Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Muzułmanin burmistrzem Londynu.

mulmaninburmistrzemLondynu

 

 

 

 

Zaktualizowane: 12 maja 2016 - 21:58

15 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Nadaje się, pewnie Londyn jest bardziej muzułmański niż angielski 😉

  1. W ogóle dla mnie Londyn jest okropny, ilość ludzi przelewająca się ulicami dobija. W życiu nie chciałabym tam żyć.

   1. Tylko o ludzi chodzi? Ciekawa myśl 🙂 nigdy tam nie byłem, ale na angielskim w szkole i zwłaszcza na studiach na zajęciach z kultury Anglii w niezbyt subtelny sposób ukazywano nam wspaniałość tej stolicy. Wiesz czarne taksówki, czerwone budki telefoniczne itp. rzeczy… Tylko właśnie, jak długo będzie to kultura brytyjska nim przekształci się w kulturę głównie islamską…

    1. „Arabia Brytyjska”, Emirat Francuski, Sułtanat Niemiecki, Hiszpański, Szwedzki itd. …

    2. Miasto jest ładne, ale tam są tłumy. Pod pałacem ludzie biją się o zdjęcie jak o karpia w Lidlu.. Muzułmanów omotanych tymi swoimi szmatami na pęczki. Multi kulti. Nie ma tego romantycznego klimatu jak z filmów Bonda. Mnie się podobają miejsca z duszą, a tam czuję tylko strach.

     1. Byłam w Londynie 2 lata temu i psychicznie źle się czułam, gdy jeździłam metrem. Bałabym się tam mieszkać i np wieczorem wracać z pracy. Cieszę się, że mieszkam w małym mieście, a moim marzeniem jest malutka wioska.

 2. Paweł Misiaszek

  „W działalności publicznej znany jest przede wszystkim jako nowoczesny socjaldemokrata, a ze swą religią się nie obnosi. Sadiq Khan jest orędownikiem tolerancji religijnej i obyczajowej. Kilka lat temu głosował za legalizacją małżeństw homoseksualnych, choć zabronić próbowali mu tego muzułmańscy przywódcy religijni.”_natemat
  No i teraz mamy dwie możliwości: Opis wskazuje, że taki z niego „muzułmanin” jak z katolika chrześcijanin i ogólnie rzecz biorąc prawdziwi islamiści zrzuciliby go z najwyższego budynku… Albo mamy tutaj do czynienia z kwintesencją islamu, czyli z kłamstwem i podstępem… taka strategia ma nawet swoją nazwę: „takija”. Może to również potwierdzać fakt, że Khan (jako prawnik) bronił islamskich ekstremistów…
  Tak samo jak Trump, który mieni się chrześcijańskim kandydatem, a jednocześnie ma na koncie trzecią żonę oraz popieranie aborcji…
  Jak widać, w demokracji wszystko jest możliwe…

 3. Ale jak ładnie się maskował…
  Ciekawe ile takich agencików jest wokoło…

 4. Ale pamiętajcie – CHRZEŚCIJANIE NIE MOGĄ MIESZAĆ SIĘ DO POLITYKI. Czyli np. chodzić na wybory, manifestować, protestować przeciw aborcji.. << właśnie dzięki takiemu myśleniu potem wyskakują takie nowinki, jak muzułmański burmistrz w (do niedawna) chrześcijańskim kraju. Jan chrzciciel za krytyke Heroda został scięty, czyli "Największy z ludzi" wg słow Pana Jezusa do polityki się mieszał. Tchórze jacy pierwsi idą do jeziora ognia (Obj. 21:8). Modlitwa + działanie, tym powinniśmy się zajmować w czasach.

  1. Iz 10

   „Biada prawodawcom ustaw bezbożnych
   i tym, co ustanowili przepisy krzywdzące,
   2 aby słabych odepchnąć od sprawiedliwości
   i wyzuć z prawa biednych mego ludu;
   by wdowy uczynić swoim łupem
   i by móc ograbiać sieroty! ”

   Żeby wiedzieć jakie ustaw są bezbożne, nalezy interesować się polityką

  2. „właśnie dzięki takiemu myśleniu potem wyskakują takie nowinki, jak muzułmański burmistrz w (do niedawna) chrześcijańskim kraju. ”

   nie rozumiem co to ma do rzeczy. jak byś mól wyjasnic.

   1. Chodziło mi o to, że gdy sprawiedliwi milczą, to zło ma otwartą furtkę do działa. Bardzo szanuję Cię za pracę na tej stronce, ale nie podoba mi się, że panuje tu nastawienie bierności do polityki, która jako biblijna władza decyduje o wielu sprawach w naszym doczesnym życiu. Powiedz mi prosze, czy jakby w Polsce o fotel prezydenta kandydowal islamista i powiedzmy jakis katolik z PiSu, to poszedlbys na takie wybory? W Panu Jezusie.

    1. tak poszedłbym zaglosowac na katolika

 5. Prawidlowo krotko trzyma babe hahaha .

  1. Do swojej matki/żony/córki też sie tak odnosisz? Jesli tak to radze ci pokute i krzyzowanie takich mysli na przyszlosc, zamiast publikowania ich na chrzescijanskim forum. Swiat patrzy. W Panu Jezusie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish