Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Izrael, Islam i Armageddon

„Film ukazuje genezę konfliktu arabsko-izraelskiego w świetle Pisma Świętego i wydarzeń politycznych. Choć niektórzy z bohaterów filmu już nie żyją, to jednak ich idea zniszczenia Izraela jest wciąż żywa, a konflikt trwa i zaognia się z każdym rokiem”.

Zaktualizowane: 15 maja 2016 - 07:13

15 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Piotrze, to ty w końcu uznajesz obecny Izrael czy nie?

   1. Obecny Izrael niekoniecznie może być tym, który jest tym właściwym, zapowiedzianym.
    Tylko pobieżne informacje znalezione zaprzeczają temu iż aktualnie Izrael to kraina mlekiem i miodem płynąca, wprost przeciwnie. Już około 10 lat temu 75% wody pitnej pochodziło z odsalania wody morskiej. Aby jej nie marnować to ścieki wylewa się na uprawy. Fermy eksportują kurczęta na Europę, owoce,warzywa. W moczu ludzi korzystających z tych upraw wykrywano silne leki sercowe i inne. Zachorowalność wśród tych ludzi była duża i problemy np. z mięśniem dookoła sercowym. Później badań zabroniono. To tylko wierzchołek góry lodowej tych problemów.
    Na stronie monitor-polski.pl polecam artykuł „Waszyngton stawia Węgrom warunki”- polecam przewinąć komentarze i znaleźć komentarz internauty: Adam Banaś z 14 maja 2016 z godz.10:59. Jest tam interesująca teoria o pochodzeniu Słowian. Oraz informacje o nasieniu węża które walczy: z Bogiem,rasą białą, Chrześcijanami i Słowianami. Co tylko uwiarygadnia słowa: „I będą mówić że są Żydami lecz nimi nie są, lecz synagogą szatana”.
    Ponadto bestia może być islamem, natomiast bestia ma oddać władzę nierządnicy, tak? Czyli watykanowi?

    1. Żydzi, którzy Żydami nie są to Edomici – odwieczni wrogowie Żydów.
     Bestia to koalicja państwa, która niszczy Nierządnice, bo nie jest jej już potrzebna i robi to z woli Boga.

 2. Poglądowy ale proroctwa Boże spełniły się co do joty 🙂 Iście szatańska religia ( Islam ) Trzymajmy kciuki za Chrześcijan w Izraelu tam jest dopiero piekło…

  1. Trzymajmy kciuki?!!! Chciałeś chyba powiedzieć: Módlmy się!

  2. Raczej módlmy się, kciuki niewiele pomogą 🙁

  3. Islam stworzył Szatan objawiając się Mahometowi jako Gabriel i zastosował metodę mieszania prawdy z kłamstwem, tak jak w KK, gwarantuje Ci, że iście szatańską religią jest lucyferianizm.

 3. VaiperKarolSzulawiak

  Tylko dlaczego Bóg pozwala na to by ten rzekomo fizyczny Izrael miał heksagram na fladze?

  1. Pozwala na to bo to nie jest Jego Lud, jedyny Izrael jaki był Ludem Boga i o którym Bóg mówi mój Lud to ten który jest dziedzicem obietnicy Abrahama czyli ci wszyscy, którzy wierzyli i wierzą w Chrystusa.

   „Otóż, obietnice dane były Abrahamowi i potomkowi jego. Pismo nie mówi: I potomkom – jako o wielu, lecz jako o jednym: I potomkowi twemu, a tym jest Chrystus.” List do Galatów 3:16

   Potomstwem Abrahama, w którym zbawione i błogosławione będą wszystkie narody świata jest wyłącznie Syn Człowieczy – Jezus Chrystus, a nie narodowy Izrael tak jak to głoszą amerykańscy syjonistyczni pastorzy w celu usprawiedliwienia powstania tworu Rothchildów. Każdy kto ma Chrystusa jest automatycznie potomstwem Abrahama czyli należy do Ludu Bożego – Izraela.

   Abraham wierzył w nadejście Chrystusa co czyniło go przyjacielem Boga o czym mówi sam Pan Jezus.

   „Abraham, ojciec wasz, cieszył się, że miał oglądać dzień mój, i oglądał, i radował się.” Jana 8:56

   https://napoczatkuslowo.wordpress.com/2016/05/10/duchowy-izrael/

   https://www.youtube.com/watch?v=7Eiaw84GGbI

   1. Narastający antysemityzm i co raz częstsze odrzucanie fizycznego Izraela, to przygotowanie ludzi na Ucisk Jakuba.Co z tego, że Rotschildowie finansowali Izrael, skoro Antychryst też zawrze przymierze z Izraelem, które potem złamie?

   2. VaiperKarolSzulawiak

    akurat miałem to wkleić, przed chwilą to obejrzałem.

 4. Lucyferianie chcą naszej krwi, by spełniać swe chore/koszmarne sny…

 5. Izrael współczesny judejski to naród/kraj pełen sprzeczności. Z jednej strony sodoma i gomora, a z drugiej strony talmudystyczny kwas. A gdzieś tam pośrodku żydzi mesjańscy oraz wyznawcy starotestamentowych praw. Módlmy się za te pierwociny, które wybrał Pan zastępów, Bóg nasz. Oby im Chrystus błogosławił.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish