Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rolnicy muszą od 25 lutego zarejestrować każdą świnię

 

 

„Świnie muszą być od teraz rejestrowane. Zgodnie z decyzją Komisji Europejskiej, od 25 lutego każdy rolnik utrzymujący świnie, nawet jedną sztukę na własne potrzeby, ma obowiązek zarejestrować siedzibę stada oraz prowadzić księgę rejestracji świń – poinformował w piątek resort rolnictwa.’

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/ue/rolnicy-musza-od-25-lutego-zarejestrowac-kazda-swinie/1gpvfy

 

Podejrzewam, że następny w kolejce będzie szczypiorek….

Wszystko rejestrowane pod NWO.

Oni także traktują ludzi jak świnie. Jeden z wielu o kolejnym numerze identyfikacyjnym.

 

To, że komunistyczni politycy realizują swoje cele, to mnie nie dziwi, ale fakt tak wielkiej ignorancji społeczeństwa mnie przeraża.

no cóż…. kontrola umysłu…

 

Jesteśmy wolni. Wolni od kontroli umysłu. Teraz jesteśmy Boga Ojca.

Dlatego chrześcijanie biblijni odchodzą od tego świata. To nie jest nasz świat.

 

Jana 17

 

6 Objawiłem imię Twoje ludziom, których Mi dałeś ze świata. Twoimi byli i Ty Mi ich dałeś, a oni zachowali słowo Twoje. 7 Teraz poznali, że wszystko, cokolwiek Mi dałeś, pochodzi od Ciebie. 8 Słowa bowiem, które Mi powierzyłeś, im przekazałem, a oni je przyjęli i prawdziwie poznali, że od Ciebie wyszedłem, oraz uwierzyli, żeś Ty Mnie posłał. 9 Ja za nimi proszę, nie proszę za światem, ale za tymi, których Mi dałeś, ponieważ są Twoimi. 10 Wszystko bowiem moje jest Twoje, a Twoje jest moje, i w nich zostałem otoczony chwałą. 11 Już nie jestem na świecie, ale oni są jeszcze na świecie, a Ja idę do Ciebie. Ojcze Święty, zachowaj ich w Twoim imieniu, które Mi dałeś, aby tak jak My stanowili jedno. 12Dopóki z nimi byłem, zachowywałem ich w Twoim imieniu, które Mi dałeś, i ustrzegłem ich, a nikt z nich nie zginął z wyjątkiem syna zatracenia, aby się spełniło Pismo. 13 Ale teraz idę do Ciebie i tak mówię, będąc jeszcze na świecie, aby moją radość mieli w sobie w całej pełni. 14 Ja im przekazałem Twoje słowo, a świat ich znienawidził za to, że nie są ze świata, jak i Ja nie jestem ze świata. 15 Nie proszę, abyś ich zabrał ze świata, ale byś ich ustrzegł od złego. 16 Oni nie są ze świata, jak i Ja nie jestem ze świata. 17 Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą. 18 Jak Ty Mnie posłałeś na świat, tak i Ja ich na świat posłałem. 19 A za nich Ja poświęcam w ofierze samego siebie, aby i oni byli uświęceni w prawdzie.

 

 

 

Zaktualizowane: 6 marca 2016 - 18:56

12 komentarze

Dodaj komentarz
 1. to jednak Rolnik ma luzik, bo on tylko ze trzy świnie zaryjestrowuje…
  a ja tyle świń znam z unii, i naokoło,
  że tego nie policzę… nie dam rady,
  a, w ogóle, to po co liczyć ?
  jak wiadomo o kogo chodzi ?
  no przecież o świnie ?
  tak ? głupie UE…

  skąd szie wzięła ta Unia ?
  z kosmosu ? to jakieś demony kolorowe ?
  pytam szie tylko…

 2. Diabelskie pandemonium…Jezu miej nas w Swej pieczy.

 3. Coraz to wiecej ucisku. Ludzie nie są jeszcze zmeczeni? Btw Piekne cytaty z pisma! Jest jeszcze jeden cytat z ewangelii o tym ze nie jestesmy z tego swiata i ze swiat nas nienawidzi. Kocha co jego a wiec jesli jestes z tego swiata to bedziesz spolecznie szanowany akceptowany i „normalny”. Z Bogiem….Bogiem jakiego mozna sobie tylko wymarzyć 😉

 4. To jedna świnia może byc „stadem” hehe 😛 A ja myślę, że oni już szacują jakim groszem będą musieli rzucić wszystkim tym, którym juz niedługo po zarejestrowaniu prosiaczków zalecą a nawet nakażą likwidację hodowli z powodu, który zapewne sami wymyślą odpowiednio go argumentując wyssanymi z palca paragrafami prawnymi stworzonymi na szybcika. A wszystko to oczywiście w trosce o naszych „gości”, którzy tłumnie wbijają na stary kontynent, a o których jako dawcach kultury wypowiedział się sam papa: http://pikio.pl/papiez-franciszek-mozemy-mowic-o-arabskiej-inwazji-wzbogaci-nas-kulturowo/

 5. …zniewoleni ,aż po kres …..chcą zniszczyć to ,co na tym świecie ,dobre jest .Z Bogiem.

  1. Palnar-bylo i jest ,i bedzie trwało aż po ziemi kres….człowiek rodzi się wolny ,a staje się naznaczony ,dla elit rządzących zniewolony……jeśli Bóg nie zareaguje ,a ludzkość nie połaczy ,to się dla ludu niewolniczego żle skończy .z Bogiem .

 6. „Nowy, wspaniały świat” Huxleya, czy „Rok 1984” Georga Orwella mówią, na dwa różne sposoby, o kontroli umysłów i ogólnie ludzi. Może tylko mi się tak zdaje, ale podobienstwo do tego co się dzieje ze światem jest uderzające.
  W „Nowym wspaniałym swiecie” mamy do czynienia z przekierowaniem ludzkiego umysłu na zabawę i przyjemności + z upadkiem wartości moralnych.
  „Roku 1984” jeszcze nie skończyłam, ale pokrótce tez chodzi o kontrolę umysłów, tylko ze tufaj siłą i terrorem.

  1. Protokoły mędrców Syjonu. Podpisane własnoręcznie przez masonów 33 stopnia. Coś ala 1984 i NWŚ.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish