Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Okultystyczna ceremonia otwarcia największego tunelu na świecie.

GotthardBase

 

Podczas  ceremoni otwarcia w Szwajcarii największego tunelu na świecie ludzi, Gotthard Base, nastrój był mroczny, niepokojący, odbył się dziwnie satanistyczny rytuał. Oto spojrzenie na celebrację okultystycznej elity.

Ponad 57 km tunelu  kosztowało ponad 11 miliardów euro, Gotthard Base Tunnel to najdłuższy i najdroższy na świecie projekt tunelowania w historii. Jadąc przez Alpy szwajcarskie, tunel trwało 17 lat, aby wypełnić i jest uważane za symbol zjednoczenia Europy w kontekście wzrostu nacjonalizmu i zamykania granic.

 

 

 

Scena dedykowana na cześć 5 (pent) pracowników, którzy zgineli przy budowie. Dziecku Lucyfer lata nad nimi?

ghottard

 

https://www.youtube.com/watch?v=TVriVjdU8qM

 

Aby uczcić otwarcie tunelu, skomplikowany ceremonii został przedstawiony p. Choć większość z nich spodziewa się w górę-beat, uroczystą ceremonię, goście byli traktowani raczej niepokojącym wystawie zorganizowanej przez niemieckiego reżysera Volkera Hesji, gdzie człowiek ubrany jak kozła przewodniczył dziwny rytuał.

Mężczyzna ubrany w głowę kozła był mistrzem ceremonii przy której byli tacy dygnitarzy europejsscy jak: kanclerz Angela Merkel, prezydent Niemiec, Francois Hollande’a z Francji i premier Włoch Matteo Renzi.

koziol

 

 

 

Rogate czaszki:

rogateczaszki

 

 

 

Kobiety z pozą rogów ubrane na biało jakby mówiły: naszym bogiem jest kozioł.

 

rogikobiet

 

 

 

Trzech pracowników w nietypowy sposób wiszący.

trzechpracownikow

 

 

 

Później robotnicy są zastąpieni trzema duchami:

duchytrzy

 

 

 

Przed wjazdem jest wszystkowidzące oko.

wszystkowidzaceoko

 

 

 

Jak zwykle plagiat satanistów. Tak jak chrześcijanie sa oblubienicą i mają swego oblubieńca, tak i sataniści:

Zaślubiny z kozłem.

zaslubinyzkozlem

 

 

 

Dzięki otwarciu najdłuższego tunelu na świecie, okultystyczne elity  mówią światu, że kontrolują światowe zasoby siły roboczej. Innymi słowy, są oni jedynymi, którzy mogą sprawić, że takie projekty mogą się w ogolę zdarzyć, ponieważ kontrolują on polityków, finanse i biznes. Ponadto, poprzez stworzenie otwarcia ceremonii okultystycznej, elita świat mówi: ” Oto, w co wierzymy, oto, co o tobie sądzimy i nic nie możesz na to poradzić”.”

Uroczyste otwarcie Gotthard Base Tunnel odwróciło sens wielkiego wyczynu inżynierii do religijnej ceremonii  poświęconej Baphometowi.

Okultystyczna elita pokazała swą prawdziwą religię. Praktycznie cały Polski sejm współpracuje z ową elitą.

Kanclerz Angela Merkel, prezydent Niemiec, Francois Hollande   i premier Włoch Matteo Renzi już oficjalnie pokazują swą „wiarę”. Kiedy reszta świata udaje, że nie ma Boga, sataniści na górze ujawniają swego Pana.

Zapewne są i tacy czytelnicy tego bloga, którzy negują wiarę w Jezusa, wypatrując tylko teksty o polityce, katastrofach. Musicie być świadomi istnienia tylko dwóch nurtów wiary. Są nimi:

 

 1. Bóg
 2. Szatan.

Nie ma trzeciej drogi. Nie wierząc w Jezusa wierzysz w szatana.

Ty wybieraj.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 6 czerwca 2016 - 19:14

22 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Walka jaką prowadzimy jest wielofrontowa i postaciowa. Wymaga nie lichej dawki krzepy duchowej oraz cielesnej. Z Bogiem.

  1. http://sliwerski-pedagog.blogspot.com/2014/02/kultura-popularna-i-tozsamosc-modziezy.html Kultura popularna i tożsamość młodzieży w niewoli władzy i wolności. Polak napisał.

   1. Aha, niezły, a może wręcz fantastyczny to „zbieg okoliczności”, że na otwarciu nie świątyni satanistycznej, a tunelu mamy taką koncentrację symoliki satanistycznej. O, i jeszcze są światowi liderzy, a chyba słyszałem, że oni budują nowy świat. No i przecież to tak do siebie pasuje – nowy tunel i kostium kozła – że na peeewno jest to „przypadek”…

    Tak, uspokójmy się, że to tylko dziwaczny pomysł zafascynowanego neopogaństwem event managera firmy odpowiedzialnej za ten tunel, a nie jawna manifestacja lucyferianizmu, o której pisał Albert Pike. Rozumiem, że wygodniej jest zamieść tę sytuację pod dywan, ale tu niczego nie przepuścimy bez stosownego komentarza.

 2. Szatan tez wierzy w Boga i to bardziej niz jakikolwiek czlowiek na ziemi.

 3. mielonka turystyczna

  to nie jest kwestia wiary albo w Jezusa albo w szatana, obie postaci nie są fikcją, tylko pierwsza z nich jest naszym Panem a druga wszystkich pozostałych. Kto nie z nami ten przeciw nam, tu nie ma miejsca na kompromisy.

  1. na takie pochopne osady moze sobie pozwolic Bog jedynie,byc moze niejeden ateista w sercu jest milszy Panu niz ten wierzacy.

 4. mielonka turystyczna

  Nie wiem co tu jest pochopnego, bronisz tzw letniości, bo tacy są ludzie tego świata, niby respektują dekalog i uważają siebie za dobrych, nawet często bezgrzesznych (bluźnierstwo!) a jednocześnie odrzucaja Jezusa. Wg mnie prawdziwy chrześcijanin od momentu nowonarodzenia staje się bardzo krytyczny wobec siebie i swoich grzechów, wręcz ich nienawidzi. Znany polski muzyk śpiewał kiedyś „jest mi na prawdę dobrze z tym co jest we mnie złe… od dzis zauroczony urokiem własnych wad” to taki głos „świata” chrześcijanin się z tym dobrze nie czuje… Pisząc że ateista jest bliższy Bogu niz niejeden wierzący odrzucasz słowa samego Jezusa że tylko On jest drogą i prawdą… Niestety innej drogi i prawdy nie ma, reszta to kłamstwo…
  Patrz post „Wiara produkuje dobre czyny…” Wbrew temu co mówi „świat” że „różne są odcienie szarości od czerni do bialości” Jezus te kwestię raczej radykalizuje stawiając na biel i czerń bez szarości, niech wasza mowa bedzie tak lub nie wszystko co inne od złego pochodzi.

  1. pisze o ateistach ,a nie o letnosci wierzacych, o ludziach ktorzy nie wierza w Szatana ani Boga,a sa lepszymi ludzmi od wierzacych,bo nawet ten nowonarodzony dalej grzeszy,osadzajac mnie to juz jest pycha,bo ja slowa Bozego nie odrzucam,czytam i analizuje.
   „Wiara produkuje dobre czyny…” wiara produkuje fanatykow religijnych przez ktorych gina miliony ludzi.

   1. „wiara produkuje fanatykow religijnych przez ktorych gina miliony ludzi.”

    czy ja dobrze czytam?

    Proszę niech mi podpowiedzą inni, co mam robić z tego typu komentarzami?
    -banować człowieka
    -odpowiedzieć mu nawet jak nie zrozumie i nadal pozwolić czytać i uprawiać powielane przez szatana kłamstwa

    1. „odpowiedz nawet gdy niezrozumie”,byle zycie darowac mi za odmienne poglady.

     1. zastanów się co za głupoty piszesz
      Kto z wierzących zamordował ci kogoś bliskiego?

      1. takie dialogi sa bezowocne,do niczego nieprowadza,a to pytanie mnie rozbroilo calkowicie,moze lepiej skupmy sie na Biblii i faktach historycznych.

       1. jestem człowiekiem wiary i mnie zabolało to co napisałeś.

   2. Jeśli Krzych39 napisał by, że RELIGIA produkuje fanatyków religijnych przez których giną miliony, to byłaby to prawda. Chyba Krzychu nie myślisz, że WIARA w Jezusa Chrystusa i Jego ofiarę na krzyżu oraz biblijne chrześcijaństwo przynoszą rozlew krwi? Czy obserwowana np. obecnie chrystianizacja Chin odbywa się mieczem czy Słowem?

 5. No i to cała syjonistyczna prawda o tych lucyferianach. Są tak pyszni, że nawet nie ukrywają swojej wiary w demony. Ludzie nigdy się nie obudzą! Potępiają Jezusa, ale nikomu nie przeszkadza czczenie kozła, taka hipokryzja!

 6. JanuszPawlakTrzeci

  Jakoś nikt nie pokusił się o poszukanie w internecie źródła inspiracji dla spektaklu – wszystko bazuje na legendzie o mieszkańcach górskiej wioski, którzy przechytrzyli diabła.

  „The legend of this particular bridge states that the Reuss was so difficult to ford that a Swissherdsmanwished the devil would make a bridge. The Devil appeared, but required that the soul of the first to cross would be given to him. The mountaineer agreed, but drove a goat across ahead of him, fooling his adversary. Angered by this sham, the devil fetched a rock with the intention of smashing the bridge, but an old woman drew a cross on the rock so the devil could not lift it anymore.”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish