Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„W reklamie mydła Dove z okazji Dnia Ojca występują dwaj całujący się tatusiowie-homoseksualiści”

Geoffrey Grider

Firma produkująca mydło Dove wypuściła w poniedziałek „podnoszącą na duchu” reklamę z okazji Dnia Ojca, która pokazuje dwóch tatów-gejów całujących się i kołyszących niemowlę do snu.

„Dlatego wydał ich Bóg haniebnym namiętnościom, gdyż nawet ich kobiety zamieniły naturalne współżycie na przeciwne naturze. Także mężczyźni, opuściwszy naturalne współżycie z kobietą, zapałali w swej pożądliwości jedni ku drugim, mężczyzna z mężczyzną, popełniając haniebne czyny i ponosząc na sobie samych należną za swój błąd zapłatę” (List do Rzymian 1:26-27, UBG)

Jednominutowa reklama pod tytułem „Opieka sprawia, że mój Tato jest moim Bohaterem” stanowi montaż wzniosłych migawek ukazujących relację ojca i córki oraz ojca i syna nagranych na kamerę. Na ekranie pojawiają się różne przesłania mające opisać tatów. „Ci, którzy robią więcej, niż do nich należy” – głosi jeden z napisów, a inny: „Ten, który urzeczywistnia marzenia”.

 

„Gdy się o kogoś troszczysz, zawsze będziesz dla tego kogoś bohaterem” – głosi opis nagrania. „W ten Dzień Ojca pokaż swojemu tacie to, jakim jest dla ciebie bohaterem. Opieka czyni mężczyznę silniejszym. Pokaż nam, jak twój tata okazuje #PrawdziwąSiłę”.

Reklama ta jest częścią kampanii marketingowej Unilever, spółki dominującej, stojącej za marką Dove Men+Care, której celem jest lansowanie linii produktów pielęgnacyjnych dla mężczyzn i promocja ojcostwa. Rok temu Dove wypuściło reklamę z okazji Dnia Ojca z dwoma przyszłymi ojcami. Również w tej reklamie znalazła się para gejów.

Tegoroczna reklama ma za zadanie ukazać „ewolucję” ojcostwa

„Jako marka skupiamy się na ewolucji męskości i podkreślaniu opiekuńczej strony ojców” – powiedziała w komunikacie dla prasy Jennifer Bremner, kierownik ds. marketingu w Unilever.

„Definicje heroizmu były tradycyjnie oparte na sile fizycznej, ale w tym Dniu Ojca Dove Men+Care świętować będzie to, jak bohaterowie pozyskują siłę z momentów, gdy okazują troskę, co wynosi ich do statusu bohaterów w oczach innych” – stwierdziła Bremner.

Warto zwrócić uwagę, że reklama Dove pokazująca dwóch ojców została wypuszczona zaledwie dwa dni po najgorszej masowej strzelaninie w historii USA przeprowadzonej w klubie nocnym dla gejów.

Bremner nie skomentowała czasu, w którym wyemitowano reklamę, wydaje się więc, że był to czysty przypadek (za breibart.com).

 

Tłumaczył Jacko. Dziękuje w imię Jezusa.

Zaktualizowane: 17 czerwca 2016 - 11:04

23 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Jakże dziwnym zbiegiem okoliczności angielski rzeczownik „dove” oznacza „gołębia, gołębicę, gołąbka pokoju”. Hm, kogo w Ewangeliach reprezentowała gołębica? Czyżby to świadome szydzenie z Ducha Świętego?

   1. Na przykładzie powyższego cytatu z listu do Rzymian (przytoczonego wyżej) widać komu i dlaczego apostoł Paweł stoi „ością w gardle” tak, że chcą go „wypluć” i „opluć”. Poza radami wskazówkami jak podążać za Zbawicielem demaskował czasy, w których żyjemy. Czasy, które wskazują na bliskie przyjście KRÓLA KRÓLÓW i PANA PANÓW 🙂

 2. Ten upadły świat popada w coraz większy, oszalały obłęd…

  1. Kolejny krok to tolerancja, a właściwie akceptacja zoofilii, a ostatecznie również kazirodztwa i ukochanej perwersji ludzi u władzy, czyli pedofilii.

   1. a właśnie, co do pedofilii, czy tylko mnie zastanawia czemu jest jej tak dużo wśród księży?
    Celibat? Nie, to nie to. Przecież jak nie wytrzyma to jest wiele innych sposobów od masturbacji począwszy, na prostytutce skończywszy.
    To musi być coś głębszego.

    1. Myślę, że dla księży katolickich może być to sposób pozyskiwania mocy oferowanych przez upadłych…

     1. Szacunek za taką wiedzę na temat niecnych praktyk Krk-a.

    2. pedofilia ukazuje jeszcze jeden aspekt doktryny lucyferiańskiej. Ludzie oddający się pedofilii niszczą charaktery młodych ludzi ich okaleczając ich psychicznie i czyniąc ich niezdolnymi do założenia rodziny. Tak więc ponownie realizuje się depopulację.

     Innym aspektem jest wynagradzanie sług szatana energią, odbieraną młodym chłopcom części ich siły żywotnej. Podczas aktu sodomii niejako kradnie się im w ten sposób najpiękniejsze lata życia a pedofil gromadzi ową energię dla siebie, odczuwają wzrost własnej energii oraz siły witalnej. Procedura ta nie jest w pełni rozumiana oraz udokumentowana ze zrozumiałych przyczyn. Jest to w tej chwili teoria. Aby umożliwiać legalnie pedofilię stosuje się stopniowe obniżanie wieku, w jakim można uprawiać legalnie seks. Pedofilia jest najbardziej powszechnym grzechem lucyferianistów. Celują w niej kulty wraz z KRK na czele.

     Źródło:
     http://www.zbawienie.com/doktryna.htm

      1. No właśnie, jedno zboczenie prowadzi do kolejnych – coraz gorszych.

 3. Pan nadchodzi, juz niedługo. Marana tha!

 4. Sama reklama to wspaniały pomysł, bo rodzicielstwo w dzisiejszych czasach skupia się w okół matki. Ojcom też coś się należy ! 🙂 I ludzie to chwycą. Szkoda tylko że dadzą się zmanipulować , że homoseksualizm jest ok 🙁

  1. No właśnie. Ta prohomoseksualna wrzutka w przypadku takiego przekazu jest niczym paskudna parująca psia kupa na środku chodnika reprezentacyjnej ulicy miasta.

   1. Jacuś, uwielbiam Twój styl ?

    1. Hihi, a to jakoś tak wychodzi, spontanik 🙂 Ale dzięki Moniu za tak miłe słowo! 🙂

 5. Ostra i chyba trafna krytyka PiSowców-syjonistów:

  http://chnnews.pl/index.php/pl/kraj/item/3297-opinia-pis-nie-ma-nic-wspolnego-z-nauczaniem-jezusa.html

  Nieźle to feministka Środa ujęła: Idzie nawet dalej, nazywając PiS „partią pogańską”.

  – Być może prawdziwi chrześcijanie nie mogą zajmować się polityką. Byliby nieskutecznie – zastanawia się.

  Wytyka też rozwody posłom prawicy. Jej zdaniem, po tej stronie sceny politycznej jest ich więcej niż na lewicy.

  'Więcej hipokryzji: używam, ale potępiam, zdradzam, ale chodzę do Kościoła, nienawidze innych, ale głoszę miłość'”.

 6. Nie mam jak odreagować, więc napiszę że ta reklama jest debilna, plus dochodzi ta muzyka, nie normalnie to debilne jest.

 7. Z jednej strony zakażony lucyferiańskimi bredniami zachód, a z drugiej wiejące odorem śmierci Krk-a i pokrewne babilońskie kulty…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish