Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Chrześcijańskie” piosenki miłosne do Lucyfera. Nie wszystko złote co się świeci.

skilet

 

„Chrześcijańskie” piosenki miłosne do Lucyfera, które ujawniają ich intencje, jeśli jesteś ich świadomy.

Oto kilka z nich: ogień, płomień, świeca, gwiazda, słońce, świt, zmierzch, grzmot, błyskawica, światło, świecący, oświecający, promieniujący, zimno, ciemność, noc, wiatr, deszcz burza, śnieg, zima, lód, kryształ, zmiana, sekret, mądrość, tajemnica, nieznajomy, przyjaciel, cień, fantazja, rzeczywistość, sen, niewidoczność, wyobraźnia, umysł, klucz, przeznaczenie, plan, moc, ślepy, widzący, nauka, wiedza, złoto, srebro, magia, manifest, duchowy, duch, obecność, siła, anioł, latać, skrzydła, więzienie, uwolnienie, wolny, wstawanie, dziecko i nawet miłość(miłość do kogo?).

Nie sugeruję, że każda piosenka i każdy artysta, który używa tych słów jest lucyferianinem . Jednakże te słowa zwiększają prawdopodobieństwo, że piosenka jest lucyferiańska.

W CCM(muzyka chrześcijańska) te piosenki najczęściej usuwają zmianki o „Bogu” i „Jezusie”, zastępując je niejasnym „Ty”. W tym nikczemnym, współczesnym świecie, gdzie lucyferianizm kieruje przemysłem muzycznym „Ty” albo nawet „Pan” może odnosić się do ich „pana” lucyfera.

charmaine

 

Michael W. Smith to rockowy i popowy piosenkach, którego hitem jest rzekomo Chrześcijańska piosenka „Będę tu dla Ciebie” napisana wspólnie z Dianne Warren. Piosenka wydaje się być o tym, że Bóg nad nami czuwa, ale wiele współczesnych piosenek ma podwójne znaczenie.

Śpiewa „Będę tu dla Ciebie/Gdzieś w nocy/Gdzieś w nocy/Zaświecę światło dla Ciebie/Gdzieś w nocy/będę stał przez/Będę tu dla Ciebie.”

Po pierwsze, to nie Bóg czyha w ciemności czekając na nas, to lucyfer. Bóg nie ma nic do ukrycia. Po drugie, musisz pamiętać, że lucyfer znaczy „niosący światło”, którym kiedyś był. Ci, których opętuje, są eufemistycznie „oświeceni”, ale oczywiście bycie „oświeconym” przez duchową ciemność jest niemożliwe.

Michael W. Smith śpiew również „Kochanie, wpuść mnie do twojego świata”. Czy Bóg albo Jezus powiedzieliby „Kochanie, wpuść mnie do twojego świata”? Oczywiście że nie. Brzmi to jak tani tekst na podryw.

 

 

Zanim zaczniesz bronić Michael W. Smith, pozwól że coś jeszcze dodam. Nawet w 1988r okładka jego płyty „i 2 (eye)” miała piramidę z „okiem” na szczycie, tworząc egipskie Oko Horusa(lucyfer/szatan), podobny do odwrotu amerykańskiej jednodolarówki. Album jest nazwany „i 2 (eye)”, ponieważ Michael W. Smith („i” – „ja”) poszedł do („2” –„do, 2 używa się czasem zamiast angielskiego „to” co w tym kontekście znaczy do”) („eye” – )„oka” Horusa.

smith

„i 2 (eye)” z piramidą czy „oku”(Horusa).

smith2

 

 

Piramida na tylnej okładce.
Wskazuje na swoją głowę, co symbolizuje okultystyczną wiedzę.

Zauważ, że ten symbol czczenia lucyfera dostał dodany do amerykańskiej waluty około tego samego czasu, kiedy bankierzy rozpoczęci oszustwo Rezerw Federalnym przekazując miliardy dolarów rocznie od obywateli USA do rąk zagranicznych bankierów(1912-1913r). Zbieg okoliczności? Nie ma czegoś takiego jak zbieg okoliczności.

Na płycie „i 2 (eye)” Michael W. Smith ma piosenkę nazwaną „Sekretna Ambicja”. Zaczynając, dlaczego Chrześcijanin ma „sekretną ambicję”? Tylko źli ukrywają się.

facts

 

 

Po drugie, w tej piosence jest strasznie dużo lucyferiańskich symboliki jak na piosenkę rzekomo o „Jezusie”: „Każde serce zapalonym płomieniem”, „Nikt nie zna jego sekretnej ambicji”, „Rozerwał Świętą Zasłonę”. Bariera pomiędzy nami, a duchową rzeczywistością często jest nazywaną Zasłona w okultyzmie. Aby porozumieć się z demonicznymi duchami Zasłona musi być „rozerwana”.

Nie jestem znawcą Michael W. Smitha. Więc dlaczego mam przeczucie, że jest tysiące więcej przykładów lucyferiańskiej symboliki czekającej na mnie, jeślibym zbadał każdą piosenkę szczegółowo?

Chciałbym wierzyć, że został zwiedziony w śpiewanie takich piosenek, jednak uczestniczył przy ich pisaniu. Życzę mu dobrze, a bardziej precyzyjnie, modlę się, że ma się dobrze.

Amy Grant przeniosła się z muzyki „chrześcijańskiej” na świecką. Wcześniej miała jednak hit o nazwie „Ukochany mojej duszy(Lover of my soul)”(zauważ, że to stary tytuł „Jezus, Ukochany mojej duszy” tylko bez „Jezusa?):”Pod warstwą śniegu, zimna i bieli/Coś miesza w spokojną noc” Czy to brzmi jak Bóg? „Coś robiące zamieszanie w spokojną noc”?

Następnie: „Słońce wstaje, powoli o brzasku”. Satanista Aleister Crowley, razem z innymi, czcił Słońcee w Zakonie Złotego Brzasku. „Brzask Nowego Dnia” odnosi się do powstania Antychrysta przynoszącego okultystyczną „mądrość”dla świata oraz dyktaturę Nowego Porządku Świata.

Następnie: „I może moje oczy nie widzą/Ale Ty mnie otaczasz/Tu w wietrze i deszczu”. Jej „oczy nie widzą”, ponieważ nie została jeszcze „oświecona” przez lucyfera. Jednym z symboli lucyfera jest błyskawica, ponieważ upadł na ziemię jak błyskawica. Tam, gdzie jest wiatr i deszcz, jest również często błyskawica, stąd częste przedstawianie burzy w współczesnych tekstach.

znamtenglos

 

 

 

 

Następnie: „Znam ten głos/Znam ten dotyk/Ukochany mojej duszy”. Czy to właściwe opisać Boga jako „ukochanego dotykającego” ciebie. Oczywiście, że nie.

Lucyferianie wierzą, że to lucyfer stworzył świat, nie Bóg, więc kiedy Amy śpiewa „ Daj mi wiary, że w pełni uwierzyć/Że Stwórca całego tego, szerokiego świata jest moim Ojcem”, więc nawet to może mieć podwójne znaczenie.

Znowu, chciałbym wierzyć, że Amy została zwiedziona w śpiewania tych piosenek, ale ona również je pisała. Mimo że nie przeczytałem wszystkich piosenek Amy Grant, które zaśpiewała, może je jeszcze bardziej zbadać, jeśli masz ochotę. Życzę Amy dobrze.

 

amygrant

 

Dla tych, którzy nadal nie są przekonani, podam jeszcze jeden bardziej oczywisty przykład. W 1992r „Chrześcijański” artysta Kemper Crabb miał płytę nazwaną, czekajcie na to, „Oświecenie(Illumination)”.

Na okładce jedno oko ma w świetle, a drugie w różowym cieniu(Oko Horus). Jego ręka jest ułożona w okultystyczny symbol „Pazura” nad sercem. Jego druga ręka jest otwarta skierowana na zewnątrz, okultystyczny symbol czci. Nazwa jego grupy, Radiohalo, jest zrobiona z gwoździ. „Halo” w „Radiohalo” jest symbolem kultu słońca.

Tytuły piosenek zawierają Słomiany Człowiek(np. Wickerman),Bramy Brzasku, Oświecenie, Upał Nocy, Wytrwałość Wizji i Morze Krwi. Naprawdę subtelnie, Kemper.

 

cempercrab

 

zy album Kemper Crabb „Oświecenie” wygląda na Chrześcijański dla ciebie?

Dwa inne zespoły CCM, które sprawdziłem, przez ich entuzjastyczne recenzje to Skillet „Red” i Newsboys. Zajęło mi kilka sekund słuchania, żeby wiedzieć, że to nie są Chrześcijanie. Dzieło artystyczne to : „Zabierz mnie do swojego przywódcy(Takie me to your leader)” Newsboys ma Marsjanina z zieloną skórą(Ozyrys) pokazującego Oko Horusa(jedno oko).

Daj mi znać, jeśli znajdziesz więcej lucyferiańskich „Chrześcijańskich” piosenek. Niestety jestem pewien, że są ich setni lub tysiące.

Teraz wiesz dlaczego tyle piosenek CCM powoduje, że czujesz pustkę. Polecam książkę: „The Archivist: Vintage Vinyl Jesus Music 1965-1980” Ken Scott, jeśli chcesz uciec w dużej mierze płytkiego świata współczesnej muzyki CCM. Jeśli zły może to zniszczyć, to to zrobi i zrobił. To czas, abyśmy się obudzili i zauważyli.

Jeśli nauczysz się ich symboliki, będziesz przygnębiony, kiedy zorientujesz się, że jest wszędzie, ale przynajmniej nie będziesz już zwiedziony przez nich.

 

 

Tłumaczyła Juleczka. Dziękuję w imię Jezusa.

 

Zaktualizowane: 17 kwietnia 2016 - 18:25

35 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Swego czasu na blogu była wrzucona piosenka ,,El shaddai” Amy Grant.Bardzo mi się spodobała i słuchałem jej namiętnie w aucie. Czy tam również jest przekaz satanistyczny Piotrze ?

  1. tj trop.
   Ja znalazłem tekst, Julka przetłumaczyła.
   Będziemy badać temat dalej.

 2. Młodym pierze umysły popkultura babilońska, średnim polityka -II-, a starszym religia -II-… Musimy dać odpór temu zwiedzeniu. W imię Boże RÓBMY TO.

  1. Chwała Bogu za ” wszechnicę wiedzy wszelakiej” tj. internet czyli z dachów wołać będą.

   1. Właśnie, bezbożni i zwiedzeni wytykają nam pozorną hipokryzję, gdy demaskujemy technologie nowej ery (permanentnej inwigilacji), posługując się przy tym internetem, nie mając samemu pojęcia do czego prowadzi robotyzacja. Z pewnością nie do rozpowszechniania Dobrej Nowiny, że Jezus Chrystus jest PANEM, Zbawicielem, że żyje i zbawia.

    1. Technologia nie jest zła. Gdyby nie Internet, to wiedzę jaką mam teraz, pewnie zdobywałbym latami, a zacząłem dopiero 5 miesięcy temu. Wszystko można wykorzystać na chwałę Bożą.

 3. A może by tak wziąć na ruszt seriale telewizyjne oraz filmy kinowe, telewizyjne, internetowe. To jest dopiero babilońska pralnia mózgu… ps. Najlepiej od tek popkulturowej papki się odciąć i omijać szerokim łukiem.

 4. Mam pewność, iż śmierć Anny Jantar ( gwiazda pop lat 70 ) nie odbyła się bez udziału sił demonicznych. Podobnie Andrzeja Zauchy, Magika i wielu innych w Polsce znanych ludzi różnych profesji . Dusza Za sławę i życiowe powodzenie…

  1. Bruce Lee – 33 lata
   Kurt Cobain – 27 lat
   James Dean – 24 lata

  2. Anna Jantar ponoć kiedy była w ciąży pojawiły się jakieś niebezpieczne dla życia problemy,jedynym wyjściem była aborcja,ale ona tego nie zrobiła i wszystko było dobrze

   Była przy tym bardzo wierząca osobą

   Może to była zemsta i nie pasowała do tej całej pop”kultury ’?

 5. Ja lubię słuchać psalmów, ale też ostatnio trochę się zdenerwowałem bo ktoś wrzucił na youtube bardzo ładną wersję pslamu 23, ale filmik do tego to jakieś nieporozumienie, dobrze że zauważyłem bo w 2:17 pojawia się obraz Babhometa https://www.youtube.com/watch?v=kKcj53x7TH8 dlaczego to ktoś zrobił? trzeba mieć oczy i uszy dookoła głowy.

  1. Jejuu jak baphomet to ja nie patrzę bo by mnie skręciło chyba. I to tak w psalmie? :- /

   A czasem jest ładna piosenka jakaś chrześcijańska, a tu w teledysku jakieś katolickie obrazy się przewiają…Maryja, ihs…i też wyłączam od razu.

   Ale z tym baphometem w psalmie…naprawdę trzeba się wszystkiemu przyglądać bacznie

 6. Podczas przeglądania wiadomości natrafiłem na bardzo fajną mapkę http://www.vox.com/2016/4/17/11435620/black-death-europe-gif przedstawia ona rozprzestrzenianie się czarnej śmierci (prawdopodobnie dużmy) w XIV wieku która zmiotła z tego świata prawie 60% europejskiej populacji.

  Proszę zauważyć, że zaraza ominęła prawie całe Księstwo Krakowskie i dużą część Królestwa Polskiego (bazuje na mapie z XIV wieku), wygląda to imponująco, szara dziura po środku objętej zarazą Europy. Boża ochrona? chyba nie ma innego wytłumaczenia. 🙂

 7. Młodzi mają niezły mętlik w głowie od sprzecznych nauk, nakazów, pouczeń itd. płynących z wielu stron. Rodzice mówią swoje, nauczyciele swoje, rówieśnicy swoje itd. No do głowy idzie dostać.

  1. Skoszarowanie ludzi w wieku od niemowlaków do osiągnięcia pełnoletności ma właściwie tylko jedno zadanie: Zrobić z nas posłusznych niewolników babilońskich, pozbawionych woli walki i godności osobistej…

 8. Moim zdaniem używanie tych wszystkich symboli jest pyszną zabawą satanistów, którzy czerpią wielką przyjemność ze zwodzenia niczego nieświadomych mas…

   1. Ten przekaz jest jak pył. Wciska się w każdą szczelinę naszej zbroji duchowej. Dlatego trzeba ją przez cały czas konserwować przez żywy kontakt z Jezusem Chrystusem. Inaczej będziemy brudni w oczach Boga.

 9. Hells Bells 2: The Power & Spirit of Popular Music. Polecam, duzo wyjasnia jak sily demoniczne dzialaja przez muzyke.

 10. Czy ktoś widział trailer filmu cloverfield lane 10 co ma wejść w listopadzie?

 11. Pamięta ktoś takie hasło: Polska młodzież słucha polskich piosenek? W pewnym momencie Polacy zaczęli się strasznie pod każdym możliwym względem amerykanizować. Psują swój język niepotrzebnymi anglicyzmami itd. Tak jakby wstydzili się swojej własnej kultury, języka i dziedzictwa, które niestety obrzydził katolicyzm.

  1. Ile to pięknych idei z powodzeniem obrzydziła ludziom wiara rzymska… I jak tu nie sądzić, że naczelnym jej celem jest wypaczenie Ewangelii i zohydzenie postaci Jezusa w oczach mas tak, by jak najdalej odwieść ich od wąskiej ścieżki prawdy biblinej?

 12. Czy Wy też tak macie że większość muzyki światowej wpływa na Was jakbyście byli czymś obciążeni, osłabieni? ja mam tak. Widać jak istotną rolę robi muzyka hałas dla szatana.

 13. Skoro jestem w temacie piosenek. Ma ktoś jakieś pomysły a może doświadczenie jak przestać słuchać muzykę. To już tylko mi przeszkadza niż pomaga 😉

 14. Zdzisiu zwyczajnie wyłącz 🙂 Ja też nie słucham radia i nie oglądam tv, bo wysysa to ze mnie energię. Kup sobie jakieś płytki z uwielbieniem. Ja mam dwie w aucie i mój dzień się lepiej zaczyna, gdy w drodze do pracy słucham takich łagodnych nutek.

  1. Dziękuje 🙂
   Muzyka już mi w uszach nie tyka.

 15. Nawrócony Dawid

  a co myslicie o Tau tj Piotrku Kowalczyku dawniej „medium”.
  Mi sie wydaje ze naprawde jest nawroconym i naprawde spiewa o Bogu i Jezusie,
  jakie jest wasze zdanie

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish