Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Polski rząd chce wprowadzić obowiązek rejestracji telefonicznych kart pre-paid

„Rząd pracuje nad nową ustawą antyterrorystyczną, w której ma pojawić się zapis o obowiązku rejestracji kart pre-paid. To oznacza, że takie startery telefoniczne nie będą sprzedawane bez dowodu osobistego”

http://www.komputerswiat.pl/nowosci/wydarzenia/2016/13/polski-rzad-chce-wprowadzic-obowiazek-rejestracji-kart-pre-paid.aspx

 

Stało się. Zgodnie z moimi przewidywaniami tzw ataki terrorystyczne (czytaj teatr satanistów) posłużą ograniczeniu wolności obywateli.

Czuję, że wiele się może wydarzyć na Światowych Dniach Młodzieży lub Mistrzostwach Europy 2016 w muzułmańskiej Francji.

Wieleby zmieniło gdyby kolejnym celem „ataku” padł Kraków.

Przede wszystkim gro Polaków pod wpływem emocji i propagandy mediów zgodziłoby się na jeszcze więcej ustaw antyterrorystycznych, tym samym rok 2017 można będzie przywitać – Welcome to NWO i wtedy każdy będzie byc może musiał zaśpiewać niczym Międzynarodówkę za komuny, song zespołu The Beatles:

Imagine

 

Wyobraź sobie, że nie ma Nieba
To łatwe, jeśli spróbujesz
Ani piekła pod nami
Ponad nami tylko niebo
Wyobraź sobie wszystkich ludzi
Żyjących chwilą

Wyobraź sobie, że nie istnieją państwa
Nietrudno to zrobić
Nic, za co można zabijać lub umierać
I żadnej religii
Wyobraź sobie wszystkich ludzi
Żyjących w pokoju

Możesz powiedzieć, że jestem marzycielem
Ale nie jestem jedyny
Mam nadzieję, że któregoś dnia do nas dołączysz
A świat stanie się jednością

Wyobraź sobie świat bez własności
Ciekawe, czy to potrafisz
Nie potrzeba chciwości ani głodu
Braterstwo człowieka
Wyobraź sobie wszystkich ludzi
Dzielących się całym światem

Możesz powiedzieć, że jestem marzycielem
Ale nie jestem jedyny
Mam nadzieję, że któregoś dnia do nas dołączysz
A świat stanie się jednością

 

http://www.tekstowo.pl/piosenka,john_lennon,imagine.html

 

Obowiązek rejestracji telefonicznych kart sim ze względu na terroryzm jest zrobieniem z igły widły. Z jednego przypadku i to nie w Polsce bo w Belgii, stworzenie schizy celem wprowadzenia państwa policyjnego.

24 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Moja propozycja. Olać bieżącą politykę ( i tak nie mamy na nią wpływu )i nastawić się wyłącznie na ewangelizację w kontekście życia społecznego oraz BIERNY opór.

  1. tu nie chodzi o naszą postawę, ale o uświadamianie innych

   1. Poznanie Prawdy

    Brat admin ma rację, tu chodzi o przedstawienie faktów i uświadamianie na temat rzeczywistości. Jedno drugiego nie wyklucza. To w religiach głoszą takie kłamstwa, żeby nic nie wiedzieć co się dzieje, a Diabeł to gdzieś tam w przestworzach, w piekle. Tak jakby realnie nie działał szatan na Ziemii. To kłamstwo, zwiedzenie. Wielu katolików, ŚJ, Zielonych tak głosi i zyje, więc według nich te tematy są pomyłką i wkurza ich mówienie o tym. Oni chcą żyć teraz i mają gdzieś co się dzieje.

    Ps: W TV leci teraz Syn Boży na Polsacie.

   2. Beata Szydło pochodzi z Brzeszcz ja mieszkam koło krakowa jest pierwszą damą żeby cenić to że poszła w politykę to jej ktoś zrobił wodę z mózgu bo ogólnie to dobra kobieta jest!!Jest jeszcze jedno ale rozwodniony mózg nie rozpoznaje dobra i zła i tym cechują się marionetki. w polityce nie ma pojęcia dobra czy zła bo te marionetki chcą po prostu żyć!!Beata to jeszcze jest klasa kobieta już nie może nadążyć za tą hołotą zniewieściałych facetów. Brawo Beata rób co chcesz tylko pamietaj o jednym Jezus Chrystus Ci nie wybaczy jeśli kłamiesz i oszukujesz!! I zwodzisz Polaków!!! Porzuć polityke i idz do domu i módl się aby Polaków nie spotkało nie szczęscie! PS Tylko jednego Boga, Który się w cielił w człowieka i ma na imię po polsku Jezus

 2. Problem – reakcja – rozwiązanie. Myślę, że to zrobią. Możemy pożegnać telefony na kartę. Wszystko to pod przykrywką „pokoju i bezpieczeństwa”.

  1. Tak ciężko dotrzeć z tego typu informacjami do umysłów ludzi. Bardzo się bronią, aby nie popsuć im humoru, nie zburzyć domku z kart. Mój znajomy, który pracuje w wojsku, nie mógł zrozumieć dlaczego jestem przeciwniczką powszechnie montowanych kamer na ulicach. Twierdził, że przecież to poprawia bezpieczeństwo. Powiedziałam, że w więzieniu też wszyscy są obserowowani, monitorowani i też jest „bezpiecznie”. Zapytałam co sądzi o kamerach w mieszkaniach, bo przecież to znacząco zmniejszyłoby ilość zdrad małżeńskich. To było jeszcze zanim się nawróciłam 🙂 Kolega nie zmienił zdania.

   1. Wow, genialne z tymi kamerami w sypialniach! 😀 chyba ci to Agnieszko podkradnę 😀

    1. Hmm … no nie wiem … 🙂 Chociaż to mój niezależny autorski projekt … to masz moje błogosławieństwo i śmiało podkradaj 😉

 3. Przemocą guzik zwojujemy, a damy lucyferianom pretekst do fizycznej likwidacji/rozprawy z nami Ale możemy im ich niecne plany maksymalnie sknocić.

  1. Detmold, ale kto tu mówi o przemocy?

   1. Niektórzy pobrzękują szabelką, nie bacząc na to, iż przeciwnik ma miniguna.

    1. Najlepsza hiperbola ever, Detmold!

 4. Chcesz kupić kartę sim okaż dowód chcesz kupić cokolwiek okaż dowód. Na dodatek wchodzi e-sim. I jak tu żyć w tym kraju?

  1. Będziemy musieli powrócić do interakcji twarzą w twarz jak za czasów Jezusa.

   1. Myślę że to by było nawet ok. Taki oddech od dzisiejszej technologii. Sms facebook gg twiter Skype to tylko jeszcze bardziej oddała komunikację ludzi twarzą w twarz.

 5. Przyzwyczajenie jest ( niestety ) drugą naturą człowieka.

 6. Sataniści stosują symbolikę biblijną, a ludziom wciskają kit, iż Boga nie ma. Niekonsekwencja czy co?

 7. Śpijcie Polacy śpijcie, a przebudzenie będzie cholernie bolesne https://youtu.be/9quPjmHw0U4.

    1. Już niebawem, zostanie wprowadzony system identyfikacji głosu osób dzwoniących do fiskusa. Nie zadzwonimy już anonimowo do urzędu, aby zadać jakieś pytanie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish