Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kult śmierci w Islamie i Kościele Rzymskim

Autentyczna scena z Anglii, z przed jednej z restauracji:

zycietowrzyskieanglia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaka jest różnica między tymi wszystkimi obrazami?

 

zakonnice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

księża

 

 

 

 

 

 

 

 

 

metallica-biala-czarno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaka jest różnica?

nergal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

franekrogi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W BIBLII NIGDZIE NIE MA MOWY O CZARNYCH SZATACH

 

Ludzie nie lubiący kościoła rzymskiego, aczkolwiek  stanowiący spora grupę ateistów, nazywają ów kościół „czarną zarazą”. Postanowiłem zbadać temat czarnych szat i jego powszechności w kościele.
Nie chce rozpisywać się dlaczego zaraza, bo to mówi cała historia kościoła katolickiego, ale postanowiłem zająć się tematyką koloru jaki dominuje w KRK wśród kapłanów (magów).
Znalazłem informacje, ale o szatach białych:

Ap 3.

Zwycięzca zostanie przyobleczony w szaty białe, i nie wymażę imienia jego z księgi żywota, i wyznam imię jego przed moim Ojcem i przed jego aniołami”

 Ks Kaznodzieji


(8) Noś zawsze białe szaty, a na twojej głowie niech nigdy nie braknie olejku”

Mk 9

(3) I szaty jego stały się tak lśniąco białe, jak ich żaden farbiarz na ziemi wybielić nie zdoła. (4) I ukazał się im Eliasz z Mojżeszem i rozmawiali z Isusem”
 Dn 7

(9) A gdy patrzałem, postawiono trony i usiadł Sędziwy. Jego szata była biała jak śnieg, a włosy na głowie czyste jak wełna. Jego tron jak płomienie ogniste”

Łk 9
(29) A gdy się modlił, wygląd oblicza jego odmienił się, a szata jego stała się biała i lśniąca. (30) I oto dwaj mężowie rozmawiali z nim, a byli to Mojżesz i Eliasz,.”

 

Znalazłem za to coś zupełnie innego poza Biblią:

 

„Głównym świętem Izydy w Rzymie były jesienne Isia, odbywające się między 28 października a 4 listopada. Jego treścią był odtwarzany mit o Izydzie i Ozyrysie.  Wyznawcy bogini, tak mężczyźni, jak i kobiety, byli stowarzyszeni w różnych bractwach. Członkowie bractwa „pastoforów” w czasie religijnych procesji nosili kapliczki z posążkami bogini i z symbolami jej kultu. Bractwomelaneforów” (czarne kolegium) ubierało się w czarne szaty. Także złotą figurkę krowy, jako wyobrażenie Izydy, przystrajano w czarną szatę jako symbol cierpienia bogini.”
 http://pl.wikipedia.org/wiki/Izyda

 

CZARNE SZATY NOSIŁO BRACTWO MELANEFORÓW IZYDY

 Jest to kolejne potwierdzenie na pogaństwo najwyższych lotów instytucji kościoła katolickiego. Osoby będące jeszcze w KRK, uczestniczące w mszach i różnych sakramentach muszą sobie zdać sprawę z uczestnictwa w magii upadłych aniołów.
Kiedyś częściowo otarłem się w swych tekstach  o tematykę czerni tutaj:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/01/kult-smierci.html

i tutaj:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/03/historia-sowian-symbole-narodowe.html

 

Wnioski nasuwają się same.

 

Zaktualizowane: 13 lutego 2016 - 16:12

20 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Szatański Babilon już tak ma… Stawia na pozory pobożności, wyrzekając się jej mocy, czyli tkwi w hipokryzji ( grzechu )…Obyśmy byli jego przeciwnością czyli Boskim Jeruzalem.

  1. Ludzie, starsi i młodsi, chcąc być popularni, dlatego świadomie bądź nie, myślą, mową, uczynkiem nabijają się z Boga, w tych antychrystycznych czasach…

 2. Muzułmanki pijące piwo i wdychające dym z palącego się papierosa?! Przecież kuran zabrania im chyba spożywać alkoholu?? Jak widać zgniły zachód potrafi zdeprawować wszystkich. Już miałem pisać gdzie są ich faceci no ale one poruszają się a raczej siedzą w grupie więc faceta nie potrzeba. Popatrzcie do czego to doszło ich faceci siedzą w domach cierpliwie czekając na zasiłek a te popijają piwko!! Swoją drogą chciałbym zobaczyć jak one ten płyn w siebie wlewaja to musi być mega komiczne 🙂 Co do samych szat koloru czarnego w KRK to przypomniał mi się słyszany kilkanaście lat temu utwór zespołu Proletaryat „Czarne Szeregi”

 3. Ciekawe z tą Izydą…i ten kult czerni, dobre zestawienie.
  To, ile KRK zaczerpnął z kultu bóstw egipskich to normalnie szok. Ale jak widać też islam, satanizm. To cały jeden wielki system babilonu.

 4. „Bóstwom podziemnym składano na ołtarzu czarne zwierzęta, jeszcze dziś praktykujący czarną magię składają w ofierze diabłu lub demonom czarne koguty i kozły (…) a sam diabeł wyobrażany jest częściej w czerni niż czerwieni. Sataniści odprawiają bluźniercze „czarne msze”. ”

  „Ponieważ czarny był kolorem diabła, ludzie o czarnej skórze budzili nieufność, dlatego dopiero w XV wieku jednego z Trzech Króli, Kacpra, symbolizującego Afrykę, zaczęto przedstawiać w sztuce z czarną twarzą.”

  „W wielu kulturach czarny kolor miały budzące grozę bóstwa, np. indyjska bogini Kali. Niejasne jest natomiast pochodzenie Czarnych Madonn, znanych z wielu ośrodków pielgrzymkowych Europy (Częstochowa, Chartres, Tarragona, Einsiedeln, Montserrat), a także z Gwadelupy; być może ich kult jest pochodną częstego w starożytności, mającego korzenie na wschodzie, kultu Bogiń Matek, wyobrażanych w kolorze czarnym”

  (Z leksykonu symboli H.Biedermann)

  1. „Przymiotnik czarny ma kilka znaczeń, por. 'ciemny, mroczny’; 'zły, niegodziwy’, a także 'złowieszczy, złowróżbny’. Podobnie jak w innych językach, np. czes. černý, niem. schwarz, łac. niger (ale greckie nekros to 'martwy’).” (Słownik PWN)

   czarny = martwy…

 5. stroje, formuły, reguły, prawa.. w skrócie zarabianie na zbawienie?

 6. A ja widzę na pierwszym zdjęciu przebranych mężczyzn! Zwróćcie uwagē na rękawiczki i sposób w jaki siedzä.

  1. nawet gdyby, to nei zmienia faktu, iz kobiety muzulmanów są ubrane na czarno

   1. Zgadzam się, chciałam tylko zwrócić uwagę na to, że pod tym przebranie mogą się ukrywać terroryści. Skąd wiadomo, że tam pod spodem jest kobieta??

 7. Nasz wspaniały Bóg, jest Bogiem życia, prawdy, dobroci i piękna … Szkoda mi tych ludzi, bo wielu jest zwiedzionych. Tak proszę Ciebie, przyjdź Panie Jezu do spragnionych i wygłodniałych serc, tych którzy jeszcze Ciebie nie poznali i tkwią w ciemności

  https://www.youtube.com/watch?v=wzsUFqZUxeo

  1. odnośnie znaku z języka migowego – może papież Franciszek okazuje miłość swojemu bogu w ten sposób 🙂

  2. taaak, ale kto tworzył język migowy?
   Organizacje rządowe, a do kogo należą organizacje rządowe?
   pytanie retoryczne.
   Czy to taki dziwny zbieg okoliczności, że zarówno papież jak i Nergal pokazuja ten sam znak?

 8. To niech każdy obowiązkowo przeczyta:

  http://www.anastazja.org/symbolika_odziezy_slowian.php

  Ale czy bawienie się w noszenie specjalnie ciuchów w takim czy innym kolorze to nie jet bawienie się w magię?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish