Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Co Pana na co dzień najbardziej denerwuje?

Z początku respondent na zadane pytanie  nie ma odpowiedzi, jakby go nic  nie denerwowało.

 

https://www.youtube.com/watch?v=iAod_yKQdPg

– Czemu?
– No tak ogólnie
– No co, woda najczęsciej, ziemia woda coś takiego nie. Halucynacja, hemoglobina, dwutlenek węgla, taka sytuacja nie. Najczęsciej to chemia mnie interesuje. Nie podoba mi się.
– Ja się pytam co Pana najbardziej denerwuje, a nie interesuje.
– Mnie mistyfikacja interesuje, chemia coś takiego, proszki kurde..

 

Taka sytuacja…

Ten filmik obrazuje bezsensowność demokracji. Każdy ma prawa wyborcze. Nawet ten człowiek. Może wybrać Kaczyńskiego, a może Palikota. Wszystko jedno.

Po drugie jeśli założymy, że różnimy się między sobą intelektualnie, to wcale nie ma powodu śmiać się z tego mężczyzny, gdyż im dalej od Boga, tym bliżej Złego.

Sataniści zrobili z narodów mozaiki kulturowe. Nie ma heterogeniczności. Jest Multi-kulti.

Gdyby chrześcijanie biblijni mieli rządzić, to pousuwaliby wszystkie kapliczki Izydy w Polsce, zlikwidowali lichwę i wszelką inna niesprawiedliwość z biurokracją i komornikami włącznie.

Pana z filmiku interesuje mistyfikacja, chemia, proszki. Rozumiem, że inny świat.

Gdyby chrześcijanie biblijni rządzili, ten inny świat byłby królestwem niebieskim. czytaj tutaj:

http://detektywprawdy.pl/2016/04/14/roznica-miedzy-zauwazeniem-krolestwa-niebieskiego-a-wejsciem-do-niego-czyli-nie-wszyscy-chrzescijanie-sa-chrzescijanami/

Filmik ma milion wejść, ale ludzie nie zdają sobie sprawy, że sami nie są lepsi od tego mężczyzny. Życie bez narodzenia na nowo to także mistyfikacja, zycie w iluzji, grzechach. ten przypadek akurat jest skrajny.

 

Tak sytuacja…

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 26 kwietnia 2016 - 22:21

63 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Gorzki wydźwięk tego postu wyczuwam. I nie bez kozery. Widziałem ten filmik już dawno temu – trudno mi powiedzieć, co stało się temu człowiekowi, że tak niedorzecznie mówi (a być może jest upośledzony intelektualnie) i o ile jest to przypadek ekstremalny, tak rzeczywiście dobrze obrazuje logikę postępowania mas.

  1. Zdecydowanie za to uważam, że (uwaga, wypowiedź potencjalnie niepoprawna politycznie!)różnimy się od siebie pod względem intelektualnym, jednocześnie w żaden sposób nie czyni kogoś lepszym, czy gorszym, bo Bóg Ojciec nie ma względu na osobę.

   Przejawia się to na przykład w zdolności biegłego opanowania języka obcego – niektórzy ludzie nigdy nie będą w stanie opanować go na poziomie choćby komunikatywnym, gdyż ich intelekt, jakim obdarzył ich Jezus stwarzając ich nie jest do tego wystarczający. A jednak Pan kocha ich tak samo mocno, jak wiernych Mu poliglotów. To cudowne! No i sens Ewangelii jest w stanie zrozumieć każdy, kto ma uszy do słuchania i kogo PAN wybrał sobie przed stworzeniem świata, niezależnie od tego, czy jest, czy też nie jest inteligentny. Co innego inteligencja, a co innego mądrość Boża, o którą każdy powinien się modlić. Chwała PANU.

   1. „jednocześnie w żaden sposób nie czyni kogoś lepszym, czy gorszym, bo Bóg Ojciec nie ma względu na osobę.”

    Oczywiście, ale rządy i ich ośrodki kultury są abiblijne. To oznacza, że promowana kultura antybiblijna, a to z kolei oznacza, że człowiek nie ma poznania prawdy co ogólnie społeczeństwo uwstecznia.
    Popatrzmy na teatry, świat aktorów czy ci notabene inteligentni ludzie na swój sposób prowadzą bogobojne życie? nie. ich życie jest zaprzeczeniem Prawa Bożego.

    Tak jak Agnieszka mówi prawdopodobnie ten człowiek ma problem z uszkodzonym mózgiem od narkotyków.
    Wychowanie biblijne wyklucza narkotyki.

    Tak jak wspomniałem w tekście, chca oni demonokracji, aby rozszczepic społeczeństwo na zróżnicowane.
    Gdyby rządzili chrześcijanie, a nie wilki w przebraniu owiec, to nie byłoby patologi..

    1. Tak. A patologia jak napisałem jest w moim mieście wielka. Żyję tu od urodzenia i czegoś takiego nigdy nie było, żeby po okolicy krążyły całe grupy młodych uzależnionych od dopalaczy. Podkreślmy to, nie jakiś bliżej nieokreślonych „narkotyków” (to dla mnie trochę takie słowo-wydmuszka). Problemem zasadniczo są tzw. designer drugs, a coraz rzadziej substancje, które jeszcze 10-15 lat temu klasyfikowano jako „narkotyki”.

     Dopalacze zdobyć jest łatwiej, niż cokolwiek innego (wystarczy wejść do jednego z wielu sklepów sprzedających np. „sole do kąpieli”). I zwykle kosztują mało (to nie reguła), a potrafią uziemić 100-kilogramowego człowieka w 3 sekundy, jakby mu wyjęli wtyczkę z gniazdka.

     Rzekomo ludzie biorą to, żeby poczuć takie silne odrętwienie i zawroty głowy, których to wrażeń, w takim nasileniu, wódka, czy amfetamina im nie zapewni. Lub nie jest już w stanie zapewnić, a chodzi o totalne odurzenie. Widuję, jak wielu gwałtownie wymiotuje, a nawet wypróżnia się pod siebie, leżąc potem na środku chodnika… To przerażające. Kilka lat temu, jak Tusk „wypowiedział wojnę dopalaczom”, to czegoś takiego nie było, a przynajmniej nie na taką skalę.

     Absolutnie nie wiem, jak by dotrzeć do takich zniewolonych przed dopalacze młodych z Ewangelią. Oni już egzystują w całkiem innym świecie i nie chcą myśleć o niczym innym, jak tylko o skołowaniu kasy na proszek 🙁

     A gdyby rządzili chrześcijanie, to takie sklepy nawet gdyby jakimś cudem się otworzyły, to ich działalności położono by kres bardzo szybko. Być może w ogóle nie byłoby problemu dopalaczy.

     1. W 1000-letnim Królestwie Jezus z będzie rządził laska,rózga żelazną.
      Po co mu i to żelazna?
      Myślę,że rządy twardej reki i dlatego potem sie zbuntuja,gdy szatan zostanie wypuszczony,podjudzi a niezadowoleni oczywiscie popedzą przeciw Panu Jezusowi.
      Szok!

   2. Myślę, że ważniejsze od tego czy Bóg ich kocha jest to czy to my ich również miłujemy mimo, że tacy są. To jest też duża próba dla nas.

    „Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią?” (Mt 5, 43-44. 46)

    W końcu tacy ludzie charakteryzują wielu współczesnych ludzi żyjących „światem”.

    „A to wiedz, że w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy. Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, chełpliwi, pyszni, bluźnierczy, rodzicom nieposłuszni, niewdzięczni, bezbożni, bez serca, nieprzejednani, przewrotni, niepowściągliwi, okrutni, nie miłujący tego, co dobre, zdradzieccy, zuchwali, nadęci, miłujący więcej rozkosze niż Boga, którzy przybierają pozór pobożności, podczas gdy życie ich jest zaprzeczeniem jej mocy; również tych się wystrzegaj” (2 Tm 3:1-5)

    Powinniśmy się modlić o mądrość dla takich ludzi.

    „A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie” (Mt 24:9b-10 i 12)

 2. Narkotyki, wyżerają mózg. Znam kilka takich przypadków, gdzie ze zwyczajnego człowieka została osoba upośledzona przez narkotyki właśnie.

  1. Te narkotyki to teraz z tego co widzę najczęściej dopalacze. Czyli specyfiki o bliżej nieokreślonym składzie chemicznym – dodadzą, czy wytną atom i już mamy nową, niezakazaną substancję, której nie testują na zwierzętach, bo dla producentów tego ścierwa jego konsumenci są kreaturami gorszymi, niż taplające się w błocie wieprze. Nie wiem jak w innych miastach, ale w Łodzi to plaga. I faktycznie, ich spożycie powoduje nieodwracalne zmiany w mózgu. Znam takich ludzi osobiście.

   Możliwe, że temu człowiekowi też jakieś dopy zaszkodziły, skoro tak o chemii i proszkach mówi. Chemia to zło.

 3. Większość Polaków jest taka „mądra” dzięki moczeniu swojego umysłu ( aparatu mózgowego ) w morzu gorzalinkowym… Tyczy się to niestety coraz częściej również kobiet… ( a ja naiwny myślałem, iż mają lepsze kubki smakowe niż męskie moczymordy… ).

 4. Dopiero tydzie temu słyszalem jak pewien pastor mówił że rzady pochodzą od Boga, i że za rzadzących nalezy się modlić.
  I chwała Bogu że dał taki rząd, bo jeszcze z 4 lata a ta ubecko-mafijno-sprzedajna banda doprowadzłaby do prwdziwego upadku PL nie tylko ekonomicznego ale i moralnego!
  A trzeba nadmienić że ta banda miała nie tylko prywatnych wydawców medialnych po swojej stronie ale i panstwowe publiczne, zatem pranie mózgu z każdej strony.
  Chwała, Chwała Bogu że to zmienił.

  1. nie, tj mylne rozumienie Janie. Rządy są za przyzwoleniem Boga. Hitler rządzący w Niemczech mial przyzwolenie od Boga, tak jak Tusk i Kaczyński.
   Jaki rząd dał? który skubie ludzi ZUSem, biurokracja nęka, a prezydent podpisał depopulacyjna ustawę proszczepinkowa chroniącą interesy koncernów farmaceutycznych?
   Duzo by pisać.

   1. Słyszałem jeszcze inne powiedzenie, i chyba sie to zgadza, mianowicie dany naród dostaje taki rzad na jaki zasługuje.
    Ale nie trzeba narzekać na rzady, a trzeba sie o nie modlić do Boga aby dobrze rządziły, i to jest prawdidłowa postawa chrześcijanina.

    1. Przecież oni wprowadzają NWO i cenzure pod przykrywka ochrony obywateli. OC wzrosło, abonament obowiązkowy, szczepienia poszerzone, prepaidy zakazane, blokują strony w necie.. A ludzie się cieszą z 500zł. Te 500zł trzeba będzie oddać w czymś innym. Zajmują się głównie interesami Watykanu i zemście na poprzednikach. Mnie polityka kolokwialnie mówiąc zwisa, bo wiem, że przecież tak musi być aby się wypełniło Słowo.

     1. Nicnierozumiem, doskonale to ujęłaś. Ktoś powie, że to postawa fatalistyczna, ale cóż. Długo to i tak już nie potrwa, a będzie już tylko gorzej. Cieszmy się i dziękujemy Bogu Ojcu, że jeszcze Detektywa nie zamknęli.

     2. No to masz swoją wolność, zidiociała publiczność bije brawo na coś orginalnego ale w głębi niedostrzega że to tak naprawdę promocja narkotyków https://www.youtube.com/watch?v=PcBid6t6P-k
      I sie to odbywa w polskiej telewizji za publiczne pieniądze.
      Toż to za komuny by już taki wystep nieprzeszedł.

      1. Ale jaki to ma związek z moją wypowiedzią?

      2. Nota bene uważam, że nie powinno być żadnej publicznej telewizji za pieniądze podatników. To powinno być sprywatyzowane, kto chce, ten płaci i ogląda. No ale teraz będę musiała płacić za coś z czego nie korzystam, bo odetną mi prąd 😉

     3. Nie bronię tu obecnego rządu, bo na pewno bardzo daleko mu do ideału, ale żeby oczekiwać od przychodzącego po wyborach od nowego rządu wielkich zmian na lepsze powinno mieć miejsce zniknięcie ogromnego długu, który narobił poprzedni rząd, nie mówiąc już o innych bardzo szkodzących państwu rzeczach, które narobił rząd PO, a taki reset jest niestety niemożliwy. PO zostawił ogromny bałagan, którego i tak już się nie da dobrze posprzątać i gdzieś teraz trzeba szukać pieniędzy, których teraz brakuje.

      1. To wszystko jedno jaki będzie rząd. Każdy chce ugrać coś dla siebie, nie dla obywatela. Dług w latach: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6c/Pl-public-debt.svg

     4. Bóg albo błogosławi władzą albo przekleństwo za grzeszne,bezbozne życie-władza bezbożna więc niesprawiedliwa ,zła.
      Kiedyś pewien ksiądz na kazaniu powiedział:
      jaki proboszcz taka parafia,jaka parafia taki proboszcz.

     5. Nicnierozumiem,
      tez mozesz założyc kosciół i kupic ziemię.
      Jaka zemsta na poprzednikach,uwazasz,ze mogli łamać prawo bezkarnie i teraz gruba kreska?
      Sorry,a gdzie ich pokuta i naprawienie zła.
      Kara za zło i to bez pokuty to mściwość?
      W/g Twego rozumowania,to wszyscy pójda do nieba,bo Pan Bóg musi postawic grubą kreche zero pokuty i ok?
      Wzorujmy sie na Bogu a nie narracji polskojęzycznych mediów.
      Gruba kreska juz była w Magdalence i Polska rozszarpana przez tych grubokreskowiczów.
      Nie otrzymali kary za zło ,więc czynili zło bez przeszkód dalej i chcą dalej,,stąd ten kwik świń odpędzonych od koryta,myślę o KODzie czyli komitecie obrony demon-kreacji.

      1. Dla mnie to zwykły teatr dla mas, cyrk. Ale nie chcę się spierać. Sztuczne konflikty, a jedni i drudzy służą elitom nad nimi do wprowadzenia ucisku dla szarych ludzi. Ludzie się jeszcze gorzko rozczarują, którzy pokładali w PISie nadzieję. Nie pokładam jej w nikim poza Bogiem dlatego nie angażuję się w te głupoty i głosuję zawsze na partie mające niskie poparcie żeby zmanifestować, że nie utożsamiam się z systemem.

       1. kesja popadła w skrajność, ją polityka kręci.
        Mnie już nie i tym się różnimy, choć łączy nas zainteresowanie

  2. Tak naprawdę cały świat jest jednym wielkim szatańskim Babilonem tylko to nie jest tak oficjalnie określone.

   „(3) Gdyż wszystkie narody piły wino szaleńczej rozpusty jego i królowie ziemi uprawiali z nim wszeteczeństwo, a kupcy ziemi wzbogacili się na wielkim jego przepychu. ”
   Apokalipsa (Objawienie) 18:3

   1. „(9) I zapłaczą nad nim, i smucić się będą królowie ziemi, którzy z nim wszeteczeństwo uprawiali i rozkoszy zażywali, gdy ujrzą dym jego pożaru. ”

    (Objawienia 18:9)

    1. no właśnie niektórzy myślą, że to USA. Czy Putin by płakał nad zniszczoną Ameryką?…

     1. Napomnienie PANA, by „wyjść z niej” rozumiem dwojako – chodzi o zerwanie wszelkich stosunków ze zorganizowaną religią, którą w naszym przypadku zazwyczaj jest katolicyzm rzymski oraz wyjście ze świata, czyli duchowe odłączenie się od szatańskiego Babilonu, jak o świecie pisze brat Michał. I o ile odrzucić katolicyzm było mi bardzo łatwo, gdyż było to bardzo radosne przeżycie, gdy doznałem swojej epifanii i mogłem wykrzyczeć jezuitom w twarz, że otrzymałem poznanie prawdy i wiem, że budują Nowy Porządek Świata, o tyle odłączyć się od świata, od jego sposobu myślenia w każdym aspekcie jednocześnie w tym świecie będąc już tak proste nie jest i w moim przypadku bynajmniej jest to proces, bo katolicyzmem wzgardziłem natychmiastowo. Ale trzeba tego odłączenia chcieć i uświęcać się w Duchu.

     2. Ameryka jest tylko tego głównym centrum i źródłem, bo właśnie tam mieści się największa władza Bestii. USA zasiewa w innych narodach zdemoralizowanie i cale zło tego tego świata.

      1. Oczywiście ważnym tu źródłem jest również KRK i Watykan, ale to już bardziej na polu zwiedzenia i odciągania ludzi od Boga od strony duchowej, a to co przychodzi z USA destabilizuje rodzinę i prawdziwie chrześcijańskie życie.

      2. Tak, już nawet samo świeckie określenie tego procesu – „amerykanizacja” lub „makdonaldyzacja” jest silnie negatywne. Ale i tak mocno eufemistyczne, biorąc pod uwagę zgniliznę duchową się za tym kryjącą, a deprawującą cały świat.

       1. „Twór globalizacji; makdonaldyzacja poprzez ujednolicenie, standaryzacje, przewidywalność oraz wygodę powoduje, że społeczeństwa są mniej myślące i mniej kreatywne, ponieważ wszystko jest takie samo, uproszczone i bezpieczne (sprawdzone przez innych), jednak bezpieczeństwo to może być tylko pozorne, ponieważ jeżeli nastąpiłaby diametralna zmiana – ogólnie rzecz ujmując – świata i sposobu życia, ludzkość mogłaby pogubić się i nie odszukać w nowej rzeczywistości, ponieważ globalizacja i makdonaldyzacja nauczyła ludzi wygody.”

 5. Jak nie ziać pogardą do otumanionych babilonem? No jak? Ja już nie daje rady wysłuchiwać/przypatrywać się temu co oni mówią i wyprawiają, choć ze mnie żaden święty/wzór do naśladowania…

  1. Czasem mnie to wszystko przeraża/wqrwia, ta moja i ich głupota…

  2. Chyba tylko zapraszając do serca Ducha Świętego, prosząc by je oczyszczał ze wszelkiej pogardy. I ja byłem otumaniony Babilonem, chyba prawie każdy był, bo wyrósł w tym systemie i był przezeń indoktrynowany. A jednak stał się cud i prawda o nim została nam objawiona.

    1. A tego nie wiem (nawet na zjeździe się jeszcze nie widzieliśmy), za to na pewno wciąż mocno niedoskonały. Im dłużej słucham Słowa (o wykonywaniu trudniej mi pisać…), tym bardziej zdaję sobie z tego sprawę…

     1. Masz w sobie więcej radości życia niż ja, mimo kłopotów, które ja, ty, my wszyscy przeżywamy. Ten spokój i radość płynący ze strony Ducha Bożego, jakże mnie go brakuje.

      1. To trzeba będzie się o to pomodlić, bo w Słowie było powtórzone, żeby się radować. Módlmy się o to, by pocieszył nas Duch Święty. Niech tak się stanie w imieniu Jezusa Chrystusa, Ciebie Boże Ojcze prosimy.

 6. Tak sobie myślę, że całe te debaty polityczne, które miliony frustratów uskutecznia na portalach typu Onet, czy na ulicy, a dokładnie treść przeciągających się dyskusji okraszonych przeróżnymi epitetami mająca na celu dowieść wyższości lewicy nad prawicą czy odwrotnie jest warta tyle samo, co bełkot człowieka z tego filmiku. Te ich swary są równie bezowocne, a czas bezpowrotnie zmarnowany.

  1. No na pewno nie jest to dobre. Z tym, że brak opozycji doprowadza do największych tyranii i rodzi dyktatorów jak Hitler itd.

   „(6) Jakże wielkie są dzieła twoje, Panie, Bardzo głębokie są myśli twoje! (7) Człowiek nierozumny nie zna ich, A głupi nie pojmuje tego. (8) Choć wyrastają bezbożni jak ziele I kwitną wszyscy złoczyńcy, i tak zginą na zawsze. (Ks. Psalmów 92:6-8)

  2. Jacku ,a czy widza gdzieś kierunek?
   Czy my jesteśmy dla nich latarnią?
   Nie mówię,że zaraz za tym pobiegna ale kto ma wytyczac kierunek,jesli chrzescijanie przemykaja się wstydliwie do kosciółków.
   To jeszcze w większości młodzi katolicy opluci przejda ulica głosno nazywając zło złem.
   Na nich kod-owcy pluja ,a na nas kiedy pluli ostatnio?
   Myślą,że jestesmy za,Wszystko więc z nimi ok.
   Plują tylko na katolików,nie słyszałam o oplutych protestantach,myslę o większej grupie.

 7. Rządy synagogi szatana prowadzą do morza łez, krwi i niewysłowionych cierpień…Bądźmy więc tym głosem protestu, może niezbyt silnym, ale obecnym w ludzkiej świadomości i sługi diabła niepokojącym. W imię Jezusa Chrystusa.

  1. To największa wojna, o której świat nie słyszał. A nie wie o niej, bo jest duchowa.

  2. Detmold,
   tak,
   Mamy obowiązek łaknąć i pragnąć sprawiedliwości.

 8. „Gdyby chrześcijanie biblijni mieli rządzić, to pousuwaliby wszystkie kapliczki Izydy w Polsce, zlikwidowali lichwę i wszelką inna niesprawiedliwość z biurokracja i komornikami włącznie.”

  Chrześcijanie, do władzy!!! 😀 A może by tak założyć partię… 😉 jacyś chętni?

  1. Takie rzeczy to tylko w Królestwie Chrystusa będą możliwie. 🙂

  2. Proponuje nazwę partii „Waleczni w słowie” albo „Wolni w Jezusie ” hm może mniej przyziemna to może „Lepszych nie będzie” albo „Już nie musisz szukać 😀 ” 🙂
   Wybaczcie humorek teraz mi dopisuje 😀 😀

   1. Ooo, Wolni w Jezusie, jak wspaniale to brzmi!

 9. Lepszych nie będzie brzmi mistrzowsko 😀 Że co wybaczyć? Humor? Niech dopisuje na zdrowie 🙂 🙂

 10. Może mnie ktoś odpowiedzieć co przeciętny Polak w kraju i na emigracji ma w swojej głowie? Aż strach o tym pomyśleć. Mam film obrazujący sposób myślenia zwykłego obywatela, który krótko mówiąc żyje tak jakby był bardziej małpą niż istotą ludzką https://youtu.be/UrmQrkqIUsw.

 11. Niech Wam wszystkim Bóg dzisiaj błogosławi dzieciaczki 😀

  1. Łaska PANA naszego Jezusa Chrystusa niechaj będzie z duchem twoim, Zdzisławie.

   1. Jacku Konopny,
    buduje się Twoim wzrostem.

 12. Czy Polaków życie na emigracji zmienia na lepsze? A GDZIE TAM! Jak byli bierni tak są dalej. Praktycznie wszyscy jesteśmy skrzywieni duchowo-moralnie od katolicyzmu…

  1. No ale się można powoli prostować chyba 😉

 13. Polokatolicy lubią jak ktoś ich gnoi i im przywali, normalni ludzie NIE. Jakaś masochistyczna perwersja diablego pochodzenia to jest…

 14. Ludzie potrafią nawet swoje najgłupsze decyzje uzasadnić… Czyżby brakowało im odwagi do przyznania się do błędu? W takim razie nie są istotami człowieczymi a dwunożnymi małpami…

 15. II Rp i III Rp bezrobociem, Prl alkoholem i szczepionkami niszczy/-ł Polaków.

 16. Odpowiadam: Obłudni ludzie. Pojadę po bandzie. Dużo ludzi nawet z wyglądu trudno jest odróżnić od małp. Ta ich zawziętość w szkodzeniu… Coś niepojętego.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish