Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Dlaczego ludzie zgromadzeni na gali Orłów’16 nabijali się z tragedii współobywateli? Czy to jakaś nowa forma zbydlęcenia?”

I pomyśleć, że  takich ludzi podziwiają Polacy:

aktorzy-roj-466

 

Przemowa Macieja Stuhra na gali Orłów’16 miała być zabawna. I była. Do czasu, kiedy nawiązał do tragedii Żołnierzy Wyklętych i osób, które zmarły w katastrofie smoleńskiej. Nagle przestało być zabawnie. Mimo to zgromadzenia na gali aktorzy nadal się śmieli. Powstaje pytanie – czy wciąż by się śmieli, gdyby Stuhr powiedział, że aktor drugoplanowy to „nie jest jakiś tam Żyd pałętający się po obozie w Oświęcimiu” (parafrazując jego własne słowa)?
„Aktorzy drugiego planu to nie jest jakaś armia artystów wyk… przeklętych. To nie jest ktoś, kto się w tle wałęsa, pałęta. Aktor drugiego planu to ktoś, na kim stoi film jak na oponie, opoce. Przepraszam, miało być poważnie, a państwo mają tupolew” – powiedział Maciej Stuhr. Kiedy widzę twarze śmiejących się z tego tekstu do rozpuku aktorów i celebrytów, to przypomina mi się zdjęcie martwego Mietka „Roja” Dziemieszkiewicza z „jakiejś tam armii wyklętej”, zabitego przez sowieckich okupantów podających się za Polaków. Przypominają mi się zdjęcia rozerwanych na kawałki ciał ofiar katastrofy rządowego Tupolewa, w którym leciał prezydent RP. Śmieszne, co nie?

Nawiązywanie w żartach do tragedii osób, które zginęły, bo kochały swój kraj lub śmierci 96 osób, które straciły życie w wyniku katastrofy lotniczej jest jednak żałosne. To jakaś niespotykana wcześniej nowa forma zbydlęcenia. Czy istnieje jakaś granica?

źródło: http://niewygodne.info.pl/artykul6/02883-Nowa-forma-zbydlecenia.htm

_______________

Nie jestem jakimś narodowcem, gdyż moje obywatelstwo jest z Królestwa Niebieskiego i z tym się utożsamiam, co podkreślam na zjazdach. Jestem obywatelem królestwa Niebios.

Widziałem przemówienie Stuhra w sieci i jest to dla mnie tylko potwierdzeniem jak bardzo trzeba stronic od świata. Świata w ujęciu biblijnym. Od znanych ludzi, tzw gwiazd, tzw autorytetów.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 9 marca 2016 - 15:53

35 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Bohaterowie giną, a kanalie na wierzch wypływają…

  1. nie chcę być wulgarna ,lecz wiesz co na wierzch wypływa…,nie mam na myśli oliwy………….są rozzuchwaleni ,ponieważ zbyt łatwo wszystko osiągają.Stworzyli swój elitarny świat ,a po za nim nikt inny się dla nich nie liczy.Z Bogiem.

 2. Ale trzeba ich bojkotowac,stacje,osoby,filmy…a nie postawa popierac.

 3. nie wiem jak ludzie mogą żartować z czegoś takiego, trzeba mieć wyjątkowo zepsute poczucie humoru, lub brak wrażliwości by się z tego śmiać, ciekawe czy też mają takie same poczucie humoru na własny temat. To co nam pokazują jako wydarzenia „kulturalne” często okazują się zwykłą błazenadą.

 4. W głoszeniu Ewangelii trzeba być bezkompromisowy. Inaczej Babilon nas pochłonie.

 5. kesja -masz rację ……oni tworzą chory świat ,…..swój świat ,…przykre-miejmy w pamieci Tych którzy walczyli za sprawiedliwość.i prawdę…..Z Bogiem

 6. Polacy musza życ za 1100zl po 30 latach pracy ,ledwo wiążą koniec z końcem ……..z Bogiem

 7. Dziękuję Bogu za to,że zabrał ode mnie chęci interesowania się tym światem.
  Począwszy od polityki skończywszy na kulturze.
  Chwala Ci Boże!

 8. Te patokabarety, Roast Wojewódzkiego, teraz jakże wysublimowane żarty Stuhra – to wszystko zgniłe owoce ducha antychrysta.

  Gdy jakiś czas temu się z nimi zetknąłem (nie oglądam telewizorni od wielu lat) zauważyłem (poza totalnym upodleniem tych żartujących ze śmierci błaznów) swoją przemianę w tym sensie, że kiedyś ciągnęło mnie do kontrowersji jak muchę do gnoju, a najzabawniejsze było wtedy właśnie napawanie się „świętym” oburzeniem „dewotów i moherów”- w końcu cyganeria artystyczna stoi wysoko ponad przeciętnymi, myślącymi zaściankowo zjadaczami chleba. Są jak bogowie, wolno więc im na więcej niż szarym ludziom, którzy są zbyt ograniczeni, by załapać cięty dowcip – tak kiedyś myślałem, choć o ironio pamiętam, że żarty ze śmierci papieża-„Polaka” i mi wydawały się przegięciem.

  Po poznaniu prawdy to, co kiedyś wydawało mi się inteligentną szyderą teraz jest przejawem nawet nie potwornej głupoty, a właśnie działania ducha antychrysta. Nie jestem w stanie zdzierżyć czegoś takiego, jak ww. programy.

  Przeklęci są ci, przez działanie których powstają takie programy i którzy gorszą w ten sposób młodych. Jak mówi Pismo: „Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie” (Mt 18:6,7).

  1. Dla mnie jeszcze gorsze sa te puste seriale typu dlaczego ja, trudne sprawy, szkoła, Warsaw shore, rolnik szuka zony itd Znam to tylko bo ogladam Niekrytego Krytyka, ktory nabija sie z tych szatanskich owocow. Telewizja to zlo. 5 lat nie oglądam i chwała Panu bom zdrowszy o wieki niz te telewizyjne kaleki….

   1. Niekryty Krytyk nie jest lepszy. To taka sama elita jak przedstawiona wyżej, tylko z YouTube.

   2. Niekryty nabijał się z Jezusa w którymś odcinku o ,,Szkole”. Nie polecam.

    1. O jeju czy ja go poleciłem? Napisałem ze dzieki niemu wiem co puszczaja w tv.

    2. Nabijał się raz z Jezusa w odcinku ATAK POGAŃSTWA

  2. Ja bardzo nie lubię Abelarda Gizy. Normalnie mam WSTRĘT do jego żartów i jego osoby.
   Istnieje pewne przyslowie „Pokaż mi z czego się smiejesz a powiem ci kim jesteś”
   Zatem ci wszyscy ktorych bawi tworczość Gizy sa dla mnie debilami, płytkimi debilami. Przepraszam za może obrazliwy jezyk ale rzeczy chyba nalezy nazywać po imieniu.

   1. Gwiazdy to są na niebie, a nie na ziemi.

    1. noom na reszczie do rzeczy, gwiazdy napisano, to będą ludzie Boży, jak gwiazdy na niebie ,a to co widzimy w półświatku medialnym to imitacja

   2. Jan-potrafisz śmiać się z własnych ułomności//???

   3. Jan módl się do Boga,żeby zabrał od Ciebie wstręt do Gizy,bo to nie pochodzi od Boga.My mamy nienawidzić czynów,nie osób.
    Miałam podobnie,nie mogłam patrzeć na papieża i obecnego prezydenta.
    Doprowadzało mnie to do złości i nienawiści,a jak wiemy nienawiść to,to samo co zabójstwo.
    Tak więc proś,abyś został uwolniony i stał się wolny.

 9. Autor popełnił błąd w tekście.
  Jest napisane „lub śmierci 96 osób, które straciły życie w wyniku katastrofy lotniczej jest jednak żałosne.”

  Powinno być „lub śmierci 96 osób, które zostały zamordowane w wyniku zamachu jest jednak żałosne.

 10. Lena my mamy światem nie przesiąkac ale interesować się jak najbardziej ,bo po to tu m.in.jestesmy i reagować jako sól i dawac przykład jako światło.

  1. Kesja mamy zupełnie inne postrzeganie w danym temacie i nie mam zamiaru prowadzić z Tobą dysput jak i czym mamy się zajmować tutaj na tym świecie.
   Jesteśmy na całkiem innych etapach duchowości,Ty jesteś z Bogiem kupę czasu a ja jestem na poczatku drogi.
   Moim priorytetem jest poznanie Boga i wypełnianie Jego woli.
   Stanie się na obraz Chrystusa i nie mam czasu zajmować się rzeczami świeckimi,które mają za zadanie oderwanie mnie od Boga.
   Wpierw muszę się stać na wzór naszego Pana,abym mogła być solą i światłością dla ludzi z zewnątrz.
   Przede wszystkim jesteśmy tutaj na ziemi po to,aby nauczyć się miłości względem Boga i bliźniego.I stać się podobnym do Jezusa Chrystusa.

 11. Jer 22.1-5
  3 To mówi Pan:
  Wypełniajcie prawo i sprawiedliwość,
  uwalniajcie uciśnionego z rąk ciemięzcy,
  obcego zaś, sieroty i wdowy nie uciskajcie ani nie czyńcie im gwałtu;

  (dodam,chyba że ten obcy chce nam narzucić swego Boga,bo jak nie to skróci o głowę,takiego nie przyjmować)

  krwi niewinnej nie rozlewajcie w tym miejscu!
  4 Albowiem jeżeli wiernie WYKONACIE TO!
  polecenie,
  (dodam,Bóg promuje aktywność jak widać nie biernosć)
  będą wchodzić bramami tego domu królowie zasiadający na tronie Dawida, wjeżdżając na wozach i koniach, oni, ich słudzy i ludzie.
  5 Jeżeli zaś NIE! usłuchacie tych słów,
  przysięgam na siebie samego – wyrocznia Pana – dom ten zostanie obrócony w gruzy.

  Oczywiście cała aktywnośc mocno polana obfitą modlitwą.

 12. krystyna kozdryk

  cos nam sie pomylilo kochani bracia,za bardzo zajmujemy sie ocena innych,wyjmijmy belke z oka i uznajmy ze nic nie mamy poza laska ,Ci ludzie potrzebuja modlitwy bo my nie walczymy z krwia i cialem jak mowi slowo,Bog kocha ludzi zniewolonych tak jak bylismy a czesto jestesmy w niektorych dziedzinach,prosmy aby objawilo sie slowo w kazaniu na gorze w naszych sercach,PROSMY,to wazne,bo jakim sadem sadzimy tak bedzie z nami,moze wiecej,prosze wysluchajcie mnie,niczego nie mam POZA TYM CO OTRZYMALAM Z LASKI nie moge i nie mam zdolnosci pomyslec cos z siebie i tylko z siebie bo zdolnosc moja i nasza jest z Boga,czy to nie piekne ? nie gorszace religijnych kiedy do lotra powiedzial Pan na krzyzu to co wiekszosc religijniakow gorszy?Pomyslcie kochani bracia siostry i nie potepiajmy,modlmy sie o najwiekszych wrogow,to przeslanie z nieba przekonuje mnie i wierze ze po to wyslano nas na ziemie .Kocham Was Piotrze ,mnogo bo Bog mnozy i jest we wszystkim wszystkim
  Krystyna

 13. Żałosne jest w ogóle fetowanie takich miernych twórców i ich żenujących gniotów.

  1. Chleba i igrzysk masom trzeba… Nic się w tej kwestii nie zmieniło.

 14. Jacku, ja właśnie wczoraj o tym myślałam, że od wieków nic się nie zmienia – tzn. że masy chcą tylko igrzysk i chleba. Pamiętam, jak kiedyś się dziwiłam oglądając film, na którym pokazana była arena z gladiatorami. Dziwiłam się, jak prymitywna to była rozrywka, a jak wielbiona przez lud. Nic się nie zmienia.

  1. Kiedyś były walki niewolników, dziś jest boks i MMA. A dla wrażliwych na przemoc fizyczną _ Roast Wojewódzkiego. Parszywie bezbożne to rozrywki i choć forma uległa zmianie, to w sumie nic się nie zmieniło.

   1. Bez przesady- MMA i boks- tam ludzie biją się jednak po 1 z własnej woli po 2 nie na śmierć

    1. to też przemysł napędzany dużymi pieniedzmi, nie rozumiem boksu, ale wschodnie sztuki walki bez ich filozoficznej otoczki są w zestawieniu z tymi mma jak sztuka

 15. Całe to towarzystwo to festiwal próżności.

  Polecam na dziś Księgę Przysłów rozdział 16:

  „Raczej mądrość nabywać niż złoto, lepiej mieć rozum – niż srebro. (17) Unikać złego – to droga prawych, chroni życie, kto czuwa nad drogą. (18) Przed porażką – wyniosłość, duch pyszny poprzedza upadek. (19) Lepiej być skromnym pośród pokornych, niż łupy dzielić z pysznymi. (20) Znajdzie szczęście – kto zważa na przykazanie, kto Panu zaufał – szczęśliwy. (21) Kto sercem mądry, zwie się rozumnym, a słodycz warg wiedzę pomnoży.” -(fragment).

 16. popieram kesje to wlasnie na nas chrzescijanach spoczywa obowiazek karcenia zla aby sie nie plenilo.
  I mieszkancy Nieba tocza codzienny boj ze zlem na Chwale Bogu Ojcu,pozdrawiam.

  1. Tylko jak walczyć z pięścią orężną chroniącą złych na tym padole łez i rozpaczy samymi będąc prawie bezbronnymi? Rodzi to poczucie jakby ( wyrażę się bluźnierczo, wybacz mnie marnemu, słabemu człowiekowi, Boże wiekuisty ) szatan rozdawał karty…Czasem sytuacja przekracza punkt krytyczny wytrzymałości ludzkiej i co wtedy? Jak postępować, gdy człowiekowi wydaje się, że to wszystko nie ma sensu i chce się poddać…Gdy człowiek zaciska zęby do bólu szkliwa i trzasku w mechanizmach ciała…Bóg nas doświadcza, bo chce żebyśmy byli mocni i szlachetni jak hartowana stal, ale czasem owe „męki” wydają się nam nie do zniesienia…Nie każdy jest przecież heroicznym bohaterem…Z Bogiem.

 17. mój komentarz do „ludzi zgromadzonych na gali Orłów 2016” będzie krótki…
  …szkoda, że tam wszystkie okna były pozamykane,
  bo gdyby były otwarte, to te „Orły” mogłyby sobie „wyfrunąć” na wolność ” …a tak, to szie męczą okropnie w tym „Zaduchu” i innych jeszcze męczą swoją pogardą, …o głupocie, to już nie wspomnę nawet.

  Dwa inne komentarze, nawiązujące do „wieści z tego świata”, myślę, że ciekawe… z punktu widzenia szamba, w którym niestety żyjemy:

  [1]
  Komentarz Tygodnia: Europa na kolanach…
  ——-
  Opublikowany 10.03.2016

  O negocjacjach z Turcją, wypadku Prezydenta Dudy oraz kolejna zagadka. [seler: – o Stuhru też… i o oponie co „pękła”…]

  https://www.youtube.com/watch?v=ZQ2m8v632ew
  ______________
  [2]
  „Orzeł” Krzysztof Winiarski o sytuacji politycznej Polski. Smoleńsk to robota Polaków.

  https://www.youtube.com/watch?v=H0nZs1u58DA
  ______________

  ten drugi filmik, to akurat o „orłach” w polityce, dlatego wstawiłem…
  Teraz by wypadało walnąć jakiś Stand Up, albo ROAST, a może Toast ?
  Nie…, nic z tych rzeczy, i żadnego toastu dla pogardy,

  seler

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish