Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kolejne światowe wydarzenie w Polsce i to w lipcu.

Szczyt liderów Unii Europejskiej i USA odbędzie się w Warszawie w dniach 8-9 lipca.


W szczycie liderzy UE–prezydent USA, obok Donalda Tuska weźmie też udział szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker. Przedmiotem rozmów ma być współpraca polityczna i gospodarcza oraz sprawy związane z bezpieczeństwem – informuje dalej serwis 300polityka.pl.”

Onet.pl

 

Jeśli czytamy o bezpieczeństwie, to należałoby raczej odczytywać – ograniczenie wolności osobistej oraz:

 

'Przewidywane tematy szczytu to odpowiedź na zagrożenia ze Wschodu i Południa, w tym decyzje dotyczące zwiększenia obecności wojskowej na wschodnich obrzeżach sojuszu, a także dalsze rozszerzanie NATO.”

 

Tak więc na naszej wschodniej granicy robi się gorąco. Jezuickie marionetki z zachodu będą w konfrontacji z jezuickimi marionetkami ze wschodu. Coś wisi nad nami, ale my możemy temu swymi modlitwami jak Bóg da zaniechać.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 6 czerwca 2016 - 16:28

19 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Dziękujmy Bogu Ojcu, Jezusowi Chrystusowi oraz Duchowi Świętemu za łaskę odczadzenia naszych dusz od miernych, rozkładowych wyziewów tego upadłego świata.

 2. Powinniśmy, nie musimy, zwielokrotnić naszą działalność ewangelizacyjną, gdyż nie długo może być ona bardzo trudna, czy wręcz nie możliwa. Do dzieła bracia i siostry w Chrystusie.

 3. Polacy skłóceni i podzieleni przez funkcjonariuszy ( różnego sortu ) oświeconej przez diabła międzynarodówki babilońskiej nie przeczuwają jak straszny los chcą im lucyferianie zgotować, o wiele gorszy od obecnego. Módlmy się za pośrednictwem Jezusa Chrystusa, mocą Ducha Świętego, aby Bóg Ojciec nie dopuścił do tego. Niech tak się stanie.

 4. Karol Szulawiak

  Dlaczego nikt nie chce wrzucić mojego linku od radtrapa? ciągle widzę że czeka na moderacje.

  1. ale jak sie ma zawartosc tego linku z wpisem?

   1. Karol Szulawiak

    Piotrze, a czy musimy wklejać tylko to co ma związek z danym wpisem? Chce się czymś podzielić, to otwieram pierwszy lepszy wpis i wrzucam.

    1. Karol Szulawiak

     Link o ostrzelaniu autobusu we Francji został zatwierdzony, a też nie ma nic wspólnego z powyższym wpisem.

 5. W tych czasach ludziom wydaje się, iż im wszystko wolno. Jedną z najgorszych rzeczy jest to, iż „wolno myślą” ( opornie kojarzą fakty ). To jest właściwie istota współczesnej odmiany zła. Zamuleni wszelakiego typu informacjami sączącymi się z massmediów, kultury, szkoły itd. nie dostrzegają prawdziwej struktury rzeczywistości. Ludzi mówiących o decydującym wpływie świata duchowego na materialny mają za pomylonych. Na jakąkolwiek wzmiankę o Chrystusie reagują nie przychylnie. Tak jakby byśmy im przeszkadzali w spokojnej wegetacji…

  1. Najgorzej nawracać zobojętniałych na to jak i po co żyją. Takich ludzi bardzo trudno utrafić, jeśli w ogóle można, tak jakby byli martwi duchowo.

 6. Współczesność jest pełna miałkich konstruktów duchowych/materialnych wszelakiego rodzaju które nic sobą wartościowego nie przekazują ( nie inspirują do wzniosłych, pożytecznych czynów ), a tylko mieszają w głowach. Trzeba mieć w sobie ducha Chrystusowego by się nie dać.

  1. Za dużo teraz kiepów i pustaków 😉 . Czyżby normalnych brakło?

 7. Mówiąc krótko, a może nawet jeszcze krócej 😉 . Ewangelizować do oporu. Dobranoc.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish