Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Modyfikacja ciała staje się modową deklaracją, kiedy globalnie wzbiera fala ciemności”

modyfikacjeciala

 

Geoffrey Grider

 

Poznajcie kobietę, która ma taką obsesję na punkcie modyfikacji ciała, że wytatuowała sobie gałki oczne i rozszczepiła język na dwie części i mówi, że owe procedury sprawiły, że czuje się komfortowo w swojej skórze.

 

A gdy on wyszedł z łodzi, zaraz wybiegł mu naprzeciw z grobowców człowiek mający ducha nieczystego. Mieszkał on w grobowcach i nawet łańcuchami nikt nie mógł go związać. Często bowiem był wiązany pętami i łańcuchami, ale rwał łańcuchy i kruszył pęta, i nikt nie mógł go poskromić. A zawsze, we dnie w nocy, przebywał w górach i grobowcach, krzycząc i tłukąc siebie kamieniami”. (Ewangelia wg św. Marka 5:2-5, UBG)

 

NOTA REDAKTORA: Kylie Garth nie jest anomalią. Samookaleczanie się i ekstremalne modyfikacje ciała znajdują się na całym świecie na fali wznoszącej. Przypatrzcie się bardzo długo i uważnie i zadajcie sobie pytanie, czy jest to coś, do uczynienia czego doprowadziłby was Bóg, czy też jest to z diabła?

 

Trzydziestoletnia Kylie Garth z Melbourne w Australii opowiadała, jak wycofana i zakompleksiona była jako nastolatka. Jej pewność siebie zaczęła rosnąć po tym, jak przekłuła sobie usta. Teraz ma ponad kilkanaście rysunków na ciele oraz kolczyków i twierdzi, że jest jedyną Australijką, która wytatuowała sobie obydwie gałki oczne.

 

Ekstremalne modyfikacje ciała z całego świata

 

UWAGA, DRASTYCZNE: Oglądajcie ten materiał bardzo ostrożnie i nie pozwalajcie oglądać go małym dzieciom.

https://www.youtube.com/watch?v=PH0SHg_8YRM

Kylie wyjaśniła: „Kiedy miałam czternaście lat, byłam nieśmiała i miałam niską samoocenę, ale potem zdecydowałam się przekłuć sobie usta. Kiedy spojrzałam w lustro żeby zobaczyć rezultat, to po raz pierwszy w życiu spodobało mi się to, co w nim zobaczyłam. Odtąd im byłam starsza, tym miałam więcej tatuaży i piercingów”.

 

Kobieta powiedziała: „Na policzku i czole mam bliznę po skaryfikacji w kształcie serduszka i półksiężyca. Wycięto mi skórę w tych miejscach, a kiedy zrobiły mi się blizny, wytatuowałam je na bladoróżowo i biało. Rozszczepili mi tez jeżyk na dwie części!”

 

Kiedy opowiadała o wytatuowaniu gałek ocznych, Kylie przyznała, że było to coś, co chciała zrobić „od lat”. Powiedziała: „Tęskniłam do tego, żeby mi wytatuowali oczy – w zasadzie to oznacza, że białka twoich oczu zmieniają kolor na inny. Często podziwiałam wydziarane patrzałki u innych i zdecydowałam się ziścić swoje marzenie.”

 

 Tłumaczył Jack. Dziękuje w imię Jezusa.
Zaktualizowane: 22 kwietnia 2016 - 08:59

25 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Zdzisław 《matiks348》

  Ohydne 🙁 jak ona z tym językiem wygląda i się jeszcze okalczea eh.

  1. A to nas chcą zamykać w zakładach dla psychicznie chorych za branie Biblii śmiertelnie poważnie, podczas gdy tak potwornie oszpecone indywidua podziwia się jako jednostki, które miały odwagę wybić się ponad moherowy tłum.

   1. Ktoś takie coś podziwia? Oprócz „koneserów”? Nie znam nikogo, kto nie pukałby się w głowę na widok takiej dziewczyny. To prawda, że tatuaże i kolczyki wciągają, wiem coś o tym. Zrobisz jeden, już chcesz kolejny i kolejny.

   2. Z modnych ostatnio kolczyków najbardziej zniesmaczona jestem septum.

    1. A co to jest”septum”? Nie wiem w sumie, czy chcę wiedzieć, ale już napisz jak by ci się chciało ?

      1. Widziałem u krów coś podobnego. A ci ludzie dają się znakować jak bydło. No tak.

 2. To jest okropne! Gdzie się podziało prawdziwe, niewinne i naturalne piękno? Niestety jest nie doceniane i na wymarciu:(

 3. Przykro mi na to patrzeć, a ten film niestety boję się oglądać, więc odpuszczę sobie.

  W USA kwitnie handel organami zamordowanych dzieci. Jest cennik.

  http://www.pch24.pl/usa–przerazajacy-handel-organami-zamordowanych-dzieci-wycenili-mozg-abortowanego-dziecka-,42758,i.html

 4. Swoją drogą też mnie zastanowiło, że ta Kylie zdecydowała się na znamię akurat w kształcie półksiężyca. Jak nic to jest podszept szatański. Diabelski koran też przecież jest zgniłym owocem spirytystycznego kontaktu z duchami nieczystymi.

 5. Ona w porównaniu do tych z filmiku to amatorka. Obejrzałem ten filmik i przyznam szczerze, że poczułem chęć rzucenia pawia! Dobrze, że śniadania nie jadłem 😛 To jest po prostu ohydne, odrażające, szkaradne, beznadziejne i głupie jednocześnie. Nie wiem jak można tak się oszpecić wmawiając sobie jednocześnie to iż dzięki temu wyglądamy lepiej? Sam mam tatuaż na przedramieniu zrobiony lata temu ale jakoś nie czuję potrzeby by dziarać kolejne i ładować w siebie kilo żelastwa w postaci kolczyków itp. A tak odnośnie tatuaży jeszcze to czy Biblia mówi coś o tym konkretnie? Jakoś nie mogę się dogrzebać do informacji a to co krąży po internetach jest sprzeczne.

  1. No nie wiem Sławku, czy to tak dobrze, że nie jadłeś śniadanka- pani w szkole mówiła, że to najważniejszy posiłek dnia 😀

   A filmik… Cóż, mnie nie rusza, bo w czasach, kiedy byłem uśpiony to zabrnąłem w takie rejony internetu, że powiedziałbym wręcz, iż ci samookaleczeni nieszczęśnicy w nim pokazani wyglądają względnie estetycznie w porównaniu z tym, co niestety kierowany chorą ciekawością widziałem. Chciałem oglądać widoki, których oglądać nie sposób. Tak, ciągnęło mnie do dużo większych obrzydliwości..

  2. Właśnie zastanawiam się czy noszenie kolczyków w uszach jest zakazane przez Biblię. Od jakiegoś czasu przestałam je nosić, tak po prostu bez powodu.

  3. Sławku ja znam tylko taki werset o tatuażach (uff udało mi się go odnaleźć 🙂 ):

   Z Księgi Kapłańskiej 19,28
   „Nie będziecie nacinać ciała na znak żałoby po zmarłym. Nie będziecie się tatuować. Ja jestem Pan!”

   1. Tak ten werset jest przytaczany i ja go znam ale on jest wycięty z większego kontekstu i dotyczy żałoby po zmarłym tzn. żadnych znaków na ciele nie będzie się robić jako wyraz żałoby po zmarłym. Tak czy owak wydaje mi się, że tatuowanie ciała będzie podchodziło pod beszczeszczenie ciała jako świątyni ducha.

    1. Też mi się tak wydaje jak napisałeś 🙂

 6. Od tego dobrobytu ludziom się w głowach poprzewracało…

 7. język wężowy. Wpływy widać na pierwszy rzut oka.

  1. Wytyka ten język niczym hinduska bogini Kali, której oblicze jakiś czas temu wyświetlali na amerykańskim budynku.

  1. Nie ma więc wątpliwości, że takie poprawianie dzieła Stwórcy jest z diabła. Same owoce na to wskazują.

   Osobiście dobrowolnie nigdy nie dam się wytatuować. To ohydne.

   1. Ja długo nosiłem się z zamiarem tatuażu, w końcu się zdecydowałem i pierdyknąłem sobie na plecach. Zawsze dziwiłem się jak to może tak wkręcać i powiem wam, że może. Gdy nastąpiło ostatnie nakłucie żałowałem, że już po wszystkim. Chciałem go rozbudować, ba- chciałem się wytatuować totemicznie ale potem zobaczyłem te wersy i chyba nawet tu na detektywie wpis był kiedyś o tatuażach i piercingu i zrezygnowałem. Mój brat natomiast wpadł w uzależnienie- nie ma kasy na żarcie ale tatuaż sobie skombinuje- już cały pamazany chodzi. Nie rozumie symboliki oddania się pod władzę złemu

    1. Wniosek? Nie wolno dawać złemu ANI BRUDU SPOD PAZNOKCIA.

 8. Myślę, że sprawa jest bardzo poważna. Każdy z nas otrzymał od Boga Najwyższego ciało w którym dane jest wypełnić swoje doczesne życie. Znalazłem od ręki kilka fragmentów;
  I Kor. 6,19-20: „Czy nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego (…) i że nie należycie też do siebie samych? Drogoście bowiem kupieni. Wysławiajcie tedy Boga w ciele waszym”.
  I Kor. 6,16: „Myśmy bowiem świątynią Boga żywego”.
  I Tes. 5,23: „Cały duch wasz i dusza, i ciało niech będą zachowane bez nagany”
  I Kor. 3,16-17: „Jeśli ktoś niszczy świątynię Bożą, tego zniszczy Bóg”.
  Rzym. 12,1: „Wzywam was tedy, bracia, przez miłosierdzie Boże, abyście składali ciała swoje jako ofiarę żywą, świętą, miłą Bogu, bo taka winna być duchowa służba wasza”.
  Te tzw. modyfikacje są formą buntu przeciwko Jezusowi Chrystusowi. Kalają Jego świątynię jednocześnie przekazując ją przeciwnikowi. Szkoda mi tych ludzi. Wyglądają ohydnie i obrzydliwie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish