Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Opona, która powinna wytrzymać serię z kałasza, nagle eksploduje na prostej drodze? Andrzej Duda cudem uniknął śmierci na A4

Wykorzystywane przez BOR limuzyny BMW posiadają system „Run-flat tyres”. Zapobiega on całkowitemu zniszczeniu opony w przypadku nagłej utraty ciśnienia. Innymi słowy – uszkodzenie opony podczas jazdy nie powinno powodować żadnego zagrożenia dla podróżujących. Co więcej – zdaniem BMW na uszkodzonej oponie można jeszcze przejechać nawet do 150 km! Tymczasem w jadącym wczoraj na autostradzie A4 prezydenckim BMW Andrzeja Dudy opona… eksplodowała! Auto cudem uniknęło zderzenia z barierkami i innymi samochodami, by ostatecznie wylądować w rowie. „

http://niewygodne.info.pl/artykul6/02874–Andrzej-Duda-cudem-uniknal-smierci-na-A4.htm

 

Jak zbudowana jest taka opona?

 

Przestrzelenie zwykłych opon skutecznie unieruchamia pojazd. Aby temu zapobiec, wykorzystywane są opony Michelin z systemem PAX – przy braku powietrza ciężar auta opiera się na elastycznym pierścieniu zamontowanym na obręczy, który zapobiega jednocześnie zsunięciu się opony. Teoretycznie można przejechać w ten sposób do 50 km z prędkością nie przekraczającą 80 km/h.
/BMW

oponabmw

 

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/producenci/news-pancerne-bmw-7-czy-w-takim-samochodzie-moze-peknac-opona,nId,2157427#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”

 

 

 

Nie spieszyłem sie z ocena tego zdarzenia, oczekując na bardziej profesjonalne komentarze a ten powyżej takim jest.

Na wstępie warto dodać, że z chrześcijańsko-biblijnego punktu widzenia cały świat tkwi w Złym:

 

1jana5

 

(19) Wiemy, że jesteśmy z Boga, cały zaś świat leży w mocy Złego.

 

Pan Duda nie jest odosobnionym przypadkiem. Podpisał ustawę o obowiązkowym szczepieniu. Ustawę sprzyjającą korporacjom farmaceutycznym .

Natomiast czymś innym jest trend polityczny. PIS, z którego wywodzi się Duda jest partią określaną jako prawicowa, choć nie spełnia takich definicji.

Może jest to dla niektórych zawiłe, ale jak to tłumaczyłem zawsze innym ucząc ich polityki, to nie ideologia danej partii jest pierwsza, ale elektorat. PIS po prostu zagospodarował elektorat narodowo-socjalistyczny. Tak jak niby socjalistyczny Miller wprowadził jedną z najbardziej liberalnych gospodarczo ustaw obniżających akcyzę na wódkę, a wielu polityków SLD teoretycznie będący przeciw własności prywatnej jako socjaliści mają, lub ich dzieci swe firmy.

 

Dawno temu już pisałem, iż tzw elita narodu polskiego została zamordowana za idee narodowościowe przeszkadzające w realizacji NWO.

Tu dochodzimy do sedna (nie mylic z sedesem 🙂 )albo co gorsza z mercedesem. 😀

 

Jest wielce prawdopodobne, że część PISu jest przeszkodą w realizacji NWO, jednej religii, jednej gospodarki, jednej waluty.

Owszem to Lech Kaczyński podpisał traktat akcesyjny do UE.

Nie mniej jednak PIS jest niewolnikiem swych członków. AKowców, katolików, kół patriotycznych, do niedawna Gazety Polskiej.

 

Nie wiem czy media o tym wspominały, ale mnie ten wypadek kojarzy sie z sytuacją identyczną w Austrii.

 

„Wejście pierwszej partii Haidera do konserwatywnego rządu kanclerza Schüssela w roku 2000[1] było przyczyną zastosowania przez Unię Europejską sankcji wobec Austrii – było to jedyne tego typu działanie w historii UE. 14 członków Unii zamroziło na osiem miesięcy stosunki z tym krajem[2][3]. Jörg Haider zginął w wypadku samochodowym[4]. Podczas wyprzedzania licznik jego służbowego Volkswagena Phaeton zatrzymał się z prędkością 142 km/h. Doszło do tego w miejscu, w którym dopuszczalna prędkość była dwa razy mniejsza. Samochód uderzył w betonowy słup, po czym kilkukrotnie koziołkował. Haider zginął na miejscu. Jak poinformował nowy szef Sojuszu na rzecz przyszłości Austrii, Stefan Petzner, Haider był pod wpływem alkoholu[5]. Brak oficjalnego komunikatu policji w tej sprawie.” Wikipedia

 

Według mojej oceny PIS stoi na przeszkodzie we wprowadzeniu tzw imigrantów do Polski.

Prezydenckie auto nie miały opon od zdezelowanego Fiata 125p.

 

Jak wiadomo system się broni co widac po protestach oligarchów z KOD.

 

W obliczu tych wiadomości jeszcze raz proszę o większe zaangażowanie się w modlitwy o Polskę i Polaków.

Módlmy sie o prezydenta Dudę, o rząd i obudzenie Polaków ze snu katolickiego.

Amen.

 

 

Zaktualizowane: 6 marca 2016 - 13:52

34 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Przedstawiciela międzynarodówki syjonistycznej by usuwali? Dziwne…

  1. a lech Kaczyński i spka? Smoleńsk.

   1. Po co i w jakim celu? Murzyn zrobił swoje, murzyn musi odejść?

 2. Bardzo ciekawa sytuacja a KODowcy na pejsbuku wrzucają komentarze w których delikatnie mówiąc żałują, że Duda przeżył. Biorąc pod uwagę fakt sponsorowania ich przez Żorża i to jaki zamęt wywołała by śmierć prezydenta podejrzewam, iż była to próba zabójstwa. Gdyby nie przeżył w Polsce doszło by w najlepszym wypadku do wielu protestów, bijatyk itp a w najgorszym do otwartego konfliktu i rozlewu krwi. Pamiętajcie, że Niesioł już mówił o drugim majdanie!

  1. może czeka nas jakis przewrót, dlatego winnismy naprawde sie modlić wiele o rządzących

   1. Nie chcę w żaden sposób snuć tutaj jakichś teorii spiskowych ale bardzo dużo czynników przemawiających właśnie za siłowym rozwiązaniem kwestii Polski nakłada się na siebie. Ten wypadek Dudy (czy raczej nieudany zamach) może odroczyć w czasie ten konflikt. Spójrzmy jak Naród jest na siebie szczuty tresują wszystkich niczym wściekłe psy i czekają odpowiedniego momentu by zwolnić ich z łańcucha. Wiosna idzie a wraz z nią wzmożone protesty zaKODowanych łbów i wszelkiej maści popaprańców! Jak już mówiłem za to co niektórzy z nich wypisują łącznie z Lisem powinien być sąd i za czasów Komora byłby! Modlić się musimy ale nie za polityków bo dla nich jest za późno – kilkudziesięcioletnia tresura zrobiła swoje tylko za Naród oby przejrzał na oczy i oby ludzie nie rzucili się sobie do gardeł! Tutaj zza granicy widać wszystko dokładniej i więcej. Często zastanawiałem się będąc jeszcze w Polsce czemu ta amerykańska Polonia tak psioczy, zawsze dokonuje innego wyboru, wiecznie coś negatywnie oceniają. Teraz już wiem!

     1. Zależy jak rozumieć to „lepiej”? Jestem Polakiem i tęsknię za Ojczyzną za zapachem, za jedzeniem, za krajobrazem. Jeśli by mnie ktoś zapytał za czy najbardziej tęsknię (prócz rodziny rzecz oczywista) to byłby to zapach! A co do IE to inna mentalność ludzi oni są naprawdę życzliwym, prostolinijnym narodem. Ugrzęźli w tym katolicyzmie niestety który na tej wyspie odcisną srogie piętno. Znałem kiedyś pewnego homoseksualistę Irlandczyka, który na widok zakonnicy nie był w stanie powstrzymać nerwów a tym bardziej bluzgów. Te tzw. szkoły katolickie, wszelkiej maści zakłady opiekuńcze itp naprawdę wyniszczyły sporo ludzi i stąd teraz wielkie halo gdy jakiś czas temu Irlandia taki Katolicki kraj zgodziła się na legalizację związków jedno płciowych. Oni to zrobili tylko na przekór kościołowi choć kampania z obu stron była mocna ale prowadzona w sposób merytoryczny. Wyliczając to jedzenie jest tutaj średnio smaczne (prócz wyrobów mleczarskich – masło, mleko, sery bo te naprawdę są bardzo dobre oraz ich hit eksportowy wołowina i jagnięcina) pogoda wręcz fatalna, życie w pełnym biegu ale nastawienie ludzi jest inne niż w Polsce. Ze świecą tu szukać kogoś narzekającego jak w Polsce. Jak zapytasz kogos jak sie dziś ma to nie usłyszysz, że fatalnie itp. Choćby nawet czuł się fatalnie to i tak odpowie że jest dobrze. Politycy jak to politycy też grabią pod siebie ale tym się akurat zbytnio nie interesuję ale co najważniejsze nie słychac tu o aferach takich jak w Polsce na każdym kroku. Gdy wprowadzano przymusową opłatę za wodę to potrafili się zjednoczyć w proteście przeciw temu i na ulicy wyszło kilkaset tysięcy ludzi. Niestety pomimo tego zrywu opłaty przepchnięto a za ich pobieranie odpowiada szemrana firma o której jest głośno z powodu kilku afer związanych. Podsumowując wszędzie dobrze ale w domu najlepiej.

      1. z tego co mi wiadomo,to po ostatnich wyborach istnieje szansa że opłaty za wodę zostaną zniesione 🙂

 3. Marian Kowalski: „Pamiętajcie to ścierwo trzeba tępić” (Manifestacja KOD 09.01.2016) https://youtu.be/W-_18cdhjQQ.

  1. Za to ciagaja teraz Kowalskiego po sądach.
   Bez mocnej modlitwy w kraju bedzie żle.To się czuje w duchu,że ten rząd potrzebuje naszej modlitwy o nich.
   To co mówi Chojecki.
   PiS może nam nie pasować ale co w zamian-nowoczesna i Tusk.
   Tragedia.
   Módlmy się o rząd jak nigdy dotąd.

 4. Drugi majdan jest całkiem możliwy, zwłaszcza w maju.Stykał by się z ponownym oddaniem Polski pod władzę „Matki Boskiej”.Gdy Polska pierwszy raz została oddana pod władanie Izydy, spotkało ją wiele nieszczęść w tym utrata niepodległości i teraz może być podobnie.

 5. Boże Miej nad nami zmiłowanie. Ps. Musimy dystansowań się od tego syfu światowego. Genowefa Pigwa – Dzieci epoki https://youtu.be/cRB6_n5XWh0.

 6. A jak pisalem wam ze PIS jest wporzadku to gadaliscie ze to ci sami co po i reszta a teraz chcecie sie za nich modlic ? Cos tu mi sie nie zgadza .

  1. Priest, z całym szacunkiem, to nie jest istotne co piszesz. Istotne jest to, co mówi Pismo, a mówi ono tak:

   „2 Gorąco zachęcam was do modlitwy za wszystkich ludzi. Proście i błagajcie Boga, aby im pomagał i dziękujcie Mu za nich. 2 Módlcie się również za rządzących i wszystkich sprawujących władzę, abyśmy mogli żyć w pokoju, zachowując godność i oddając chwałę Panu.’
   1 Tym 2

   Po prostu PIS jako jedyna partia MOŻE zatrzymać islamistów na granicach Polski.

   Może, ale nie musi. Dlatego ważna jest modlitwa, a ludzie z tego świata będą naciskac na PIS.

   Nie chwal PISu, bo zobacz:

   http://natemat.pl/170507,radny-pis-chce-budowy-minaretu-dla-muzulmanow-kolezanka-z-klubu-powinien-wybrac-sie-do-lekarza

   http://prawicowyinternet.pl/to-ci-radni-zgodzili-sie-na-finansowanie-nauki-islamu-przez-lige-muzulmanska-napisz-do-nich-co-o-tym-myslisz/

  2. PiS jest na pewno lepszy od PO-PSL-Nowoczesna-Kod.
   P.S Priest, jakiś czas temu pisałeś, że jest wyciek i 1 marca ma być operacja North Thunder i inwazja na Syrię – nic się nie stało.Nadal podtrzymuje moje zdanie, że nie da się przewidzieć takich rzeczy i nikt nie pozwoliłby na taki przeciek, co ma być, to będzie, wszystko w rękach Boga.

 7. Ja jeszcze w tamtym roku ( z braku kasy) jezdziłem na chyba z 15 letnich oponach, samochód nie był eksplatowany więc i nie były przesadnie łyse. Lecz w ostatnim roku ich użytkowania tak popękały od strony wewnętrznej że jak to zobaczyłem to sam się za głowę chwyciłem, 2 przednie opony miały pękniecie wzdłóż na całym obwodzie tuż przy krawędzi felgi od wewnętrznej strony.
  Szybko na nich nie jezdziłem, tak do max 100-110 ale WYTRZYMAŁY, pózniej jeszcze zrobiłem na nich z paredziesiat km ale już tak z max 80km/h.
  A tu proszę, tak pancerna i zapewne młoda czasowo opona rozleciała się od zwykłej siły odsrodkowej…

 8. No nie da sie przewidziec ja tylko podaje info ktore moze sie cos wydarzyc nigdy nie mowilem ze to pewnik .To ty sie nakrecasz ja podaje tylko info , np jutro 400 tys zolnierzy bedzie cwiczyc inwazje na polwysep koreanski , kim dzong un mowil ze odpowie arsenalem rakietowym w seul , operacja thunder jeszcze nadal trwa , wiec wszystko moze sie wydarzyc .

  1. Nie no, nie mam pretensji, tylko mówię.
   O tym ćwiczeniu inwazji na Koreę Północną, to już słyszałem gdzieś i o tym, że jej przywódca kazał wprowadzić w stan gotowości arsenał nuklearny też.Chociaż wątpię w to.Korea Północna od lat straszy innych atomem.Z drugiej strony jest w sytuacji podbramkowej, te ćwiczenia to poważna sprawa.

 9. Nalozono surowe snakcje na koree jeszcze gdzie kazdy ich towar jest poddawany kontroli i korea jest pod sciana , wiec jawnie Stany daza do wojny z korea, kto tego nei widzi to …. ameryka sie wali w czerwcu nastapi ,pierwsza dewaluacja dolara wiec jak to sie stanie USA nei ebdzie w stanie juz prowadzic wojny wiec musza ja wywolac do tego czasu dlatego wlasnie robia to na Bliskim Wschodzie i teraz ze chca to zrobic w korei bo juz nie maja czasu jak sie posypie dolar to ich czas. Teraz to fazystowskie panstwo ,wypelnia swoje przeznaczenie.

  1. A to nie jest przypadkiem tak, że to Korea dąży do wojny ze wszystkimi? To państwo totalitarne i komunistyczne.

 10. Pobili 17-latka, bo myśleli, że jest dilerem https://youtu.be/HELiEJ9zaec.

 11. USA szykuje się do konfrontacji z Chinami, Jewrope i Rosję mają w doupie bo zasłali sankcjami i muslimami to nie pofikają. Tylko czekamy by oddać się pod władzę Usraela. Chiny są głównym problemem i je trzeba obserwować. Od deklaracji o stworzeniu chińskiego banku konkurencyjnego dla banku światowego biliony dolców wyparowały chinolom z giełdy, a mieli taką kasę, że amerykańców mogli utopić. Żółte twarze zacierają ręce na syberię i pacyfik, skupują złoto i umacniają podziemne instalacje. Po całych Chinach jeżdżą kilometry sprzętu wojskowego nieznanego przeznaczenia, wywiad już nie wie co oni mają a co jest atrapą. Prawie 3 miliony żołnierzy pod bronią miliony w pierwszym rzucie rezerw i populacja chyba 30 mln młodych mężczyzn, którzy statystycznie nie mają szansy na kobietę w kraju środka. Kicha będzie jak nic, powinniśmy dobrze się z nimi układać (nowy jedwabny szlak chociażby) zresztą mieliśmy z nimi niezłe stosunki za PRLu i dobrze mieć sojusznika za plecami potencjalnego wroga ale ostatecznie i tak wszystko wygląda żałośnie…może Międzymorze? Modlę się o to by Polska była latarnią dla innych narodów, może u nas będzie ostatnia ostoja bezpieczeństwa? Chciałbym- ale to, co Ojciec postanowi to przyjmę, wszystko w Jego woli.

  1. Chiny powiedziały, że będą sojusznikiem Rosji, więc ciężko mówić o jakim sojuszu Polski z Chinami.
   Btw, Rosja i Chiny to idealne miejsce na wprowadzenie NWO – zero wolności jednostki, kolektywne, postkomunistyczne społeczeństwo, silna władza, brak społeczeństwa obywatelskiego itd.
   Korea dzieli się na Północ i Południe.Północ to sojusznik Chin i Rosji a Południe USA, więc sojusz z Rosją i Chinami, to nic dobrego.

 12. Naród, który się oburza ma prawo do nadziei,ale biada temu,który gnije w milczeniu-
  nie wiem czyje ,z Niepoprawnych lwow47

 13. Dokladnie Palnar dlatego to idelane miejsce dla USA zeby wywolac wojne , to nie polnoc dazy do wojny tk to widac w naszych emdiach ale prawda jest taka , ze polnoc tak samo sei broni jak iran czy inne kraje przed imperialistycznymi dazeniami anglosasow , wietnam pokazal ze ameryke mozna lattwo pokonac. Syria oddala bron atomowa i zoabcz jak teraz wyglada syria ? Jak zrobi to korea bedzie to samo , wiec nie dzwmy sie ze kim dzong un demonstruje swoj potencal nuklearny tylko tak mozna odtraszyc mordercow z usa i uk i zachodu .

 14. Rządzą nami psychole, którzy nas mają głęboko w…

  1. również biore pod uwagę iż była to inscenizacja. Tak czy owak nalezy się modlic o władzę.

 15. Dobrze, pomodlę się. Prawdy i tak nam nie powiedzą.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish