Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Słowo na 24.03.2016: „Ja jestem chlebem życia. Kto przychodzi do Mnie, nie będzie łaknął”.

Jana 6

32) Powiedział im Jezus: – Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: To nie Mojżesz dał wam chleb z nieba; to mój Ojciec daje wam prawdziwy chleb z nieba.
(33) Bo chlebem Bożym jest Ten, który zstępuje z nieba i daje życie światu.
(34) Rzekli więc do Niego: – Panie, dawaj nam zawsze tego chleba!
(35) Powiedział im Jezus: – Ja jestem chlebem życia. Kto przychodzi do Mnie, nie będzie łaknął, kto wierzy we Mnie, nigdy nie będzie pragnął.

 

_______________

Kościół rzymski wmówił ludziom, naszym braciom i siostrom  Słowianom, iż w kawałku wafelka jest Jezus. Gdyby tak było, to na ziemi w krajach katolickich panowałby raj.

Skąd więc tyle przestępstw, nepotyzmu, korupcji, lenistwa, zawiści, kradzieży, wszeteczeństwa? Cały PSL chodzi do kościoła.

Przecież wszyscy ci przestępcy świętują  Sol invictus 24 grudnia.

 

Kto przychodzi do Jezusa a nie do Marii, ma chleb życia.

Większość katolików nie będzie zbawiona.

 

 

JEZUS JEST CHLEBEM ŻYCIA

 

Pisują do mnie katolicy, z wciśniętym im przez kościół rzymski sloganem, mającym być riposta na nasz pogląd odrzucający Marię „tylko szatana nienawidzi Marii”.

Przemyślałem ten slogan, bezmyślną formułkę. Tak zgadzam się, szatan nienawidzi Marii, ponieważ urodziła Zbawiciela. Tyle, że Maria już śpi, a Wniebowstąpienie jest nową doktryną kościoła rzymskiego a więc jest papieskim oszustwem:

http://detektywprawdy.pl/2014/12/03/wniebowziecie-najswietszej-marii-panny-klamstwo/

50 lat temu kościół zdecydował, że Maria wniebowstąpiła 😀

To są jakieś jaja.

Czy za rok postanowi, że Maria przybedzie?

😀

Za tzw Marią stoi demon Izydy, Isis, ..

Tam gdzie jest kult Marii, tam jest bieda, nędza, zniewolenie, ciemnota, lenistwo.

 

 

 

Zaktualizowane: 24 marca 2016 - 09:12

18 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Wczoraj rozmawiałem z moją mamą nt. obrazów i chciałem poprzeć oczywiście Biblią. Używam wersji elektronicznej. Argument na dzień dobry: A co to za Biblia, to pewnie jakaś sekta, jakaś nieprawdziwa Biblia”. I weź tu rozmawiaj z takimi ludźmi jak tylko ironiczne przytakują w stylu „tak, na pewno w Biblii jest tak napisane” Aż chce się zacytować Mk 7;1-13

  1. U mnie podobnie możesz mówić i nic to nie daje. Traktują obrazy figurki jak jakieś artefakty a figurkę Marii jak by to było złoto byle by nie zbić eh… Raz się wkurzę potrzaskam to albo wyprowadzę się z kłody bo jak ja mam przebywać w ciągle w tym katolickim domu to ja już wole się gdzieś indziej wyprowadzić!

  2. Skąd ja to znam! U mnie tak samo ,,Co Ty czytasz, ten internet kłamie, wy macie swoją Biblię, skąd wiesz co oni to piszą w tym internecie, internet kłamie, sekta, tylko telewizja!!!”

   1. Tak mówią cierpiący na syndrom myślenia grupowego, którym wpojono, że nie będą w stanie zrozumieć Pisma, tak aby prawda ich nie wyzwoliła. Aż tu nagle pojawia się ktoś, kto zadaje temu kłam no i mamy dysonans poznawczy i wyparcie, a potem atak. Jak niskie mniemanie ci katolicy mają o sobie, a jak wielkie o swoich duszpasterzach- nie przestaje mnie to zadziwiać.

    1. Dzisiaj moja mama gadała z jakąś zakonnicą na mieście i powiedziała mi że ona powiedziała „nic takiego nie jest w Biblii napisane, to ludzie sobie wymyślają” nie wytrzymałem, wyśmiałem ją, a jutro pożyczę Biblię pisaną od kolegi.
     Jacek, ja bym takowych ludzi o myślenie nie oskarżał.

 2. – Nie czyń sobie obrazu ani podobizny rzeźbionej, nie będizesz się im kłaniał i służył…
  – Ale te figurki to tylko wyobrażenie, my się do nich nie modlimy. Przecież każdy nosi w portfelu zdjęcia dzieci, męża. To to samo.

  – Jest jeden pośrednik między Bogiem a ludźmi…
  – Ale Jezus pośredniczy w zbawieniu, a pośredniczką w modlitwach jest Maryja.

  Co za pokręcona logika.

  1. W Krk nie ma logiki,jest tylko tumanienie wiernych.
   Wiernym nie chodzi o prawdę,tylko o to co ksiądz powie.
   No i oczywiście na każdy argument wymyśla sobie sto tysięcy dyrdymałów,tylko po to,żeby czuć się,że są w dobrym miejscu.
   Żal mi bardzo ludzi,którzy podążają za tymi satano naukami,modlę się o przebudzenie,ale wiem,że większości jest dobrze,w tej instytucji.

  2. – Ale my się przecież modlimy przed obrazami a nie do nich… do Marii też się nie modlimy, tylko PROSIMY ją o wstawiennictwo..
   🙂

   1. U ludzi którzy znają Biblie ZAWSZE w kilku kwestiach będą różnicę zdań. Ale rzymscy katolicy w każdej kwestii albo nie potrafią odpowiedzieć, albo powtarzają wszystko jak mantrę to co wyczytali na jakichś tam stronach.

   2. Bo w krk nie wiedzą czym jest modlitwa. Tak mówią księża, więc ludzie bezmyślnie (bez żadnych refleksji) mówią to samo. To jest smutne 🙁 .
    Pozdrawiam Was wszystkich 🙂

 3. Tam gdzie ów plugawy kult nam bieda, nędza i wszelkie nieszczęścia. Ps. Piosenki-modlitwy smolenia, którą wrzuciłem yt nie wychwytuje. Przypadek? Nie sądzę.

 4. Zescie skrytykowali.ok.teraz jednak moze trza dzialac…

  1. No to ja działam tłumacząc i wysyłając Detektywowi Prawdy artykuły demaskujące agende NWO, czy KRK. A i jak jest okazja, to staram się mówić ludziom prawdę o systemie nadzoru 666, w jakim żyjemy.

   1. Jacek jak się nauczyłeś się angielskiego że możesz tłumaczyć tekst.

  1. Pogram obchodów chrztu Polski – http://www.orrk.pl/753-1050-rocznica-chrztu-polski
   Wiele mówi czym to jest i do czego zmierza.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish