Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

hovind-Jak zarabiać pieniądze i wydawać je w Bozy sposób-LEKTOR!

Zaktualizowane: 29 marca 2016 - 16:57

25 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Wrzucając ten film sprawiłeś mi radość w tym ponurym dniu. Bardzo lubię jego wykłady i myślałem że już wszystkie widziałem a tu prosze niespodzianka.

  1. U mnie słońce świeci w tej chwili i tak naprzemiennie deszcz ☔ i gradem też sypnęło.Jak to w IE wszystkie pory roku w jednym dniu.
   A filmik ciekawy,największe wrażenie zrobił na moim synu.
   Jeszcze raz dzieki Kesjo,za wrzucenie filmiku.

   1. Ja też bardzo dziękuję chociaż nie mogę w tej chwili obejrzeć 🙂

 2. Nie na temat. W dzisiejszych czasach pełno jest wytworów kultury, starających się coś powiedzieć, które nie mówią niczego wartościowego/konkretnego, w ostateczności robiących wodę z aparatu mózgowego tj. umysłu.

  1. No i na studiach humanistycznych dogłębnie takie wytwory analizują, mając je w wielkim poważaniu i doszukując się tam wielkiej ludzkiej mądrości. Biblią zwykle gardzą, lub traktują co najwyżej jako zbiór mitów i podkoloryzowanych opowiastek.

 3. Celowo nie uczą w szkołach prawidłowego obchodzenia się z instrumentami ekonomicznymi oraz komunikacji interpersonalnej/uczuciowej, a jakiś durnych pierdół Takie ciemne masy łatwiej jest doić…

  1. Mieliśmy w liceum przedmiot „podstawy przedsiębiorczości”, ale osoba go prowadząca robiła to jakby od niechcenia, atmosfera na lekcjach była maksymalnie sztywna, a zebrani na tych lekcjach 17-latkowie myśleli o wszystkim, tylko nie o przedsiębiorczości- taki wiek. No przynajmniej ja wyniosłem z tych lekcji tyle, że pani Marta ładnie się ubierała i że ważne jest, aby być przedsiębiorczym…

 4. Nie chcę być chamski, ale większość Polaków i Polek ma jasne oczy, a takie osoby są naiwne i trochę głupowate, mają skłonność do nałogu alkoholowego ( mają zdecydowanie lżejszego kaca niż osoby o semickim/judejskim, NIE CHAZARSKIM typie urody to dlatego ). Jeśli kogoś obraziłem to przepraszam. Z resztą sam wyglądam jak przybysz z palestyny.

  1. A Ci z ISIS? Mają ciemne oczy, a wysadzają się bo myślą, że dostaną od swojego boga po śmierci dziewice, kto jest bardziej naiwny i głupkowaty? Kolor oczu nie ma znaczenia.

   1. Na starość ludziom i tak się robią niebieskie oczy 😀

 5. o rany musze isc za dużo wolnego mam, muszem w koncu do robociny isc, bo doszło do tego że patrzę ewangelie sukcesu u Detektywa

 6. Wchodzę na blog a tu 1 tys. na fb. – super 🙂

  1. Faktycznie tysiąc 🙂 Otwieramy Picolo 🙂

 7. Tysiąc lajków. Gratuluje. Amen

  1. Takie 1000 polubień danej strony na tym portalu zawsze jakiś tam papierek lakmusowy popularności internetowej, która w przypadku DP ma co by nie mówić przełożenie na stopień świadomości polskich internautów. Oby tak dalej.

 8. chciałbym zarobić lecz w tym kraju można garba się dorobić

  1. Adi, zauważyłeś, że Mark (groxt) świętuje Wielkanoc (Easter) i w ostatnim swoim filmiku użył katolickiego obrazka twierdząc, że przedstawia coś dobrego.Zwróciłem mu na to uwagę w komentarzach a on odpisał mu, że szerzę nienawiść i gorycz, i żebym sobie poszedł, eh, zawiodłem się na nim 🙁

   1. Czyżby thegroxt1 został właśnie zdemaskowany jako kryptokatolik? Taka jego odpowiedź na konstruktywną krytykę dla mnie niestety jest jednoznaczna z anulowaniem subskrypcji kanału.

    1. troche cienka ta krytyka, bez urazy, bo użył akurat obrazka w tradycyjnym katolickim stylu który nawinął się na google? 😀

   2. chodzi ci o osiołka? z tego co wiem on szanuje przede wszystkim święta żydowskie-biblijne ale nie gardzi tymi co świętują w tradycyjną wielkanoc, pisał mi tak: the Church I go to is right down the road from me it is non denominational and very very small . I do not attend church as much as I would like or should. I also do my best to attend the LORDs Feast days Customs. Thank you Lucius enjoy the adventure teammate.
    The Catholic Church is Not what they were when Jesus Used them to bring the bible together. Just as the Jews are not what they started out to be just as the USA is not what it started out to be. Everything falls . Every single thing is failing and turning from the LORD. We all Failed. all Countries failed.
    Jesus Celebrated the Passover Sedar when He said that.At the Passover Sedar you do all of those things. You Pass the bread. The Catholic Church has destroyed the Passover Sedar and instituted a Pagan ritual and mass with a Language nobody Knows But them . Why do they do mass in latin? Why doesnt 1.2 billion catholic Know about the Passover Sedar? Because they have all been tricked. The Catholic Eucharist is Not Jesus. The Passover Sedar is what You are Supposed to do commanded By Jesus Himself.

    Nie jest żadnym papistą, za dużo rzeczy pokazuje które rzucaja negatywne światło na KRK, a co do jego stosunku do chrzescijańskich-tradycyjnych świąt to sprawa drugorzędna, i też o tym pamietajmy, opinie w takich kwestiach nie powinny nas dzielić

    1. Uff, dzięki za rozjaśnienie. Dla mnie kwestia wyjaśniona. Dzięki Adi za wstawkę jego komentarza.

 9. uwaga, kochani, uwaga – podobno z ostatniego filmu batman V superman usunęli tę scenę https://www.youtube.com/watch?v=s-MUzvASr8s

  diabeł i kostki saturnowe, wychodzi z otchłani

 10. Nie znam się na tym jak wgrywać tłumaczenie dźwiękowe na film z włączonym oryginalnym dźwiękiem, ale w tym przypadku wyszło to autorowi fatalnie. Słucha się tego z dużym wysiłkiem. Nie dość, że lektor ma jakieś problemy z dykcją to jeszcze szepce, a głos Hovinda donośnie rozbrzmiewa i słowa lektora są zagłuszane. Może ktoś zna sposób aby autorowi tłumaczenia przekazać moje uwagi, bo się napracował w Bożej sprawie, a efekt jest taki sobie. Zawsze przecież można się poprawić.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish