Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy Babilonem Wielkim i Nierządnicą jest Watykan?

Ostatnimi czasy Robert z Kielc pisuje na fejsie ciekawe, choć dla niektórych oczywiste teksty.

Dzisiaj włożę kij w mrowisko. Czy Babilonem Wielkim i Nierządnicą jest Watykan? Dużo wskazuje, że chyba tak, Kościół Rzymski delikatnie mówiąc, odszedł od nauk Jezusa Chrystusa. Papież tytułuje siebie Jego zastępcą. Podczas gdy PISMO ŚWIĘTE mówi, że Jego zastępcą jest Duch Święty, którego Jezus włożył do serc ludzi, którzy go przyjęli. Powiedział tez, żeby w sprawach wiary nie nazywać nikogo Ojcem, bo Ojcem Świętym jest Bóg, a tak właśnie tytułuje się papież. Obecny kościół poszedł w ekumenie, spotkania międzywyznaniowe (Asyż), na których odbywają się wspólne modlitwy do różnych bogów, zamiast strzec ewangelii i nawracać, poszedł na kompromis i współpracę (nierząd z religiami), stał się letni. Przydałby mu się restart i powrót do ustawień fabrycznych z I wieku. W swojej historii Watykan miał wiele ciemnych kart, był i jest potęgą polityczną, miał wpływ na władców, odwoływał i powoływał królów, prześladował ludzi, którzy myśleli, inaczej niż kościół nakazywał. Prześladował i mordował Biblijnych Chrześcijan. Stosy inkwizycji płonęły prawie w całej europie, w czasie II wojny światowej współpracował z nazistami, po wojnie pomagał ukrywać i przerzucać zbrodniarzy hitlerowskich do Ameryki południowej. Święty Jan się zdumiał, jak to wszystko zobaczył, był w szoku, dlatego Jezus kazał wyjść swojemu ludowi z tego systemu religijnego. Bóg patrzy na serca i chce uratować jak najwięcej zwiedzionych ludzi. Babilon Wielki ma być zniszczony wyrokiem Boga. Bardzo chciałbym się mylić, ale ostatnie wydarzenia na świecie, zaangażowanie Papieża w masowe przyjmowanie muzułmanów do Europy nie przyniesie nic dobrego. To nie są nasi bracia w wierze, Jezus powiedział, że naszym bratem i siostrą jest ten, co pełni Jego wolę i Ojca, który go posłał. Jako Chrześcijanie mamy obowiązek pomóc, ale w taki sposób, żeby to nie stanowiło dla nas, naszych rodzin i naszej wiary zagrożenia, a Bestią mogą być właśnie muzułmanie, którzy z wyroku Boga zniszczą Nierządnice.

Pozdrawiam wszystkich w drogim imieniu Pana naszego Jezusa Chrystusa.”

apokalipsa17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 24 kwietnia 2016 - 13:39

42 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Nasi różnoracy wrogowie zarzucają nam bujanie w obłokach i niedostosowanie do rzeczywistości gospodarczo-społeczno-kulturowej. Przepraszam bardzo, ale jak może być „kompatybilne”/zgodne dobro ze złem?

 2. Dziełem Krk-a jest to, iż Polacy samymi sobą się brzydzą i się nawzajem wyniszczają. Tak ich zdemonizował…

  1. Owoc katolickiego prania mózgu jest też i taki, że przechodzący koło kompa członek rodziny widzi, że czytam artykuł o szabacie i krzyczy: „Żydy!!! Wydało się, że żydostwo czytasz”… Ech… 🙁

   1. Polak=katolik/watykańczyk… Tak jakbym napisał/powiedział, iż Polacy=niewolnicy, a Polki=k… Totalna paranoja. Nasi zgłupieli od jedzenia wieprzowiny…

     1. Zabawne. Polokatolicy mogą uznać za swojaka osobę o urodzie Judejczyka, byle był dyspozycyjny i po linii, a „polskiego Polaka” ( sterotypowy blondyn, niebieskie oczy ) jak jest obrazoburczy za żyda ( gorzki śmiech ).

 3. Może coś o młodych 12-30 lat?

 4. Dziękuję za ten tekst, teraz już wszystko jest jasne 🙂

 5. Polacy ( wiem, wiem powtarzam się, ale muszę) przez indoktrynację Krk miast być poważanymi, dzielnymi ludźmi, są znieważanymi, tchórzliwymi niewolnikami Babilonu…

 6. Andrzej włączył właśnie filmik z YT, bardzo w temacie i ciekawy „Wielka Nierządnica czyli kościół katolicki Film dokumentalny”

  1. To właśnie przez katolickie wychowanie Polacy dyndali na szubienicach/są parobkami Zachodu, a Polki były gwałcone/są szmacone…

  1. Życie nie jest słodkie, a z reguły mdłe, a nawet gorzkie.

 7. Myślałem, że to nie podlega większej dyskusji. Watykan jest Nierządnicą z Objawienia bez cienia wątpliwości.

  Zawsze mnie ciekawi, jak oddani ojczyźnie patrioci, narodowcy tak bardzo afiszują się swoim katolicyzmem. Przecież Watykan jako stolica Apostolska była nieprzychylna państwu polskiemu:
  1. Wychwalanie Carycy Katarzyny przez papieża Piusa VI, który nazwał ją „heroiną stulecia” pochwalił jej podboje w tym I rozbiór Polski.
  2. Ten sam papież pobłogosławił Targowicę, a nawet naciskał na króla Poniatowskiego aby do niej dołączył.
  3. Papież Grzegorz XVI potępił powstanie listopadowe i zażyczył sobie aby Polacy podporządkowali się zaborcom.
  4. Papież Pius IX potępił powstanie styczniowe, co zapewne było przyczynkiem do jego krytyki i całego papiestwa przez Juliusza Słowackiego w „Kordianie”.
  Jest jeszcze wiele wątków, a te które przetoczyłem można znaleźć w każdej poważnej publikacji historycznej więc nie są to jakieś niesprawdzone historie.

  Druga sprawa, byłem w szoku jak odkryłem zgrupowanie nazywające się „Zakon Rycerzy Jana Pawła” zrzeszające tylko katolików płci męskiej. Credo mają ciekawe w negatywnym sensie, jest też litania do „św” Jana Pawła II… przetoczę kilka linijek z tej litanii:

  „Pasterzu niosący prawdę” – może pasowałoby lepiej „światło” 🙂 hehe
  „Pasterzu Polaków,
  Pasterzu całego świata”
  „Pociecho umierających”
  „nauczycielu ekumenizmu”

  mi szczerze powiedziawszy brak słów. Nie mam nic do zwykłych ludzi, ale nie cierpię doktryny KK który dosłownie omamia tych biednych ludzi.

  1. Krk to oprócz żydochazaromasonów wróg polskości No 1.

 8. Popek i reszta towarzycha deprawuje młodych. A co my w tej sprawie robimy: NIC! Przecedzamy komara, a przepuszczamy wielbłąda. Bądźmy zwarci i dajmy tej zarazie odpór.

 9. Dwukrotnie narodzony

  https://www.youtube.com/watch?v=L1SMNEami-o

  Chłopcy i dziewczęta łapcie nagrany live z podróży do Jeruzalemu

 10. Absurdy rzeczpospolitej katolickiej:
  1. Musisz dobrowolnie pod groźbą kary podzielić się owocami swojej pracy z potrzebującymi tj. urzędnikami.
  2. Musisz udowadniać, iż nie jesteś wielbłądem tj. pozwolenia i zezwolenia na wszystko od prawa jazdy, aż do prowadzenia firmy.
  3. „Życzliwi” polokatolicy.
  https://youtu.be/lPKpxfL9juM

  1. Kto nie lewak, ten badziewiak…

   1. Komuna ( czerwoni, antykler ) vs Solidarność ( ultraczerwoni, prokler ). Gdzie tu prawica? W sejmie praktycznie sama lewica, kłócąca się głupoty.

    1. Lewica narodowo-katolicka/pedofilska vs internacjonalistyczno-postępowa/tęczowa. Wniosek? My wierzący w Jezusa Chrystusa musimy się od tego bajzlu dystansować.

 11. Odpowiedz do pytania zadanego w tytule tego tematu to : United States of America

  1. USA będzie poniżone ale nie zniszczone. Nie ma żadnych podstaw biblijnych aby taki twierdzić

   1. USA to Bestia z Ziemi, a Watykan to jedna z głów Bestii z Morza. Gdyby nie siła militarna i gospodarcza i rozwój technologi USA to Watykan nie dałby sobie rady zapanować nad całym światem.

    Babilon Wielki i Nierządnica to wszystkie odstępcze kościoły, których matką jest Watykan.

    Tożsamość Bestii z Ziemi

    http://eliasz.dekalog.pl/goscie/dunkel/bestiaz.htm

    Wielka Nierządnica

    http://eliasz.dekalog.pl/goscie/dunkel/wielkani.htm

    1. obserwuje A. Palle. na fejsie. Nie wiem jak to delikatnie ująć. No nie ważne.

     W każdym badz razie najlepszym tekstem jaki czytalem o bestiach z morza i ks Daniela jest ten:

     http://www.chlebznieba.pl/index.php?id=308

     Mialem to opisac ale zabrakło mi czasu.

 12. jedna z teorii jakie poznalem wedlug pastora jim staley mowi,ze tym tajemniczym krolestwem ktore juz bylo,a nie jest ale bedzie na krotko, to imperium ottomanskie 1453-1924 i ktore sie znowu odradza- obecna inwazja mulzumanow na Europe i serzenie islamu.Kobieta jadaca na bestii to Arabia Saudyjska
  ,a wino ktorym sie upija to ropa ktora kontroluje finansjera swiata i jest babilonem.

  1. non sens. Nierządnica to kilka kryteriow biblijnych. Spelnia je tylko Watykan

   1. znalazlem zaje… video na ten temat,zachecam do obejrzenia,naprawde super objasnione ale niestety w angielskim,w minucie 15:07 sa tam przedstawione kryteria ktore wspomniales.

    https://youtu.be/WhLTT85Ite8

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish