Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

O wszystkim – marzec 2016

 1. Nie wiem czy 19 marca będzie dobrym terminem na zjazd. Temperatura ma oscylować między 7 stopni na onet.pl a -2 na meteoprog.

Chyba warto zaczekać do jakiś min 12 stopni.. Co o tym myślicie?

Poza tym czego oczekiwalibyście bardziej: wykładu, jesli tak to czy dla początkujących narodzonych, czy tylko spotkania i wymiany zdań?

 

2. Coś jest na rzeczy z tym 1050 leciem chrztu Polski i zarazem zjazdem młodzieży w Krakowie.

Papiez mający w tych dniach być nie wiem czy wiecie, ale wycofał się z nakazu zakwaterowania imigrantów mówiąc, że mamy do czynienia z arabska wiosną…/.

 

Papież Franciszek: Mamy do czynienia z inwazją arabską

 

Myślę że ta zmiana frontu wynika z działalności internautów zangazowanych w rozpowszechnianie prawdy o Islamistach. Czyli jest to dobry kierunek. Papiez chce być modny ale jednocześnie realizować cele.

 

Coraz bardziej zauważam, jak wazna jest modlitwa o Polaków. Żyją w totalnym odlocie. Z 80% łyka te kłamstwa o uchodźcach z dziećmi i kobietami, kiedy tam prawie wcale kobiet nie ma.

 

 

3. Jeszcze raz proszę osoby negujące moja osobę, aby nie wchodziły na blog. Zaoszczędzą sobie czasu i mnie nerwów.

Nie bądź hipokrytą, nie wchodź na blog kogoś kogo nie lubisz.

Ja tego nie robię. Nie wchodzę na blogi osób, które postrzegam źle

 

 

4. Rozumiem, że jest częśc osób napełnionych strachem zwłaszcza po obejrzeniu tego słynnego już filmu:

 

http://detektywprawdy.pl/2016/03/04/szturm-na-europe-potwierdza-sie-najgorszy-scenariusz-rotszyldowie-szykuja-rzez-europie/

 

Dlatego przypominam mój tekst o strachu:

 

http://detektywprawdy.pl/2015/09/23/chrzescijanie-i-strach/

Ps 91

(1) Kto mieszka pod osłoną Najwyższego, Kto przebywa w cieniu Wszechmocnego, (2) Ten mówi do Pana: Ucieczko moja i twierdzo moja, Boże mój, któremu ufam. (3) Bo On wybawi cię z sidła ptasznika I od zgubnej zarazy. (4) Piórami swymi okryje cię. I pod skrzydłami jego znajdziesz schronienie. Wierność jego jest tarczą i puklerzem. (5) Nie ulękniesz się strachu nocnegoAni strzały lecącej za dnia, (6) Ani zarazy, która grasuje w ciemności, Ani moru, który poraża w południe. (7) Chociaż padnie u boku twego tysiąc,A dziesięć tysięcy po prawicy twojej, Ciebie to jednak nie dotknie. (8) Owszem, na własne oczy ujrzysz I będziesz oglądał odpłatę na bezbożnych. (9) Dlatego, że Pan jest ucieczką twoją, Najwyższego zaś uczyniłeś ostoją swoją, (10) Nie dosięgnie cię nic złegoI plaga nie zbliży się do namiotu twego, (11) Albowiem aniołom swoim polecił,Aby cię strzegli na wszystkich drogach twoich. (12) Na rękach nosić cię będą, Byś nie uraził o kamień nogi swojej. (13) Będziesz stąpał po lwie i po żmii, Lwiątko i potwora rozdepczesz. (14) Ponieważ mnie umiłował, wyratuję go, Wywyższę go, bo zna imię moje. (15) Wzywać mnie będzie, a Ja go wysłucham, Będę z nim w niedoli, Wyrwę go i czcią obdarzę, (16) Długim życiem nasycę go I ukażę mu zbawienie moje.

 

 

 

5. Zapraszam nowych czytelników do komentowania. Zawsze znajdzie sie bratnia dusza i pomoże Wam w odpowiedzi na dręczące Was pytania, problemy.

 

Zaktualizowane: 5 marca 2016 - 18:02

40 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Tekst o jutuberach był jak włożenie kija w mrowisko. Rozjuszyłeś postępowców krytykując ich idoli. Postąpiłeś jednakowoż słusznie. Trzeba młodzież ratować przed tymi deprawatorami.

 2. Kontrola umysłu׃ telewizja, sport, wiadomości, media narzędzia manipulacji i kontroli https://youtu.be/Bf8xzJ6LZVA.

 3. to nie jest dobry pomysł.

  Byłyby spory teologiczne. Czy wyobrażasz sobie pogodzenie AD& z ich niedzielą i ZS z katolikami?

  pytanie retoryczne

  1. Pogodzenie nie ma racji bytu (ekumenia) ale chodzi o odwrócenie. Żeby wszyscy odwracali się od fałszywych religii.

 4. Co do zjazdu,
  to jestem za tym, by go przesunąć. Nawet o miesiąc 😉 Liczę, że wtedy to już powinna być ładna pogoda.^^ I więcej czasu na zebranie funduszy ;D (no i kolano mi się zdąrzy zaleczyć ;P)

  Czego oczekuję? (jeśli kwestia finansowa by się rozwiązała)
  Przede wszystkim poznania was kochani, wymiany doświadczeń, dyskusji. Wykładowi na ważny temat również nie odmówię. Każda okazja jest dobra na nauczenie się czegoś.

  Co do 'wiosny islamistów’:
  Nawet moim rodzicom w tym aspekcie otworzyły się oczy. Niestety zaczeli się dość żywo interesować polityką ;( Ale wytrwałośc w modlitwie to cecha świętych, więc dalej będę mocno za nich się modlić.

 5. A ja się już nastawiłem na ten termin kupiłem bilety, wywalczyłem urlop zagospodarowałem czas między spotkanie z dzieckiem, rodziną i wami. Jeśli teraz przesuniecie termin zjazdu to nie wiem kiedy będę ponownie w stanie zawitać do Polski. Wiedziałem od początku, że coś nie wypali komuś zależy bardzo na tym bym się tam nie pojawił. Wpierw ceny biletów droższe prawie 3 razy niż normalnie, jak już znalazłem coś tańszego to kombinowanie z datami wylotu i powrotu i co za tym idzie z ustawieniem urlopu,a teraz ta informacja. No trudno dostosuję się do tego co postanowicie. A czego oczekuję? Niczego wielkiego-spotkania, rozmowy, modlitwy……..O Arabach i tym co się dzieje na świecie się nie wypowiem bo mało mnie to już obchodzi. Słyszał ktoś tezę, że islam jest bękartem katolicyzmu, że to niby kosciół katolicki stworzył tylko, że zbyt szybko wyrwało mu sie to spod kontroli?. Ale to nieważne ważniejsze czy zjazd będzie czy też nie w tym terminie.

  1. ok to zatem ropbimy, ale moze w innym miejscu bo tam na pewno grzac nie będą…

     1. i jeszcze pytanie czy będą chętni na chrzest…

      1. Tak, ale nie jestem morsem.? Przede wszystkim chcialabym się wspólnie pomodlić i być może zaprzyjaźnić z jakąś siostrą w wierze. Bardzo brakuje mi takich bezpośrednich relacji.

        1. No wiesz adminie niekiedy nawet najlepszy brat nie zrozumie cię tak jak siostra 😉 A co do chrztu to ja byłbym chętny.

       1. Ja też morsem nie jestem ale głównie z myślą o chrzcie tam jadę 🙂 Damy radę 😉

        1. no cóż ja bendem musiał 🙂

 6. Coraz więcej rodzących się ludzi nie ma duszy ( są oni puści w środku, czyli są faktycznie martwi tzw. twary )…Kończy się cykl obiegu energii duchowej pochodzącej od Boga Ojca, której najpełniejszym i kompletnym ucieleśnieniem jest Jezus Chrystus.

 7. zaś,
  Piotrze, winieneś` stanąć pośrodku nich i nie lękaj się` z powodu twojej bojaźliwości
  , gdyż zamknięty będzie ich` umysł, gdyż stanął przed nimi` Niewidzialny”.
  Gdy to` powiedział, zobaczyłem go, wyglądał jakby został` pochwycony
  przez nich i` rzekłem: „Cóż to ja widzę` o Panie, czy to ciebie samego` ujęto? a
  ty (jednocześnie) ująłeś mnie? , albo kim jest` ten nad drzewem (krzyża) i`
  jest pogodny, a kim jest ten drugi, któremu przybijają` jego nogi` i jego ręce?”
  Powiedział mi Zbawca: „ Ten, którego widzisz` nad drzewem (krzyża),
  który jest pogodny` i śmieje się, to właśnie` żyjący Jezus. Ten zaś`, któremu
  przybijają gwoźdźmi ręce i nogi, to owa Cielesność` należąca do niego, to
  znaczy to, co podmieniano.` Czynią z niego przedmiot zawstydzenia, z tego,`
  który powstał według jego obrazu`. Popatrz na niego i na mnie”.
  Ja zaś, gdy spojrzałem, powiedziałem:` „Panie, nikt nie widzi` ciebie,
  uciekajmy z tego` miejsca”.
  On zaś mi powiedział:` „Powiedziałem ci przecież, to ślepcy, zostaw
  ich`, a sam popatrz, jak` nie rozumieją tego, co mówią. Bo syna` ich
  chwały w miejsce mojego` sługi ustanowili za przedmiot zawstydzenia”

 8. Witam. Kiedyś Tu pisywałem , później zrezygnowałem mając Was za nawiedzonych i doszukujacych się wszędzie podstępu. Stało się tak z powodu mojego zaangażowania w MLM cZyli ideologie sukcesu, uwielbienia siebie i bycia doskonałym. Kiedyś o tym napisze więcej.
  Zacząłem znowu zaglądać na strony truetherów, w tym i na tą. Jednak pojawił się pewien problem. Czytam te wiadomości ale kiedy pojawia się cytat z Biblii to go przewijam dalej.
  Dzisiaj przeczytałem ten artykuł i również Psalm 91 a po Nim punkt 5 czyli zaproszenie do komentowania.
  Więc jestem.
  Wiem, ze moją droga do Boga jest wyboista i często z niej zbaczam.
  Pragnę powrócić do bliskiej relacji z Ojcem. Na rodzinę nie mam co liczyć, za nie ochrzczenie drugiego dziecka wciąż mnie karcą.
  Z tego powodu proszę Was o modlitwę za mnie abym zaczął żyć z Bogiem.
  Myślę, ze Wasze wsparcie jest mi bardzo
  potrzebne. Pozdrawiam i dziękuję.

  1. Jeżeli już w ten sposób myślisz to Bóg już z Toba jest. Za mnie nie ma kto sie modlić, bo problem mam taki ze go Kocham ale wkrecam sobie ze on mnie opuscił. Wszystko bierze się stad ze ludzie mi złorzeczą mowiac zem cham niezly uj glupek uposledzony intelektualnie podsmiewanie sie ze mnie i dodać do tego schizofrenie paranoidalna ktorą mam od 2008 i mamy gotowy wzor na to ze jest z wszystkimi w kolo aby nie ze mną. Przepraszam Cię Boże, ze w ten sposób mowię tu zebranym. Nie zostawisz mnie i wiem ze dasz siły ktore przezwycieza moje paranoje i znow bede wiedzial ze mnie kochasz.

   1. Mati my się będziemy za Ciebie modlić bo w końcu blog ten po coś powstał na pewno również po to abyśmy się wspierali w wierze i w modlitwie

    1. Wspieranie się w wierze i w modlitwie – właśnie tym blog Piotra różni się od innych! Naszemu Panu Jezusowi chwała za to!

     1. @NowajaNo wiem, tu sa najlepsi ludzie. @Matze Dzięki za dobre słowo 😉

  2. Milo, że odezwałeś się.
   Mam nadzieję, że Twoje doświadczenie uświadomi innych tkwiących w MLM co to tak naprawde jest w świetle Słowa Bożego i przesłania z nauk Jezusa.

  3. Mikos, wołaj do Boga szczerze o tym, co czujesz, o tym, że chcesz być bliżej Niego a nie wiesz jak. „Powierz Panu swoją drogę i zaufaj Mu: On sam będzie działał
   i sprawi, że twoja sprawiedliwość zabłyśnie jak światło,
   a słuszność twoja – jak południe.” (Psalm 37)
   To działa w 100%. Jeśli szczerze będziesz prosił, pukał i pytał – otrzymasz odpowiedź i pomoc. Chwała Jezusowi!

 9. Gang Albanii – riki tiki ( Narkotyki) – teledysk prawie pornograficzny. Komentarz porządnego faceta: „Demoralizacja gimbów, powinni za takie coś isc siedzieć” w odpowiedzi dostał takie pociski ze glowa mała. Co oni z młodzieżą i dziećmi robią? To idzie za szybko….. Zło jest podłe. Mnie to dusi…..jak sobie z tym radzić…..

 10. Ja również prosiłbym o zmianę terminy ponieważ z rodziną chcieliśmy ta ten zjazd przyjechać i się ochrzcić ale w marcu nie damy rady

  1. zrobimy kilka.
   Zresztą w ub roku było chyba 5.
   Więc teraz moze być raz na miesiąc.

 11. A w jakim mieście się spotykaliście? Tak z ciekawości pytam

 12. Ja mam pytanie jesli ktos moglby mi odpowiedziec. Na wstepie powiem, ze nie bylam katoliczka, ale bylam chyba w jeszcze gorszej sekcie gdzie sie posluguje Slowem Bozym do kontroli i manipulacji ludzmi. Mam pytanie na temat zbawienia i grzechu. Nauczanie gdzie bylam mowilo, ze jak czlowiek sie nawraca to juz nie grzeszy i ma pewnosc zbawienia przez to i inne nieistotne akurat w tym temacie rzeczy. Ja nie jestem swieta, chociaz staram sie jak moge. Przeciez nawet jesli cos zle pomysle juz jest grzechem. Wiec tak naprawde ja ciagle walcze z grzechem, ale wolna od niego nie jestem. Jak tak naprawde jest ze zbawieniem? Po nawroceniu stalam sie zupelnie innym czlowiekiem,staram.sie byc posluszna Bogu, przebaczalam i modlilam sie za ludzi ktorzy mnie skrzywdzili. Wiem, ze sama z siebie zyjac w swiecie nigdy bym nie przebaczyla. Modle sie za ludzi w swiecie, ja naprawde widze jak Bogu na nich zalezy. Nie potepiam ich, a wspolczuje, ze sa slepi i cierpia. Naprawde jestem zupelnie inna niz bylam, ale tak naprawde nie wiem czy ide do nieba. Nie rozumiem tego. Wiem, ze sie szczerze nawrocilam, ale dlaczego mam problem z pewnoscia zycia wiecznego w niebie? Nie wiem czy jest ze mna cos nie tak czy z nauka jaka mnie karmiono. Ktos tez mi kiedys powiedzial, ze nawet jak zyje dla Jezusa a przed sama smiercia zgrzesze i nia zdarze przeprosic Boga to pojde do piekla. Chcialam przy tym podziekowac bardzo Jezusowi za tego bloga, przeczytalam tutaj wiele rzeczy, ktore pomagaja mi wyjsc z chorej nauki jaka mnie karmiono.

  1. Z tego co pisesz i z tego co powiedział Jezus wnioskuje ze idziesz do nieba.

  2. myślę, że szatanowi o to chodzi Roza- abyś straciła nadzieję i się poddała. Z Bogiem.
   „rzeczą ludzką jest walczyć- rzeczą Niebios zaś-dać zwycięstwo”

 13. Dziekuje za odpowiedzi. Czyli kto sie nawroci idzie do nieba chyba, ze przestanie walczyc i wroci do starego zycia w tym swiecie. Chyba i tak musze sie modlic, zeby to zrozumiec dokladnie.

 14. Chcialam zapytac jeszcze jak to jest z tym chipem. Czy ci ludzie co dadza sobie nieswiadomi niczego wszczepic sobie chipa, czy beda mogli sie jeszcze nawrocic, czy juz nie? Czy bedzie dla nich szansa? Czy ida wtedy juz do piekla? Przepraszam, ze zadaje tyle pytan, ale nie mam kogo o to zapytac.

  1. nie będzie nie swiadomosci.
   Przyjecie znamienia besti bedzie rownalo się z utratą zbawienia.

 15. Ale te chipy juz sa wszczepiane i mi sie wydaje, ze ci ludzie chyba nie wiedza. Nie wiem jak to jest. Oni przeciez chyba mysla, ze to nowa fajna technologia.

  1. chip nie ejst znamieniem bestii.
   wg mnie będzie nim tatuaz cyfrowy

   1. To coś ma spowodować,,ze nie będzie mozna nic spprzedac ani kupic.
    Więc uwazajmy.

 16. Czyli co by to nie bylo, bedzie wiadomo co to jest i trzeba bedzie podjac swiadomie decyzje?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish