Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kolejne kroki do poddania się Polski królestwu Rosji z czasów końca.

„Prezydent Rosji Władimir Putin i premier Węgier Wiktor Orban podkreślali dzisiaj wolę dobrych stosunków między ich krajami. Orban, który przebywa w Rosji z wizytą roboczą, wskazał, że normalizacja stosunków między UE i Rosją odpowiada interesom Węgier. Rosyjskie media informują, iż Orban podziękował Putinowi za wysiłki, które podejmuje on „mimo niełatwych czasów, w interesie przyjaźni rosyjsko-węgierskiej”.”

 

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wladimir-putin-i-wiktor-orban-podkreslili-chec-dobrych-relacji-rosji-i-wegier/829plx

 

2.

„Umacnia się mur na wschodzie – tak włoska prasa podsumowuje obrady Grupy Wyszehradzkiej w Pradze. Ocenia, że rozmowy premierów Czech, Słowacji, Polski i Węgier o kryzysie uchodźców oznaczają, że kanclerz Angela Merkel jest coraz bardziej osamotniona

 

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wloska-prasa-o-grupie-wyszehradzkiej-mur-na-wschodzie/s0r9kb

 

Wszystko jakby zgodnie z planem nie tylko proroctw daniela, ale i Klubu Rzymskiego:

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2012/12/dziesiec-rogow-interpretacja-apokalipsy.html

 

Pomocne w rozumieniu tego linki:

detektywprawdy.pl/2015/02/02/zwyciestwo-greckiej-syrizy-nastepnym-krokiem-do-10-krolestw-czasow-konca/

detektywprawdy.pl/2016/01/21/grupa-wyszehradzka-mowi-nie-automatycznej-relokacji-tzw-uchodzcow-poczatki-tworzenia-regionu-10-krolestw-czasow-konca/

 

 

Zaktualizowane: 17 lutego 2016 - 17:54

17 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Oni chcą nas tak zmęczyć, byśmy sami z naszej nieprzymuszonej woli przyjęli znamię Bestii oraz żebyśmy razem z nimi „dostąpili zaszczytu” potępienia…To jest nasza pokuta za ogrom zła jakiegośmy popełnili na przestrzeni dziejów.

  1. a niby 10 latek jaki ogrom zła popełnił przez wieku ? co mnie obchodzą jego rodzice … to jest wasza uczciwość

   1. Ludzkość niestety jest skalana grzechem pierworodnym…Niestety jesteśmy także po części produktem obciążonym przewinami naszych rodziców…Czy to jest sprawiedliwe? Boga o to pytać należy, a nie ludzi.

   2. Kto złamał Prawo w jednym, zawinił we wszystkim, bo złamał Prawo.

    Nie powiesz mi, że 10latek nie zgrzeszył…

 2. Coraz blizej interwencja wojskowa w Syrii , USA wysle wojska arabii i turcji . Jezu miej Litosc.

  1. czytałem, że w razie wojny Turcja, która ma już wojska przy granicy, chce część Syrii po obaleniu Asada

 3. Moim zdaniem nie istotne jest, czy Polska będzie potępiona z USA, Unią czy Rosją. To nie ważne bo do tego i tak dojdzie. Ale geopolitycznie uważam, że jednak rosjanie mają więcej jeszcze wpojonych wartości niż zachód ( nie jestem prorosyjski stwierdzam fakt) to zachód jest agresywny i to on pcha Rosję do konfliktu osaczając ją, więc nie dziwmy się reakcji. Plan trzech wojen działa i zostanie dokończony. Szczerze- wolę już żyć w „sojuszu”(nie istnieje sojusz z silniejszym) z konserwatywną Rosją niż przyjmować bezkrytycznie zgniliznę zachodu. Najpiękniej byłoby natomiast rozbudować ideę międzymorza i w ten sposób próbować równoważyć wschód i zachód i naszą od nich zależność.
  Ostatecznie to nie narody będą zbawione tylko wybrani z tych narodów, czyż nie? A wiążąc powyższe z modlitwą za Polskę i Polaków, sądzę że właśnie w kręgu słowiańskim mamy szansę na większą ilość uratowanych dusz. Właśnie w tych krajach nie ma społecznego przyzwolenia na pewne „odchylenia” od normy ( gender, homosie, muslimy, aborcja i inne medyczne zabiegi udoskonalające człowieka). Modlę się o to, by dobry Bóg obudził Polaków i rozpalił Polskę jak latarnię dla innych narodów. Może w tym naszym poczuciu mesjanizmu narodowego jest coś na czasy końca. Może, jak Ojciec pozwoli Polska mimo całego ucisku i NWO będzie miejscem, gdzie będą mogli się schronić chrześcijanie, jak niegdyś wszyscy wierzący inaczej niż KK chronili się w Rzeczypospolitej.- Takie moje luźne myśli i nadzieje niepoprawne 😉

 4. Turcja moze sobie chciec ale nci nie dostanie , jeszcze straca kurdystan .

 5. https://www.youtube.com/watch?v=WRmZ01ErqFY

  Jak Ci ludzie lgną do tego człowieka to jest niepojęte. Jak można być tak zaślepionym? Gdyby on kazał im zabijać to pewnie zrobiliby to.

  1. Moc białej/czarnej magii okultystycznej. Jezus nie praktykował takiego kuglarstwa i żałosnych sztuczek…

 6. Wojciech Skowroński, Blues & Rock – Gdybyś miał dwa życia 1973 https://youtu.be/PaAj_pPS9ok. Piosenka o przemijalności życia człowieka.

 7. Uwaga wyciek 1 marca operacja w syrii NORTHERN Thunder .Wszystko jest gotowe, Na granicy arabskiej cwiczy 20 panstw arabskich 350 tysiecy zolnierzy gotowych 20 000 czolgow etc. Od jutra testy obozow fema od 18-21 lutego w razie wylaczenia bankow tzw Beta testy. Hallelujah .

 8. Amerykanskie media ponoc tez gdzies sie wysypaly z ta operacja , Rosja mowi ze nei cofnie sie przed niczym i uzyje atomu zeby powstrzymac arabow , nie ma juz cofniecia sie i odwrotu , modlmy sie zeby to nie nadeszlo Jezu zmiluj sie nad nami miej litosc . Hallelujah !

 9. 1600 zniszczonych celow isis w syrii przez lotnictwo rosyjskie USA:Mimo rozejmu naloty Rosji wrecz sie nasilily , Zamach bombowy w Ankarze kiladziesiat ofiar wrecz w tym samym czasie prawdopodobnie kurdowie.

 10. Rzadnego podzialu nie bedzie izrael moze pomarzyc 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish