Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szczepionkowa depopulacja Polaków.

szczepienia

 

 

Kolejne przymusowe szczepionki. Skoro jest ryzyko musi być wybór! Podpisz trzy petycje!
1) http://zmienmy.to/petycja/wiecej-przymusowych-szczepien-skoro-jest-ryzyko-musi-byc-wybor/
2) http://zmienmy.to/petycja/stop-lobbystom-koncernow-farmaceutycznych-w-administracji-publicznej/
3) http://citizengo.org/pl/33513-petycja-o-bezpieczniejszy-kalendarz-szczepien-dla-dzieci

Protestuj! Napisz uwagi do rozporządzenia nakładającego więcej przymusowych szczepień! [email protected]; [email protected]

Rząd zagwarantował firmom farmaceutycznym przymusowe szczepienie dzieci kolejnymi kosztownymi szczepionkami bez odpowiedzialności za powikłania. Nie będziesz mógł odmówić – za odmowę dostaniesz grzywnę do 50 000 zł.

Dzięki kontroli społecznej w projekcie nie ma kontrowersyjnej szczepionki przeciw HPV. Teraz walczymy o wybór, bo nie chcemy być zmuszani do większej liczby kosztownych szczepień bez odpowiedzialności rządu i producentów za powikłania. Skoro jest ryzyko, musi być wybór!

W Polsce szczepienia są obowiązkowe, w krajach zachodnich – dobrowolne (finansowane).

W krajach zachodnich istnieją systemy odszkodowań za powikłania poszczepienne – w Polsce nie, mimo obowiązku szczepień. Rocznie rejestruje się tylko 1000 – 2500 niepożądanych odczynów i powikłań poszczepiennych, wypłacono 0 odszkodowań.

Lobbing firm farmaceutycznych gra ostro. W Polsce jest już niemal więcej aptek niż sklepów spożywczych. Czy dzięki temu nasze społeczeństwo jest zdrowsze?

Przygotowania trwały kilka lat. Najpierw stworzono kilka medialnych epidemii, aby zastraszyć społeczeństwo i uzasadnić skok na kasę. Co druga reklama w TV – to reklama leku. Taki lobbing kosztuje, ale się opłaca. Budowanie atmosfery agresji i zagrożenia wokół osób sceptycznie patrzących na ilość i jakość substancji wstrzykiwanych małym dzieciom – to również element tej kampanii reklamowej. Zaangażowano całą prasę, TV, radio, Internet, a nawet polityków w stworzenie wizerunku jednostronnego dobrodziejstwa szczepionek, ukrywając jednocześnie ich drugą, ciemną stronę, powikłania poszczepienne, kalectwo, śmierć. Osoby domagające się bezpieczeństwa szczepień, również lekarzy i naukowców, okrzyknięto antyszczepionkowcami, ciemnogrodem, zbudowano wokół nich atmosferę agresji i wyszydzania.

Jeszcze 50 lat temu, dokładnie tych samych metod używano, reklamując papierosy. Reklamy zachęcające do palenia były wszechobecne, wypowiedzi „niezależnych ekspertów” , zachęcające do kupowania papierosów i palenia pojawiały się we wszystkich mediach. Oficjalnie zaprzeczano ciemniej stronie palenia i możliwej szkodliwości. Palenie na szczęście nie było obowiązkowe.

Firmy farmaceutyczne od lat wypłacają miliardy odszkodowań za powikłania poszczepienne. Ale nie w Polsce. W Polsce mają gwarancję zbytu zabezpieczoną obowiązkowością szczepień, a jednocześnie nie muszą wypłacać żadnych odszkodowań. Szczepienia są nie tylko obowiązkowe, ale i refundowane. Co oznacza, ze Państwo (czyli podatnicy) przeznacza na ich finansowanie setki milionów złotych rocznie. Im więcej szczepień refundowanych, tym większy zysk koncernów.

Czy powierzysz zdrowie swojego dziecka i rodziny firmom farmaceutycznym? Czy ma być kolejną cyfrą w statystyce prowadzonej przez urzędników?

Masz prawo podjąć suwerenną i świadomą decyzję czy, czym, kiedy i jak będzie szczepione Twoje dziecko i członkowie rodziny. Teraz jest przymus, brak informacji o powikłaniach i brak odpowiedzialności za nie.
___________________________________
Trwają konsultacje publiczne dot. projektu rozporządzenia rozszerzającego obowiązkowy kalendarz szczepień. http://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12282505

Konstanty Radziwiłł: „Przy okazji zdradzę, że mamy projekt, by szczepienia były finansowane również z budżetu państwa. Rozważamy także poszerzenie listy bezpłatnych (czyli przymusowych) szczepień dla dzieci między innymi o szczepionki przeciw pneumokokom.”

Gigantyczny wzrost nakładów na szczepienia bez uwzględnienia kosztów powikłań poszczepiennych

„Jak informuje portal „Tvn24.pl’, do to tej pory ministerstwo wydawało na wszystkie szczepienia 140 milionów złotych rocznie, a finansowanie szczepień przeciw pneumokokom będzie kosztować dodatkowo 160 milionów.
– Jest to gigantyczny wzrost nakładów na szczepienia, ale wiemy, że przez to ograniczymy ilość hospitalizacji, infekcji pediatrycznych, liczbę antybiotyków stosowanych i zapewnimy większe bezpieczeństwo naszym dzieciom – powiedział Jarosław Pinkas i dodał, że że kolejną ważną decyzją, jest to, że wszystkie szczepienia będą finansowane z budżetu państwa, a nie z budżetu Narodowego Funduszu Zdrowia.”

Decydując o refundacji szczepionki przeciw pneumokokom (a tym samym dając zielone światło dla wprowadzenia jej do przymusowego kalendarza szczepień) urzędnicy nie biorą wcale pod uwagę kosztów powikłań poszczepiennych!
Stąd: http://www.aotm.gov.pl/bip/index.php/zlecenia-mz-2014/578-zlc-059-2014

Tekst ze strony Stowarzyszenia Stop Nop.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 25 marca 2016 - 14:11

20 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Bijący mówi: Ale to przecież dla waszego dobra!

 2. Nadejdzie w końcu Dzień Sądu, kiedy te gady za wszystko odpowiedzą.

 3. Nadejdzie wkrótce taki dzień, że zginą wszyscy śmiercią szczura.
  Nie topór, nie katowski pień, lecz jęk i zaśpiew sznura.
  Nie znajdziesz bowiem w świecie kul, co pomszczą ich okrutne zbrodnie.
  Nieważne, który z nich co czuł, nie może umrzeć godnie.

  Dla woja jest kamienny mur, szlachetnym miecza błysk i lśnienie.
  Dla łotrów zaś napięty sznur! Dla łotrów poniżenie!

  Nadejdzie w końcu taki świt, że wszyscy razem staną w rzędzie
  I razem się rozwieją w mit Ich krew przelana będzie.
  A czerwień marmurowych płyt potomnym zalśni ku przestrodze,
  By nigdy już czerwony świt Nie widniał na ich drodze.

 4. Za odmowę grzywna do 50 000 zł a pomyśleli skąd ludzie mają wziąść tak ogromne pieniądze? To jest żenujące…

  1. Tylko współczuć tym, co mają dzieci, no nie?

   1. Tak współczuć tym ludziom że muszą się martwić nawet o swoje dzieci ze względu że Polski rząd jest taki pokręcony. Dobrze że nie mam jeszcze dzieci i tylko 22 lata nie muszę się tym martwić.

 5. Boże, jeśli taka Twoja wola, to Zabierz nas do Siebie.

 6. Jesteśmy wolni czy zniewoleni?

 7. Ludzie. Mordują was i wasze dzieci, a wy się z tego cieszycie? Jak wam nie wstyd?!

 8. Córeczka mi się w środę urodziła, odmówiłlismy szczepienia, trochę gadania było,ale narazie jest ok tylko,że to dopiero początek drogi i walki z machina big pharma

  1. Trzymaj się Wojtku jesteśmy z tobą i nie tylko my…☺

  2. A i oczywiście gratulacje gorące
   Z Panem Bogiem

  3. Gratuluję.
   Niechaj Jezus Chrystus ma ją i was w swej opiece.

   1. Wklejam maila od pana Jerzego Zięby :

    Wykorzystajcie to, że jesteście z Waszymi rodzinami i posłuchajcie tego. 

    https://www.youtube.com/watch?v=mkD2hwqhqZI

    Oraz dla przypomnienia i o tym KIM jest dr Andrew Wakefield : 

    https://www.youtube.com/watch?v=l_Ihg10xc8U

    Zauważcie, że to dotyczy polskich dzieci i ich rodziców z jednym wszak wyjątkiem : w Polsce rodzice nie dostana złamanej złotówki odszkodowania !! 

    Dlaczego? Dlatego, bo nasi posłowie zadbali o interesy firm farmaceutycznych, ale nie o interes rodziców dzieci, które zostały poszkodowane i tych, które dopiero zostaną poszkodowane w wyniku szczepienia! 

    Skandaliczne jest to, że nasz rząd NIC w tym kierunku nie robi. Zamiast rozszerzać obowiązek szczepień do lat 19 (!!!) i piać z tego powodu z zachwytu, trzeba było zacząć od ustawy, która by w końcu zrobiła COŚ dla tych rodziców! 

    Zamiast przydzielać wielomilionowe nagrody dla urzędników, wydawać nasze pieniądze na totalne bzdury, trzeba było utworzyć fundusz odszkodowawczy. 

    W USA, rodzice szczepiący swoje dzieci składają się obowiązkowo na taki fundusz dopłacając ok. $ 0.75 do każdej szczepionki. Jest to szczyt obłudy i horrendalnego paradoksu, ponieważ to rodzice płacą innym rodzicom za szkody, których ci inni rodzice nie spowodowali !! Przemysł farmaceutyczny nie płaci ani grosza ! Mistrzostwo świata i szczyt głupoty polityków, którzy na to pozwolili. A dlaczego pozwolili … można się domyśleć.  

    Firmy farmaceutyczne np. w USA czy Wielkiej Brytanii, są całkowicie zwolnione z jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki uboczne spowodowane przez wyprodukowane przez nich szczepionki. 

    Pytanie : czy takie zwolnienie ich z odpowiedzialności również obowiązuje w Polsce? Jeśli tak, to WSZYSCY Polacy powinni wiedzieć : 

    A. na jakiej podstawie to zrobiono 

    B. KTO z nazwiska i imienia na to pozwolił

    To się prosi o formalną INTERPELACJĘ POSELSKĄ !!!
    Zwracajcie o to do posłów z Waszych obwodów. Macie do tego pełne prawo i nawet obowiązek. 

    Pozdrawiam,
    Jerzy Zięba

      1. Wklejam maila od Jerzego Zięby :

       PORADY dotyczące szczepień

       Wszędzie, przy każdej okazji, rodzicom, którzy chcą szczepić swoje dzieci bo TAKIE MAJA DO TEGO PRAWO (lub też chcą zaszczepić siebie) sugeruję : 

       1. Zbadać dziecko u dwóch pediatrów, żeby potwierdzili na piśmie, że dziecko jest ZDROWE w każdym calu i że nie ma przeciwwskazań do podania szczepionki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jest zdrowe, szczegółowo opisać CO MU DOLEGA, JAKIE SA OBJAWY itd …

       2. Otrzymać na piśmie potwierdzenie od dwóch psychologów dziecięcych, że dziecko rozwija się normalnie pod każdym względem. Jeśli tak nie jest, poprosić o szczegółowy opis.

       3. Zrobić kilka filmików jak dziecko się bawi, jak chodzi, jak biega, jak mówi, jak się zachowuje, jak reaguje na różne bodźce itd.

       4. Zrobić ZDJĘCIA BUZI DZIECKA przed szczepieniem i co najmniej przez 30 dni po szczepieniu, codziennie !!  Kiedyś już to podawałem, ale teraz jeszcze raz : 

       http://healthimpactnews.com/2015/dr-andrew-moulden-learning-to-identify-vaccine-damage/

       5. Przed i natychmiast po szczepieniu podawać dziecku wit C. Dawkę powinien ustalić lekarz.

       6. Jeśli się da … CHELATOWAĆ NATYCHMIAST EDTA !!! zejść do medycznego podziemia, znaleźć lekarza, który to robi i KAŻDY kto dostał jakąkolwiek szczepionkę powinien być chelatowany w celu natychmiastowego usunięcia przynajmniej RTĘCI.

       UWAGA : jednemu z lekarzy, za podawanie EDTA już odebrano prawo wykonywania zawodu, a jeden 6 razy był w sądzie, na szczęście się potrafił wybronić. „Haki” są szykowane na następnych lekarzy. PAMIĘTAJCIE ŻE :

       Jeżeli przydarzy się, że WASZE dziecko dostanie po szczepieniu reakcji ubocznych, macie przynajmniej JAKIŚ DOWÓD, że mogło się to stać z powodu podanej mu szczepionki.  Oczywiście w takim przypadku : 

       1. Lekarz schowa się za procedurami i nie poniesie żadnej odpowiedzialności

       2. Producent za skrzywdzenie Waszego dziecka nie odpowiada

       3. Nasze Państwo, nasz Rząd pokaże Wam środkowy palec  

       Skargę czy prośbę o odszkodowania i fundusze na leczenie dziecka czasami przez całe życie możecie napisać i wysłać …. „na Berdyczów” skutek będzie taki sam.

       Nie mówię Wam, żebyście nie szczepili. Posłuchajcie tylko dobrej rady, bo kto z Was wie, że dziecko na 100% po zaszczepieniu nie będzie miało żadnych problemów zdrowotnych?

       Trzymam kciuki za wszystkie zaszczepione dzieci !

       Mądry Polak po szkodzie… albo głupi przed.

       Pozdrawiam,
       Jerzy Zięba

        

 9. Chyba was ludzie p ! Nie bedzie mi nikt wmawial i kazal szczepic dziecka bo komus z magazynu szczepionki nie schodza. Odrazu mowie ze nie bede sie zgadzac i ch mi zrobicie tyle dziekuje .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish