Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Papież Franciszek nakazuje czcić zwłoki Ojca Pio”

nekrofiliawatykanu

 

Geoffrey Grider

 

Zarówno za życia, jak i nawet po śmierci, Ojca Pio prześladowały oskarżenia o to, że był oszustem, z których za każdym razem oczyszczali go kościelni śledczy.

 

Niech się u ciebie nie znajduje taki, co przeprowadza przez ogień swojego syna, lub córkę; ani wróżbita, ani wieszczbiarz, ani guślarz, ani czarodziej; ani związany z czarami, ani taki, co wzywa duchy, ani znachor, ani ten, który bada umarłych.” Pwt 18:10,11 (NBG)

 

Nazywał się Ojciec Pio. Był katolickim mnichem zmarłym w 1968 r. Modlą się do niego miliony katolików na całym świecie. Kościół rzymskokatolicki mówi o nim, iż posiadał „stygmaty” – krwawiące rany Jezusa na dłoniach i stopach. W 2008 r., w iście nekromancyjnym stylu, wykopano jego zwłoki i umieszczono je w szklanej trumnie celem stworzenia miejsca kultu. Szczątki zostały częściowo zrekonstruowane, użyto też realistycznie wyglądającej sylikonowej maski. Przechowywane są w dużym szklanym relikwiarzu z możliwością regulacji temperatury tak, by wierni mogli je oglądać.

 

Teraz papież Franciszek zarządził wystawienie trupa Ojca Pio na widok publiczny w Bazylice św. Piotra w trakcie katolickiego Roku Świętego skupiającego się na temacie miłosierdzia. Zwłoki mnicha wraz ze szczątkami innego, mniej słynnego świętego, transportowanymi do Rzymu z północnych Włoszech, będą wystawione w kościele w Rzymie, a następie przeniesione w piątek w trakcie procesji do Bazyliki.

 

To wszystko stanowi element bezbożnej, demonicznej obsesji Kościoła rzymskiego wokół oddawania czci tym fałszywym „świętym”, modlitw do zmarłych, a także ma za zadanie odciągać wzrok ludzi od Jezusa Chrystusa i przekierowywać go na cokolwiek innego. Spójrzcie na kobietę z rękoma i twarzą przyciśniętymi do szklanej trumny Ojca Pio na zdjęciu. Ona płacze jak gdyby straciła członka rodziny i MODLI SIĘ DO NIEGO o przewodnictwo i pomoc w życiu. A do tego wszystkiego zachęcają, popierają to i sankcjonują wszystkie poziomy władzy watykańskiej z papieżem Franciszkiem na czele.Działania takie są w Biblii absolutnie zakazane oraz mają wiele wspólnego z sekciarskimi rytuałami i obrzędami ku czci zmarłych u Mormonów.

 

Wielu ludzi twierdziło, że przywdziewający brązową szatę Ojciec Pio potrafił przewidywać przyszłe wydarzenia w ich życiu i wiedział, co mieli na myśli. Na świecie są tysiące „Grup modlitewnych św. Ojca Pio”.

 

Patrzycie na coś, w czym watykańska Nierządnica Babilońska lubuje się najbardziej – w zwodzeniu ludzi. Począwszy od dnia dzisiejszego, trup katolickiego szamana Ojca Pio leżał będzie w trumnie ze szkła, a ponad milion ludzi będzie szło jeden za drugim, by pochylić się nad tą trumną i modlić się do niego, otaczać go szczególnym szacunkiem, co stanowi po prostu inny sposób, by powiedzieć, że będą oddawać mu cześć.

 

Usłyszałem i inny głos z Nieba, który mówił: Wyjdźcie z niej, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jej win i abyście nie wzięli z jej ciosów.” Obj 18:4 (NBG)

 

Tłumaczył Jacek. Dziękuję.

 

Zaktualizowane: 5 lutego 2016 - 10:46

36 komentarze

Dodaj komentarz
 1. W starożytnym Egipcie był kult śmierci, więc i u spadkobierców egipskich rytuałów i wierzeń występuje ten sam kult tylko trochę zmodyfikowany.

  https://www.youtube.com/watch?v=dmNK3kDNkdc

  1. Mówi się, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, ale wychodzi na to, że w rzeczywistości wiodą one do starożytnego Egiptu…

   1. Tak, kiedys byl bog od podrozy, od plodnosci, itp. Teraz mamy swietych od tych rzeczy, wiec w sumie to samo 🙂
    Czyste poganstwo.

    I teraz sie dziwie ze nie znalazlam zgubionego lancuszka, a tak gorliwie sie modlilam do sw.Antoniego 🙂

 2. Ja już się nie mogę doczekać zniszczenia Watykanu, bo wtedy wielu ludzi zobaczy czym jest ta organizacja i być może nawróci się do prawdziwego Boga.

 3. Pozazdrościli Rosjanom Lenina ;-).

  1. Hahaha 😀 Faktycznie, tam też czczą jego zwłoki w mauzoleum.Jak widać głupota i bałwochwalstwo jest obecne w różnych dziedzinach życia.

   1. idolatria komunizmu, no faktycznie

 4. Islamska inwazja, uchodźcy kłamstwo, Rockefeller, Żydzi, Izrael:
  https://www.youtube.com/watch?v=dsYbm6igOFo

  1. wow, może ludzie dzięki chłopakowi zaczną traktować temat „nwo” poważniej, bo teorie spiskowe już dawno się skończyły, teraz to praktyka, a także szukać tego w Biblii

  2. Podziemna.tv do bardzo rzetelny kanał jeśli chodzi o polską rzeczywistość społeczno – polityczną. Polecam.

 5. „Niech się u ciebie nie znajduje taki, co przeprowadza przez ogień swojego syna, lub córkę; ani wróżbita, ani wieszczbiarz, ani guślarz, ani czarodziej; ani związany z czarami, ani taki, co wzywa duchy, ani znachor, ani ten, który BADA UMARŁYCH.” Pwt 18:10,11 (NBG)

  Czy pod to badanie umarłych wymienione w powyższym fragmencie podchodzi również sekcja zwłok/autopsja?

  ,,AUTOPSJA – sekcja zwłok, badanie pośmiertne, którego celem (zazwyczaj) jest ustalenie przyczyny
  zgonu.”

  ,,badanie zwłok w celu ustalenia przyczyny śmierci i okoliczności jej towarzyszących”

  1. Sprawdziłem inne przekłady, i się wyjaśniło. Nie ma potrzeby zatwierdzać tamtego pytania.

  2. Swoją drogą, to wyrwanym wersem z kontekstu, i odpowiednim tłumaczeniem można „poprzeć” Biblią co się chce.

   1. I Guzik
    na dowód, że prawdę powiadasz, ja podałabym werset 9 z listu Judy, z którego wnioskuję, iż już w starożytności aniołowie wiedzieli o dziwnej skłonności niektórych ludzi do oddawania czci zmarłym. Aby temu zapobiec np. ciało Mojżesza zostało ukryte…
    „Tymczasem archanioł Michał, gdy z diabłem wiódł spór i układał się o ciało Mojzesza, nie ośmielił się wypowiedzieć bluźnierczego sądu, lecz rzekł: Niech cię Pan potępi”
    Oraz V Mojż. 34:4-6
    „… I zmarł tam Mojżesz (…) a nikt nie zna po dziś dzień jego grobu”

  1. dzięki za ten art! znowu się potwierdza wszystko przez sie, miasto Davida wyglądało jakby – plejady (=7 gwiazd, 7 aniołów, 7 zborów, niebo) http://2.bp.blogspot.com/-WVJwf6uH-pk/USE9FWomfWI/AAAAAAAAaCM/89VLL85Ou94/s1600/DavidPMountT.jpg
   „jak na górze tak na dole” (NT „ukaze znaki na niebie i ziemi”) teraz widzicie jak to działa?

   http://www.thehiddenrecords.com/images/leg-of-the-bull-thigh-symbol-taurus-pleiades.jpg

 6. Czytałam o ojcu Pio w pewnej książce new age, że był mistykiem i podróżował astralnie – bywało że widywano go w dwóch różnych miejscach w tym samym czasie.

   1. Poprawka: „bilokacja”. Pakt z demonem zdaje się, że może zapewniać takie moce.

   2. hehe biolokację to robi Franek papiesz, swoją ewangelia ekologiczną i polityczną

 7. Dokladnei Jacek Konopny ,poniewaz Rzym przejal technologie z Egiptu i tajna wiedze skrot zakonu Jezuitow to pzreciez IHS Izyda Horus Set ,bez Starozytnego Egiptu nie bylo by Jezuitow Rzymu i Papiestwa swiat bylby wolny , pozar poteznej Biblioteki w Egipcie zeby nie to juz dzis latalibysmy samolotami a nie jedzili bo duza czesc tajemnej wiedzy kaplanow egipskich splonela ale wiekszosc uratowano i przejal ja Rzym podbijajac Egipt , zaczelo sie od piramid , dod zis nikt nie wie jak udalo sie pobudowac takie budowle ktore stoja do dzis wszystko tot ylko domniemania naukowcow a tajemna wiedza jak tos ei stalo lezy w piwnicach watykanu .

  1. Jezus powiedział, że będzie jak za dni Noego, czyli Szatan, upadłe anioły i Antychryst przekaże ludziom technologię i dobrobyt w zamian za posłuszeństwo i znamię bestii.

   1. Jezus powiedział dokładnie, że
    – nikt nie zna dnia ani godziny przyjścia Syna Człowieczego
    – przyjście będzie takie jak za dni Noego
    – czyli nagłe i niespodziewane, nieprawdopodobne…
    – bo jedli, pili i weseliska wyprawiali (szalejący konsumpcjonizm)…
    – i nie spostrzegli, że nastał potop
    i zmiótł ich wszystkich…
    Mat 24:35-44
    O super technologii i upadłych aniołach Biblia nie mówi w tym kontekście… jakby co…

    1. To tylko moje przemyślenia, myślałem o tym fragmencie w pewnym kontekście, to jedzenie, picie i weseliska moim zdaniem symbolizują właśnie ten dobrobyt od Antychrysta w zamian za znamię i wyparcie się Jezusa.

     1. Wiem, wiem…
      Nie prostuję, chciałam dopowiedzieć tylko, mając w głowie słowa Guzika o wyrywaniu wersetów z kontekstu…
      Czasem mi się zdaje, że lepiej „znamy” szatańskie plany utworzenia nowego świata niż Boże…
      Centralizacja uwagi i skupienia nie tu gdzie trzeba…
      Pozdrawiam

      1. i jak tu takiej Angeliki nie lubić

       1. Można lubić, byle nie zjadać… 🙂

        1. Ej…

         A tak a propos jedzenia ludzi, to podobno ci co zjadają ludzkie mięso, umierają w ciągu trzech lat…
         Tak słyszałam…

 8. angelika smieszna jaka fajna hihihi ; )

 9. Ten kult jest tak groteskowy, satyryczny, odrażający, obrzydliwy, że ja nie mogę…Brak słów…Totalna kpina z Boga, którego Duch ożywia martwą materię…Dzięki wyznawcom Babilonu Wielkiego, a zwłaszcza ich praktykom religijnym, mają autentycznie wierzących za pomyleńców i szurów…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish