Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Marionetkowe rządy Europy, przygotowują na inwazje Islamu.

Nadszedł czas, kiedy to nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy interesowania się polityką, będą musieli się nią zainteresować.

Na razie mamy tylko do czynienia, ze skrupulatnym planem zainstalowania Islamistów w Europie. Plan ten jest niczym sieć pajęcza perfekcyjnie budowany. Kiedy ludzie zajęci są swoimi rozrywkami, Magdą Gessler, ubolewają nad śmiercią Dawida Bowie, oglądają swoje ulubione seriale, sport itd, rządy poszczególnych państw są na etapie wpuszczenia masy imigrantów.

 1. Norwegia jest rozbrajana:

Od 4 lutego stróże prawa w Norwegii znów nie będą nosić broni przy sobie. Zdaniem szefa policji w tym kraju – Reidara Humlegarda nie ma zagrożenia terrorystycznego, co pozwala na uchylenie tego prawa.

W Norwegii policjanci mogą posiadać bron przy sobie tylko w sytuacjach wysokiego zagrożenia. Tak było m.in dwa lata wcześniej. Również po zamachach w Paryżu, w listopadzie ubiegłego roku przedłużono ten zapis. Obecnie jednak norweskie służby twierdzą, że nie ma zagrożenia, dlatego broń od tej pory będzie w radiowozie.

Taka decyzja nie podoba się policyjnym związkom zawodowym, które twierdzą, że w obliczu napływu imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu, na norweskich ulicach zrobiło się niebezpiecznie.”

http://wmeritum.pl/norwescy-policjanci-bez-broni-przy-sobie-nie-ma-zagrozenia/134603

 

Nagle policjanci norwescy się obudzili. Tak działa właśnie letniość. Nie tylko w wierze.

 

2. Turcja oszukała UE

 

Idzie wiosna i z pewnością do Europy wyruszy kolejna wielka fala uchodźców. Czy tym razem ten problem może dotknąć Polskę?

Dochodzą do nas już informacje o grupach przestępczych wywodzących się z Rosji i Ukrainy, które będą jeszcze mocniej angażować się w przerzut żywego towaru. Istnieje nawet instrukcja powielana wśród potencjalnych uchodźców, aby nie poruszać się w grupach mniejszych niż 500 osób, bowiem takie gruby z łatwością forsują kordony graniczne. Tworzy się cała strategia dla rzeki uchodźców, która zaraz ruszy i będzie to około 3 mln ludzi.

I kiedy to się może zacząć?

Na wiosnę.

Czy to będą uchodźcy np. z Grecji, których już teraz do tego kraju przybywa dziennie po 2 tys. osób?

To będą głównie ludzie wypuszczani z Turcji…

Tej Turcji, która dostanie od Unii Europejskiej 3 mld euro, żeby ich utrzymać?

Turcy wzięli okup, a jak wiadomo jeśli ktoś bierze okup to i tak robi co chce i straszy dalej.

http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/5425-witold-gadowski-turcja-wziela-okup-od-unii-europejskiej-a-uchodzcow-i-tak-wypusci-do-europy-nasz-wywiad

 

3. Wylew Islamu dom roku 2015

 

 

 

O co tu chodzi w tym wszystkim?

Pomijając Plan Trzech Wojen Światowych, głównie o wyeliminowanie chrześcijaństwa z jego własnego terytorium. Musimy jednak wiedzieć, że dzieje się to nie tylko na płaszczyźnie fizycznej, cielesnej. Wraz z Islamem dostajemy w pakiecie duchy przeciwne Bogu, z którymi nikt nie walczy modlitwą.

Jest za to dosyć spora grupa walczących w internecie klawiaturą. Prześcigają się ci ludzie w pomysłach, jakby to zniszczyli muzułmanów. Niebawem, myślę, że w ciągu roku, będą mieli okazje to zrobić.

Póki co patrząc na tzw uchodźców, to oni właśnie mają sylwetki sprawnych fizycznie osób w przeciwieństwie do podtatusiałych już 20 parolatków wygrzewających fotel przed komputerem.

W Efezjan jest napisane:

„Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich”

l

 

https://www.youtube.com/watch?v=qXUeAuFodX8

Tylko modlitwa nas uratuje.

 

4. Politycy to kłamcy, a tutaj mamy tego dowód:

 

Wbrew oczekiwaniom, a także w sprzeczności z przedwyborczymi zapowiedziami premier Szydło zadeklarowała gotowość do realizacji ustaleń w sprawie imigrantów, do których zobowiązała się targowica spod szyldu Kopacz. Okazuje się jednak, że sytuacja przedstawia się jeszcze gorzej. Nikt już nie mówi, że będziemy przyjmować tylko uchodźców chrześcijańskich z terenów objętych wojną.

Jak podało na swojej stronie „Polskie Radio” w ramach polityki imigracyjnej Polska ma przyjąć Syryjczyków, Irakijczyków, Erytrejczyków oraz obywateli Jemenu. „W przypadku Syryjczyków są to w szczególności rodziny, a w przypadku Erytrejczyków są to zazwyczaj samotni mężczyźni (sic!)” – powiedział w rozmowie z PAP szef Urzędu do Spraw Cudzoziemców Rafał Rogala (wypowiedź z filmu).

Potwierdził to również wiceszef polskiej dyplomacji Konrad Szymański w programie #dziejesienazywo (wp.pl). „Polska nie będzie przyjmować wyłącznie uchodźców-chrześcijan”.

http://www.ekspedyt.org/czarnalimuzyna/2016/02/04/45674_czy-rzad-pis-u-ma-zamiar-oszukac-polakow-w-sprawie-imigrantow.html

5. Oni chcą wybić zmniejszyć populację chrześcijan.

Bezdomny Włoch umiera z zimna pod hotelem przeznaczonym dla obcych imigrantów.

1 lutego, w centrum Bolzano, w północnych Włoszech przechodnie znaleźli ciało martwego, bezdomnego Włocha. Leżał w prowizorycznym łóżku wykonanym z kartonów nieopodal wielkiego 4-gwiazdkowego Hotelu Alpi, w którym obecnie przebywają islamscy imigranci. Zmarł z wychłodzenia organizmu. Włochy utrzymują nielegalnie przybyłych najeźdźców, fundują im spanie (w hotelu, na który mało którego Polaka stać), żarcie i odzienie, a w tym samym czasie ich obywatele, którym nie udało się w życiu, giną na mrozie pozbawieni pomocy.

Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/europa-2016-bezdomny-wloch-umiera-z-zimna-pod-hotelem-przeznaczonym-dla-obcych-imigrantow/

6. Tymczasem stacje TVe uprawiają propagandę pokazując jedną stronę medalu, czyli przyjaznych uchodźców, kobiety z dziecmi:

http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/miejsca-dla-pierwszych-stu-uchodzcow-sa-juz-gotowe-w-osrodku-w-debaku,616596.html

 

 

W maju jak wspomniałem odbędzie się ponowne oddanie Polski tzw Matce Boskiej. Kiedy Salomon sprowadził do siebie żony uprawiające w Izraelu kult Kemosza (Nergal) i Astarte (Isis), jego królestwo zostało zniszczone za rządów jego syna.

 

Chyba daje to do myślenia.

 

Według mojej opinii, muzułmanie zostaną dokwaterowani do każdego mieszkania Polaka, co zalecał już papież Franciszek.

Ludzie są otumanieni, nie wiedząc, że rządy wykonują tylko politykę kościoła rzymskiego. To od niego wychodzą wszelkie decyzje, a pontyfikat Jezuity Bergoglio dobitnie to pokazuje.

Zaktualizowane: 5 lutego 2016 - 10:11

16 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Przypomniało mi się nauczanie Paula Washera:
  https://www.youtube.com/watch?v=gxyZSWA92ok
  Faktycznie, mamy tylko modlitwę i jeżeli Chrystus nas nie ocali, to nie przetrwamy.

  1. Palnar, nie zapominaj o uczynkach! Wiara bez uczynków jest martwa. Bardzo lubię styl nauczania Washera, on nie pozostawia złudzeń.

  2. Nikt nas nie ocali !!! Musimy sami to zrobić !!

 2. mosque – meczet
  mosquitos – komary, czy wam też symbolicznie ten napływ islamistów nie koajrzy się z „szarańczą” z otchłani? (nie mówie w sensie dosłownym, symbolicznie)

  1. Tak, to ma sens, napływ chmary.Groxt zrobił o tym filmik.

 3. No i zateizowane społeczeństwo nie zrozumie że tu walka ciałem nie da rady, bo za tym też stoja zwierzchności duchowe, walka ciałem zasili plany elit

  1. „Muzułmanie zostaną dokwaterowani do każdego mieszkania Polaka” – teraz to brzmi jak abstrakcja, ale wielu obudzi się ze snu, jak będa musieli obudzić w sobie gościnność będąc bezwzględnie posłusznymi zaleceniom „wikariusza Chrystusa”.

   Wychodzi na to, że powinniśmy w codziennej modlitwie prosić Pana Jezusa o:
   a) ochronę Polski przed duchem islamu i jego sługami, by nie doszło do rozlewu krwi,
   oraz b) by Polacy za łaską Bożą wreszcie masowo przejrzeli na oczy i jeszcze przed zawierzeniem tego kraju królowej niebios zrozumieli swoje okropne położenie, że są pod szatańską okupacją watykańską i by zwrócili się przeciwko swoim okupantom, odrzucając jednocześnie kłamliwe doktryny i odwracając się od swojego obrzydliwego bałwochwalstwa.

   1. Czyli najlepiej mieszkać w jakiejś ruderze i taki dokwaterowany osobnik sam ucieknie tam gdzie będzie wyższy standart.

   2. teraz najbardziej potrzebna jest modlitwa w tych intencjach, naprawdę nic innego nas nie uchroni, jestem trochę przerażona jak ten bieg zdarzeń przyspiesza i zbiera na sile na naszych oczach.

 4. To wszystko co się dzieje się na świecie i w Polsce jest takie nieznośne i trudne do zniesienie…Jezu dopomóż!

 5. Chrześcijanie z europy musza przygotowac sie na ucisk. Obecnie najmniej cierpia chrzescijanie z europy ale to sie zmieni gdyz rozpoczyna sie przemyślana instalacja islamu w Europie. Z bliskiego wschodu juz gina za wiare kolej na europe

 6. Straszne rzeczy się dzieją, a to jeszcze nic 🙁

  1. Wsadzili „naszego” Orła Białego na banknocie 200-złotowym do trumny…
   Widzę pewne powiązania tego symbolu z oddaniem Polski pod opiekę „opatrzności” – nie tej co trzeba…

 7. Paweł_Misiaszek

  Ludzie ciągle mylą pojęcia i zakłamują rzeczywistość. Pisałem już to, ale pozwolę sobie powtórzyć: Czy człowieka, który jest tradycjonalistą, konformistą – Typowego katolika chodzącego raz w tygodniu do kościoła, nie zadającego sobie pytań, żyjącego wg ciała i uważającego, że wszystko jest ok… Można go nazwać chrześcijaninem? Podobnie uciekiniera szukającego lepszych warunków bytowych, dla którego ważny jest najnowszy model smartfona i wysoki standard życia…, który nie modli się 5 razy dziennie i nie zna koranu… Można go nazwać islamistą? Prawdziwi islamiści, to 2gie, 3cie pokolenie Arabów itp. od urodzenia zamieszkujących UK, Francję czy Niemcy – to oni są radykalni, a ich kierunek wędrówki jest zupełnie odwrotny… Oni przenoszą się do Iraku, Syrii czy Jemenu. Ci, którzy zalewają Europę to oportuniści pragnący europejskiego życia, którym prawdziwi wyznawcy Allaha gardzą… Oni uciekają przed prawem szariatu, biedą i głodem, no i szukają miejsca gdzie są najwyższe zasiłki i spore szanse na azyl – Nikt z nich nie zastanawia się czy tam gdzie trafi będzie meczet… Nie mamy do czynienia ze zderzeniem islamu z chrześcijaństwem. Jest to zwykła konfrontacja bogatej i bezideowej UE z mniej rozwiniętym ludem z Afryki i Bliskiego Wschodu, który chce zasmakować dobrobytu (najlepiej na cudzy koszt). Mówienie o najeździe muzułmanów na chrześcijan to zbyt dalekie uproszczenie.

  1. nie ma żadnym uproszczeń, wielu ludzi ze wschodu przyjezdza i kisi sie w społęcznosciach islamskich, nei integrują się, demonstrują nawet w Londynie rządając prawa szariatu, pobudka, za tym stoją realne byty duchowe (wyższe niż intelekt jakiegokolwiek megainteligentnego ateisty), nad mekką w google earth zobacz sobie klauna na którego nosie jest właśnie mekka i kaaba (idol), to wszystko wygląda jakby wciągał idolatrię nosem, to nei są jaja, to jest po coś, aby nam coś pokazać

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish