Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Symbolika Watykanu – Kult Lucyfera – Były Katolik Prof Dr.Walter Veith

https://www.youtube.com/watch?v=DNETrIw2y3w

 

 

Zaktualizowane: 1 czerwca 2016 - 14:39

10 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Karol Szulawiak

  Zastanawiałem się ostatnio nad przepowiednią Malachiasza dotyczącą papieży. Myślę że albo jest ona fałszywa, albo pomiędzy „Chwałą oliwki” (tytuł przypisywany Benedyktowi 16.) a „Piotrem Rzymianinem” będzie jeszcze paru niewymienionych papieży. Wszyscy zastanawiają się nad tym jak połączyć tytuł „Piotr rzymianin” z Franciszkiem, ale opis ostatniego papieża mówi nam coś więcej.

  „W czasie najgorszego prześladowania Świętego Kościoła Rzymskiego, [na tronie] zasiądzie Piotr Rzymianin, który będzie paść owce podczas wielu cierpień, po czym miasto siedmiu wzgórz [Rzym] zostanie zniszczone i straszny Sędzia osądzi swój lud. Koniec.”

  W momencie gdy Franciszek zasiadł na tronie papieskim ani KRK, ani chrześcijaństwo nie przeżyło najgorszego prześladowania.
  Aczkolwiek opcja jest taka że przepowiednia nie uwzględnia abdykacji Benedykta 16 i pontyfikatu Franciszka. Może coś się stanie, Benedykt wróci na tron, umrze i dopiero wtedy zostanie wybrany „Piotr rzymianin”.

 2. Gdzieś widziałem filmik, który mówił dlaczego Franciszek pasuje do ,,Piotra Rzymianina”. Podczas schodzenia do grobu w watykanie wypowiedział jakieś słowa, które mocno wiążą się z apostołem Piotrem.

  Zależy czym jest to cierpienie i kto cierpi? KRK? Czy prawdziwi chrześcijanie? Moim zdaniem jest tak, że :
  – Franciszek pasie owce swoje to jest katolików wprowadzając ich w kłamstwo w czasie cierpień prawdziwego chrześcijaństwa bo zobacz tylko, że prawdziwe chrześcijaństwo dziś na prawdę przeżywa wiele prześladowań, czy my tutaj na blogu chrześcijanie nie cierpimy dla Jezusa odwracając się od tego świata jak i od KRK? Kiedy samo KRK opływa w luksusy i popełnia bezprawie względem Boga my cierpimy z powodu homoseksualistów, obłudnych członków KRK, gdy mówimy prawdę wielu nas potępia, zaś obłuda KRK jest w swej świetności, bo czyni jak świat czyni i świat go zna i jest za nim, my zaś nie czynimy jak świat czyni dlatego świat jest przeciwko nam, czy to nie jest cierpienie?
  Podążanie za Jezusem wiąże się z odczuwaniem cierpienia i nienawiści tego świata wobec nas.

  Ale mogę się mylić. Któż wie. Jak proroctwo zacznie się spełniać to będziemy mieli pewność jak to dokładnie będzie przebiegać.

  https://youtu.be/e0BjUddgAn0

  1. Karol Szulawiak

   Gość

   Piotr Rzymianin miał zasiąść na tronie w czasie najgorszego prześladowania KRK (przyjmijmy że mogło chodzić o prawdziwe chrześcijaństwo). Ciężko odwracanie się od świata nazwać czymś w rodzaju prześladowania. Myślę że tego nie sposób porównać z „występami” na arenie starożytnego Rzymu, ani z paleniem na stosach. Fakt, w niektórych krajach chrześcijanie są prześladowani, ale wątpię by to było najgorsze prześladowanie. Najgorsze to dopiero nadejdzie.

   Też słyszałem o tych wyznaniach Piotrowych z ust Franciszka, jest o tym wzmianka w filmie „Zaplanowane zwiedzenie, marsz ku NWO”.

   1. hmmm…wiesz, to chyba i tak ma małe znaczenie, kto jest tym rzymianinem Piotrem skoro i tak Pismo Święte radzi nam odejść od tego Babilonu. Więc skupmy się na tym by z mocą Bożą wyławiać ludzi z obłędu i samemu z całych sił podążać za Jezusem Chrystusem. Babilon ( KRK) i tak upadnie prędzej czy później, to nieuniknione. Więc co za różnica za rządów jakiego bałwochwalcy nastąpi ten upadek.

    Tak na marginesie. Może te prześladowania KRK mają nastąpić dopiero, już niedługo i dlatego Biblia mówi o tym by nie mieli ludzie udziału w tym kielichu. Może już niedługo rozpoczną się prześladowania Katolików jako takich i wszystkich, którzy mają związek z Watykanem choć to jest kontrowersyjna teza więc nie wiem. Ale nawet gdyby to prześladowanie nadszedło, może w tedy Piotr Rzymianin pod wpływem presji lub bezpośrednich kontaktów z NWO, Islamistami, i samym Antychrystem będzie pasł swoje owieczki w tym KRk zrzucając cierpienie na tych prawdziwie wierzacych w Jezusa Chrystusa skłaniając się ku opcji fałszywego proroka i namawianiu do przyjęcia znamienia Bestii, które zostanie przyjęte przez katolików, bo skoro Franciszek pomału legalizuje homoseksualizm a wszyscy katolicy jakoś się temu nie buntują to może też nie będą się buntowali przed znamieniem besti, do przyjęcia którego namawiał będzie również sam Papież ?

    Ale któż wie, któż wie 😉

 3. Makabra…
  Cóż możemy jeszcze zrobić…
  Wołamy, krzyczymy i upominamy a i tak nikt nie słucha…
  Chciałem ostatnio usunąć Facebooka ale pomyślałem sobie, że dobrze będzie wykorzystać to do głoszenia prawdy wśród wszystkich, których mam na fb.
  Ale jak na razie nikt nie słucha, a może słucha lecz dopiero Bóg zaczyna te ziarno w nich podlewać…
  Nie wiem…

  Na fb jest możliwość mieć sporo znajomych…co sądzicie o tym by zapraszać do znajomych wszystkich możliwych ludzi by i na ich stronach pojawiła się prawda i słowo Boże jakie od czasu do czasu wrzucam na fb??

  Bo jak tak patrzyłem na ten filmik to zacząłem płakać nad tym wszystkim…nad tym bezprawiem i głupotą…nad niewiedzą i zamkniętymi oczami na prawdę…płaczę nad swoimi grzechami…nie chcę ich, nie chcę popadać w grzech…nie chcę by też i inni w niego popadali dlatego gdy widzę co się dzieje to łza za łzą spływa po polikach.
  No ale cóż…chłopaki nie płaczą co nie? 😀
  Trza walczyć!

 4. Na końcu tego filmiku jaki w komentarzu wrzuciłem jest ukazana wypowiedź jakiegoś patriarchy kościoła prawosławnego jak mniemam i ogłasza on oficjalną Anatheme.

  Anatema – słowo oznaczające klątwę, wyłączenie ze społeczności. W Kościele w ciągu pierwszych VI wieków był terminem technicznym, używanym przy oficjalnym wyłączaniu osób ze społeczności wierzących. W późniejszym okresie stosowano je jako formułę dogmatyczną na określenie poglądów uznanych za herezję. Termin ten pochodzi od greckiego słowa ανάθεμα (greka klasyczna: ανάθημα), odpowiadającego hebrajskiemu cherem, czyli „klątwa”.

  W wielu proroctwach i domniemaniach jest mowa o jednej wspólnej religii, która ma powstać również z inicjatywy prawosławia chyba. Czy oby na pewno skoro prawosławie uznaje Franciszka jako heretyka? No chyba, że coś się zmieni w czasie.

  1. Chyba ze będzie pochwycenie czego sobie i wszystkim braciom i siostrom życzę
   Króluj nam Jezu

   1. yhm.
    No mój tata też coś o tym wspominał…
    Więc wychodzi na to, że Kościół Prawosławny jest podzielony skoro jedni nakładają na Franciszka klątwę ukazując jego herezje, a drudzy podają mu rękę po koleżeńsku 😉

 5. Cieszmy się tą stroną, bo trwają prace nad zwiększeniem cenzury w internecie :

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/rozpoczeto_cenzure,p1116366848

  Miłego dnia pod ochroną Najwyższego 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish