Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Norwegia – Splendida

Bóg to stworzył:

splendida

 

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 16 maja 2016 - 20:46

12 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Przepięknie. Ale jeszcze bardziej piękne są dla mnie zwierzęta 🙂

  1. A przede wszystkim koty ?

   1. Mój kotek też jest ładny,ale szczerze powiedziawszy koty to są wredoty.
    Zachowują się tak samo jak ludzie przed nowo narodzeniem.
    Za to pieski są oddane do końca.
    Piszę to z obserwacji,bo mam jedno i drugie ?.

    Widok zapierający dech.

 2. Absolutnie piękne widoczki 🙂

 3. Jak mogę zrozumieć te wersety:”(23): Stamtąd poszedł do Betelu. A gdy szedł drogą, mali chłopcy wyszli z miasta i naśmiewali się z niego, mówiąc doń: Chodź no, łysy, chodź no, łysy!(24): Obróciwszy się więc i spojrzawszy na nich, przeklął ich w imię Pana. Wtedy wyszły z lasu dwa niedźwiedzie i rozszarpały z nich czterdzieści dwoje dzieci.” [2krl 2]

  1. Pmiętam, że te wersy też długo nie dawały mi spokoju, bo jestem bardzo wyczulona na krzywdzenie dzieci. Wydaje mi się, że byli to młodzi chłopcy, którzy drwili z Bożego człowieka, mocno szydzili z niego i dokuczali mu, dlatego ponieśli śmierć. W Starym Testamencie karą za grzech jest śmierć… i to mnie jeszcze bardziej zbliża do Pana Jezusa gdy czytam taki wers to czuję wielką wdzięczność. Może źle to rozumiem, ale pamiętam że właśnie ten fragment też mnie bardzo mocno zastanawiał. Bóg chroni swoje dzieci. Ja też chętnie się dowiem, co myślą inni o tym właśnie fragmencie.

  2. W mojej Biblii są określani jako młodzi chłopcy, później młodzieńcy. Pewnie byli nastolatkami, a to nie są niewinne istoty, zarówno dziś jak i dawniej, kiedy nastolatek był dojrzalszy psychicznie, bardziej przygotowany do życia i był uznawany szybciej za mężczyznę niż teraz(gdy określa się to po wyglądzie, kiedyś niezupełnie). I dzisiaj istnieją plemiona, w których jest podobnie. Jeśli chodzi o wykroczenie, to naśmiewali się z jego łysiny, która była uznawana oznakę hańby. Są też dwie niedźwiedzice zamiast niedźwiedzi, takie szczegóły. Módl się i czytaj, a nie tylko czytaj. Nawet największy człowiek modlitwy i prorok Boga z całą świętością otrzymaną od Niego nie może nikomu innemu pomóc, a jeśli kogoś poruszyły słowa człowieka, to zadziałał przez niego Duch Święty. Jeśli ten święty był grzesznikiem i Bóg jest łaskawy, to każdy kogo pociąga Słowo Boże może pić ze Źródła.

 4. Nie mam pytań! Dzieło PANA Jezusa niszczy system – dosłownie! Chwała i cześć Bogu Ojcu, Synowi i Duchowi Świętemu!

 5. Lubię takie piękne widoczki 🙂

  1. Można się zakochać 🙂 Nienawidzący Boga nie znają Jego samego ale czują się wspaniale na Jego terenach…

   1. Od siebie dodam że oprócz tych wspaniałości wizualnych, Bóg stworzył również najbardziej genialne prawo na ziemi czyli 10 przykazań.
    Jest to prawo które najpierw nakazuje nam szanować Boga Stwórcę za jego dzieła, i zakazuje wielbić innych bożków, figurki, obrazy,a później wyjaśnia nam aby szanować wszystkich bliźnich (ponieważ przecież my sami też jesteśmy dla innych bliźnimi i też chcielibyśmy być dobrze szanowani).
    Dlatego o tym piszę ponieważ prawo to jest kwintesencją dobroci szacunku i miłości.
    Dlatego też nienawiść ateistów do prawa Bożego jest wbrew logice czyli jest aż absurdem, bo jak można nienawidzić ludzi którzy chcą być dobrzy i pomocni.
    W Biblii też znalazłem słowa: A w owych czasach będzie wielu szyderców…
    Współcześnie przeglądając internet jest ich chyba wysyp jak grzybów po deszczu…niestety.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish