Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Fałszywe objawienia Maryjne – Dunkel

„Źródłem objawień maryjnych są demony”

„Maria potrzebowała zbawienia ponieważ była grzeszna”.

powiedziała:

” i rozradował się duch mój w Bogu, Zbawicielu moim,” Łukasz 1.47

 

https://www.youtube.com/watch?v=LYWi0f_USRk

 

https://www.youtube.com/watch?v=jfclSJT15Lc

 

Zaktualizowane: 12 maja 2016 - 22:21

22 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Na youtube polecam jeszcze filmik tłumaczony na polski trwa 57 min pod tytułem:
  „Kobieta jadąca na bestii! (Dave Hunt)”.
  Co jest w filmie:
  -wyjaśnienie które miasto jest Babilonem Wielkim
  -już w 1986 r. w Asyżu wstępny początek łączenia religii
  -o paleniu na stosie tysięcy chrześcijan
  za odmowę uczestnictwa w mszy kościoła rzymsko-katolickiego, odmowę konsumpcji eucharystii.
  Ponieważ Biblia wyraźnie stwierdza że ofiara Jezusa Chrystusa na krzyżu została dokonana w pełni raz na zawsze i nigdy więcej nie ma być powtarzana.
  Dlatego Jezus Chrystus powiedział umierając: „Wykonało się”.
  -o wykazie grzechów z cennikiem który odkupuje grzechy
  -o kulcie Marii (należy modlić się ZA zmarłych,
  a nie DO zmarłych). Modlitwy należy kierować do Boga a nie do Marii lub do zmarłych przodków.
  Marię należy oczywiście szanować jako Matkę Jezusa, lecz cześć należy oddawać Bogu. Ponieważ kult posągów i obrazów Marii i innych ludzi jest ewidentnym złamaniem pierwszego przykazania Bożego !
  -Głos z nieba:
  „W tym czasie głos z nieba zawołał Wyjdźcie z niej mój ludu Abyście nie byli uczestnikami jej grzechów”.
  -końcówka to ważne i bardzo ciekawe cytaty Biblijne.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę przyjemnego oglądania.

 2. Paweł Misiaszek

  Szatan mówi: „Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz MI POKŁON.” Na to odrzekł mu Jezus: IDŹ PRECZ, SZATANIE! Jest bowiem NAPISANE: PANU, BOGU swemu, będziesz ODDAWAŁ POKŁON i JEMU SAMEMU służyć będziesz. ” (Mat. 4) W Apokalipsie Apostoł Jan popełnia błąd – oddaje POKŁON aniołowi… jak reaguje na to Anioł Boży? Oto cała scena: „I UPADŁEM przed jego stopami, by POKŁON mu oddać. I mówi: BACZ, abyś TEGO NIE CZYNIŁ , bo jestem twoim współsługą i braci twoich, co mają ŚWIADECTWO Jezusa: BOGU SAMEMU ZŁÓŻ POKŁON!” ! Świadectwem bowiem Jezusa jest duch proroctwa.” (Ap.19) Czy ta przestroga dotyczy tylko Jana?! Nie można padać na twarz przed Aniołem-Posłańcem Bożym, a można przed złotym posągiem śmiertelniczki?! Nikt kto jest posłany z nieba nie żąda modlitw i pokłonów dla siebie! Tylko szatan i demony pragną być adorowane, pragną odbierać chwałę Boga i Jedynego Pośrednika Jezusa Chrystusa!… „Dam Ci to wszystko, jeśli UPADNIESZ i ODDASZ MI POKŁON” (Mat.4) – chciał POKŁONU dla siebie i został wyrzucony z nieba… Jezus ostrzegał: „I nic dziwnego; wszak i szatan przybiera postać anioła światłości. Nic więc nadzwyczajnego, jeśli i słudzy jego przybierają postać sług sprawiedliwości” (2Kor.11:14)… Czy Apostołowie czcili męczennika Szczepana i matkę Jezusa ?! Dlaczego „Największy spośród papieży – Piotr” im o tym nie powiedział?! Dlaczego sam nie ustanowił dogmatu, tylko zostawił tą kwestię jakiemuś nadętemu bufonowi z 20tego wieku…

  1. Ponadto jest jeszcze film z napisami po polsku 50 minut w którym Ron Wyatt doznał nadprzyrodzonej siły która skierowała jego rękę na grotę i kazała wypowiedzieć słowa: (rok 1997)
   „Tam jest Arka…”
   Później to opisuje, cytuję:
   „Nakazuje się nam badać duchy, aby sprawdzić czy są z Boga. Musimy sprawdzać to według prawa i świadectwa. Bez względu na to od kogo to pochodzi. Nawet od nas samych”.
   W filmie jest opisane że Arki strzeże 4 Aniołów,
   do momentu wyznaczonego przez Pana Boga.
   Tytuł na youtube:
   „17 Arka przymierza znaleziona w Izraelu”.
   Nie wiem czy ten temat był poruszany,
   więc proszę czytelników lub Piotra o interpretację.
   Pozdrawiam również.

 3. Bardzo dobry audiobook, polecam przeczytanie wszystkie 30 rozdziałów.Kolega mojego męża z pracy nawrócił się po niej, a był naprawdę cięzkim przypadkiem, ciągle nas prosi o więcej i więcej kolejnych materiałów 🙂

 4. Zobaczcie ten śmieszny, proislamki i proimigrancki tekst o rodzącym się konflikcie na linii parafianie – duszpasterze i fasadowości polskiego katolicyzmu:

  http://polska.newsweek.pl/premier-szydlo-spotka-sie-z-franciszkiem-synem-imigrantow,artykuly,385415,1.html

  Rozbawił mnie szczególnie fragment:

  „Paradoksalnie, gdy Jan Paweł II żył, krępował Polków.

  Wiedzieli, że pewnych rzeczy nie wypada im robić, ani mówić. Teraz, gdy go już nie ma, polscy katolicy stają się w końcu sobą. I co się okazuje? Przesłanie Jana Pawła II dotyczące dialogu kultur, ekumenizmu, sprawiedliwości społecznej, migracji ludów zostało przez nich i biskupów powieszone na kołku. Biskupi z całego wielkiego dorobku Jana Pawła II zrozumieli i nauczyli się, przekazując to zresztą politykom prawicy, ku ich radości, tylko treści dotyczące ludzkiej seksualności: a więc nauczania o aborcji, antykoncepcji, in vitro.

  Stało się tak, gdyż Kościół w Polsce stracił już władzę nad duszami swoich wiernych. Tę utratę władzy nad duchem (duszą!) człowieka rekompensuje sobie przejęciem władzy nad jego ciałem – od kołyski (chrzest) poczynając, a na śmierci (katolicki pochówek) kończąc. Katolicyzm został sprowadzony do katolickiej biowładzy. Logika katolickiej biowładzy sprowadza się do tego, by poprzez zespół technik, dyskursów, praktyk, instytucji i prawa uczynić życie cielesne człowieka przedmiotem kontroli. Dlatego Kościół głoszenie Dobrej Nowiny zastąpił zabieganiem o Dobrą Ustawę.” 😀

  1. Fotorelacja z pielgrzymki przedstawicieli rządu do naszych okupantów w Rzymie:

   http://m.onet.pl/wiadomosci/swiat,fx0x93

   Przy okazji – wie ktoś co to za czarna chusta na głowie premierowej? To na znak poddaństwa Warykanowi?
   No i ciekawy jest ten kontrast – premierowa w czerni, papież w bieli.

  2. biowładza 😀 opieka od kołyski do grobu

  1. faramirk czy obejrzalas ten filmik wyzej?

  2. 44:15 I odpowiedzieli Jeremiaszowi wszyscy mężowie, którzy wiedzieli, że ich żony paliły kadzidła cudzym bogom, i wszystkie kobiety, które tam stały w wielkiej gromadzie, i cały lud zamieszkały w ziemi egipskiej w Patros, tymi słowami:
   44:16 W sprawie, o której mówiłeś do nas w imieniu Pana, nie będziemy ciebie słuchali.
   44:17 Raczej chętnie uczynimy wszystko, co ślubowaliśmy, i będziemy spalać kadzidło królowej niebios i wylewać dla niej ofiary z płynów, jak to czyniliśmy i my, i nasi ojcowie, nasi królowie i nasi książęta w miastach Judy i na ulicach Jeruzalemu, a mieliśmy chleba do syta, byliśmy szczęśliwi i nie zaznawaliśmy złego.
   44:18 Lecz odkąd przestaliśmy spalać kadzidła królowej niebios i wylewać dla niej ofiary z płynów, wszystkiego nam brakuje i giniemy od miecza i głodu.
   44:19 A jeżeli spalamy kadzidło królowej niebios i wylewamy dla niej ofiary z płynów, to czy czynimy to bez zgody naszych mężów, że wypiekamy dla niej ciasta, z kształtu do niej podobne, i wylewamy dla niej ofiary z płynów?
   44:20 Na to rzekł Jeremiasz do całego ludu, do mężczyzn i kobiet, i całego ludu, którzy dali mu taką odpowiedź:
   44:21 Właśnie to spalanie kadzidła, którego dokonywaliście w miastach judzkich i na ulicach Jeruzalemu, wy i wasi ojcowie, wasi królowie i wasi książęta, i lud pospolity, wspomniał Pan i to wziął sobie do serca!
   44:22 Pan nie mógł tego dłużej znosić z powodu złych waszych uczynków, z powodu obrzydliwości, które popełnialiście, i dlatego wasza ziemia stała się pustkowiem, przedmiotem grozy i przekleństwa, bez mieszkańców, jak to jest dzisiaj.
   44:23 Ponieważ spalaliście kadzidła i grzeszyliście przeciwko Panu, i nie słuchaliście głosu Pana, i nie postępowaliście według jego zakonu, jego przykazań i jego świadectw, dlatego spotkało was to nieszczęście, jak to jest dzisiaj.

   1. Gdyby twórcy tej witryny Duch Prawdy nawrócili się na jedyną słuszną i prawdziwą wiarę wyłącznie w PANA Jezusa i jego pojedynczą, niepowtarzalną ofiarę, to nie powinni jej zamykać, a zmieniwszy nazwę na Duch Antychrysta pozostawić ją na świadectwo swojego zwiedzenia i późniejszego wyzwolenia od katolickiego fałszu, ku chwale Jezusa. Nawet w przypadku ludzi kroczących w mroku kultu maryjnego nawrócenie się jest możliwe.

  3. faramirkj,
   powiedz czy mozna modlić się do człowieka,przecież musisz przyznac,że Maria,matka Pana Jezusa była człowiekiem czy tylko i aż do Boga?
   Proszę o szczerą odpowiedz

   1. Nie chcę zabrzmieć sarkastycznie, ale się Kesjo chyba nie doczekasz… Wyczuwam u niego wzburzenie powstałe na skutek doznania dysonansu poznawczego – w kościele słyszy jedno, u nas czyta co innego.

  4. to co nazywacie matką boską to nierządnica babilońska, to nie Maria z Biblii

 5. Apokalipsa Dunkel
  Materiał jest w ogóle świetnie zlektorowany. Słucha sie tego znakomicie.

 6. Dla tych co jeszcze nie słuchali (szczególnie dla katolików) cykl wykładów „Biblia a doktryny Rzymsko – Katolickie”
  mgr teologii Dariusz Suszek były katolicki duchowny bardzo rzeczowo i merytorycznie omawia błędy rzymsko katolickich doktryn.
  Polecam 🙂

  https://www.youtube.com/watch?v=LfiLyWuwStM&list=PL-_2ABugkdr-QlXnFQIlXaAX98e_T4L0d

 7. Apokalipsa – Jonatan Dunkel

  Przecież to Świadkowie Jehowy, posłuchajcie wykładów.

  1. haha, nie Dunkel to Alfred palla – Adwentysta 🙂

   1. Pewnie, że to nie Świadkowie Jehowy.
    🙂

    1. Najlepsze sa te ciche Myszki, ktore czasem sie wychylą i palą takie gupotg katolickie i roznej maści, ze az mi klate sciska 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish