważają już na nic i na wszystko jak atakują. Taki demoniczny/diaboliczny obłęd.

 13. Piotrze, czy podałbyś mnie jakieś wersy biblijne traktujące o błaznach/ludziach nie poważnych?

  1. Mam pytanie. Jak postępowano w starożytnym izraelu z patologicznymi nierobami?

 14. Dobry komentarz.Szczęść Boże.

  1. Karol Szulawiak

   „Podstawą zbawienia człowieka od zawsze była i jest wiara w Boga i wynikające
   z niej posłuszeństwo Bogu ( sama wiara nie wystarczy, bo kto wierzy – spełnia
   uczynki )”

   Czyli łaska Chrystusa, przez którą dostępujemy wiary już nie wystarcza? Jego śmierć na krzyżu to za mało? Uczynki…Człowiek usiłuje sobie wmówić że jest jakaś cząstka, jakiś niewielki promil zasług dla samego człowieka. Czyż drzewo ma jakąkolwiek zasługę w tym że rośnie? Czy ma jakąkolwiek zasługę w tym, jakie owoce wydaje? Przypisywanie sobie jakiegokolwiek udziału w zbawieniu, jest odbieraniem chwały Bogu. NIKT nie może przyjść do Ojca, jeśli go Chrystus nie pociągnie. Uczynki są owocem wiary. Chrystus zasiewa, podlewa i pielęgnuje drzewo wiary. Łaską jesteśmy zbawieni przez wiarę i nie jest to nasza zasługa, lecz dar od Boga. Chrystus nie utraci nikogo, kogo dał mu Ojciec i nikt nie wyrwie zbawionego człowieka z Jego ręki. Czyż mam sobie cokolwiek przypisywać? Czyż moje nędzne życie, moje nędzne uczynki mogą zadowolić Boga i pomóc mi w osiągnięciu zbawienia? Osiągnąć zbawienie..Samo to zdanie już przeczy Ewangelii, gdyż u ludzi to niemożliwe. Uwierzyć i spełniać uczynki. Ilu jest ludzi wierzących bardzo mocno, ze wszystkich sił, spełniających wszelkie uczynki…A jednak błądzących i będących w duchowym cudzołóstwie z wielką wszetecznica?
   Cały ten tekst mimo wszystko w jakimś tam stopniu pokazuje że człowiek coś może…takie tłumaczenie „nie da się zapracować, no ale może jakoś Boga przekonam, może akurat mnie wybierze” i w tym celu człowiek właśnie…pracuje. O ironio.
   Lecz bez Boga NIC nie można uczynić. A skoro nic…to nic. Dosłownie. Człowiek jest grzeszny z natury. Taki już powstał. Bez Bożej łaski nic nie wskóra. Pisanie że fundamentem zbawienia jest wiara i uczynki to herezja. Fundament zbawienia jest łaska. Bóg łaskawie może zasadzić drzewo (wiarę) na pustyni (grzeszny człowiek) podlać ją (ochrzcić Duchem Świętym) i sprawić że wyda owoce (uczynki).
   A tak na marginesie…Duch Święty..kim jest? Czyż Biblia nie mówi że „Duchem jest Pan”.
   Pytasz więc, dlaczego Bóg potępia ludzi niezbawionych?
   A czy garnek może się kłócić z garncarzem?

 15. to może i ja wybiorę sobie płeć – i przerobię się na „kena”, w końcu będzie spokój z pożądaniem seksualnym 😀

 16. Poznanie Prawdy

  Ciekawe, w kraju rzekomo który miał być przejęty przez Kevin Annett.. Miała być tam sprawiedliwość, państwo prawa. A tu proszę Sodoma i Gomora. Wgl. to ITCCS nie wypełniło swoich założeń, jak jakiś prank…
  Nie wiem co o tym sądzić.

 17. Poznanie Prawdy

  Koniec jest bliski, rzeczywistość sypie się na najdrobniejsze kawałeczki, to coś gorszego niż jakiekolwiek wyobrażenie o końcu świata. A będzie jeszcze gorzej. Widać to po zjawiskach na całym świecie, burz powinno być także więcej i klęsk. Duchowo i psychicznie ludzie będą otępieni, będą to odczuwać w każdym aspekcie życia, gdziekolwiek są nie uciekną od tego uczucia. Będzie głód, zaraza muzułmanów na Europę, ludzie będą się otumaniać i ogłupiać na wszelkie możliwe sposoby i każdą informację ze świata będą lekceważyć. Uciekną w cielesność, hedonizm. Jeśli się wypalą zaczną zażywać psychotropy, narkotyki. Będą się upijać do nieprzytomności. Szczególnie w owych dniach ludzie uciekną do wirtualnej rzeczywistości połączonej z tą rzeczywistością. I co z tego, jeżeli istnieje tylko jedna rzeczywistość. Lecz Szatan będzie chciał wmówić zupełnie coś innego i wmówić złudzenie jakoby można było uciec od tej rzeczywistości do bardziej bezpiecznej. Nie będą chcieli wziąść odpowiedzialności za otaczającą rzeczywistość. Pewnie będzie to wzrastać w ciągu kilku lat, a następnie nastaną jeszcze trudniejsze czasy pod panowaniem antychrysta, dowódcy upadłych, który ostatecznie wskaże drogę ku całkowitej zagłady w morzu korzystnych technologii. I co z tego, że będą oni posiadać najnowocześniejsze technologie (których nawet my do końca nie znamy) skoro sami sprowadzą na siebie wyrok.

  1. Oj wiem o co chodzi, bo sam czasem uciekam od tego wszystkiego w taki sposób, granica między rozumnym używaniem a uzależnieniem jest niedaleka w obliczu beznadziei jaką serwuje świat i ludzka złość, człowiek autentycznie chce uciec do „innego świata”, tylko często pomija się że tym innym światem ma być – Boże Królestwo, które nadciąga tutaj ze swoim Sądem

 18. Ludzie nie mają pieniędzy. To widać po tłumach w dyskontach/wielkich sklepach w czasie promocji i galeriach/lumpeksach na wyprzedażach. Za wypłatę można kupić coraz mniej, bo ceny nie są niskie nawet w najtańszych miejscach… Przez to ludzie szukają zapomnienia w najtańszej gorzałce czy browarku… Jak tak dalej będą się sprawy miały to człowieczeństwo w ludziach zupełnie zaniknie…

 19. Autentyczne potrzebujący, którzy wpadli w tarapaty z nie własnej winy, nie dostaną państwowej zapomogi ( według zusu się nie należy… ), a różni kombinatorzy i obiboki dostają… Taki jest ten szatański system… Nagradza bydlaków, a karze równiaków…

 20. System, firmowany przez lucyferian, zmusza ludzi do bezpardonowej, ba, bestialskiej ( wszystkie chwyty dozwolone… ) walki. Dlatego już od małego psuje się ciało i ducha człowieka, by był posłusznym niewolnikiem. Człowiek Chrystusowy to nie istota zniewolona prawami tego upadłego świata, a wolna dzięki ewangelicznej prawdzie. Więc walczmy dopóki nie zabraknie nam tchu w piersiach, krwii w żyłach i tętnicach, siły w mięśniach, hartu ducha itd. Ku Chrystusowemu królestwu! Naprzód, bez trwogi i bojaźni! Z Bogiem.

  1. Praktyczny skutek nauki ewolucyjnej to – walka o przetrwanie, przetrwanie w wymiarze jako priorytet, walka o prawdę to obcy element dla tej mentalności.
   Teologia ewolucjonistyczna jest dosłownie BEZnadziejna

 21. Żeby w tym kraju chorować albo robić coś konstruktywnego trzeba mieć żelazne zdrowie, by nie dać się urzędniczej sforze oraz tabunom zainfekowanych watykańskim wirusem „życzliwych” 😉 .

  1. Przykład „rutynowej kontroli drogowej” ( prawidłowo jadącego użytkownika drogi ), ktora nie ma jasnego umocowania w przepisach daje wiele do myślenia o tym państwie zwanym dla niepoznaki III RP miast PRL 2.0…

   1. Policja boi się mętów, a gnoji porządnych… To woła o pomstę do nieba!

 22. Piotrze, analizowałeś kiedyś na swoim blogu na czym polega i z czego wypływa chamstwo/dziwkarstwo? Moim zdaniem co innego jak ktoś się urodził chamski/szmacki, a co innego jak został schamiony/zeszmacony. Pierwszy jest przeklęty, a drugiego można uratować, choć wymaga to ogromu pracy ewangelizacyjnej.

 23. Niedługo dużej ilości istot demonicznych pospadają maski i okaże się kim są naprawdę. Dla większości będzie to straszne i wstrząsające przeżycie, ale nie dla zhartowanych w bojach z nimi Bożych ludzi.

 24. Nasz zażarty i śmiertelny bój dobiega ( miejmy nadzieję ) chwalebnego końca u boku Chrystusa, a ich haniebnego u boku lucyfera. Musimy wytrwać, by zwyciężyć. To już tylko chwile. Z Bogiem.

 25. Telewizja znięchęca do działania, internet pobudza ( radio służy głównie do rozrywki i wczasie wojny/klęsk żywiołowych do przekazywania ważnych komunikatów, więc je w tym zestawieniu pomijam ). Dlaczego? To proste. Telewizja jest jednotorowa i martwa, a internet interaktywny i wielotorowy.

 26. Nie jestem zadowolona z tego co robi rzad tredau w kanadzie , edukacja jest cekowo zanizana, I dzieci sa od I klasy szkoly podstawowej demoralizowane przez” Curicullum sex education”, cala edukacja(czyli z ramienia obecnej partii liberalnej) dazy do przekreslenia wartosci chrzescijanskich , kanada zmierza w bardzo zlym kierunku , a obywatele sa pod calkowita kontrola rzadu.Demokracja w tym kraju jest tylko teorytyczna , ludzie ktorzy zostali urodzeni i wychowani w tym kraju nie potrafja logicznie myslec, przejrzec na oczy co sie dzieje w kraju i na swiecie.Pan Bog ma tak wielkie serce przepelnione miloscia ze w cierpliwosci znosi wszelkie upokorzenia , znieslawienia przez upadla ludzkosc , ale to wszystko do czasu kiedy pan Bog zdecyduje na kare i zaglade ludzkosci , na ktora ludzkosc zapracowala.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish