Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Macierewicz: Rosja przygotowuje się do agresji przeciwko Polsce i NATO

– Na razie wszelkie zachowania rosyjskie świadczą o systematycznym przygotowywaniu się do działań agresywnych. Nie ma co tego ukrywać – twierdzi szef MON Antoni Macierewicz.

Na potwierdzenie swojej tezy Macierewicz przywołuje w rozmowie z „Rzeczpospolitą” przykład wojsk, które Kreml rozmieszcza w Obwodzie Kaliningradzkim (minister mówi Królewieckim – przyp. red.) oraz innych punktach na swojej zachodniej granicy. – To są obecnie ofensywne siły wielokrotnie przewyższające możliwości NATO w tym regionie.”

 

źródło: http://polska.newsweek.pl/antoni-macierewicz-pis-o-agresji-rosji-wobec-polski-i-nato-,artykuly,384284,1.html#fp=nw

 

Być może babilońskie obrządki na 1050 lecie chrztu Polski i przemarsz z królową Niebios oraz Swiatowe Dni Młodzieży 2016 w Krakowie będą magicznym rytuałem oddania Polski demonowi Izydy, a w konsekwencji złożenia ofiar podczas ewentualnej wojny.

Ciężko na razie jednoznacznie stwierdzić, ale te rzymskie procesje nie wyglądają optymistycznie.

 

Chciałem natomiast się z Wami podzielić pewnym odczuciem. Czasem wydaje mi się, że Bóg nas wybrał do świadczenia o nim właśnie w takiej sytuacji jak np wojna. Kto będzie się modlił w razie napaści rosyjskiej na Polskę? catolicy do Królowej Nieba?

Może w ten czas nasi znajomi się przebudzą.

 

Modlitwy do tzw matki boskiej tyle dały podczas II wojny światowej, że z wygranej wojny gdzie zginęło miliony Polaków, wpadliśmy w niewolę bolszewików.

Strach się bac co się stanie teraz…

 

Tak czy owak na razie jest ustawiana scena. Aktorzy są gotowi. Antychryst póki co jest w ukryciu, ale może wyjść lada moment jako ten rozwiązujący konflikt.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 19 kwietnia 2016 - 19:57

39 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Nie lekaj sie Bog czuwa nad wszystkim to musi nastapic , ale to jeszcze nie koniec Hallelujah !

  1. Muszę to skomentować Priest 🙂 Chwała Bogu! Za Twój komentarz … całkiem inny niż poprzednie Twoje komentarze 🙂 Cieszę się 🙂

 2. Jedno jest pewne. Światem rządzą i trzęsą psychole, których panem przyrodzonym jest diabeł.

 3. „Tak czy owak na razie jest ustawiana scena. Aktorzy są gotowi. Antychryst póki co jest w ukryciu, ale może wyjść lada moment jako ten rozwiązujący konflikt.”
  Masz jakiegoś kandydata?

   1. Jak już taka mowa o kandydacie, to co o tym myślicie ,że może to być ktoś w wieku Chrystusowym albo bardzo zbliżony tym wiekiem (około 33-34 lat) ???
    Bo jeśli antychryst po ujawnieniu się miałby mieć właśnie około tylu lat, to na chwile obecną, na obecne czasy mam dwóch kandydatów. Pierwszy to książę William, obecnie 34 lata.
    Drugi kandydat to Kim Dzong Un, 33 lata.

 4. Może lepiej nie straszmy ciągle ludzi wojną? Nie psujmy sobie wiarygodności.

  1. to kwestia odbioru.
   Czy boisz się detmold?
   bo ja nie

  2. ” I wyszedł drugi koń, barwy ognistej, a temu, który siedział na nim, dano moc zakłócić pokój na ziemi, tak by mieszkańcy jej zabijali się nawzajem; i dano mu wielki miecz.”

 5. Piotrze, kiedy ostatnio pisałeś o kryzysie rodziny? Warto by odświeżyć temat.

  1. Babilon chce zniszczyć rodzinę czyli trwały ( wiem, staromodnie brzmi ) związek MĘŻCZYZNY i KOBIETY ( faszysta, homofob, zacofaniec ) oraz potomstwo.

 6. Jakbyście się zachowali jakbyście dostali wezwanie do wojska?

  1. Do tego tu na ziemi nie chciałbym iść 😀 ale do tego Niebiańskiego to tak 🙂

 7. Przepraszam że nie na temat.
  Anna
  Mati pyta o Twój email bo chcę się z Tobą skontaktować 😉

  1. Matiks,
   oto email:
   [email protected]

   Trochę śmieszny i infantylny, ale przed chwilą go założyłam tak „na szybko”: ponieważ jestem byłą ofiarą mobbingu w sieci, staram się nie podawać w mediach społecznościowych mojego oficjalnego adresu, który zna wiele osób z mojego środowiska, a który zawsze może znaleźć dla zainteresowanego wyszukiwarka. Staram się jak mogę, być jak najmniej widoczna w necie. Ten mobbing przypłaciłam zdrowiem.

   Czekam 🙂

  1. Nie gniewaj się Żołnierzu, ale ta piosenka jest… no niemądra. „Bolszewik to nasz największy dzisiaj wróg”? Co do wojsk w Obwodzie Kaliningradzkim, to mieszkam w pobliżu i „wróble ćwierkają”, że to prawda już od jakiegoś czasu się mobilizują i zastraszają swoich, żeby do nas nie przyjeżdżali. Ale może to tylko taka gra. Teraz Ameryka będzie mogła łaskawie udzielić nam wsparcia i poumieszczać tu swoje bazy i nie tylko.

   1. ten kawałek to dla żartu, oczywiście odnosi się nie do dzisiejszych czasów tylko minionych bo to stara piosenka. Za hamerykanami nie jestem w myśl zasady: jeśli nie utrzymujesz swojej armii będziesz utrzymywał cudzą. Jestem za polityką równowagi i Międzymorzem, które jest to w stanie zapewnić ( przynajmniej w teorii). Nie daję się szczuć przez media przeciw Rosji (wujek Sam szczuje swoje pieski), ale znam ich zapędy i jestem realistą- z nikim z mocarstw nam nie po drodze i każdemu przeszkadzamy. Pozdrawiam.

 8. Nie chcę nikogo obrażać, ale dużo ludzi ( czy aby na pewno? ) zachowuje się jak małpy. Mówią, a nic do powiedzenia nie mają ( strasznie irytujące zachowanie ), nie liczą się z konsekwencjami nieodpowiedzialnych wyborów ( w razie czego ktoś inny zapłaci za dolegliwości ), niszczą bez wahania innych ( mój interes najważniejszy ) itd. Zachowują się jakby nie mieli duszy…

  1. 🙂 Faktycznie, dosyć często ludzie mówią bez zastanowienia i zranią kogoś lub siebie ośmieszą. Tutaj przypomniał mi się cytat z Marka Twaina, który idzie mniej więcej tak : czasami lepiej milczeć i uchodzić za mądrego, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości 🙂

 9. Scena jest ustawiana to fakt ale to juz trwa od lat długo przed tym nim zaczęliśmy inaczej postrzegać ten grajdół. Antychryst siedzi cicho ale nie wiedzieć czemu czytając ten artykuł przebiegła mi przez moje zwoje mózgowe przynajmniej te które jeszcze są sprawne 😛 taka myśl a co gdy ten jegomość będzie z Polski? 🙂 Nie wiem czemu to była pierwsza moja myśl. Wiem, że różne są typy u „bukmacherów” ale dlaczegóż miałby nie wypełznąć z Polskiej ziemi? Co stoi na przeszkodzie? Moim zdaniem absolutnie nic. Całe to show jakie się teraz szykuje może być doskonałym momentem do pojawienia się człowieka który połączy dosłownie wschód z zachodem a my mamy to nieszczęście, że leżymy w samym środku Jewropy 😛 Oczywiście człowiek pokoju przyjęty będzie z zachwytem i wszyscy w ramach braterskiej miłości zapalą zioło 🙂 Dobra teraz to już poleciałem po bandzie 🙂 Co do Maciera to pieprzy takie farmazony, że aż uszy bolą od słuchania. Cały czas gra na jednej „smoleńskiej” nucie i najwidoczniej wszelkimi możliwymi sposobami chce skomponować tą swoją szaleńczo opętańczą wizję odbicia wraku bez względu na koszty a co za tym idzie straszy Europę wizją inwazji ze wschodu. Putin nie zaatakuje chociażby ze względów finansowych nikt już nie pamięta jak po Krymie giełda w Moskwie padła na pysk? 🙂 Niestety ale grubasy od finansów za dużo by na tym stracili dlatego teraz na topie jest montowanie w Europie tzw „uchodzców” i baczne wyczekiwanie na jakiś większy wewnątrzpaństwowy konflikt (w Niemczech, Francji, Włoszech itp) w który można ulokować fundusze i zarobić. Ja typuje Włochy bo o nich ostatnio strasznie ucichło a jak podają zródła banki u nich złapały juz zadyszkę i szykuje się nam tzw. wariant grecki ale tym razem dużo gorszy. Koniec analizy 😛 Co by nie było ja się nie boję ten świat mi już obrzydł choć momentami wydaje się piękny zwłaszcza w miejscach gdzie jestem sam wśród ciszy i śpiewu ptaków a o to niestety coraz trudniej bo zawsze ktoś się napatoczy.

  1. Naczytałeś się Mickiewicza i Słowackiego ?? „A imię jego czterdzieści i cztery.”?

   1. A i owszem czytało się ale od obydwu nawiedzonych romantyków wolę jednego pozytywistę Prusa 😉

  1. Polska=/=III rp ( okupacyjny watykańsko/babiloński nieludzki, sztuczny twór ).

   1. I różni Terlikowscy wmawiają nam, iż katolicyzm to samo dobro i kwintesencja polskości. Dziady watykańskie na usługach diabła!

 10. Polska katolicka to wredna macocha, a nie kochająca matka.

 11. Cokolwiek by to nie było to na pewno jest to przemyślane.

 12. Krk od odpowiedzialności za upadek Polski wyłgać się nie może. To on ukształtował umysły/charaktery, więc to jego wina.

 13. Może akcję nalepkową zrobić? Celem poinformowania ludzi o naszej działalności. Poruszać nośne tematy interesujące masy w kontekście Biblii ( nie wiem jednak czy Piotr to wytrzyma 😉 po ostatniej akcji z yt ) itd.

   1. Inaczej. Tylko zaufanym, łaknącym prawdy ludziom dawać adres tej witryny. Może być?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish