Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Papież Franciszek spotkał się z szefem Instagrama żeby podyskutować o sile obrazu”

franciszek-instagram

 

Geoffrey Grider

 

Szef i współzałożyciel fotograficznego portalu społecznościowego Instagram Kevin Systrom spotkał się z papieżem Franciszkiem tydzień temu w Watykanie by rozprawiać o sile obrazu.

 

I pozwolono jej tchnąć ducha w wizerunek bestii, tak żeby przemówił wizerunek bestii i sprawił, że ci, którzy nie oddali pokłonu wizerunkowi bestii zostali zabici.” (Obj 13:15, UBG)

 

Audiencja z papieżem Franciszkiem, która miała miejsce w Pałacu Apostolskim to najnowszy ruch Instagrama celem zaprezentowania siebie jako dominującej platformy do komunikacji wizualnej. Ta należąca do Facebooka korporacja w oświadczeniu opublikowanym przez magazyn TIME przed spotkaniem stwierdziła, że obrazy mogą „zjednoczyć ludzi ponad granicami, kulturami i pokoleniami”.

 

Na przestrzeni ostatnich miesięcy Instagram tworzył zespoły kuratorów, by zwiększyć funkcje odkrywcze tej platformy społecznościowej. „Wierzymy, że można zobaczyć, co dzieje się na świecie w czasie rzeczywistym poprzez Instagrama” – powiedział Systrom we wcześniejszej rozmowie z TIME. „I uważam to za prawdę, niezależnie od tego, czy jest to trasa koncertowa Taylor Swift „1989”, czy też ważny ruch typu protest za granicą, czy marsz, jak „Je suis Charlie” w Paryżu. Chcemy to wszystko tworzyć na Instagramie, nie ważne jak bardzo byłoby to poważne, wesołe, odkrywcze czy przystępne.”

 

„Miałem dziś zaszczyt poznania papieża Franciszka. Rozmawialiśmy o sile obrazu, która łączy ludzi różnych kultur i języków. Było to zdecydowanie jedno z najbardziej zapadających w pamięć przeżyć w moim życiu!” – napisał 32-letni Systrom na swoim profilu na Instagramie.

 

Systorm na audiencję papieską przyniósł album z dziesięcioma zdjęciami z Instagrama zawierającym zdjęcia po trzęsieniu ziemi w Nepalu, a także trwającej migracji uchodźców ze Środkowego Wschodu do Europy, jak również fotografie z Korei Północnej i zeszłorocznych protestów w Baltimore.

 

Tłumaczył Jacko. Dziękuje w imię Jezusa.

_______________

Co za niesłychanie ważna wypowiedź bo prorocza:

„obrazy mogą „zjednoczyć ludzi ponad granicami, kulturami i pokoleniami”.

„Rozmawialiśmy o sile obrazu, która łączy ludzi różnych kultur i języków.”

 

Jesteśmy u progu biblijnego Wielkiego Ucisku i chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 5 marca 2016 - 11:55

18 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Problem w tym, iż zdecydowana większość ludzi na świecie nie chce znać ewangelicznej prawdy i woli tkwić w iluzji…I to ich akurat zgubi…Wolą żyć złudzeniem…

  1. Mała dygresja. Sens życia zdecydowanej większości ludzi jest tak miałki, iż gdy przychodzą jakieś poważne nieszczęścia to się po prostu łamią i poddają…Takie liche i marne jest życie bez nadziei którą daje Bóg.

  1. Mati po co Ci sznur i to na dodatek z Brico Marche?

   1. Bo jak ostatnim razem holowałem sąsiada auto sznurem z Castoramy to w połowie drogi ku celu po prostu się zerwała.

 2. Czasy ostateczne już minęły, od jakiegoś czasu jesteśmy już w czasach apokalipsy.

  1. Jak dla mnie Mark często odpływa, ale kto wie..

  2. Też sądzę, że Mark czasami przesadza i dopatruje się różnych rzeczy tam gdzie ich nie ma, ale pożyjemy zobaczymy.Według planu III wojen, III WŚ ma się rozpocząć na Bliskim Wschodzie między Izraelem a Arabami, a nie, że rozpocznie ją Korea Północna.

  3. to on tropił wampiry w swoich filmach na podstawie kolorowanych obrazków?

   1. haha nie wampiry ale symboliczne wampiry, on sam mówi że to co znajduje to obrazy pewnych rzeczy,
    co do ataku Korei to chodzi mu o to że może być częścią bestii z objaw 13 czy jakiegoś związku atakującego USA w przyszłości

 3. Upiorne oblicze starego Franza i te jego mętne spojrzenie. Ciary przechodzą po plecach…

  1. Okropny jest ten sardoniczny uśmiech Bergoglio…

   1. „Mam was!” tak widzę jego uśmiech.

 4. Mi się wydaje naprawdę, że Franciszek jest ostatni, to straszne

 5. Nie wyobrażam sobie następnego papieża

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish