Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

NIE MA INNEGO IMIENIA

Bardzo cenny tekst, Jak to zwykle w stylu Wilkersona:

David Wilkerson

W sercach bezbożnych ludzi narasta gniew przeciwko imieniu Jezus. Po całym świecie wzrasta nienawiść do Słowa Bożego. Biblia jest odrzucana, wyszydzana i przeklinana przez bezbożnych ludzi. Mam pytanie: Co takiego jest w imieniu Jezus, co wzbudza taki gniew na samo wspomnienie? Żadne inne imię nie jest tak odrzucane, a przecież nie ma zbawienia w żadnym innym imieniu. „I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni” (Dz.Ap. 4:12).


Wiemy, że imię Jezus było zawsze znienawidzone przez grzesznych ludzi, ale teraz ta nienawiść przeradza się w demoniczną wściekłość. Imię Chrystusa jest powoli i subtelnie usuwane ze społeczeństwa przez ustanawiane prawa w narodach po całym świecie.
Otrzymałem informację z wiarygodnego źródła na temat zdumiewających praktyk w wojsku amerykańskim. Czynione są kroki, by kapelani katoliccy czy protestanccy nie mogli wspominać imienia Jezusa Chrystusa.. Tłumaczenie tego jest nie do wiary: „W pluralistycznym społeczeństwie musimy być dojrzali.” Cóż za zwiedzenie! Pomyślcie o tym: najpierw zabraniają wspominania imienia Jezusa, a potem mówią, że to sprawa duchowej dojrzałości. To pochodzi prosto z piekła!
Dlaczego jest taki gniew z powodu Syna Bożego? Dlaczego grzeszni ludzie tak wzdrygają się na samo wspomnienie Jego imienia? To z powodu tego, co imię Chrystusa reprezentuje – wyzwolenie z grzechu. Jego imię znaczy wolność od panowania grzechu. Ono oznacza śmierć starej, upadłej, grzesznej natury i wejście do nowego życia. Ono znaczy moc do odrzucenia bezbożnych pożądliwości i przyjemności.
Słowo Boże mówi nam, że zniszczenie i bluźnierstwa od tych ludzi nie potrwają długo. „Gdy Bóg powstał na sąd, by wybawić wszystkich pokornych ziemi” (PS. 76:10) Jak to się stanie? Po prostu, czym większy gniew ludzi, tym więcej Bóg będzie wylewał Swoją łaskę. „Gdzie zaś grzech się rozmnożył, tam łaska bardziej obfitowała” (Rz 5:20)

 

 

 

Zaktualizowane: 19 kwietnia 2016 - 17:02

36 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Mógłbym was prosić o modlitwę za mojego dziadka, który miał operację na biodro i teraz bardzo źle się czuje? Oraz za mają mamę i babcie, które teraz się nim opiekują, dziękuje w mieniu Jezusa.

  1. Oczywiście, pomodlę się 🙂 Już teraz.

 2. pomodlę się, a możesz poddać imię dziadka?

 3. Warty przeczytania tekst!
  Niesamowite jest to że imię Jezus wkurza ludzi nie wierzących a nawet szydzą sobie z Niego. To musi oznaczać że w tym imieniu jest zbawienie że to imię jest jedyne i prawdziwe 🙂

  1. dokładnie, to pokazuje jak bardzo jest to silne imię.

   1. Z tego co wiem, to w samym imieniu Jezus jako słowie nie ma żadnej mocy. W tym przypadku moc kryję się za konkretną, szczególną tożsamością kryjącą się za imieniem Jezus, bo chodzi o Jezusa Chrystusa, Syna Bożego, Boga w ciele, Zbawiciela. Imię jako takie nie ma mocy. Jest przecież taki Jezus, którego świat kocha. Jakiś Jezus(nieBiblijny) występuje w New Age. Jezus jest wciskany dzieciom w katolickich środowiskach(niebiblijny chrzest, „pierwsza komunia święta”, bierzmowanie, i tak dalej. W szkołach też jest mowa o Jezusie. W radiu i TV mówią o Jezusie. Na Jezusa powołują się hipisi, czy homoseksualiści. Niektóre „gwiazdy” ze świata również twierdzą, że wierzą w Jezusa i dobrze się o nim wypowiadają. Jest dużo popularnych utworów muzycznych o Jezusie, dużo filmów, natomiast jest to inny Jezus, Jezus którego świat kocha.

    1. ja to rozumiem inaczej.
     Po prostu jeśli idziemy do rodziny lub znajomych imie Jezus dziala jak plachta na byka.

     1. Tak, to też jest racja, ale zastanówmy się skąd się bierze taka reakcja u niektórych ludzi. Myślę, że część ludzi ma dosyć tego nieBiblijnego Jezusa wciskanego na siłę, i to wciskanego przez świat właśnie. Rozmawiałem kiedyś z pewną osobą, i powiedziałem jej mniej więcej coś w stylu, że większość osób jest zwiedziona, że nie należy iść za tłumem. Odpowiedziała mi wtedy – to dlaczego Jezus miałby być Prawdą, skoro jest wszędzie dookoła wciskany na siłę?

    2. tzw Jezus astralny takie coś słyszałem. A co powiecie o Jeszu?

    3. H3091

     Original: יהושׁע יהושׁוּע

     Transliteration: yehôshûa‛ yehôshûa‛

     Phonetic: yeh-ho-shoo’-ah
     Origin: from H3068 and H3467

 4. Czy ja też mógłbym Was prosić o modlitwę za Karolinę w pewnym sensie jest to bardzo ważna osoba dla mnie.

  1. Czy mógłbyś chociaż przybliżyć problem z Karoliną Zdzisławie.

   1. Znaczy chciałbym by się nawróciła ta osoba i odwróciła się od tego życia które teraz prowadzi.

  2. Ok, tylko powiedz w jakiej sprawie.

 5. Dzieci wierzą w Boga, a dorośli w nic nie wierzą przez co im odbija…

 6. Chyba wiem co robią ludziom w Polsce po cichu. Skąd nagłe ataki depresji, zwątpienia, pretensji do Boga i ludzi. Sam wielokrotnie miałem we śnie sytuację w której ktoś mnie wypytywał o różne rzeczy a ja udzielałem odpowiedzi aż do momentu jak się przez sen zdenerwowałem i się w nocy obudziłem. Przed chwilą wszedłem na onet przeglądałem różne artykuły i znalazłem taki komentarz:

  „Moim skromnym zdaniem, bardzo słusznie pan minister Antoni Macierewicz zajął się tematem potajemnego emitowania fal elektromagnetycznych na terenie Polski. Kto i po co? Skutkiem tej periodycznej emisji jest obniżenie samopoczucia, depresja, zwiększona liczba samobójstw, słyszalność „szeptanych podpowiedzi” wprost do mózgu i wiele, wiele innych. Emitując fale – ma się w ręku silny oręż. Z łatwością steruje się ludźmi. Oczywiście i z tego powodu przyklejono Panu ministrowi łatkę oszołoma. Ja swoje wiem i to nie z mass mediów. Mass media – zwłaszcza głównego nurtu – bardzo silnie przekłamują tematy, albo wręcz nie podejmują żadnej próby poinformowania społeczeństwa o niewygodnych faktach. To by świadczyło o tym, że wokół tematu emisji szkodliwych fal elektromagnetycznych istnieje zmowa milczenia”.

  1. Poznałem niedawno człowieka, który mówił, że doświadczał podobnych rzeczy. Do tego widział jeszcze zjawy zmarłych członków rodziny, miał problemy zdrowotne, był praktycznie ciągle zestresowany, specyficznie się zachowywał, i wierzył w teorie New Age. Jeśli mnie pamięć nie myli, to wspominał, że o dziwo jednocześnie chodził do kościoła katolickiego, wiedząc na jego temat więcej niż przeciętny człowiek. Zmarł niedawno w nie do końca znanych mi okolicznościach, nie wiem czy było to samobójstwo, czy choroba.

   1. Przerażające pytanie. Na ile jesteśmy świadomymi, samodzielnymi jednostkami, a na ile babilońskimi marionetkami?

 7. Problem z nie przebudzonymi jest taki, iż wielu z nich ( normalnych duchowo ) często nie chce chcieć poznać Chrystusa. Jest im „dobrze” daleko od Boga…

 8. Ludzie bardziej od Boga boją się opinii innych ludzi, polegają bardziej na sobie niż na Chrystusie, liczy się dla nich bardziej własne ego ( źle pojęta miłość własna ) niż miłość bliźniego swego… Można tak bez końca wymieniać.

 9. Mnie bardzo zastanawia dlaczego ludzie tak obrażają Pana Jezusa – cudowną istotę , pełną pokoju , współczucia , miłości ? Jak można kogoś takiego obrażać ? Wszyscy krzyczą o pokoju, miłości, szacunku a jednocześnie upodlają Najwspanialszego z nas . Podczas jednej modlitwy miałam wspaniałą wizję – bez postaci , ale wiedziałam że jest- Jezusa pełnego miłości i pokoju ale silnego , zdmuchującego najmniejszy ślad złego. To było coś cudownego , czego wam wszystkim życzę :), a w szczególności wszystkim urągającym Panu Jezusowi aby poznali potęgę Chrystusa. Potęgę miłości i potęgę zdolną zniszczyć złego ! Jestem bezpieczna 🙂

  1. Mnie nie tak dawno temu sił się Jezus, dwa razy 🙂 był to krótki sen, dookoła jakby obłoki, głębokie ciepłe i przyjemne światło, ale najwspanialsze w tym był właśnie widok Jezusa niesamowicie przepełnionego miłością 🙂 A kilka dni temu miałem sen „abym już przystąpił do Chrztu” 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish