Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Anakonda 2016 w Toruniu

Przyznam szczerze, że niepokojąco to wygląda i nie przypominam sobie, aby jakieś obce wojsko kiedykolwiek po 1989 roku miało takie manewry na jakimkolwiek moście w polskim mieście.

 

 

Zaktualizowane: 9 czerwca 2016 - 20:37

22 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Heh myślałem że chodzi o węża 😀

  1. No właśnie, ciekawe czemu wybrali akurat taki wężowy kryptonim dla tych manewrów…

 2. Niech się dzieje wola Nieba. Z Nią się zawsze zgadzać trzeba.

 3. Przeciętnych ludzi bardziej obchodzi niedzielny meczyk reprezentacji Przeeez tweee oczyyy zieeeloooneee, piwko, rypcium-pipcium niż takie „nie istotne” szczególiki… A potem będzie płacz i zgrzytanie zębów.

  1. Moim zdaniem to wszystko jest tak super zaplanowane, ze te właśnie meczyki, EURO, to taka zasłona dymna, i gdy ludzie się na tym skupia i będą tym żyć, to pewni ludzie wprowadza w życie swoje plany, modlmy się o wszystkich żeby się przebudzili, i zwrócili się do Pana, oraz o nas braci i siostry w Chrystusie abyśmy nie upadali, nawet gdy wszyscy się od nas odwroca gdy nie będziemy np interesować się tymi mistrzostwami 🙂

   1. Też tak mysle, ze to zaslona dla czegos istotnego co bedzie sie dziac za kulisami kiedy większość bedzie pochlonieta rozrywka. Panie Jezu swoich sciezek nas nauczaj, swoimi sciezkami nas prowadz. Niech sie stanie według woli Ojca naszego.

 4. Byłam dzisiaj na plaży i nad moją głową przeleciały 3 wojskowe śmigłowce. Nigdy wcześniej nie widziałam czegoś takiego 🙁

 5. To może dobrze, że się wyprowadziłam z Torunia? Chociaż w Poznaniu ciągle nad głową mam manewry z wojskowego lotniska..

 6. Żyjemy w naprawdę ohydnych czasach w których ludzie coraz bardziej i szybciej wyzbywają się człowieczeństwa zatracając je na rzecz ułudnych przyjemności… Nasza jedyna nadzieja w Chrystusie.

  1. Tak zgadzam się. Naszą jedyną nadzieją jest Jezus Chrystus.

  2. Ufamy Tobie Panie Jezu bezgranicznie jak malutkie dzieci! Ty Panie jesteś jedyną drogą. Ty jesteś naszym schronieniem. Chwała Tobie, Panie Jezu Chryste, Synu Boży. Zmiłuj się nad nami grzesznymi!

 7. Głuchy Dziadek

  wczoraj jechałem busem, i pewna dziewczyna wyskoczyła z tekstem do innego kolegi, że jej szwagier czy wujek (nie pamiętam dokładnie ale ktoś bliski) pojechał do kielc, dostał wezwanie, na szkolenie. Jakieś nietypowe podobno. Zastanawiała się sama czemu, gdyż on tego nie przewidywał.

  Wyleciała z tekstem, że przygotowują do wojny.
  Nie ma co się bać 🙂
  Wierzących tu nie będzie już jak się zacznie.

 8. Polacy od rzymskiego katolicyzmu stali się ociężałymi umysłowo, duchowymi karzełkami, tchórzliwymi mentalnymi parobkoniewolnikami, z którymi nikt się nie liczy. https://youtu.be/zrxB7saoOYc.

 9. (4): I usłyszałem liczbę opieczętowanych: sto czterdzieści cztery tysiące opieczętowanych ze wszystkich pokoleń synów Izraela: (5): Z pokolenia Judy dwanaście tysięcy opieczętowanych, z pokolenia Rubena dwanaście tysięcy opieczętowanych, z pokolenia Gada dwanaście tysięcy opieczętowanych; (6): Z pokolenia Asera dwanaście tysięcy opieczętowanych, z pokolenia Neftalego dwanaście tysięcy opieczętowanych, z pokolenia Manassesa dwanaście tysięcy opieczętowanych; (7): Z pokolenia Symeona dwanaście tysięcy opieczętowanych, z pokolenia Lewiego dwanaście tysięcy opieczętowanych, z pokolenia Issachara dwanaście tysięcy opieczętowanych; (8): Z pokolenia Zabulona dwanaście tysięcy opieczętowanych, z pokolenia Józefa dwanaście tysięcy opieczętowanych, z pokolenia Beniamina dwanaście tysięcy opieczętowanych. [Uwspółcześniona Biblia Gdańska, Ap 7]

  Czy tylko mi się wydaje, czy plemię Dana gdzieś wyparowało? Dlaczego Józef, Efraim i Manasses są oddzielnie?

  1. A nie zaraz, Efraima też nie ma…

  2. Dan został wykluczony za odstępstwo od Boga już dużo wcześniej. W jego miejsce wchodzi Manasses. Natomiast „pod” Józefem jest Efraim; rzecz oczywista 🙂

 10. nio chyba lepiej bylo by rosyjsko polsko manewry to bylby chlebek dla kodomitow bo przeciez achmeryka to samo zlo

 11. W pewnym momencie jak położyli w jednym miejscu asfalt w drodze do pracy, to dodali znak, jaki czołg może po nim przejechać i do jakiej wagi, nigdy takiego znaku nie widziałem, tak więc zaczęło mnie to zastanawiać.

 12. Ogólnie bardzo ciekawa nazwa tych ćwiczeń „Anakonda” to przecież wąż, prawie we wszystkich religiach starożytnych wąż stanowił bóstwo do którego się modlono. W Egipcie Ureusz symbol władzy boskiej i królewskiej, w całej Mezoameryce czciło się Quetzalcoatl – skrzydlatego węża (jedno z najważniejszych bóstw Azteków). Przykłady można mnożyć, w Chrześcijaństwie wiemy że wąż = szatan. Tak więc anakonda… ciekawe dlaczego tak to nazwali? bo np. rosyjskie ćwiczenia wojenne z Białorusią nosiły nazwę Zapad (Zachód) ale to już bardziej zrozumiałe dlaczego.

 13. Przyznam szczerze :)że robię wpis trochę nie na temat. Jeśli było poruszone gdzieś, to sorki… 🙂
  Mianowicie miałam przyjemność 🙂 obejrzeć w kinie film „x-men apokalipsa” i jestem zdumiona, czym nas karmi ten świat. Fajna bajeczka o przebudzonym w piramidzie egipskiej ojcu wszystkich mutantów (hybryd), który sam o sobie mówi, iż nosił w przeszłości wiele imion m.in Jahwe… Ewidentnie demon o największej jak dotąd spotykanej sile (antychryst?). Dąży do przejęcia władzy nad światem, ludzi ma za nic… Buduje nową wieżę Babel (?), czy też raczej swoją stolicę.
  Zastanawia mnie wątek Polski. Mianowicie Magnetto mieszkający w naszym kraju, był jako dziecko w obozie w Auschwitz i właśnie w tym miejscu uaktywnia swą największą moc… Na ręku ma znamię (obozowe). Charles z kolei ma maszynę, za pomocą której słyszą go wszyscy ludzie i mutanty na świecie (wzmocniona telepatia)…
  Do tego wizja końca świata, demilitaryzacja świata, kontrola umysłów, wątek czterech jeźdźców apokalipsy, kobieta, która pokonuje silnego demona… i wiele innych.
  Odpowiedzcie mi proszę, jak takie coś odbierać?
  Czy jest to na zasadzie pokażemy wam przyszłość w symbolach, czyli swego rodzaju proroctwo, czy też może naśmiewanie się i czysty zysk?
  Ludzie w kinie dobrze się bawili przy popcornie i coli, natomiast ja wyszłam z sali jakaś niespokojna…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish