Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tyson Fury: Idźcie za rządem jak owieczki, pozwólcie, żeby wyprali wam mózgi syjoniści

„w wywiadzie dla sportsviewlondon.com powiedział:
– Idźcie za rządem jak owieczki, pozwólcie, żeby wyprali wam mózgi syjoniści. Żydzi, którzy mają w posiadaniu banki, gazety i stacje telewizyjne. Pozwólcie, żeby oni wszyscy wyprali wam mózgi.

– Teraz jest tak, że jesteś wybrykiem natury, jeśli jesteś normalny. Co jest dzisiaj normalne? Zamienię się w kobietę – to jest norma. Powinienem zacząć o sobie mówić Tysina i założyć perukę. Nie uważam, że to normalne, sądzę, że ci ludzie to dziwadła.
Potem dodał:
– Myślę, że w ciągu dziesięciu lat to będzie zupełnie normalne, będzie się uprawiać seks w domu ze swoimi zwierzakami, z kotami, psami. Już teraz można wziąć ślub ze zwierzęciem. Całe zło, o którym sobie pomyślicie, stanie się legalne, bo tego chce diabeł.”

 

źródło: http://www.dzienniknarodowy.pl/495/tyson-fury-idzcie-za-rzadem-jak-owieczki-pozwolcie/

 

Tyson Fury pomieszał prawdę z kłamstwem.

Owszem są syjoniści i to oni mają faktycznie media, banki, stacje.

Jednakże gdzieś wyczytałem, że Tyson ponoć  sympatyzuje z Franciszkiem. To po pierwsze.

Po drugie wpychanie Żydów do jednego worka jest niebiblijne. Pan Jezus ostrzegał w apokalipsie, że są Żydzi, którzy Żydami nie są. Nasz Król miał na myśli Edomitów.

 

Z innej strony patrząc, nie wiem czy kiedy przyjdzie antychryst, nie rozprawi się z homoseksualistami i bankierami.

Jakoś ludzie mają go pokochać.

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 16 maja 2016 - 19:15

33 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Karta szczepień miała być wymogiem aby otrzymać dofinansowanie 500+. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

   1. Nic takiego nie ma miejsca. Składa się wniosek i tyle.

    1. Skoro tak to przepraszam że wprowadziłem w błąd, czytałem w mediach o projekcie 500 zanim jeszcze wszedł w życie więc jeśli nie ma tego obowiązku kompletnej karty szczepień to dobrze, bo każdy powinien mieć wybór a nie być do czegoś zmuszany.

 1. Piotrze mógłbyś podać wersety mówiące o tym, że ludzie będą kochać Antychrysta? Bo znalazłem werset z księgi Daniela, który temu przeczy:
  „Ani o bogów swoich ojców nie będzie się troszczył, nie będzie się troszczył o ulubieńca kobiet ani o żadnego boga, bo wyniesie się ponad wszystkich.” (Dn 11,37)

  1. tan na szybko ten
   2 tes 2

   „7 Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi miejsca, 8 wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust5 i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. 9 Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów6, 10 [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. 11 Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu.

   1. „I oddali pokłon smokowi za to, że dał zwierzęciu moc, a także zwierzęciu oddali pokłon, mówiąc: Któż jest podobny do zwierzęcia i któż może z nim walczyć?” (Ap 13:4)
    W tym wersecie jest mowa, że ludzie oddają część Szatanowi i Antychrystowi dlatego, że widzą ich potęgą i że nikt nie może im stawić czoła.To się trochę jednak różni od wielbienia, podzięce za rozwiązanie problemów.Po za tym bankierzy (przede wszystkim Rotschildowie) grają w jednej drużynie z Antychrystem i nie ma powodów, dla których Antychryst miał atakować swoich.

    1. „nie ma powodów, dla których Antychryst miał atakować swoich.”

     byc może sfingują coś. Wszak są mistrzami teatru.
     Z drugiej strony patrząc lew Rywin został zamkniety w więzieniu….

 2. Problemem numer 1 Polski jest zatrważające skatoliczenie Polaków, co czyni ich potulnymi, bezmyślnymi owieczkami, gotowymi do przerobienia ich na konserwy w ramach rytualnego uboju…

  1. Chwała Bogu, iż nie wszystkich bo by nas nie było 😀

 3. Nie sądzę, ażeby homoseksualizm oraz bankierzy byli powodem , dla którego ludzie pokochają Antychrysta, tak samo jak wątpię w fakt, że obecny kryzys migracyjny i jego ewentualne rozwiązanie, będzie powodem dla ukazania się Anty, na chłodno patrząc na ten kryzys imigracyjny to przecież ludzie, my, wierzący w Jezusa, mieszkający w Japoni, Chinach, Australi czy Nowej Zenlandii, gdzies mają ten kryzys, ewentualna Apokalipsa, nie dotyczy się tylko Europy, CHOCIAŻ – szósta trąba brzmi

  „I szósty anioł zatrąbił: i usłyszałem jeden głos od czterech rogów złotego ołtarza*, który jest przed Bogiem, mówiący do szóstego anioła, który miał trąbę: «Uwolnij czterech aniołów, związanych* nad wielką rzeką Eufratem!» I zostali uwolnieni czterej aniołowie, gotowi na godzinę, dzień, miesiąc i rok, by pozabijać trzecią część ludzi”

  Google- rzeka Eufrat- leży nad Syrią, Turcją, i Irakiem- i lampka się zapala, jestesmy blisko, i napewno cos może w tym być.

  Dlatego też nie do końca jestem przekonany, że to Trump będzie Anty, ale czas pokaże. Generalnie to myslę. że kryzys ma spowodować cos na pokrój USA, pełno kultur wymieszanych wszędzie, ażeby za 2-3 pokolenia machnąć nam jedną religię, myslę że jeszcze za dużo „kumatych” ludzi, po tej Ziemii biega, żeby cos takiego teraz zrobić, budują raczej fundamenty pod te zmiany.

  Również, wg mnie, Wielką Nierządnicą, jest USA, mowa jest w Apokalipsie o Winie Zapalczywosći, którą upiły się wszystkie narody- moja interpretacja jest taka, że w swiecie, który istnieje obok nas, całe zło pochodzi z USA, media, wszystkie zboczenia, wszystko co złe jest z USA, również jest cytat o kupcach na morzu, którzy dorobili się na niej majątków

  „I rzucali proch sobie na głowy,
  i wołali płacząc i żaląc się w słowach:
  „Biada, biada, bo wielka stolica,
  w której się wzbogacili wszyscy, co mają okręty na morzu,
  dzięki jej dostatkowi,
  przepadła w jednej godzinie”.

  W pewnych czasach, i zresztą do dzisiaj, setki tysięcy statków dobija do brzegów stanów.

  Faktem jest, że jestesmy blisko przyjscia Pana, jak blisko? nikt nie wie, sądzę jednak, że napewno jestesmy blizej, aniżeli dalej, osobiscie sądzę, że jeszcze z 2-3 pokolenia, ale naprawdę może to być jutro, dlatego chce być gotowy na dzień przyjscia Pana Jezusa, dzień który będzie chyba najpiękniejszym dniem od powstania tego swiata, bo całe zło zginie, być może ja też, nie wiem. Jeżeli to ma polepszyć swiat i taka jest wolna Pana Jezusa, to się z nim zgodzę, chociaż postaram się dostać do jego Królestwa.

  Ogólnie sorry za zbyt chaotyczny wpis, mam nadzieje, że jest w miarę poskładany, że do zrozumienia są me mysli,dziękuje za tę stronę, zaczynam od niej każdy dzień ( ten komputerowy ) pozdrawiam

  1. „Również, wg mnie, Wielką Nierządnicą, jest USA,”

   USA nie spełnia wielu kryetriów

   -miast na 7 wzgorzach itd

   1. tak zgadza się, ale też i Watykan nie spełnia wszystkich kryteriów, bardzo wiele rzeczy w Pismie Świętym nie spełnia wszystkich kryteriów do czasów dzisiejszych, przeszłych , a jednak idzie je przypisać do pewnych wydarzeń / rzeczy. Ciężki temat te czasy końcowe, myslę że każdy dzień i wydarzenia będą nam otwierać oczy szerzej i szerzej .

    1. jakich Watykan nie spełnia?
     wg mnie wszystkie spełnia

     1. A kupcy ziemi płaczą i żalą się nad nią,
      bo ich towaru nikt już nie kupuje:
      12 towaru – złota i srebra,
      drogiego kamienia i pereł,
      bisioru i purpury,
      jedwabiu i szkarłatu,
      wszelkiego drewna tujowego i przedmiotów z kości słoniowej,
      wszelkich przedmiotów z drogocennego drewna, spiżu, żelaza, marmuru,
      13 cynamonu i wonnej maści amomum,
      pachnideł, olejku, kadzidła,
      wina, oliwy, najczystszej mąki, pszenicy,
      bydła i owiec,
      koni, powozów oraz ciał i dusz ludzkich.
      14 Dojrzały owoc, pożądanie twej duszy, odszedł od ciebie,
      a przepadły dla ciebie wszystkie rzeczy wyborne i świetne,
      i już ich nie znajdą.
      15 Kupcy tych [towarów], którzy wzbogacili się na niej,
      staną z daleka ze strachu przed jej katuszami,
      płacząc i żaląc się, w słowach:
      16 „Biada, biada, wielka stolico,
      odziana w bisior, purpurę i szkarłat,
      cała zdobna w złoto, drogi kamień i perłę,
      17 bo w jednej godzinie przepadło tak wielkie bogactwo!”
      A każdy sternik i każdy żeglarz przybrzeżny,
      i marynarze, i wszyscy, co pracują na morzu,
      stanęli z daleka
      18 i patrząc na dym jej pożaru, tak wołali:
      „Jakież jest miasto podobne do stolicy?”
      19 I rzucali proch sobie na głowy,
      i wołali płacząc i żaląc się w słowach:
      „Biada, biada, bo wielka stolica,
      w której się wzbogacili wszyscy, co mają okręty na morzu,
      dzięki jej dostatkowi,
      przepadła w jednej godzinie”.

      widzisz w tym Watykan, czy USA?

       1. no nie wiem, czy nad watykanem jacys kupcy beda plakac, no ale dobrze, zobaczymy. Długo myslałem, że Watykan to jest odpowiedź, ale ostatnio cos widzę to inaczej, co nie zmienia faktu, że Watykan beż najmniejszego pokoju może być Nierządnicą, i to nie podlega kwestionowaniu. Każdy z nas widzi Biblię inaczej, każdy interpretuje ją na jakis tam sposób, nie sądzę że mam rację, nigdy tego nie powiem, szanuje Twoje zdanie, ale dalej upieram się przy USA 🙂 stronkę dalej będę czytał, pokój

        1. Tak kupcy będą płakać.
         Julian, specjalnie dla Ciebie zrobię nowy wpis 🙂

      1. VaiperKarolSzulawiak

       USA to państwo, a apokalipsa mówi o mieście.

       1. jest hipoteza że ma to być NY, ale on nie spełnia tych warunków poza miastem portowym. No i nie jest stolicą

 4. Przyjście antychrysta jest bardzo starannie i cierpliwie przygotowywane. Szkoleni i wyposażani w narzędzia są tzw. sprawcy oraz obróbce podlegają kandydaci na ofiary. Jest to misterny plan realizowany od stuleci. Sprawcy wiedzą, że zbrodnia może być doskonała tylko wtedy kiedy ofiary dobrowolnie zgodzą się pójść na rzeź i jeszcze za to podziękują. Dlatego członkowie elit nie tylko sami się sposobią i ćwiczą, ale przede wszystkim piorą mózgi tzw. ciemnemu ludowi.
  Antychryst musi być długo wyczekiwanym wybawicielem od wszelkich doczesnych utrapień, a jednocześnie przypominać świętego Mikołaja z workiem prezentów bez dna.
  Żeby tak się stało to najpierw szatan musi dać ludziom popalić czy zafundować okrutne wojny, kataklizmy, waśnie na tle religijnym itp., a także kryzysy gospodarcze i finansowe. Zgodnie ze znanymi planami iluminatów wydarzenia te mają doprowadzić narody do skrajnego wyczerpania i zniechęcić do wszelkich religii, a zwłaszcza nominalnego chrześcijaństwa. Oczywiście za tymi przykrymi dla ludzi wydarzeniami stoją ich sprawcy, a szatan, który najpierw chętnie i obficie ich za to całe zło wynagradzał /polityków, bankierów, przywódców religijnych itp./ to ich spektakularnie, w blasku fleszy i przed kamerami ukarze. Oczywiście stanie się to przy aplauzie rozgrzanych do czerwoności mas miłujących matkę ziemię, matkę boską oraz wszelkie gadżety i świecidełka, a przede wszystkim pokój i bezpieczeństwo. W pierwszym szeregu do czipowania ustawią się tęczowi oraz hedoniści. Pozostaje mieć nadzieję, że wtedy wielu się przebudzi.

  1. A wszystko według z szatańską (określenie „chirurgiczną” byłoby niewystarczające) precyzją spreparowanego scenariusza spisku, którego zakończenie jest coraz bliższe. I tak mało kto to jeszcze dostrzega, ale wielbiące Maryję masy potępionych swoim bałwochwalstwem wreszcie spowodują, że czara goryczy przeleje się. Nawet pomimo naszych modlitw o ochronę kraju przed zwierzchnościami demonicznymi, choć będziemy nadal je odmawiać. Wtedy może rzeczywiście niektórzy jeszcze w ostatniej chwili się opamiętają i nawrócą na wiarę w Boga i zostaną zanurzeni. Niech tak się stanie.

 5. Najwyraźniej Tyson wyznaje tzw. „interfaithism” – międzywyznaniowość. Nie dziwi, że jeden z głównych idoli sportu miałby popierć burzenie murów w Europie, do którego wzywa Franek. Ma muzułmanskich znajomych…

  Generalnie wkroczyliśmy na ten etap, gdy niezbyt zawoalowane odniesienia do tajnych satanistycznych stowarzyszeń są na ustach czołowych pionków elity, ale jednocześnie wciąż wyśmiewa się „wierzących w spiskową teorię dziejów”.

 6. Wielkie kłamstwo szatańskie to hasło, iż „Wszystko już było” i nic ludzi już dobrego nie spotka…

 7. „Z innej strony patrząc, nie wiem czy kiedy przyjdzie antychryst, nie rozprawi się z homoseksualistami i bankierami. Jakoś ludzie mają go pokochać.”
  Wydaje mi się, że masz detektywie rację dodając do listy ukaranych przez antychrysta także sodomitów. To będzie chyba wręcz nieodzownym elementem, że tak to nazwę „kampanii wyborczej” szefa wszystkich szefów. Przecież trzeba „zwieść o ile można także i wybranych” (Mat.24.24). Wielu katolików oraz sporo tzw. letnich wierzących zachowuje zdrowy rozsądek w kwestii oceny czym w istocie jest homoseksualizm. Jeśli nawet nie nazywają tego grzechem, to nie mają cienia wątpliwości, że to normalne nie jest i homo-propagandę traktują jako nachalne wciskanie kitu. Przez takich światowy przywódca nazywający te sprawy po imieniu i robiący z nimi porządek będzie przyjęty z prawdziwym entuzjazmem. A co?! Konserwatystom też się należy. Jak obiecywać i okłamywać to wszystkich bez wyjątku.

 8. Antychryst nie rozprawi się z homosiami? Skąd taka pewność?
  Może właśnie będzie chciał się rozprawić i mu zarzucą brak tolerancji. W końcu dziś to takie modne.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish