Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

BożyDar – kult Słońca

Czytelniki tego bloga prosił mnie abym się zapoznał z jego twórczością, co zrobiłem. Jak wiecie hip hop nie jest moim ulubionym gatunkiem muzyki, ale….będzie to dobry pomysł na podesłanie linku znajomym, którzy są zakochani w hip hopie, a żyją w świecie. Stąd mój pomysł aby umieścić link do YT:

 

„Byle tylko wszelkimi sposobami Chrystus był zwiastowany, czy obłudnie, czy szczerze, z tego się raduję i radować się będę” (Fil.1,18).

 

 

 

 

Zaktualizowane: 26 kwietnia 2016 - 19:23

11 komentarze

Dodaj komentarz
 1. dźwięk strasznie głośny a słowa ledwo co słychać.

  Oczywiście przekaz na plus.

  1. myślę, że po słowach sugestii i uwagach autor sie poprawi 🙂

 2. Przesłanie oczywiście na plus, ale podobnie jak Zimbarder nie czuję takiej stylistyki do końca, choć pewne elementy hip-hopowe sobie cenię. Mnie ciągnie do amerykańskiego/brytyjskiego soulu, do muzyki gospel i to najlepiej z elementami, czy instrumentarium typowym dla jazzu. Szkoda, że u nas prawie nikt czegoś takiego nie słucha ani nie czuje, w tym chrześcijanie… więc może jednak nic nie zapodam.

 3. Podziwiam ludzi, którzy mają pasje, chęci i energię, aby tworzyć coś pozytywnego. Którzy mają potrzebę głębszego przekazu – jak wyżej, w klipie Boży Dar. Wszystkiego zatem dobrego, Autorze! 🙂 Mam nadzieję, że Twoja praca przyniesie wiele dobrego i otworzy ludzkie umysły.

 4. A co myślicie o raperze Tau? Nawrócił sie z okultyzmu narkomani itp teraz wychwala Boga i jest to czołówka polskiego rapu

  1. Rafał z Wrocławia

   Ja sobie puszczę jakąś jego piosenkę raz na kilka tygodni z tej nowej płyty. Liczę że przejrzy i zostawi Krk i pójdzie tylko za Biblią =)

  2. Rap oczywiście dobry. Niestety, tkwi w Babilonie ;(

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish