Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

12 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Kurcze coraz wiecej zdrowych ludzi skarzy sie na dolegliwosci , choroby i coraz wiecej materialow o chemiltrails , wydaje mi sie ze nei damy rade i wytruja nas wszystkich , sam po sobie czuje ze gorzej sie czuje niz dawniej trzeba bedzie porobic badania ,toksyny przenikaja powietrze, pokarm i wode ktora pijemy jestesmy bez szans w walce z tak poteznym zlem , z drugiej strony Bog niby tak chroni nas chzrescijan a dopuszcza do czegos , takiego mozna tylko probowac zmniejszyc skutki tych opryskow ale to nic nie czeka nas szybka smierc w konwulsjach , te truciny atakuja niemal kazdy organ naszego ciala dzien w dzien wdychamy to swinstwo kazda komorka naszego ciala , niedlugo wybieram sie do neurologa , bo od niedawna mam jakies zaburzenia drza mi nogi , rece , rozne dziwne objawy . Ktorych dawniej nie mialem .

  1. Nom. Trują nas na wszelkie możliwe sposoby… Kto wytrwa do końca będzie zbawiony.

  1. Drzewa od tego syfu schną, a co dopiero ludzie…

 2. Morduja nas w bialych rekawiczkach , wszyscy jestesmy skazani na smierc , boje sie jezeli Chrystus szybko nie zainterweniuje , jestesmy zgubieni ,szatanisci wytruja nas z ziemi . Przepraszam ze tak pesymistycznie , ale co tu widziec pozytywnego , jak juz czuje sie coraz gorzej i jestem przekonany ze to od tego . Co wy myslicie co dalej z nami Bedzie ?

 3. Nikt nie wytrwa do konca tylko Bog nas ocali i tyle. To nie znaczy ze jak przykladowo ktos umarl teraz to ze nei ebdzie zbawiony idac takim mysleniem wzyscy nasi bliscy ktorzy nei zyja wszyscy ludzie byli by straceni a to nieprawda przeciez.

  1. @ Priest
   „Kto wytrwa do końca ten będzie zbawiony”.
   Czyli kto wytrwa w wierze w Boga Ojca Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego (oraz w naukach dekalogu) do końca swojego życia ten będzie zbawiony.
   Nie ma tutaj wymogu wytrwania przy życiu do końca czasów, lecz wytrwania w wierze do końca życia.
   Nie jest to walka przeciwko krwi i ciału lecz przeciwko zwierzchnościom na wyżynach niebieskich.
   Nasze ciała fizyczne są jak źdźbło trawy na wietrze i na trudnym gruncie. Ale nasze dusze mają być jak skała, odporne na pokusy i pożądliwości świata.
   Ponieważ jest to walka duchowa.
   A jeśli chodzi o ciało fizyczne, to ten kto wejdzie do Królestwa Niebieskiego otrzyma nagrodę o jakiej nie jest w stanie nawet marzyć ani jej dzisiaj pojąć. Przy ogromie tej nagrody nasze aktualne ciała fizyczne staną się tylko zapomnianym wspomnieniem w miejscu gdzie nie istnieje ból ani cierpienie, ani wszelka troska ani żadna łza.

 4. http://superfilm.pl/film-Wolny-strzelec?quality=240p Początek lat 1980. Piotr jest dziennikarzem w „Tygodniku”, typowym „wolnym strzelcem”, niezależnym, proponującym tematy, a nie wykonującym zamówienia. Pewnego razu trafia na sprawę dziewczyny, która uległa wypadkowi podczas pracy. Zginęła w płomieniach. Zakład nie chce wypłacić odszkodowania matce dziewczyny, gdyż winę za wypadek przypisuje zmarłej. Piotr i jego kolega, fotoreporter Rysiek, jadą na miejsce tragedii. Dyrekcja nie chce z nimi rozmawiać. Obecna tam dyspozycyjna dziennikarka z „Gazety”, Dąbkówna tłumaczy wszystko rozgrywkami personalnymi. Piotr oskarża dyrektora, pisze o nim reportaż, ale gdy tekst jest w druku, Piotr odkrywa, że dyrektor jest niewinny. Zarówno dyrektor jak i on sam byli manipulowani przez lokalne władze, które chciały pozbyć się niewygodnego człowieka rękami dziennikarza. Piotr próbuje wycofać tekst z druku, ale naczelny nie dopuszcza do tego. Po ukazaniu się reportażu, dyrektor zakładu umiera na zawał. Piotr załamany postanawia rzucić swój zawód. Jest sierpień 1980. W zakładzie wybucha strajk. Piotr zgłasza się do komitetu strajkowego. oferuje swoją pomoc. Wśród robotników – ku swemu zdumieniu – spostrzega Dąbkównę, która występuje tam w roli rzecznika prasowego strajkujących. Obyczajowo-psychologiczny

  1. Życie jest skomplikowane i przewrotne-niejednoznaczne…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish