Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Przyjdź do niego

Zaktualizowane: 9 czerwca 2016 - 15:46

11 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Nie wiem co napisac. Jakas dluzsza chwile temu popelnilem w pelni swiadom ten sam grzech ?. Nałóg papierosowy mnie NISZCZY, nie ma funduszy? Odbija mi cos i kradne… ? ja nie potrafie sie z tym pogodzic jak mozna byc az taki ? . Nie wiem czy jestem za słaby czy co? Głupi jestem, to na pewno… A na dodatek nasz administrator daje filmik o Milosci Boga wzgledem nas !!? ?wstyd mi.

  Przepraszam cb Panie Jezu, swiadkiem mojego szczerego zlego samopoczucia przez moj grzech są Ci o to ludzie ? Daj mi sposobnosc do poprawy błagam ocal mnie i Kocham Cie tak jak i WAS miloscia W Panu NASZYM

  A tak podsumowujac to co czuje to jednym slowem MASAKRA. straszne

  1. Jak w ogóle masz na imię? Widzę pilną potrzebę zbiorowej modlitwy o Ciebie.

   Co prawda przezwycieżyłem na dobre pokusę, by okradać bliźnich, zmagam się jednak z okropną słabością, bo mnie w taki sam sposób prześladuje fetyszyzm i wynikający z niego onanizm. To jest krzyż straszny, bo nagle nachodzi mnie zacmienie, silne mrowienie we wiadomych okolicach, oddech przyspiesza, myśli się kłębią i jak bezrozumne zwierzę doprowadzam do wycieków… 🙁 i co z tego, że nie co dzień jak kiedyś. I co z tego, że wzywam imienia Pana jak godzinę później i tak z własnej woli upadam. Jak bardzo żałosne… 🙁

   Mamy poskramiać ciało, a to ono poskramia nas… Widocznie za mało wierzymy w całkowite uwolnienie. Tak więc módlmy się o siebie, o silniejszą wiarę, o wytrwałość i o samokontrolę i może najważniejsze – o Jego łaskę, bo sami nigdy z tego całkiem nie wyjdziemy.

   Łaska Pana naszego Jezusa Chrystusa niechaj będzie z duchem twoim!

   1. Mam na imie Szymon milo mi, i w pelni sie z Toba zgadzam ! Grzech mnie zabija.

 2. Hej, ostatnio spotkalem sie z nietypowym wydarzeniem o nazwie ExodusConf i nie wiem, jesli mozna to nazwac „Chrzescijanskim” wydarzeniem, czy jest ono w pelni Biblijne. Jakies opinie?

 3. Najpiekniejsze prawo Boskie -bedziesz kochal Boga ,calym swoim sercem cala swoja dusza i calym umyslem , a i jeszcze kochaj blizniego swego jak siebie samego Czyli nie czyn drugiemu co tobie nie mile no moze nie dotyczy to masochistow.

 4. Ja przychodzę do Boga po czym się bardzo oddalam.. 🙁 Panie wybacz mi!!

  1. Ja też… Musimy prosić Pana o łaskę, byśmy nie mieli rozdwojonego umysłu, tej ciągoty do jakiejś rzeczy w świecie.

   1. Izraelici też tak mieli… mimo to Bóg ich nie odrzucił…a co z Marią matka Jezusa czy ona też się nawróciła?

 5. Przyjaciele, jesli tak z nami jest, to zastanawialiscie sie jakie miejsce bysmy zajeli w przypowiesci o siewcy? Mysle o tym i nie jestem pewien ?

  Upadam, ale oddaje chwale Panu..jestem dobrej mysli, ze wszystko bedzie dobrze ❤️ Kto wie moze sie kiedys spotkamy w raju??

 6. Nie martwcie się moi drodzy przecież On może nas zabrać na wesele w każdej chwili. Ja tez mam chwile załamania ale to zły nas atakuje. Głowa do góry Pan Jezus nas nie zostawi.Bez względu na to jak nisko upada cie ciągle o Nim myślicie. Jak sądzicie ilu ludzi z tego świata przeprasza Jezusa za swoje grzechy ?On grzech zwyciężył i stół dla nas zastawia. Jeszcze troszkę musimy pocierpieć ?

 7. Trwajmy w modlitwie!! 🙂 Zwracajmy się zawsze do Jezusa w chwilach ciężkich i złych. ON nas zawsze podniesie!! 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish