Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biblia w Chinach.

Tak, jak Islam jest instalowany w Europie, tak ewangelia podbija Chiny:

 

To jest duchowa walka.

 

Mt 28

„Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody,”

 

Królestwo niebieskie w Chinach:

 

Zaktualizowane: 16 maja 2016 - 14:03

18 komentarze

Dodaj komentarz
 1. To dobrze, że chrześcijaństwo rośnie w Chinach, tylko problem jest taki, że władza prześladuje chrześcijan, burzy kościoły i zabrania posiadania Biblii.Dopóki elity chińskie nie będą chrześcijańskie, dopóty nic się w tym kraju nie zmieni.

 2. Dziękuję 🙂 wzruszyłam się…bardzo. PAN (przed swoim przyjściem) zbiera wszystkie zaginione owieczki z całego świata. JEMU CHWAŁA I CZEŚĆ !
  To co dzieje się w Chinach (i nie tylko) niech będzie też przykładem i dowodem na skuteczność działania chrześcijan.
  Czy warto modlić się za Polskę ???
  Przykład Chin pokazuje, że otwarte, szczere serca i umysły, posłuszeństwo DŚ, miłość do Boga i ludzi a przede wszystkim modlitwa sprawiają, że Królestwo Boże rozszerza się bardzo szybko.
  Módlmy się więc gorliwie za Polskę a nasze (prawdziwie chrześcijańskie) życie niech będzie przykładem dla wszystkich, których Bóg postawi na naszej drodze.

  1. Dokladnie Magdaleno zgadzam się z Twoim komentarze.
   Wzruszyłam się niesamowicie….
   Chwała Panu Jezusowi Chrystusowi!

 3. Reakcja ludzi którzy otrzymali Biblie mówi więcej niż 1000 słów 🙂

 4. Korzystając z okazji chciałem napisać to o czym myślałem już od dawna. Zacznę od tego iż aktualna forma/treść Biblii uważam że jest kompletna i prawidłowa. Nie ma w niej żadnego przekłamania, a jedyne różnice mogą wynikać z tłumaczeń, dlatego iż nie każdy język posiada identyczne zwroty lub wyrazy odpowiedniki. (Są kraje w których na przykład zwrot nie oznacza tak, i odwrotnie tak oznacza nie, a różnic wyrazowych jest wiele).
  Uważam że Biblia jest kwintesencją uczuć emocji i informacji, i że jest kompletna, ponieważ Bóg Stwórca Wszechrzeczy dał ją nam jako wielki Skarb jaki możemy mieć tu na ziemi. Reasumując uważam że Biblia nie może posiadać żadnych przekłamań ponieważ Bóg nie pozwoliłby na to. Nawet jest napisane w Biblii że Bóg zabronił cokolwiek do Biblii dodać i zabronił cokolwiek z niej odjąć.
  Piszę o tym dlatego, ponieważ jak wiemy wiele setek lat papiestwo zabraniało posiadać Biblię a drukowanie jej było zabronione.
  Dlatego więc wszyscy musimy być wdzięczni Bogu za to że żyjemy w czasach w których aktualnie można Biblię kupić i ją czytać.
  Myślę że niektórzy ludzie całe życie czegoś szukają, cały czas brakuje im czegoś a nie wiedzą czego, mają momenty upadków i poniżenia, w trudnych chwilach sięgają po alkohol lub inne i tam szukają odpowiedzi, lecz jej nie znajdują.
  Ja też miałem w życiu wiele pytań, wielu rzeczy nie rozumiałem, lub rozumiałem w sposób wygodny i dogodny dla siebie. W końcu zapragnąłem prawdy i pomyślałem o Biblii. Po dwóch miesiącach myślenia, poszedłem do sklepu, kupiłem Biblię, czytam, i widzę „światło w mroku” – to metafora.
  Znalazłem w Biblii właśnie to czego szukałem całe życie, teraz jestem szczęśliwy i zadowolony.
  Natomiast do pracy nad samym sobą zmusiły mnie niektóre komentarze które przez swoją szczerość obnażają nasze złe strony charakterów, które ukrywamy przed innymi jak takie ubierane „maski”.
  Jak zwykle mój komentarz krótki i zwięzły 😉
  Pozdrawiam.

  1. pisz więcej Robert 8 krótkich komentarzy 🙂

   1. To dlatego są takie krótkie symboliczne „dwa słowa” moich komentarzy bo zmniejszam dziesięciokrotnie to co myślę aby efekt był bardziej przystępny dla odbiorcy 😉
    Oraz aby moje komentarze nie wyglądały jak książki typu: „Saga rodzinna” 😉

 5. Tylko, iż tam ewangelia startuje na dziewiczej ziemi ( ma ułatwione, choć nie łatwe zadanie ), podczas gdy u nas pleni się bujnie fałszywe chrześcijaństwo-katolicyzm rzymski i pokrewne…

  1. Tam gdzie jest Ewangelia, powstaną fałszywi prorocy, by wypróbować chrześcijan. Przecież oni byli od początku głoszenia.

 6. Czy Wam osobom którzy piszecie na swoich blogach na smartfonie może też przeszkadza ta mała klawiaturka która jest strasznie niewygodna?

  1. A od kiedy masz tego smartfona? Ja się przyzwyczaiłem po kilku tygodniach i to nie przeszkadzało, jeżeli posiadasz go dłuższy okres czasu to pewnie nic się nie zmieni :P. 1,5 roku temu mój nagle został zniszczony i mam starą komórkę, tylko do dzwonienia. Smartfon wydaje się potrzebny, gdy go masz. Chociaż ułatwia pewne sprawy i różne rzeczy można zrobić szybciej… to trzeba za to zapłacić więcej czasu, który pochłoni.

 7. Mam takie pytanie na które nie znam odpowiedzi.
  Co może odczuwać osoba która po poznaniu prawdy i nowonarodzeniu umyślnie grzeszy i odleci?
  Chodzi mi o to czy takie osoby które odpadły od Jezusa czy one mogą coś odczuwać z tego powodu?

  1. VaiperKarolSzulawiak

   Oczywiście że tak, Bóg nie będzie się temu bezczynnie przyglądał.
   Lecz im dalej odbiegnie, tym mniej będzie czuł.

 8. VaiperKarolSzulawiak

  Jednocześnie cieszę się z ich radości, z drugiej strony coś w rodzaju gniewu z powodu hipokryzji katolików, którzy mają nieograniczony dostęp do całej wiedzy, a nie mogą poświęcić nawet 30 czy też 10 minut dziennie by poczytać choćby jeden rozdział Biblii, ale potrafią cały dzień oglądać te seriale paradokumentalne.

 9. Ja tam bym się nie cieszył zbyt bardzo. Najpierw biblia, a potem zapewne kapłani co będą odpowiadali po swojemu na pytania szukających i już mamy kolejne zwiedzenie. Kolejni zwiedzeni chrześcijanie.

  1. zerrkos,
   dzielisz na czworo włos 🙂
   Nie bój się, Dych Świty wykonuje swą pracę.

   „Lecz o co chodzi? Byle tylko wszelkimi sposobami Chrystus był zwiastowany, czy obłudnie, czy szczerze, z tego się raduję i radować będę;” Flp1

   1. W takim razie katolicy wpisują się w ten werset doskonale, dlaczego zatem nie radujecie się wraz z nimi?

    1. Dlaczego, jakze to? Poniewaz kazdym sposobem czy to pretekstem, czy prawda- gloszony jest Chrystus zatem z tego sie ciesze ale i bede sie cieszyl. 1Filipian 1,18
     *Nowa Biblia Gdanska 2014, wydanie 2 poprawione

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish