Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Trwa wojna duchowa o nasz kraj.

Jest to bardzo ciekawy wpis do przemyślenia naszego drugiego admina z forum-chrzescijan.pl.

A propos forum. Zostało zaatakowane i będzie przeniesione, a więc na razie na nie nie wchodźcie.

 

 

Bracia i siostry uważam że powinienem to napisać,sam już nie wiem czy to moje myśli,ale ten artykuł sami osądźcie,jeżeli jestem w błędzie to super :) , jeżeli nie :( , to w tym miesiącu mówię o całym miesiącu ze szczególnym naciskiem od 15 kwietnia rozpoczyna się wojna duchowa o nasz kraj już tłumaczę,wielu rzeczy nie rozumiem,ale Polska wraz z jej obywatelami ma zostać złożona w ofierze,najpierw duchowej,później cielesnej,jak to, proste najpierw wygrywa się wojnę,bitwę,duchową,później wojnę cielesną.
-wojna duchowa to, to co się wydarzy 14 kwietnia główne uroczystości 1050.rocznica chrztu Polski,uroczystość pod przewodnictwem legata papieskiego,kard.Pietro Parolina kim jest ten człowiek,sami spawdzcie,ja to ujmę tak,druga osoba w Watykanie,i nic więcej nie dodam :) potężne działa wycelowane są w ten kraj.Te uroczystości mają ten kraj osłabić duchowo,kolejna wojna to,wojna cielesna.
-gdy kraj będzie osłabiony duchowo,cieleśne środki zostaną przygotowane do spowodowania wielkiej szkody podczas światowych dni młodzieży,ale moją intencją nie jest sianie paniki tylko wyjaśnić i podsunąć mądrą decyzję.

Ostatnio choć przestałem czytywać Henryka Kubika ze względu,na nieuznawanie przez niego,wielu rzeczy z Pisma świętego, wszedłem na jego stronę i nagle wiele dziwnych myśli przyszło mi do głowy odnośnie tego co napisał,proszę się przyjrzeć:)
www.proroctwa.com/plany-odbudowy-swiatyn-Baala.htm
artykuł o kulcie Baala,czytając go,zwróciłem uwagę na informację o tym że łuk baala stanie w samym centrum New York City i Londynu,zaciekawiło mnie to :) i od razu podpatrzyłem co napisał radtrap i z jakiego żródła ma tą informację a tam jest mowa o tym że jest kasa na 1000 takich łuków w miastach dookoła świata,pytanie się nasówa po co 1000 takich łuków na cześć baala w różnych częściach miast na całym świecie jeżeli ktoś może niech zobaczy,czy ten artykuł radtrap dobrze przetłumaczył,lubie być pewny :)
endoftheamericandream.com/archives/the-t…e-all-over-the-world
to nie wszystko kult baala,był kultem ofiar i to dość często z dzieci,dodatkowo orgie i najgorsze zezwierzęcenie,Henryk Kubik napisał :
Więc pośpiesznie wznoszą dwa łuki, ponieważ pomiędzy 19 Kwietnia – 1 Maja jest 13 dni poświęconych szatanowi i w tych dniach składa się jedne z najważniejszych ognistych ofiar dla demona Baala.
gazetawarszawska.eu/2013/04/25/koniec-kw…s-na-ofiary-z-ludzi/
więc sami widzicie kwiecień to czas ofiar dla baala,zobaczcie gazeta warszawska napisała jakie masakry wydarzyły się w kwietniu,ta impreza to nie przypadek,prawa ręka papieża podczas tej uroczystości to nie przypadek,nasz kraj Polska oraz Jego naród ma być złożony duchowo w ofierze baalowi nie żadnemu Jezusowi Chrystusowi,mamy znowu być oddani w niewolę demonom,potem to już pestka by znaleźć nawet i 100 ludzi którzy mając demona w sobie ubiorą się w pasy szahida i zdetonują się na światowych dniach młodzieży.Powiem szczerze nie wiem dlaczego to tak układa się w mojej głowie,ale wiem co my powinniśmy zrobić bracia i siostry w Chrystusie :)
Co jest wolą Boga?
Wolą Boga jest by każdy człowiek przyszedł do opamiętania i został zbawiony,mało tego księga Ezechiela mówi że Bóg szuka takich którzy wstawiają się za krajem.Kto jest królem naszego kraju,oczywiście że Pan Potężny w boju,Król Chwały,Pan Panów,i Król Królów, Książe Pokoju, Wielki Wojownik,a nie żaden Jezus z obrazków,albo maryja,te obchody 14 kwietnia mnie nie są potrzebne bo dla mnie Jezus Chrystus jest Królem mojego kraju i całego świata.
Musimy przez cały miesiąc stanąć ramię w ramię do modlitwy,o ochronę przed złem naszego kraju i jego narodu,musimy modlić się każdego dnia by wola Boga Ojca działa się na ziemi i w naszym kraju,musimy deklarować że bez względu na tą uroczystość i tak Panem I Królem tego kraju,narodu jest Jezus Chrystus Syn Boży,chcieliście poznać zamierzenia tej uroczystości z 14 kwietnia,oświadczam że ma to na celu ofiarowanie kraju i narodu demonom na żer,i wszelkie ekscesy które będą się wiązać z wszelkimi uroczystościami później,już kiedyś pisałem żeby podbić jakiś kraj trzeba go najpierw podbić duchowo,później wygrywa się cieleśni.
Niemcy zostali podbici duchowo tylko jedna uroczystością,AWENING Europe,po kilku miesiącach była fala ludzi imigrantów,która ubogaca ich kulturowo.Sami osadźcie czy się mylę, ja uważam że duch prawdy wprowadza mnie we wszelką prawdę tak jak mówi Ew.Jana 16;13

 

 

Zaktualizowane: 18 kwietnia 2016 - 09:36

83 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Też zgadzam sie z twoim przemysleniami zolnierzu. To wszystko nie dzieje sie ot tak. Jest plan Boga i plan zwodziciela. Zolnierz napisal:”pomiędzy 19 Kwietnia – 1 Maja jest 13 dni poświęconych szatanowi i w tych dniach składa się jedne z najważniejszych ognistych ofiar dla demona Baala.” Też to zauwazylam. A gdzie jest lepsze miejce na taka ofiare jak nie Izrael: news z ostatnich godz.wybuch autobusu w Jerozolimie I ostrzal w Turcji. Boze Ojcze w imie Naszego Pana Jezusa niech sie dzieje Twoja wola.

   1. AGI i Żołnierzu,
    to sa dopiero OFIARY KRWAWE z dzieci,milionami!!!!
    Dołączysz swój sprzeciw praktycznie?
    http://www.stopaborcji.pl/podpisy/

    1. Kesja już dawno to z żoną podpisaliśmy 🙂

     1. Super ale czy też sami zbieracie podpisy,bo to też świetna okazja ,by z ludzmi rozmawiać.

 1. Zastanawiające, że tyle mówi się o „przebudzeniu” (do ekumenii), a o śmiertelnym charakterze watykańskich uroczystości jakiś brat musiał specjalnie założyć temat, by zwrócić na tę kwestię uwagę.

  Wierzę, że te słowa przestrogi nasunęły mu się na myśl w wyniku działania Ducha Świętego. Powinniśmy odpowiedzieć na to wezwanie do walki duchowej. Jest nas bardzo mało i to niewidzialna wojna, ale mamy moc Ducha Świętego i jakakolwiek nie byłaby wola Boga Ojca, to modlitwa w Jego Duchu i w duchu pokuty i pokory ma siłę rażenia, której obawiają się duchy nieczyste.

 2. No cóż, mi przychodzi do głowy książka pt” Zmieniaj historię poprzez modlitwę i post”
  Do postu trzeba się przygotować jak i wychodzenie z postu też trzeba przeprowadzić z głową.

 3. Módlmy się i pokutujmy do Boga Ojca przez Jezusa Chrystusa żarliwie i nieustająco, tak żeby nasze wołanie Usłyszeli tam w górze. Niech tak się stanie.

 4. To jest końcowy etap walki szatana z Bogiem. Zbliżamy się do końca czasów. Uważam Piotrze, że masz rację. Opanowują ten kraj duchowo a jeśli będą tacy, którzy nie zgodzą się na jedyną „prawdę” i narzucone normy postępowania – terror fizyczny i psychiczny. Wstawiałam linki pod wcześniejszym postem, wstawię je raz jeszcze, bo wiele mówią o sytuacji w jakiej znalazł się nasz nasz kraj.

  http://szostkiewicz.blog.polityka.pl/2016/04/17/nacjonalizm-w-katedrze-bialostockiej/?nocheck=1

  http://polska.newsweek.pl/bialystok-onr-politechnika-bialostocka-ostrzega-studentow-,artykuly,384139,1.html

  http://polska.newsweek.pl/bialystok-onr-politechnika-bialostocka-ostrzega-studentow-,artykuly,384139,1.html

  Kochani 🙂 Myślę, że powrót Zbawiciela – KRÓLA KRÓLÓW i PANA PANÓW jest bliżej niż nam się może wydawać. Popieram modlitwę na Polskę, jej mieszkańców i nas samych.
  Proponuję też dłuższy zjazd w czasie trwania ŚDM, aby naszą modlitwą zrównoważyć demoniczne działania na terenie tego kraju. Wstępnie mogłabym zaproponować Wam Nowogród k.Łomży. Myśl ta chodzi mi po głowie już od kilu miesięcy. Do końca lipca jest sporo czasu, więc można byłoby o tym pomyśleć.

  1. „Proponuję też dłuższy zjazd w czasie trwania ŚDM, aby naszą modlitwą zrównoważyć demoniczne działania na terenie tego kraju. ”

   myślę że jest to pomysł doskonały.

   1. Dłuższy zjazd to jest myśl tylko żeby mieć wolne wtedy by móc się zjawić 🙂

   2. Ja też jestem jak najbardziej za..

    1. Mowiliśmy wczoraj o takim dłuższym zjeździe. Trzeba będzie do niego doprowadzić.

     1. A myśleliście już o terminie?

   1. Magda sorry,Passent i Gazeta Wyborcza to nie autorytety ,by dmuchać,to polscy szkodnicy.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Daniel_Passent

  2. Magdalena,sorry
   1)pan Szostkiewicz tez nietrafiony autorytet,oto jego dzieło:

   http://lubimyczytac.pl/ksiazka/30308/przebudzony-opowiesc-o-buddzie-i-o-tym-czego-w-buddyzmie-szukaja-ludzie-zachodu

   .W tym eseju Szostkiewicz” Odwiedza buddyjskie wspólnoty na świecie, jak choćby zespół świątynno-klasztorny w Bangkoku, który nazywa „tajską Częstochową”. Omija natomiast rafy kultury popularnej, w której Dalajlama i Papież stają się konkurencyjnymi gadżetami.
   DYSTANSUJE się
   też od opinii kardynała Ratzingera,

   który rosnące zainteresowanie buddyzmem na Zachodzie określił mianem „duchowej masturbacji”.

   Książka Szostkiewicza to także kompetentny wykład dziejów buddyzmu jako jednej z wielkich religii świata, prezentacja nauk Buddy i ich filozoficznych kontekstów, porównanie buddyjskiej i katolickiej ikonografii na przykładzie wizerunków siedzącego Buddy i

   ukrzyżowanego Chrystusa.

   Intelektualna i duchowa kultura autora w połączeniu z żywym, literackim stylem czynią Przebudzonego lekturą pasjonującą.
   . Odwiedza buddyjskie wspólnoty na świecie, jak choćby zespół świątynno-klasztorny w Bangkoku, który nazywa „tajską Częstochową”. Omija natomiast rafy kultury popularnej, w której Dalajlama i Papież stają się konkurencyjnymi gadżetami. Dystansuje się też od opinii kardynała Ratzingera, który rosnące zainteresowanie buddyzmem na Zachodzie określił mianem „duchowej masturbacji”. Książka Szostkiewicza to także kompetentny wykład dziejów buddyzmu jako jednej z wielkich religii świata, prezentacja nauk Buddy i ich filozoficznych kontekstów, porównanie buddyjskiej i katolickiej ikonografii na przykładzie wizerunków siedzącego Buddy i ukrzyżowanego Chrystusa. Intelektualna i duchowa kultura autora w połączeniu z żywym, literackim stylem czynią Przebudzonego lekturą pasjonującą.”

   2)
   Sorry do kwadratu ale Newsweek sprzedajnego Lisa to juz zaden ałtorytet.
   Może Cie żle rozumiem.
   ONR-owcy skandują pokojowo:

   Chłopak,dziewczyna ,normalna rodzina,
   Tu jest Polska nie Bruksela,tu sie zboczeń nie popiera,
   stop homopropagandzie,
   zakaz pedałowania,
   Zabiłeś dziecko,jesteś odważny…

   Robią za nas robotę.
   Jakie miałas intencje jako chrześcijanka podajac te linki?
   Jesli podkreślić,że mendia lewackie=lucyferianskie robia nagonke na katolików przeciwstawiających sie sodomie i gomorze w Polsce,robiąc z nich nienawistników to ok.

   1. Sorry Kesja – chodzi mi o treści, a nie o osobę. Nie oceniam ludzi, a treść… a historycznie to niestety prawda.

    1. Ach.. jeszcze jedno. Nie mam autorytetów wśród ludzi. Dla mnie istnieje tylko jeden – Jezus Chrystus – tylko ON i nikt inny.

     1. Może bardziej odpowiada Ci to,co ma do powiedzenia Szymon Hołownia :

      _ http://natemat.pl/177521,takiego-komentarza-o-kosciele-dawno-nie-bylo-holownia-onr-owskie-bielanki-sypia-kwiatki-jezusowi
      Sorry, że z portalu, którego pewnie też nie lubisz. Pozdrawiam 🙂

      1. I znowu muszę przeprosić – wrzuciłam link zanim Go do końca przeczytałam. Kiedyś Hołownia mówił inaczej – teraz poleca papieża itd. Nie czytajcie, szkoda czasu.

      2. Sz.Hołownia W latach 1997–2000 był redaktorem działu kultury „Gazety Wyborczej”, a w latach 2001–2004 felietonistą i redaktorem działu społecznego „Newsweek Polska”-toż sami lewacy,więc oczywiscie masz rację,że nie lubie ale ja nie rozumiem Twego przesłania,o co Ci chodzi z tymi Twoimi linkami i piszesz:” a historycznie to niestety prawda.”-jaka prawda,bo nie wiem nic a nic ,co chciałas powiedzieć.
       Proszę o oświecenie mego zacmienia albo niewiedzy.

       1. oświecenie to trochę takie ryzykowne określenie na blogu antyŚWIATOWYM 😀

       2. Magdaleno,
        Hołownia nie mówił inaczej tylko wyrabiał z siebie autorytet,by teraz móc zwodzić.
        W Gaz Wyborczej pisuja ludzie jednego ducha,więc nie wyprodukuja prawdy.
        Proszę o odp.,o co Tobie chodziło z Twoimi linkami,nie rozumiem.

       3. Kesja 🙂 Pisałaś, że ONR broni czegoś …czego ? Sojusz KrK, rządu, ONR itd. jest ok ?

        „W tych dwóch sferach obóz rządzący zdobył już najwięcej. Błyskawiczny rozwój uprawnień prokuratury, służb śledczych, zdolności inwigilacji, szybkiego stawiania przed sądem, projekty utworzenia sił paramilitarnych itd. W dziedzinie propagandy – błyskawiczne opanowanie mediów publicznych. „Z demokracji liberalnej Polska szybko zmienia się w kraj demokracji totalitarnej”.

        Czy w przytoczonym cytacie widzisz coś, co nie byłoby prawdziwe ?
        To już kiedyś w historii było i niestety nie skończyło się dobrze.
        Plany sięgają znacznie dalej i …nie wróżą niczego dobrego. A może to tylko ja widzę w tym co się dzieje nazbyt dużo ? Być może…

  3. Taka moja osobista myśl: szatan nie walczy z Bogiem, ponieważ to Bóg jest Panem wszystkiego i wszystkich,nie musi z nikim walczyć 🙂 . Szatan zwodzi nas, to w naszych myślach toczy się walka.. Pomysł z modlitwą jak zawsze dobry, oczywiście z wolą Bożą 🙂 Módlmy się za nasz kraj, nasze rodziny, a przede wszystkim za nas, abyśmy nie odrzucili Jezusa!

   1. Zgadzam się z Tobą April – Bóg jest PANEM, jest Wszechmogący i nie musi z nikim walczyć, wobec tego żadnej walki nie prowadzi – z nikim. Jest POKOJEM. Używając wyrażenia „szatan walczy z Bogiem” chciałam powiedzieć, że to on, w momencie swojego buntu przeciw Stwórcy, wypowiedział wojnę Bogu i całemu Jego stworzeniu. Szatan jest tym stworzeniem, które prowadzi wojnę – wszelki bunt, przemoc, rewolucje i wojny to jego sprawka.
    Niech Ci Bóg błogosławi April 🙂

   2. April,walczy:
    Daniela 10:13 Lecz książę królestwa Perskiego sprzeciwiał mi się przez dwadzieścia dni i jeden, aż oto Michał, jeden z przedniejszych książąt, przyszedł mi na pomoc; przetożem ja tam został przy królach Perskich.

    10:20 I rzekł: Wieszże, dlaczegom przyszedł do ciebie? Potem się wrócę, abym WALCZYŁ z książęciem Perskim, a gdy odejdę, oto książę Grecki przyciągnie.
    Ap 12:7 I stała się bitwa na niebie. Michał i Aniołowie jego potykali się z smokiem, smok się też potykał i aniołowie jego.
    12:8 Ale nie przemogli, ani miejsce ich dalej znalezione jest na niebie.

    1. Być może źle rozumiemy pojęcie 'walczy’ i stąd ta wymiana zdań. Bóg przyzwala na różne sytuacje.. Jednak od początku był jedynym wygranym, nie możemy czegoś ustalać na podstawie jednego zdania ze Słowa Bożego, ale na całości 🙂

     1. Zasada biblijna:kazda sprawa opiera sie na 2-3 świadkach.
      Podałam Ci 2 miejsca ze ST i NT.

      1. Chciałam napisać, że Bóg jest Panem i Królem wszystkiego i ma moc nad każdym, nad szatanem również(Bóg ma swój plan, który do końca wypełni i nikt nie jest w stanie temu przeszkodzić) . Być może źle to sprecyzowałam. Nie gniewaj się Kesja 🙂

       1. kesja to gniewna kobieta, ale za chwile ją udobrucham:

        Kesja, fajna z Ciebie babeczka 🙂

        Ok udało się.
        Jest przekupna za komplementy 😀

   3. Magdalena
    ale to są lewackie bzdury.Rzeczy sie dzieja, tylko akurat nie z tej strony.

    „Chłopak,dziewczyna ,normalna rodzina,
    Tu jest Polska nie Bruksela,tu sie zboczeń nie popiera,
    stop homopropagandzie,
    zakaz pedałowania,
    Zabiłeś dziecko,jesteś odważny…i inne.
    Przeciez po tych rymowankach skandowanych widzisz czego bronią,czego ONR broni.
    To ci ,co tak niby ostrzegaja przed nimi,to oni sa za sodomią i dorabiaja gęby faszystów ludziom,którzy są przeciw temu diabelstwu.
    Powiedz,kto głośno krzyczy,że to straszne, że wbrew naturze ,protestanci?
    Nie.Znienawidzeni przez lewactwo sodomickie katole i kibole.Za to ich tępia i nienawidzą smakosze ośmiorniczek,bo przeszkadzają im w ich „nowoczesnosci”
    Komu to teraz włos z głowy spadł z Kodowców za rzadów „pisiorów „?
    Nikomu ,a szkoda, powinien,na ich manifach .
    Od kiedy to sługusy Wyborczej czytaj lewactwa wspieranego przez lucyferian napiszą Ci prawdę.U diabła jak wiesz wszystko jest na opak.

    Każda partia w tzw.demokracji kiedy zdobywa władzę bierze wszystko.To norma na swiecie,wiec o co ten krzyk?
    Kiedy PO Z PSL miały wszystko ,to mendia o tym nie piały,bo jak swoi to maja to ok.,a kiedy teraz odgonieni od koryta, to kwiczą na KODach ile wlezie i ogłupiaja ludzi propagandą o totalitaryzmie rządu.
    Tak,tak,diabeł prawde powie.
    Kiedy Polska miała 1-sze miejsce w ilosci inwigilowanych w Europie za Tuska ,to siedzieli cicho i chwalili Tuska.
    Kiedy Tusk zabierał sie za prawa dla homo,to było nowoczesnie ,
    a nie ten ciemnogród pisowski czy narodowcy,
    co to sa przeciw aborcji czytaj mordowaniu,
    przeciw gender,
    prawom homo i jeszcze maja czelnosc iść na ulice i głośno protestowac przeciw takiemu „postępowi” albo chcieć bronic sie przeciw zalewowi islamu w kraju wbrew !! namowom papieża Franka,to faszyzm.
    A paszli mi.
    A nasz drogi Hołownia jest jak widzisz za Franusiem,więc odpowiedz jest prosta Who is who.

    Łojej,toż to faszyści ,no i mowa nienawisci.
    Ja się tej narracji nie poddaję.
    Na Islandii teraz cały naród wyszedł na ulice po aferze panamskiej i premier musiał ustapić,bo ludzie nie chcieli nieuczciwego faceta przy sterze władzy.
    Skandowali głośno.Faszysci jak nic ci Islandczycy ,w/g norm GW.
    Szkoda gadać,jak to mówił Rewiński .
    Ja uważam,że duzo za mało robią pisowcy,za ospale,Orban na Węgrzech rozprawiał sie szybko z postkomuchami i lewactwem sodomickim.Granice uszczelnił przed uchodzcami,dozbroił armie…zmienił prawo,konstytucję,opodatkował wszelkie gangsterskie odprawy itd..itp..
    Tez wrzeszczeli lewacy u nich,ze Orban faszysta i totalitaryzm.Ale Orban postepował zgodnie z powiedzeniem :psy szczekają,karawana idzie dalej.
    I zobacz jak jest dzis na Wegrzech.
    Oni modla się i działaja.
    No śmiał zadbać o naród ,a nie o plan zbawienia ludzkosci przez lucyferian.
    Zauważ,że bez PROWOKACJI policji (jak za nierządu Tuska i Kopaczki) marsz niepodległosci tych przebrzydłych narodowców faszystów przeszedł w tym roku spokojnie,dostojnie, za tych wstretnych pisiorów nikt nie był pałowany przez policje jak za Tuska.
    Ciekawe,ciekawe.
    Ja tez Magdaleno czekam na Pana
    ale żyjąc w tym ciele wolę władzę sprzeciwiającą się zalewowi sodomii i islamu, (jestem pewna,że Panu to tez sie nie podoba)
    więc wolę ten rząd ( póki tego się trzyma-nic lepszego na dziś nie mamy) od PO,PSL,Nowoczesnej (cóz za nazwa) i wszelkiego chłamu lucyferiańskiego.
    Jestem tez za karaniem złodziei i morderców.
    Mam wielki niedosyt,jesli chodzi o opanowanie mediów przez PiS i zmiany w mediach.
    Czekam ,kiedy wreszcie rozprawia sie ze złodziejskimi politykami i nie tylko.
    Kwiczą „obrońcy demonkracji” na kod-ach ,bo nakradli i boją sie sądów i wyroków,jak tez przy korycie jest im miło.
    Skoro rządzacy to PiS ,to niech w końcu wymierza prawo i sprawiedliwosc komu trzeba, a jest tego po 8 latach nierzadu dużo -do roboty- dla prokuratorów.
    Jak widzisz ja mam jeszcze niedosyt „totalitaryzmu” a za ich lewacką LIBERALNĄ demonkracje -dziękuję.
    Dobrej nocy.

    1. Trudno posądzić mnie o popieranie sodomii i innych rzeczy sprzecznych z Bożym prawem. Hasła piękne, słowa piękne, dążenia niby też… metody… no cóż, można zmieniać wszystko nie czyniąc bezprawia (to moim zdaniem czynią ci, których tak bardzo bronisz).
     Ja nie uprawiam polityki, nie popieram żadnej partii , bo wszystkie robią to samo. A tak na marginesie – może warto dokładniej przyjrzeć się tym, których się tak bardzo wspiera.
     Historia mówi jak pewne działania mogą się zakończyć. Mogą… nie muszą…

     Jezus Chrystus mówi: Kto jest wierny w małych rzeczach, będzie i w większych.

     Jeśli ktoś nie szanuje prawa stworzonego przez ludzi (konstytucja), nie będzie szanował też prawa Bożego. Kto nie szanuje prawa Bożego, nie poszanuje też prawa stanowionego przez ludzi.
     W odróżnieniu od prawa ustanowionego przez Boga,które jest wieczne i niezmienne – ludzkie prawo można zmieniać, zmieniać, a nie łamać.

     Niech Ci Bóg błogosławi Kesja 🙂

     1. Magdalena,
      Sama sobie przeczysz.Nie popierasz sodomii ale prawo ludzkie tak,
      bedziesz je przestrzegać (dzis jest w Europie,świecie, mocno SODOMICKIE i chca tego dla Polski)
      Właśnie chciał poprzedni rząd (Peło.psl)ustanowić prawo sodomickie,jak piszesz PRAWO LUDZKIE,które w/g Ciebie trzeba szanować.
      Sorry, więc rozumiem ,poslesz swoje dziecko na obowiazkowe zajęcia sodomickie,prawo trzeba przecież szanować,gdzie każą mu naciągać prezerwatywę na penisa ależ oczywiście sztucznego ,lizać toto i okreslać smaki.
      Nie puscisz?
      To odbiorą Ci dziecko.Cóz, takie prawo,nie wtracajmy sie w polityke,nie interesujmy,nie wpływajmy.
      Bierzcie dziecko,chcecie,bierzcie,przenigdy nie złamię prawa.
      Takich „nowoczesnych”sodomitów Pis chce odsunąc,a Tryb.Konstyt. z nadania Peło (sodomia,lewctwo) będzie to blokowac,to drobny przykład.

      A gdy władza np.stwierdzi,że chrzescijanie to wróg państwa i wprowadzą prawo dla obywateli ,by takich wydawać pod grożbą więzienia.
      Wszystko zgodnie z prawem ludzkim,tak jak uważasz.
      Trzeba szanować w/g Ciebie to prawo.
      Mam więc jak w banku,że mnie wydasz,bo inaczej złamiesz,nie uszanujesz prawa LUDZKIEGO.
      W dobrej sprawie Magdalena łam prawo ile wlezie,prawo ludzkie obecnie to w wiekszosci prawo diabelskie.
      Nie mów mi,że mam takie przestrzegac i nie moge pogonić szkodników i gnebicieli, (jeśli jestem w stanie) ,którzy chcieliby np.zgodnie z prawem wysterylizowac cie tak jak w Chinach,bo jestes w ciazy z drugim dzieckiem i przymusowo, z łapanki, widzac ,że jesteś w ciazy, usunąc czytaj zamordowac to dziecko.
      Poczytaj inne zródła niz GW,Hołownia i Tvn o TK,a rozjasni Ci się ,o co sie bój toczy.
      Skoro wiesz cos o Tk tzn.,że sie interesujesz polityka,więc dodam,że są inne żródła wiedzy niz sodomicka GW i warto do nich zajrzeć,by poszerzyc horyzonty.
      Bez obrazy.
      I póki narodowcy,onrowcy…szkoda że tylko oni, będa przeciw temu skandować,to bede takich ludzi popierać.
      Dlaczego nie ma marszów ,protestów chrzescijan,sól zwietrzała?
      Tacy duchowi protestanci ,a tylko katolicy nazywaja to głosno złem na ulicach,formułuja projekty ustaw,gdzie wsparcie ptotestantów ?

      Polityka interesuje mnie o tyle ,o ile polityka interesuje się mną.
      Póki zyję w tym ciele i jeśli moge ,to wolę ,w imię miłosci,bym ja i inni mieli lepiej niz gorzej,wolę ,by było prawo (choć trochę)sprawiedliwe niz diabelskie i na ile moge na to wpływac jako człowiek,to robię to.
      Zaznaczam,ze oczywiscie modlę sie i poszcze o kraj,o władzę,bo nie wiem czemu w swiatku chrzescijańskim jakoś tak uważa się,że kto chce wpłynąć na polityków choć troche, jest nieduchowy i na pewno tylko lezie w polityke a modlimy sie to tylko my,duchowi,brzydzący sie tym światem.
      Gdyby chrzescijanie swojego czasu nie interesowali sie tzw.polityką nie mogłabys dzis jako kobieta nawet usiąśc za klawiaturą komputera a w Indiach wdowy paliłyby sie na stosach zywcem ze zmarłym męzem.
      To na marginesie.

      1. Nie rozumiesz mnie Kesja 🙁
       Nie ma żadnej sprzeczności w tym co napisałam i w moim podejściu do prawa. Jeśli prawo jest sprzeczne z nakazami Boga to rzecz oczywista, że dla chrześcijan takie prawo staje się bezprawiem.
       Wydaje mi się, że mówimy i myślimy o zupełnie innych sprawach i zupełnie innych punktów widzenia.

       Pozdrawiam 🙂

       1. Jeśli siedza ludzie w TK,którzy są bezboznym prawem,przeciw Bożemu,a władza jest za,to co ma w/g Ciebie zrobić?
        Prawo to nie jest sztuka dla sztuki (czy Szczuki) ale dla człowieka i jesli odbiega od Bożego a masz na to wpływ to zmieniaj i jak mozna usuń szkodników drogą pokojową,nie zabijając,by prawo sprawiedliwe mogło kwitnąć.
        Błogosławieni,którzy pragną sprawiedliwosci.
        Masz rację,nie rozumiemy sie nic a nic,szkoda.

 5. Nie chcę nikogo dobijać, ale to my poniesiemy karę za błędy i wypaczenia satanistów, którzy rzucą nas na pożarcie wściekłej tłuszczy, JEŚLI nie nastąpi pochwycenie wybranych Boga.

   1. Detmold,
    2Tes 2:1 Co się zaś tyczy przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa i SPOTKANIA naszego z Nim, prosimy was, bracia,
    2:2 Abyście nie tak szybko dali się zbałamucić i nastraszyć, czy to przez jakieś wyrocznie, czy przez mowę, czy przez list, rzekomo przez nas pisany, jakoby już nastał dzień Pański.
    2:3 Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, ZANIM nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia,
    2:4 Przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga.

 6. Świetny pomysł,Magdaleno ☺ nie wiem czemu bardzo podoba mi się to imię ☺ jako drugi admin forum chętnie się na nim zjawię ☺ Piotrze jak zwykle dzięki że dodałeś ten artykuł,coś mi normalnie mówiło by ten artykuł napisać,choć nie bardzo mi się chciało ☺ to i tak nic w porównaniu z tym co wczoraj na służbie znalazłem,szukałem skąd w kolonii w niemczech zło miało taką siłę,szukałem punktu zaczepienia dla zła,i znalazłem pisząc artykuł na ten temat 30km od kolonii były objawienia maryjne więc teren jest pod opieką demona mało tego,największa scena gejowska jest w kolonii,największe parady geji odbywają się w kolonii,najwięcej bo ponad 100 lokalów dla geji jest w kolonii,jak podałem w artykule 10% zamieszkałych mieszkańców to homoseksualiści,to dlatego zło tam tak się rozprzestrzenia.Jacek Konopny czy te myśli nasunął m Duch Święty tego nie wiem,ale dziękuję za miłe słowa,nadal coś mi mówi że stadion w norymbergi na którym odbywały się parady nazistów i podejmowane były ustawy rasowe,stadion na którym odbył sie Awening Europe uroczystość ta otworzyła drzwi niemiec na zło,które zaczepiło się o takie miejscowości jak kolonia która od dłuższego czasu jest pod ich demonów kontrolą,gwarantuję że wszelka broń do zabijania dla pewnych ludzi jest już w kolonii.

 7. Komuś zależy by nasze kochane forum chrześcijan zniszczyć,to znaczy że strona ta wyrządza ogromne szkody w świecie cielesnym jak i duchowym ☺ nie wiem też skąd to wiem ale ludzie którzy próbowali zniszczyć forum poorzez herezje głoszone lub brak kultury zostali zbanowani usunięci to spowodowało przyjęcie innej taktyki przez demony,teraz wiem że osoby przeciwne temu forum i twojego bloga Piotrze modlą się do złych sił o zniszczenie,my musimy modlić sięo ochronę bloga i forum i ludzi udzielających się na nim,wiem też że bardzo dużo ludzi dzięki blogowi i forum otwiera oczy,ale nie tylko na sprawy tego świata,ale na sprawy duchowe,na duchowość tego świata którego nie widać,otwierają się ludzie na miłość,prawdę i pokój Chrystusa,a to demonom nie na ręke,ja za to się cieszę daj Boże Ojcze by w imieniu Jezusa wszystkie zaślepione umysły,przestały być zaślepione,by łuski z oczu każdemu opadły ☺ pozdrawiam was bracia i siostry pocałunkiem świętym ?

  1. kupuje dzis nowy serwer wiec forum będzie przez pewien czas zamkniete.

   1. Żołnierzu, bardzo prawdziwe słowa. Detektyw Prawdy oraz Forum-Chrześcijan są bezdyskusyjnie solą w oku ludzi złego i zwierzchności demonicznych, z którymi owe indywidua się prostytuują.

    Chyba już nikt uświadomiony nie ma co do tego nawet cienia wątpliwości – takowe problemy to fizyczne przejawy niefizycznego boju, a także zamętu, który publikowane tu treści zasiewają w szeregach dusz oraz istot nam wrogich.

    Oni chcieliby potulnych, słabych, zobojętniałych parafian, którzy tchórzliwie nadstawiają policzek, chowając głowę w piach. Oni pragną, by naśladowców PANA postrzegano jako jagnięta bezradnie idące na rzeź, bez jakiejkolwiek walki. Przenigdy!

    Atakujmy ich z pełną mocą Ducha Świętego! Demony, które oni przywołują nie mają większej mocy nad moc Ducha Samego Boga.

    Infiltracja stron przez agentów szatana najwyraźniej nie przynosiła oczekiwanego skutku (przepychanki słowne, przekleństwa i eksodus zniechęconych takim burdelem czytelników z bloga i forum) ze względu na czujną i stanowczą moderację, stąd też uciekli się oni do mniej wysublimowanych metod i wykreowali problemy natury technicznej. To doprawdy żałosne z ich strony, ale szczerze powiedziawszy zbytnio mnie to nie dziwi.

    Jeżeli nastąpił tak poważny atak, to jest to znak dla nas, że dobre działamy oraz, że zawartość bloga i forum jest wielce dla systemu niebezpieczna, a przecież o taką dywersję chodzi.

    Gdyby te strony były bez znaczenia, to nie byłoby takich incydentów. Jesteśmy na radarze jezuitów. Jesteśmy groźni, bo bezkompromisowo i niezłomnie głosimy prawdę. Nie odpuszczajmy. Z Bogiem!

    1. Babilończycy chcą utorować drogę( otworzyć portal ) w czasie ŚDM oraz w czasie powtórzenia ślubów lwowskich złowrogim siłom duchowym, aby zniszczyć naszą ojczyznę. W imię Boga PRZESZKÓDŹMY IM W TYM.

 8. Tak matiks jestem żołnierzem ☺

  1. Ja chciałem być policjantem 🙂

      1. i dlatego wojtuś pilnował porządku na zjeździe 🙂

       1. To dlatego było tak spokojnie na zjeździe.

        1. matiks zapomniałem napisać.
         Inaczej sobie Ciebie wyobrażałem.
         Jesteś miłym i skromnym człowiekiem.
         Oby DŚ Cie prowadził

       2. Myślę adminie że przez te komentarze właśnie inaczej mogłem wyglądać w sensie cechy charakteru.

      2. Aha 🙂 No i się pomyliłem.

 9. Świetny pomysł! ja już się piszę na taki dłuższy zjazd, pozdrawiam Wszystkich:) z Bogiem!

 10. O tych łukach Baala czytałem już wcześniej. Cała hucpa związana z rocznicą chrztu nie wróży nic dobrego. Chciałbym Piotrze abyś się mylił ale niestety jakaś intryga jest tu szyta grubymi nićmi i może się okazać, że Polska zostanie potraktowana jako ołtarz dla krwawej ofiary. Wszystko po kolei układa się w logiczną i złowrogą całość. Jesteśmy u drzwi kryzysu finansowego choć zewsząd płyną odmienne komunikaty ale wykresy nie kłamią i grubasy juz się szykują by inwestować na spadki. Obłowią się na tym niemiłosiernie gdy tymczasem zwykły szary człowiek dostanie po zadku! Grecja jako państwo istnieje już tylko na mapie o Francji nie ma się co wypowiadać bo już dawno wywiesiła białą flagę na swojej szkaradnej wieży 🙂 Kolejnym elementem układanki jest niejaki pan Bono który też dorzuca swe trzy grosze do modnego ostatni tematu faszyzującej i rasistowskiej Polski Tu link o nim co prawda sprzed 2 lat z bardzo wymownym zdjęciem z orderem królowej: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bono-zdemaskowany-jako-kompletne-oszustwo-2013-09. Polska dogorywa a sępy już krążą a najgorsze są te wewnątrz kraju. Cały czas w głowie mam tą wypowiedz opętanego Niesiołowskiego że w Polsce musi być drugi majdan, drugi Majdan!! W Polsce poleje się zatem krew drogi Niesiole??!! Nie wiem czy to potwierdzone info ale ponoć USA wysyła do nas jakieś brygady oczywiście dla naszego bezpieczeństwa? Tyle się mówi o zamachach podczas SDM a mi się wydaje, że ma to tylko wprowadzić nastrój nerwowości, psychozy strachu itp czyli wywołać wiele negatywnych emocji którymi karmią się czarne szeregi. Papa Francis nie polegnie w Polsce jego głowa potoczy się w Watykanie to na pewno. Zamachy jeśli już ktoś by chciał robić to po całych tych dniach bo nie oszukujmy sie tam będzie spora i dobra ochrona ale podczas wyjazdów. Autobusy, metro, samoloty samochody? To już inna sprawa i dużo łatwiejszy by nie rzec dziecinnie łatwy cel.

 11. Więcej wary bracia i siostry,nasze modlitwy mają potężną siłę,i mało tego powiem wam że od kiedy modlimy się za kraj naród jestem spokojny,nic się nie dzieje bez woli Boga,On mą nad wszystkim kontrolę nawet jeżeli nam śię wydaje że On tego nie kontroluje ☺

  1. teraz sobie uświadomiłem, że Twój wpis Krzysiek na forum był tuz przed umieszczeniem złośliwego oprogramowania na strone.
   Jakby to miało odciągnąć ludzi.

  2. Zgadzam się w pełni, modlitwa to najpotężniejsza broń. Chwała Bogu Ojcu i Jezusowi Chrystusowi na wieki wieków, Amen 🙂

 12. Boże słowa są naszą tarczą, mieczem i zbroją. Używajmy ich więc bez wahania. Na chwałę Jezusa Chrystusa.

 13. Tylko ciarki przechodza na samą myśl co sie może wydarzyć.

 14. Wrogowie ( diablaki ) normalnych duchowo ludzi pragną ich krwii.

 15. Admin napisał,:
  teraz sobie uświadomiłem, że Twój wpis Krzysiek na forum był tuz przed umieszczeniem złośliwego oprogramowania na strone.
  Jakby to miało odciągnąć ludzi.

  Ciekawe Piotrze trudno się z tobą nie zgodzic,to chyba drugi raz,wczoraj napisałem artykuł o kolonii,i chyba trafiłem w sedno,i znowu jest problem z jakimś złosliwym człowiekiem lub demonem który ma wpływ na elektronike,a że mogą na nią wpływać przedstawiłem w artykule gdy chyba chodziło o Kasparowa szachista ten został pokonany przez program komputerowy,jak póżniej Kasparow powiedział nie możliwością jest by komputer tak zagrał.jak znajdę ten artykuł w internecie to go wrzucę

 16. http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,9887 sam kasparow powiedział że miał wrażenie jakby grał z świadomością która przejawia inteligencje,ten ruch komputera pionem stał się dla niego obsesją no isamo to że komuter myślał 4minuty nad ruchem,jak dlamnie grał tam z demonami których wiedza i inteligencja nie jest ograniczona ciałem,czasem,i stąd wierdze że przez elektroniczne urządzenia mogą nam odrobine szkodzić ☺

 17. W chwili obecnej trwa łączenia wody z ogniem tj. prawdy z kłamstwem. Ma to na celu wytworzenie u ludzi stanu zdezorientowania, zniechęcenia i zwątpienia, zmenelenia, by bez większych oporów przyjęli Antychrysta. Sól ziemi ( my ) mamy ten diaboliczny lód rozpuścić. Z Bożą pomocą RÓBMY TO.

 18. Tu macie tłumaczenie, więcej ma być tych łuków.
  Reprodukcje łuku 50 stóp, który stał w świątyni Baala w Palmyra, Syria, który zostanie wzniesiony w Nowym Jorku i Londynie w przyszłym miesiącu będzie pierwszym z wielu, tylko. Jak widać poniżej, okazuje się, że istnieją plany, aby umieścić łuki w setki innych miastach na całym świecie. Organizacja za tym jest Instytut Archeologii cyfrowej, która jest spółką joint venture pomiędzy Harvard University, University of Oxford i Muzeum Dubaju przyszłości. Pierwsze łuki od świątyni Baala, które zostaną wzniesione w Nowym Jorku i Londynie w ramach Światowego Dziedzictwa Tygodniu UNESCO w kwietniu mają „w geście sprzeciwu”, ale ostatecznie plan jest dzielenie się ten „skarb kultury” z tak wielu miastach na całym świecie, jak to możliwe.

  Jeśli pójdziesz na Times Square w Nowym Jorku czy Trafalgar Square w Londynie pod koniec przyszłego miesiąca, nie będzie w stanie ominąć te olbrzymie łuki. Według New York Post, będą 48 stóp wysokości i 23 stóp szerokości …

  1. Zbliża się wojna ja też tak czuje…
   a propo wojny ulempszyłem trochę napisy
   https://www.youtube.com/watch?v=YxTdCrg0JWA

   Najpierw świątynie szatana teraz baala powrót do czasów sprzed potopu.

 19. Nawet jeśli przyjdzie ta wojna w najbliższym czasie to jakoś się nie martwię tym 🙂 i nie mam za bardzo postawy pesymistycznej bo wiem że wszystko jest w rękach Boga to takie gdybanie kiedy dla mnie jest bez sensu 🙂 Martwię się ludźmi którzy są zaślepieni w tym systemie i nie nawróceni.

  1. Przyjacielu zgadzam się z Tobą ja podobnie myślę i podobnie jak Ty martwię się o ludzi.

 20. Ci też snuja plany na lato. Przyznam, że od tej strony, którą prezentują nie rozważałem tego a to kwestia istotna – manewry wojsk NATO i słynna ustawa 1066. A zaKODowani też mają swoje plany. Możnaby wykorzystać tych wojaków żeby bronic demokracji w Polsce? https://www.youtube.com/watch?v=U5bjfhhe2og

 21. Process – Kolejny krok cywilizacji Prorocze… 1985 https://youtu.be/U5knOCYvp_c.

 22. Stary, ale bardzo dobry utwór Kazika- Moja wiara:
  https://youtu.be/MWs_tFW5P6I

 23. Magdalena,
  „Jeśli ktoś nie szanuje prawa stworzonego przez ludzi (konstytucja), nie będzie szanował też prawa Bożego. Kto nie szanuje prawa Bożego, nie poszanuje też prawa stanowionego przez ludzi”
  Tak mówisz?
  A skąd ta madrośc?

  Prawo ludzkie szanować.
  Kochana,to nie jest tak jak mówisz.
  Prawo ma byc dla człowieka a nie przeciw niemu.Pan Jezus ,o zgrozo,uzdrowił w sabat,nie trzymał się litery prawa.
  Oni ustanowili własnie prawo ludzkie wbrew duchowi prawa Bożego.
  Faryzeusze uznali ,że Pan Jezus łAMAŁ ich prawo,nazwali to Bozym na dokładke.

  Magdalena,
  z takim związanym myśleniem będziesz musiała mnie wydać,nie złamiesz przeciez prawa,skoro nie możesz go zmienić.
  Niczym Bolek powiesz:nie chcem ale muszem.
  Ot i tyle.
  Jest napisane przez Pawła ,że władza jest ustanowiona przez Boga do
  KARANIA ZŁA
  i NAGRADZANIA DOBRA.
  po to Bóg ustanowił władzę,a nie by ona sama czyniła niesprawiedliwośc.Rz 13.

  I żeby była jasnośc:ja ich tak bardzo nie wspieram,jak twierdzisz,mam oczy i widzę ale wolę miec spalony przedpokój niz całą chałupę.

  Ja robię ” polityke” zbierajac teraz podpisy przeciw aborcji,jakie piękne słowo,ilez piekniejsze od morderstwo.
  Tak juz mam,ze nie moge patrzec na hektolitry krwi i szczatki tych rozrywanych na kawałki niewiniątek przy pomocy medycznych (zgodnie z prawem)narzędzi tortur ( wszystko w majestacie prawa ludzkiego ),że nie moge siedzieć w domu i TYLKO sie modlić z tego powodu.
  Może i Ty się włączysz w zbieranie podpisów,bo tu chodzi o zmiane prawa a nie jego łamanie,tyle przeciez mozesz.
  Jest to tez dobra okazja do świadczenia o Panu Jezusie.
  Zwłaszcza jako kobieta na pewno nie jestes na to obojetna,chcąca sie z boku przygladac temu bestialskiemu procederowi.

  http://www.stopaborcji.pl/podpisy/
  Myślisz,ze mozna stac obojetnie z boku,bo to polityka?
  Nie,to mordowanie w majestacie (wielki mi majestat) prawa.
  jak widzisz polityka to samo zycie.

  Nijak nie moge poprzeć Peło,Psl,nowoczesnych,sldowców ,krzykaczy Gazety wyborczej chcacych prawa dla tego mordowania i homosiów a teraz „zrzeszonych” w KODzie.Tacy niby sprawiedliwi -obłudnicy,świnie oderwane od koryta i dlatego krzyczace ,a nie miłosnicy prawa.Gdzie byli ,gdy ich kolesie i sami ustanawiali niesprawiedliwe prawo ,gdy łamali sami prawo.
  Zawsze bedę popierac tych,którzy w danej chwili chcą sprawiedliwości,w niesprawiedliwości popierac nie bede ,ktokolwiek by to był.

  Po to potrzebuja sodomoci stary skład Tryb.
  Konstyt.,by obalic ustawe przeciw własnie np.aborcji(=mordowaniu dzieci poczetych) i inne.
  Dłuzszy temat.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish