Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jestem, Który Jestem

 

Zaktualizowane: 20 lutego 2016 - 21:05

16 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Kojarzę ten film, jest bardzo dobry i świetnie pokazuje Istotę Boga.

 2. My chrześcijanie jesteśmy takim migocącym płomykiem, podtrzymywanym przez Jezusa, by świat nie pogrążył się w mroku ciemności niewiary, zniechęcenia i grzechu.

  1. pięknie powiedziane detmold 🙂

 3. Tak Jest Pan Panów, Król świata na wieki wieków. Amen 🙂

 4. Chwała Bogu
  Zawsze plącze,kiedy oglądam ten filmik.Wiecie jakimi jesteśmy szczęściarzami należymy do Boga i to nie dzieki nam.
  Ale wszystko zawdzięczamy Jezusowi Chrystusowi.
  To On nas wybrał,abyśmy nieśli światło.
  Dzięki wielkie Piotrze za ten filmik.

 5. Wzruszyłam się.
  Dziękuję 🙂
  Dziękuje Tobie Panie Jezu.
  Dziękuje , że Jesteś.

 6. Przy okazji tego filmiku zauważcie jak słowo polskie „Pan” nie oddaje istoty tego w jaki sposób chciałoby się zwrócić do Boga. Angielski „Lord” jest o wiele trafniejszy. Mówiąc Pan Jezus ,czy też Pan Bóg okazujemy szacunek, tak jak mówiąc Pan Nowak, zamiast Nowak, LORD natomiast to mój władca, a ja jestem jego poddaną. Nie każdy moze być lordem.

  1. Tak samo mi bardziej trafia do serca ang „grace” niż „łaska” 🙂
   Coś takiego bardziej doniosłego jest dla mnie w tym ang słowie.

  2. Bardzo ciekawy komentarz Nowaja.
   Pan Jezus jest naszym władcą i to nie wymuszonym, takim którego szanujemy ze zgledu na to kim jest a nie ze strachu. Za to, że ów wladca przyjąl postac sługi i przelał za nas krew.
   Dało mi to wiele do myslenia

 7. Waga przecinka:

  Pan Jezus.
  Pan, Jezus.

  W j. polskim też jest Moc ?

 8. Czy przypadkiem nie ma tu mieszaniny wersetów dotyczących Boga Ojca i wersetów dotyczących Jego Syna Jezusa Chrystusa? Wszystko brzmi pięknie ale chodzi o dwie różne istoty, nieprawdaż? W Starym Testamencie jest mowa o Bogu Ojcu, Stwórcy który istniał od zawsze. Są tam zapisane proroctwa dot. nadejścia Wybawcy czyli Syna Bożego. Dla mnie osobiście nielogiczne i nie na miejscu stawianie jest na jednym podium i Ojca i Syna. Mógłby ktoś się do tego w jakiś logiczny sposób ustosunkować?

   1. To tak jak mąż i żona staną się jednym. „Jedno jesteśmy” to nie znaczy, że z dwóch różnych osób stanie się jedna. Chodzi tu o jednomyślność w działaniu, o przejawianie tych samych cech osobowości. Proszę poczytać uważnie chociażby Ewangelie, tam wciąż Jezus powołuje się na Tego, który Go posłał. Kocham Boga oraz Jego Syna Jezusa, wiem również jaką władzę otrzymał od Ojca, jakich rzeczy dokonywał , wciąż dokonuje i dokona w przyszłości. Ale nie zgadzam się z tym, że Ojciec i Syn to jedno w dosłownym znaczeniu.

 9. … „JESTEM, Bóg ojców waszych, Bóg Abrahama, Bóg Izaaka i Bóg Jakuba posłał mnie do was. To jest imię moje na wieki … Wyj 3:15 Czy Pan Jezus kiedykolwiek twierdził,że takim właśnie Bogiem jest? Nie!!!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish