Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rządy urzędników w Polsce.

Podpisane przez urząd miar i wiar

oraz ojców praojców 😀

 

Updated: 25 kwietnia 2016 — 21:04

28 komentarzy

Add a Comment
 1. Dobre
  “Tylko teraz jeszcze rachunek z ksero za wykonanie ksero proszę
  ale ja skserowałem u kolegi”

 2. Dopóki Polacy będą wielbić socjalizm czyli wiarę w ” dobrego wujka dającego za darmo” dopóty będzie tu taka beznadzieja.

  1. A może ludzie chcą tylko michy, “towarzysza erotycznego do wiadomo czego”, kąta do spania i świętego spokoju?

    1. Albo komedie rom. albo dramaty nie wiadomo o czym… A gdzie porządne kino obyczajowe mówiące o jakiejś większej zbiorowości przez pryzmat losu jednego człowieka? Nie ma.

  1. u kefira należy bardzo ostroznie podchodzic do wiadomości. On jest New Agewocem i wg mnie nie tylko zdeklarowanym, ale będącym w strukturach

 3. No nie jest tak? No nie jest? 😉
  Ahh ci Kiepscy

   1. PiS niby jest “pachołkiem” USA a wprowadza białoruskie standardy.Jakby ta ustawa miała w jakimkolwiek stopniu pomóc w walce z terroryzmem.Tak samo jak w USA.Jak niby ograniczanie swobód obywatelskich ma zapobiec porwaniom samolotu? Terroryzm jest na rękę elitą, które chcą mieć argument do odbierania wolności i wprowadzania NWO.

 4. Pomódlmy się za ludzi uzależnionych od czegokolwiek oraz nękanych przez przeciwności życia. By dobry Bóg im pomógł

 5. Dobry trening umysłowy. Czasem autor chrzani, ale ogólnie dobrze prawi.

  1. Polacy praktycznie całą swoją duchową energię przeznaczają na trwanie/wegetację w konsekwencji czego brak mocy na rozwój. Tak nas załatwił Krk i jego bezczelne pasożytowanie.

   1. Katolik-zrobi się samo. Chrześcijanin-Zrobię to sam! Z Boża pomocą.

    1. Trzeba umieć znaleźć złoty środek pomiędzy materią a duchem. Skrajności nie są dobre.

 6. jest w tym trochę prawdy, sam jestem urzędnikiem i wiem, ze jeżeli chce się komuś dopiec to można z nim tak pogrywać jak kiepski,ale to wynika również z nieznajomości przepisów obywatela 🙂

  1. wow, to Wojciechu uważaj jak postępujesz w pracy, bo ręka Boska nad Tobą jest
   🙂

   1. Zdaję sobie z tego sprawę, jestem pokornym trybikiem w mielącej maszynie 🙂

 7. Zdecydowana większość ludzi ma tak wyprany umysł, iż niemożliwym jest, by bez tknięcia ich palcem Pana zastępów, przebudzili się z tych babilońskich majaczeń. Dlatego radujmy się z faktu, mimo iż jesteśmy grzeszni, że to Bóg właśnie nam Otworzył oczy, choć niczym sobie na to nie zasłużyliśmy.

  1. Detmold,”dlatego radujmy się pomimo że jesteśmy grzeszni?” A z czego tu się niby radować radzę w takiej sytuacji pokutować i prosić Boga o czyste serce przez wiarę w Zbawiciela.

 8. Ostatnio przeszedłem przez to urzędowe piekło…
  Głowa mała ale z Bożą pomocą dałem rade 😀

 9. Kiedys wchodzę do kancelarii, żeby złożyć dokumenty. Urzędniczka akurat kogoś obsługiwała, więc spokojnie czekam na swoją kolej. Jak panie skończyły, urzędniczka zajęła się przeglądaniem jakiegoś katalogu. Ja stoję spokojnie przy jej biurku i czekam. Byłam ciekawa, ile to potrwa. W połowie katalogu urzędniczka westchnęła: “Ale mi się nie chce pracować…”, dokończyła kartkowanie swojego katalogu, po czym łaskawie na mnie spojrzała. Na szczęście udało mi się zachować spokój. Parsknęłam śmiechem dopiero po wyjściu z kancelarii :-).

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: