Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„20 tysięcy lesbijek na 26. dorocznym Święcie Dinah w Palm Springs”

20tyslesbos

 

Geoffrey Grider

 

Staliśmy się współczesną Sodomą i Gomorą, złą w każdym calu niczym imperium rzymskie w swoich ostatnich dniach. Oto kultura, którą od 8 lat niestrudzenie kreowała administracja Obamy.

 

Dlatego że poznawszy Boga, nie chwalili go jako Boga ani mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmiło się ich bezrozumne serce. (…) Dlatego wydał ich Bóg haniebnym namiętnościom, gdyż nawet ich kobiety zamieniły naturalne współżycie na przeciwne naturze.” (List do Rzymian 1:21,26, UBG)

 

Jeśli nie myślicie, że żyjemy w czasach opisanych w Biblii, pomyślcie raz jeszcze. Jak jeszcze moglibyście nazwać festiwal celebrujący homoseksualizm, który przyciąga ponad 20,000 lesbijek na tydzień rozpusty? I nie jest to bycie „łatwo ferującym wyroki”. „Rozpusta” jest ich określeniem opisującym to wydarzenie.

 

„Każdego roku pod koniec marca 20,000 lesbijek z całego świata udaje się na kalifornijską pustynię na pięć dni rozpusty, a ja jestem jedną z nich” – pisze Arwa Mahdawi w UK Guardian. „Jestem po raz drugi na Dinah, znanym także jako największy festiwal dziewcząt na świecie. Jestem w hotelu Hilton w Palms Springs, gdzie odbywają się słynne imprezy w basenie, a hotele są niczym homoseksualny harem.”

 

To nadrzeczywiste przeżycie: na kilka dni świat staje na głowie, mniejszość nagle jest większością. Gdziekolwiek by nie spojrzeć, lesbijki uśmiechają się, drinkują, tańczą, całują się. W okolicy było kilku mężczyzn – personel obsługujący to wydarzenie i goście, których zaciągnęły tu znajome lesbijki – ale trudno ich zauważyć. Zasadniczo uczestnikami są wyłącznie kobiety nieheteronormatywne.”

 

Czy zastanawiacie się, dlaczego Amerykę czeka sąd?

 

W ręku PANA bowiem jest kielich mętnego wina, pełnego przypraw; z niego nalewa tak, że wszyscy niegodziwi ziemi wycisną nawet męty i wypiją je” (Psalm 75:8, UBG).

 

Czemu Bóg na to pozwala? Dlatego, że dopuszcza On, by „kielich” naszego narodu całkowicie się napełnił, a gdy to się stanie, Pan przywiedzie obcą nację, która powali nas na kolana. Dokładnie tak to się działo w Biblii i dokładnie w taki sposób nadejdzie koniec Ameryki. Liczcie się z tym.

 

Podobnie jak działo się za dni Lota: jedli, pili, kupowali, sprzedawali, sadzili, budowali; Lecz tego dnia, gdy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki i wszystkich wytracił” (Łk 17:28-29, UBG).

 

 

Tłumaczył Jacko. Dziękuję w imię Jezusa.

Zaktualizowane: 12 kwietnia 2016 - 09:36

5 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Abstrahując od ohydy owego wydarzenia (czytał o nim ktoś w polskim necie?) śmiechłem, kiedy przyszło przetłumaczyć określenie „queer”w odniesieniu do tych zwiedzionych kobiet. Kiedyś było to określenie neutralne, znaczące „inny, dziwny”, ale podobnie jak w przypadku przymiotnika „gay” (dawno temu: „wesoły, radosny”) doszło do kradzieży – ruch LGBT ukradł te pozytywne określenia, tak jak kościół rzymskokatolicki pogańskie wierzenia i rytuały (KRK i homoseksualiści mają dziwnym trafem tyyyle wspólnego…). I teraz „queer” tłumaczone jest jako „nieheteronormatywny”. Wow, jak to autkrytatywnie brzmi, jak naukowo. Na pewno lepiej, niż „zboczony”, czy „perwersyjny”. Tak więc „drogie” masy, zamilknijcie, nie osądzajcie i akceptujcie nieheteronormatywnych, bo inaczej jesteście bigotami z ciemnogrodu. Albo, co gorsza, chrześcijanami.

    1. nie mogą zmienić nic, to zmieniają poprzez pojęcia… a sens wydarzenia opiszę tak: spotyka się 1000 ślepych w 1 ym miejscu na jakiś czas i cieszą się że widzą.. a potem rozchodzą się żyć posród widzących

  2. Ohyda babilońskiego spustoszenia w całej swej krasie. Musimy dać odpór. Ps. I oni śmią twierdzić, iż to my jesteśmy zacofani, a oni tacy postępowi ( w kolejce do potępienia ).

    1. O ironio nawet same uczestniczki tego zlotu stwierdziły, że podczas Dinah świat na chwilę „staje na głowie”. A jak wiemy to sataniści lubują się w odwracaniu i wypaczaniu wszystkiego, chociażby krzyża Chrystusa, by wyrazić swoja pogardę dla Boga Ojca.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish