Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Amerykanie chcą walczyć z Rosją w Polsce”

Ponieważ już kilka osób podsyłało ten link czuje się zobowiązany do umieszczenia na blogu oraz skomentowania:

 

Jak to mogę skomentować na dzień dzisiejszy?

Od kilku lat uważam, że główna areną przed III wojną światową będzie Polska. Oczywiście prorokiem nie jestem.

Jednakże z mojego punktu widzenia, człowieka badającego sytuacje geopolityczną z punktu widzenia czasów końca, uważam, że Polska odegra ponownie znaczącą rolę jak podczas II wojny światowej.

Może zacznę od końca, czyli od bieżących wydarzeń.

Trzy ważne wydarzenia będą miały miejsce w tym roku w Polsce:

 1. 1050 lecie chrztu Polski z ponowieniem oddania Polski Asztarte (Królowej niebios)
 2. Szczyt NATO w lipcu
 3. Światowe Dni Młodzieży.

 

Pierwszy i trzeci punkt dotyczy spraw duchowych. Kapłani Babilonu powierzą Polskę siłom demonicznym. Stąd były nasze modlitwy przez 7 piątków.

Punkt drugi, to rozdrażnienie Rosji.

To wszystko w ciągu tylko 3 miesięcy.

 

Dziś rozmawiałem na skype z Mateuszem z kanału ChristainityPl na YT. Obaj uznaliśmy Polaków jako wyjątkowy naród.

Jesteśmy zbuntowani, jesteśmy mimo wszystko nie zdemoralizowani jak kraje zachodu, u nas nie ma dzielnicy czerwonych latarni niczym w Amsterdamie.

 

Oczywiście stale przeze mnie powtarzanym (za co przepraszam) motywem jest 10 królestw czasów końca. Według klubu Rzymskiego Polska ma być w strefie Rosji.

 

Nie twierdzę, że na 100% będzie wojna. Takimi sprawami interesuje się około 7lat i wiem, że jest wiele teorii mających zaszczepić w ludziach strach. Już to przeszedłem, a więc całą nadzieje pokładam w Bogu Ojcu. Jemu ufam.

Jeśli ktoś z Was się boi wojny to proponuję zapoznać się z tym tekstem:

 

Szatan lubi strach.

Jednego jestem na 100% pewien: Polska jest czemuś poświęcona.

Hymn Polski mówi nam: jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy.

Parafrazując powiem: jeszcze Polska nie zginęła póki się do Jezusa modlimy.

 

Pamiętajcie o jednym. Oni traktują to wszystko jak teatr. Jest scena, są aktorzy, role.

Mają coś w zanadrzu.

 

Poniżej  linki związane z tematem:

 

 

Rząd Tuska zabezpieczył w Polsce militarne interesy Niemiec

 

 

Wycinka drzew przy granicy z Polską:

 

Rosjanie wycinają drzewa przy granicy z Polską. Powstają korytarze prowadzące na terytorium RP

 

Polski już nie ma. Decyzja o III wojnie światowej zapadła

 

 

Trwa szacowanie zasobów Polski na wypadek wojny z Rosją

Braun o nadciągającej wojnie Polski z Rosją

 

 

Zaktualizowane: 24 kwietnia 2016 - 22:50

31 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Polska glowna arena no cos ty chlopie to nie lata 30 ubieglego wieku i 40 , glowna arena bedzie Azja , Bliski Wschod , Oceany Ameryka Polnocna w Polsce prawie nic sie nie ebdzie dzialo podczas III WS , Polska nie jest interesujaca geopolitycznie i jest jzu calkowicie zniszczona i rozsprzedana gra idzie o mocarstwa i surowce , Polska odpada .

  1. nie patrzę tylko politycznie, ale również duchowo.
   Podaj mi drugi taki kraj gdzie są spełnione jednocześnie te oto warunki:

   -ludzie są zbuntowani wobec władzy
   -homoseksualizm nie jest społecznie aprobowany
   -mimo wszystko ludzie wierzą w Jezusa a nie w allaha czy ateizm

   Politycznie patrząc nadal jesteśmy państwem środka między dwoma mocarstwami

 2. Kiedyś mówiło się tak: „za waszą i naszą wolność” na j. polskim uczono: Polska Mesjaszem narodów… trochę tak to czuję.

  https://www.youtube.com/watch?v=O2_acBtQvoQ

  ostatnio się tym zasłuchuję. Zdaję sobie sprawę jak taka twórczość wpisuje się w dzisiejsze czasy. Z Bogiem.

 3. Najważniejsze to w tym momencie trzymać się nauki Jezusa
  „Słyszeliście , że powiedziano: „Będziesz miłował swego bliźniego i nienawidził wroga”. A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych wrogów i módlcie się za prześladowców”
  Nie możemy w żaden zbrojny sposób odpierać żadnej napaści i ja wolę „iść pod ścianę” niż strzelać do ludzi. W wojsku służyłem i trenowałem kiedyś krav magę co na dzień dzisiejszy jest tylko dla mnie wiedzą bezużyteczną. Z całą odpowiedzialnością odmówię ponownej służby czy udziału w wojnie bez względu na konsekwencje, ponieważ czeka na mnie coś lepszego niż obecne życie i nie mam zamiaru się nim przejmować a jedynie starać się każdego dnia wcielać w czyn wszystko to co nam nasz Zbawiciel przekazał. Jeżeli Pan postanowi że mam zginąć to zginę, jeżeli postanowi że mam iść do więzienia to pójdę ale na pewno nie sięgnę po broń i nie będę zabijał. Nie będę też wspierał modlitwami żadnej ziemskiej władzy bo jest nikczemna, zepsuta i w pełni posłuszna złemu. Nie możemy dać sobie wyprać mózgów hasłami patriotycznymi, flagami, godłami i honorami. Najważniejszy jest Jezus a nie przynależność narodowa !!! I to Jego mamy słuchać. Ten człowiek dobrze mówi: nie możemy dawać się wmanewrować w wojnę. Proszę sobie wyobrazić że 100 tys. osób powołanych odmawia służby wojskowej. I co nam zrobią ? Zamkną nas ? Zabiorą nam nasze nędzne ziemskie majątki, które w Królestwie Bożym nie mają absolutnie żadnego znaczenia ? Bóg nam nie da umrzeć z głodu i pragnienia. Jestem gotowy wyprać swoje szaty w krwi Baranka czyli cierpieć i nawet umrzeć za Jezusa i stanąć przed Panem oczyszczony bo wierzę w Niego i mam nadzieję, że mnóstwo ludzi będzie miłowało nieprzyjaciół, odrzuci broń i odda się w całości pod panowanie Jezusa a cały ziemski świat z jego chciwością, wojnami i pożądliwością – odrzuci.
  Pozdrawiam

  1. Mam takie same myślenie bracie! Armia, broń, zabicie nawet wroga budzi we mnie odrazę! I z drugiej strony za co tu ginąć? za kawałek Ziemii? Za tych nędznych polityków i kler, którzy sami to zwołują a we wojne uciekną do cieplutkiego ku…widołka? Za co ja sie pytam ja mam tutaj siegnac po broń i zabić? 6- Nie będziesz zabijał, a ”Patrioci”nie znaja przyszlosci ,bo to w wiekszosci katolicy. Niech we wojne nazwą mnie nawet tchórzem, ale ja wole zostać zabity niz zabić! I wymówkę mam u Ojca taką: Ojcze, nazwali mnie tchórzem lecz to ja moge ich nazwać tchórzami gdyz zyjac przez tyle lat niezauwazyli, ze ich wrogiem był Rzym, który dawno temu pobudował tutaj swoje światynie i uciskał ich ,a oni jak stado jeleni jedyne co umieli zrobić to obudzić się z bronią w ręku gdy zagrozenie sięgneło zenitu.

   1. Mati,Krzysztof,

    Wszystko ok ale powiedz,jako silniejszy,nie staniesz w obronie siostry,córki,matki często niezbawionej w imię miłości?
    Jak to widzisz?

 4. Może powinniśmy modlitwę połączyć z postem do końca?

 5. Miejmy na uwadze Plan III Wojen Alberta Pike, który mówi, że III WŚ rozpocznie się na Bliskim Wschodzie co jest bardzo możliwe i dość logiczne.
  Wbrew pozorom np. w Holandii można spotkać wielu porządnych ludzi.Holnadia to kraj post-protestancki, prost-kalwinistyczny, wielu ludzi do dzisiaj jest pracowitych, uczciwych i skromnych, ale wiadomo demoralizacja jest bardzo duża, co nie znaczy, że objęła wszystkich mieszkańców.
  „mimo wszystko ludzie wierzą w Jezusa a nie w allaha czy ateizm”
  Tylko problem jest taki, że ten „Jezus” ma nie wiele wspólnego z Jezusem z Biblii, zacytuje jedną katolicką pieśń:
  „Witaj Jezu, Synu Maryi” – widzisz? Dla nich Jezus to przede wszystkim syn Marii a nie Syn Boga.To Horus i Baal, syn Izydy i Astarte.
  „Punkt drugi, to rozdrażnienie Rosji.”
  Póki co to Rosja drażni innych, patrz prowokacja Rosyjski na Bałtyku, Amerykanie mieli prawo strzelać do tych bombowców.Gdyby Rosja chciała pokoju, to wycofałaby się z Ukrainy i rozbroiła Kalingrad…

  1. Rosja ma prawo drażnić 🙂
   Palnar chodzisz jeszcze do szkoły, a więc pomyśl. Macie jakiegos osiłka, wszyscy się go boją. On może do Ciebie powiedzieć „z drogi szczylu”. Ty jemu nie.

   1. A wiesz do kogo „kozaczy” ten osiłek? Tylko do słabszych od siebie, podobnie jak Rosja atakuje tylko te kraje, które są od niej dużo słabsze.Próbowali zaczepić Turcję, to zestrzelili im samolot i drona.To tak jakby ten osiłek zaczepił niepozornego chłopaka, a okazałoby się, że chłopak trenuje judo i nie boi się go używać i osiłek błyskawicznie wylądowałby na ziemi.

 6. Jeremiesza 16:14 o ile dobrze pamiętam. To o wyjątkowości Polski.

 7. A ja tylko nadmienię, iż ten człowiek który to mówił wspomniał w pewnym momencie że ma już ponad 60 lat. Jeśli jest to prawdą to szacunek bo tak zdrowego i dziarskiego 60 latka spotkać to prawdziwy cud! Niestety ale ludzie z pokoleń najbardziej wartościowych, wytrwałych i upartych odchodzą w przeszłość. Pewnego dnia obudzimy się otoczeni przez samych bezideowych, opasionych maślaków! Założę się że ten Pan niejednego rurkowca rozłożyłby na łopatki w kilka sekund, niejednego z nas też zapewne by przeskoczył 😉

  1. Slawku ten pan urodzil sie w 1962 r. i nazywa sie naprawde Wojciech Olszanski – aktor, rezyser. Tak jak Piotr powiedzial polityka to scena a politycy to aktorzy.
   Czy brac tego pana na powaznie skoro wystepuje pod falszywym nazwiskiem. Gada ladnie i skladnie ale co z tego? Pieknie odgrywa role nawet zaopatrzyl sie w dobrze dobrane rekwizyty.
   Oni sobie z Polski i Polakow kpia w zywe oczy.
   To jest zwykly teatr.

   1. trafne spostrzeżenie Elu.
    Zbyt ładnie ten człowiek mówi, zbytnio patetyczny jest.
    Patrioci dadzą sie nabrać.
    Tak czy owak cos wisi, albo chcą ośmieszyć strony trutherskie

    1. O proszę nie wiedziałem tego. Czyli aktor odegrał swoją rolę? Ehh jednak naiwny jestem 🙁

     1. Nie zmienia to faktu, ze ustawa 1066 jest faktem.

   2. Właśnie … od początku mam mieszane odczucia w stosunku do tego człowieka. Po pierwsze zastanawia mnie jego ubranie. Kojarzy mi się z przebraniem. Ludzie, którym zależy aby wywrzeć wpływ na innych często są przebrani, a nie ubrani. Czy to biznesmen, czy to ksiądz, czy taki pan w moro. Może to dziwne, ale zastanawiała mnie zawsze fryzurka Julii Tymoszenko, taka bardzo „ludowa”, podświadomie skojarzyła mi się ona z przebierańcem. Na razie ten pan mówi ciekawe rzeczy, ale nie ufałabym do końca. Używał też wulgaryzmów w poprzednim wystąpieniu, co wg mnie ma rozniecić emocje i też budzi moją nieufność. Tak czy tak jestem przeciwna mieszaniu nas w wojnę. To nie nasza wojna.

    1. ha, kobiety lepszymi detektywami 🙂

     1. 🙂 Chodzi tylko o to, aby zachować ostrożność. To co powiedział ten człowiek uważam za bardzo cenne. Zobaczymy co będzie dalej.

   3. Agnieszko i adminie
    .. Petersburg nie upadnie” –
    mówi aktor i reżyser Wojciech Olszański,
    biorący udział w rekonstrukcji historycznej jako Aleksander Jabłonowski”(kierunki.info.pl)
    -to tytuł filmiku przekłamuje.
    Nie nakręcajmy się nawet jesli jestesmy dobrymi detektywami.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Organizacja_Wojskowa_Związek_Jaszczurczy

   4. Kamil Dobrowolski

    Pan Wojciech nigdy nie ukrywał faktu, że jest aktorem. Nie doszukujmy się na siłę spisku… Ok, powiedzmy, czysto teoretycznie, że jest jakimś agentem- w którym momencie kłamie? Czy nawołuje do wojny? Ten człowiek doskonale wyraził moje myśli, poglądy…

    1. Kiedy ten cały Jabłonowski w jednym wywiadzie szelmowsko się uśmiechnął przyznając, że w istocie nie wzgardził zaproszeniem i pieniędzmi za występ w TV Trwam, to myślę, że przez chwilę wyszedł ze swej roli – na zasadzie podobnej do założenia metateatru. No i wygląda na to, że jest katolikiem, co przy takiej świadomości i poziomie inteligencji jaki reprezentuje wzbudza we mnie ogromne podejrzenia.

 8. Coś na temat współczesnej sytuacji geopolitycznej, a szczególnie polityki zagranicznej USA. Ciekawa Analiza:

  „III Wojna Światowa jest już prowadzona. Ile pozostało czasu zanim przejdzie ona w gorącą formę?

  Poniżej zamieszczam tłumaczenie artykułu[i], dr Robertsa[ii], ministra w administracji Ronalda Reagana[iii] , opublikowanego 25 kwietna 2016 roku, na jego oficjalnej stronie. Dr Roberts był twórcą gospodarczej strategii pod nazwą reaganomics[iv], która rzuciła na kolana ZSRR i zmusiła Gorbaczowa do likwidacji sowieckiego „Imperium Zła”.

  III Wojna Światowa jest już prowadzona. Ile pozostało czasu zanim przejdzie ona w gorącą formę?

  Waszyngton prowadzi obecnie ekonomiczną i propagandową wojnę przeciw czterem członkom bloku BRICS[v] , bloku pięciu państw – Brazylii, Rosji, Indii, Chin i Południowej Afryki. Brazylia i południowa Afryka są destabilizowane przy pomocy sfabrykowanych politycznych skandali. Oba te kraje pełne są finansowanych przez Waszyngton „ organizacji pozarządowych” (NGO[vi]). Sfabrykowawszy polityczny skandal, Waszyngton wysyła swych politycznych agentów na ulice miast tych państw z antyrządowymi żądaniami.

  Bez powodzenia, podobną taktykę próbowano zastosować przeciw Chinom przy pomocy sprowokowanego „protestu studentów” w Hong Kongu. Waszyngton miał nadzieję, że protesty rozszerzą się na cały kraj. Oczekiwania te spaliły na panewce. Przeciw Rosji próbowano tej samej taktyki z protestami przeciw reelekcji Putina. Ta akcja również nie powiodła się.

  Aby zdestabilizować Rosję, Waszyngton potrzebuje zwiększenia swych wpływów wewnątrz kraju. W celu osiągnięcia tego celu konspirował on z wielkimi bankami nowojorskimi i Saudyjczykami doprowadzając do obniżenia cen ropy naftowej z $100 za baryłkę do $30. Spowodowało to kryzys finansowy w Rosji i osłabienie rubla. Korzystając z tego sojusznicy Waszyngtonu wewnątrz Rosji usiłują zmusić prezydenta Putina do prywatyzacji ważnych sektorów gospodarki w celu pokrycia deficytu budżetowego i wzmocnienia rubla. Jeśli Putin ugnie się, to ważne rosyjskie aktywa przejdą z rosyjskich rąk pod kontrolę Waszyngtonu.

  W mojej ocenie, ci którzy propagują wspomnianą prywatyzację są zdrajcami lub kompletnymi głupcami. Kimkolwiek by nie byli, stanowią oni zagrożenie dla rosyjskiej niepodległości.

  Eric Draitser przedstawia szczegóły amerykańskiej ekonomicznej agresji na Rosję:
  :http://www.mintpressnews.com/brics-attack-western-banks-governments-launch-full-spectrum-assault-russia-part/215761/;
  ataku na Południową Afrykę: : http://www.mintpressnews.com/brics-attack-empires-destabilizing-hand-reaches-south-africa/215126/; na Brazylię: http://www.mintpressnews.com/brics-attack-empire-strikes-back-brazil/214943/
  Mój własny opis agresji przeciw Ameryce łacińskiej można znaleźć w następującej sekcji: :http://www.paulcraigroberts.org/2016/04/22/washington-launches-its-attack-against-brics-paul-craig-roberts/.

  Jak wielokrotnie podkreślałem, rządzący Stanami, „neokonserwatyści[vii]” ( tłum.: trockiści) są niepoczytalni w swej arogancji i bezczelności. W pędzie do globalnej hegemonii, ignorują oni jakąkolwiek ostrożność, darząc do destabilizacji Rosji i Chin.

  Wprowadzając neoliberalne koncepcje w gospodarce przy pomocy wyszkolonych na zachodzie ekonomistów, rządy Rosji i Chin same wpadają w pułapkę Waszyngtonu. Połykając tabletkę „globalizmu”, poprzez używanie dolara i zachodniego systemu opłat, oddanie kontroli przepływów kapitałowych i własności jednostek gospodarczych, umożliwiają destabilizację własnych państw.

  Jeśli Rosja i Chiny nie odseparują się od zachodnich systemów i nie porzucą neoliberalnej koncepcji gospodarczej, będą zmuszone bronić swej niepodległości przy pomocy środków militarnych.”

  http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/131275,iii-wojna-swiatowa-juz-sie-zaczela-paul-craig-roberts

  1. problem w tym, że ten bloger próbuje to racjonalnie rozgryźć z pozycji politycznej. tak się nie da.
   Tez tak miałem.
   To są aktorzy.

   Pisze:

   „W mojej ocenie, ci którzy propagują wspomnianą prywatyzację są zdrajcami lub kompletnymi głupcami”

   Oni nie są głupcami. No chyba że mówimy o głupcach przez pryzmat bezbożności.
   To są sataniści.

 9. No zgadza się to są sataniści. Dlatego to co zapowiadali również w polityce na przyszłość ponad 20 lat temu sprawdza się dzisiaj. Na przykład teorie i hipotezy przedstawiane przez Zbigniewa Brzeźińskiego w książce „Wielka Szachownica” wydanej w 1997 r. szczególnie mocno pasują do współczesnej „areny międzynarodowej”, a w tych czasach kiedy on o tym pisał było to dużo mniej prawdopodobne. Bo wszystko rozgrywa się według ich szatańskich planów. Na przykład to jeden z fragmentów tej książki:

  s 55.”Potencjalnie najbardziej niebezpiecznym scenariuszem byłoby powstanie wielkiej koalicji Chin, Rosji i być może Iranu – koalicji „antyhegemonistycznej” , opartej nie na ideologii, lecz nadopełniających się historycznych urazach. Przypominałaby ona swoją skalą i zasięgiem dawny bloksowiecko-chiński, choć tym razem przywódcą nie
  byłaby zapewne Rosja, tylko Chiny. Neutralizacja tego niebezpieczeństwa, jakkolwiek mało prawdopodobne może się ono wydawać,będzie wymagać
  od Stanów Zjednoczonych zręcznej gry geostrategicznej na zachodnim,wschodnim i południowym krańcu Eurazji jednocześnie.” (Koalicja Chin i Rosji została zawiązana w 2010, po podpisaniu umowy energetycznej pomiędzy tymi krajami).”

  Wszystkie teorie zawarte w jego książce sprawdzają się dzisiaj.

  Niestety jesteśmy ważnym pionkiem USA w tej konfrontacyjnej grze z Rosją, która na pewno sie dla nas dobrze nie skończy, ale sądzę, że Rosja uderzy w USA w inny sposób, nawet na amerykańskiej ziemi bo tocząc wojną z USA na naszej ziemi hybrydowo czy bardziej bezpośrednio niewiele zyskają i będzie tylko podobnie jak z Ukrainą.

 10. Bardzo ciekawe wydarzenie ma miejsce również w Austrii. Gdzie wybory prezydenckie w pierwszej turze z dużą przewagą wygrał kandydat skrajnej prawicy o bardzo antyimigranckich poglądach.

  „W Austrii zakończyła się pierwsza tura głosowania w wyborach prezydenckich. Najpewniej do wybrania następcy Heinza Fischera potrzebne będzie druga tura. Pierwsze wyniki wskazują na klęskę kandydatów koalicji rządowej i zwycięstwo skrajnie prawicowego Norberta Hofera.

  Na kandydata populistycznej Austriackiej Partii Wolności (FPÖ) Hofera zagłosowało 36,7 proc. wyborców – podała publiczna telewizja ORF. Do wyborów ten eurosceptyk szedł on z hasłami antyimigranckimi, domagając się między innymi postawienia płotu na granicach Austrii ze wszystkimi sąsiadami.”

  Druga tura odbędzie się 22 maja…

  Co ciekawe dzisiaj w Austrii blisko Wiednia miało miejsce trzęsienie ziemi o sile ponad 4 st. odczuwane przez setki tysięcy ludzi.

 11. Agnieszka,
  przecież to jest ustawa podpisana Przez Bula Komorowskiego ,dzieło Peło i psl.
  Czechy i Węgry obiecały pomoc w przypadku islamistów,więc pewnie ją zachowują.
  Nie musza jej użyć.
  Jest zagrozenie najezdżcami islamskimi,a jakie było zgrożenie za Komorowskiego?
  Zadne realne,więc po co uchwalili wtedy.
  Nie bronię tylko głosno rozważam.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish