Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Słowo na 22.04.2016

Iz 55

„Szukajcie Pana, dopóki można Go znaleźć, wzywajcie go, dopóki jest blisko”

 

 

Zaktualizowane: 22 kwietnia 2016 - 08:51

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Zdzisław 《matiks348》

  Dobre słowo 😀 dziękuję 🙂
  Tak dopóki można Go znaleźć On Cię przyjmie a później jak już za późno to płacz i smutek 🙁

 2. To ja przy tej okazji życzę wszystkim Dzieciom Bożym błogosławionego Święta Przaśników (Pesach),które w tym roku przypada na dzisiejszy wieczór (po zachodzie słońca).

  Ks.Wyjścia 12

  (14) Dzień ten będzie wam dniem pamiętnym i będziecie go obchodzili jako święto Pana; będziecie go obchodzili przez wszystkie pokolenia jako ustanowienie wieczne.

  (15) Przez siedem dni jeść będziecie przaśniki. Już pierwszego dnia usuniecie kwas z domów waszych, bo każdy, kto od pierwszego do siódmego dnia jeść będzie to, co kwaszone, usunięty będzie z Izraela;

  (16) Pierwszego dnia i siódmego dnia będzie u was święte zgromadzenie, w tych dniach nie wolno wykonywać żadnej pracy. Tylko to, co każdy potrzebuje do jedzenia, wolno wam przygotować.

  (17) Przestrzegajcie Święta Przaśników, gdyż w tym właśnie dniu wyprowadziłem zastępy wasze z ziemi egipskiej. Przestrzegajcie tego święta przez wszystkie pokolenia jako ustanowienie wieczne.

  (18) W pierwszym miesiącu, od wieczora czternastego dnia tego miesiąca aż do wieczora dwudziestego pierwszego dnia będziecie jedli przaśniki.

  (19) Przez siedem dni nie będzie kwasu w domach waszych; każdy bowiem kto jeść będzie kwaszone, usunięty będzie ze społeczności Izraela, zarówno przybysz jak i tubylec.

  (20) Nie będziecie jedli nic kwaszonego; we wszystkich siedzibach waszych jeść będziecie przaśniki.

  1. Dzieki Wojtuś za błogosławieństwo i wzajemnie dla Was także błogosławionego czasu z naszym kochanym Panem Jezusem Chrystusem.
   Właśnie biorę się za przygotowanie przaśników.

 3. A wschodni mistycyzm, którego tubą propagandową jest u nas chociażby Fundacja Nautilus naucza, że jakby nie wyszło w tym życiu, to lepiej będzie w następnym, o ile dana osoba odpowiednio na to zapracuje, starając się być dobrym człowiekiem. Jak nie wyjdzie w następnym wcieleniu, to pewnie w jeszcze kolejnym na drodze do osiągnięcia „świadomości chrystusowej” już tak.

  Także bardzo wielu wierzy, że zawsze będzie czas na zmianę obecnej drogi na szerszą, lepszą. Odrzucają brutalną i niewygodną prawdę, wybierając, co im się podoba, jednocześnie bezwiednie wypełniając proroctwo czasów końca zapisane w księdze, którą tak zdecydowanie odrzucają.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish