Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tech-tatuaż zbliża nas do znaku 666.

techtatuaz

 

 

 

 

 

 

Firma Software Chaotic Moon opracowała “tech tatuaż”, który zostanie osadzony na przedramieniu człowieka i może śledzić informacje finansowe i medyczne danej osoby. Eric Schneider, wyjaśnił że tatuaż może monitorować, czy dana osoba ma zamiar chorować. “Zamiast iść do lekarza raz w roku na kontrolę, tech-tatuaż może być czymś, co umieścisz na swoim ciele i raz w roku będzie monitorował wszystko, co się z Tobą dzieje  i wyśle te informacje do lekarza. Więc tech tatuaże mogą naprawdę związać wszystko w jednej paczce. Mogą to być objawy gorączki, tętno, wszystko, co potrzebne, aby zobaczyć i wysłać  powiadomienie, że jesteś coraz bardziej chory czy Twoje dziecko jest coraz bardziej chore. “Tatuaż przekaże te informacje bezprzewodowo do telefonu aplikacji lub komputera  monitorowanego przez ich pracowników służby zdrowia. Schneider powiedział również, że ludzie byliby w stanie sprawdzić informacje finansowe przez ten tatuaż. “Wykonujemy portfele wokół i są tak wrażliwe. Dzięki technologii tatuaż można nosić wszystkie informacje na skórze i kiedy chcesz, dane karty kredytowej lub identyfikatora, można wyciągnąć automatycznie przez system, “powiedział Eryk Schneider.

To nie koniec.

Firma kosmetyczna L’Oreal jest również zainteresowana działaniem  tatuażu, który może śledzić promieniowanie UV i ostrzegać ludzi, jeśli są oni zagrożeni  poparzeniem.

 

____________

Jest to coś więcej niż mikro chip. Jest to tatuaż spotykany w salonach tatuażu. To dlatego zaszczepiono nam taką modę na tatuaże.

Dla większości osób będą to same superlatywy, same korzyści.

My zaś nie będziemy w stanie wielu osobom z naszego otoczenia przemówić do rozsądku. Myślę, że nawet osoby starsze a może zwłaszcza będą wielce uradowane wielką nowoczesnością, która ułatwi im życie.

 

 

My wiemy, że znak na czole lub prawej ręce, będzie równał się nie tylko  z utratą zbawienia, ale owrzodzeniem.

 

Ap 13

14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu. (15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.

 

Jednakże ludzie w Chrystusie nie maja się czego bać.

Iz 40

 

Oto narody są jak kropla w wiadrze i znaczą tyle, co pyłek na szalach wagi, oto wyspy ważą tyle, co ziarnko piasku. (16) Nawet Libanu nie starczy na ogień ofiarny, a jego zwierzyny na całopalenie. (17) Wszystkie narody są niczym u niego, uważa je za pustą nicość. (18) Z kim więc porównacie Boga i jakie podobieństwo mu przeciwstawicie? (19) Czy bałwana, którego ulał rzemieślnik, a złotnik powlókł złotem i przylutował srebrne łańcuszki? (20) Kogo z powodu ubóstwa na to nie stać, obiera sobie drzewo nie próchniejące, wyszukuje sobie zręcznego rzemieślnika, aby sporządził bałwana rytego, który się nie chwieje. (21) Czy nie wiecie? Czy nie słyszeliście? Czy wam tego nie opowiadano od początku? Czy nie pojmujecie tego dzieła stworzenia ziemi? (22) Siedzi nad okręgiem ziemi, a jej mieszkańcy są jak szarańcze; rozpostarł niebo jak zasłonę i rozciąga je jak namiot mieszkalny. (23) Książąt obraca wniwecz, sędziów ziemi unicestwia; (24) zaledwie ich zaszczepiono, zaledwie ich zasiano, zaledwie zakorzenił się ich pień w ziemi, gdy powiał na nich, usychają, a burza unosi ich jak plewę. (25) Z kim więc mnie porównacie, że mam mu być równy? – mówi Święty. (26) Podnieście ku górze wasze oczy i patrzcie: Kto to stworzył? Ten, który wyprowadza ich wojsko w pełnej liczbie, na wszystkich woła po imieniu. Wobec takiego ogromu siły i potężnej mocy nikogo nie brak. (27) Czemu więc mówisz, Jakubie, i powiadasz, Izraelu: Zakryta jest moja droga przed Panem, a moja sprawa do mojego Boga nie dochodzi? (28) Czy nie wiesz? Czy nie słyszałeś? Bogiem wiecznym jest Pan, Stwórcą krańców ziemi. On się nie męczy i nie ustaje, niezgłębiona jest jego mądrość. (29) Zmęczonemu daje siłę, a bezsilnemu moc w obfitości. (30) Młodzieńcy ustają i mdleją, a pacholęta potykają się i upadają, (31) lecz ci, którzy ufają Panu, nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły, biegną, a nie mdleją, idą, a nie ustają.

 

 

Słowa otuchy od Wilkersona na podstawie Izajasza:

“„Spójrzcie na chwałę niebios. Zobaczcie miliony gwiazd. Wasz Bóg stworzył i nazwał każdą z nich. Czy nie jesteście dla Niego cenniejsi niż one? Dlatego nie bójcie się.

Musimy wiedzieć, że w niebie jest mapa, plan, który nasz Ojciec wyrysował dla biegu historii. On też zna koniec już na początku. Wierzę, że kiedy ten plan się realizuje, powinniśmy zadawać sobie pytanie: „Na czym skupione jest oko Pana?” Boże oko nie jest skupione na dyktatorach tego świata, ani na ich pogróżkach.

Pismo zapewnia nas, że bomby tych ludzi, ich armie i potęgi, są niczym dla Pana. On się z nich śmieje i postrzega ich jak odrobinki pyłu, które niedługo zdmuchnie (zobacz Izajasza 40:23,24).

 

39 komentarzy

Add a Comment
 1. wow, 36 pokazali w serialu nowym lucyfer na jego tablicy auta, to jest = 666,
  co ciekawe ostatnio miałem do wypełnienia pewien dokument dla kogoś, zdenerwowałem się i nie chciałem, potem patrze a to “PIT 36” (rozliczenie ze skarbowka dochodowe) podatek = TAX, AX = topór,siekiera i taka karta skoajrzona – http://s.ecrater.com/stores/58244/4c2ddbcff3f2e_58244n.jpg

   1. a fiskus to z był prywatny majątek cesarza w Cesarstwie Rzymskim

 2. To taka rozgrzewka przed przyjęciem oficjalnego znaku.Przecież nie mogą nagle wyskoczyć z prawdziwym znamieniem.Muszą małymi krokami przygotowywać do tego ludzi.

 3. No dzis kolejne odcinki z archiwum x ostatni pokaz przed tym co nadchodzi na swiat Jezu zmiluj sie nad nami ! , wydaje sie ze teraz do 15 lutego troszke spokoju bedzie mozna odetchanc teraz wogole wszyscy robia sobie te tauaze potem jak trzeba bedzie przyjac pieczec zeby zyc to ludzie beda leciec jak do miodu szczegolnie ci z mlodego pokolenia , ludzie sa zaslepieni . Leca na wszystko co sie swieci .

 4. Jeśli mam być szczery to nie wiem jak ma być zgodnie z Biblia wielka rzesza zbawionych.

  Ile osób oprze się antychrystowi?
  Bo jak na to patrzę to garstka, chyba że stanie się cud jakiś

  1. mysle że zrobią jakies “ultimatum” np bierzesz albo giniesz, to nie bedzie cos zwyklego jak tatuaż, cos glębszego coś co sprawi że będziesz dla Boga obrzydliwością chodzącą, i nie będziesz zdolny się opamiętać – coś jakby zabrali ci dusze, ducha a wstawili kogoś innego

   1. Ja myślę, że to będzie duży tatuaż, pieczęć.

    A bo co innego?

    Zabieranie duszy?
    Hmmm
    Z jednej strony mądre, przecież tu chodzi o coś wielkiego, ale jak oni chcą to zrobić?
    Może zmienia DNA tak,aby nie było się już człowiekiem, ale czy to pozbawi duszy???

    1. Chyba,że jak ludzie dostaną te wrzody to zmienia ich w cyborgi.

     I takie części robotyczne w człowieku mogą żywic się resztkami ciała, aż w końcu je zjedza.

     1. poszukaj tematu o “inteligentnej programowalnej materii” czy o “black goo” moze coś takeigo będą chcieli wprowadzić do człowieka

 5. Tak się zastanawiam… Jak sobie radzić gdy nie przyjmie się znamienia? Taka osoba, która nie ma własnej ziemi i właściwie nic nie może… Czy to już koniec?

  1. Uciekać w góry, w las…

   Na początku nie,ale po jakimś czasie może cię będą ścigać i pod przymusem dadzą znak lub dadzą ultimatum- znak,albo więzienie/obóz koncentracyjny a po pewnym czasie może i śmierć

   Tylko co jak mi siłą go wszepia?

   Będzie się liczyć?

   1. “na gan” ale czym Ty się na zapas martwisz? Zaufaj Jezusowi 🙂

    1. właśnie, nie martwmy się “na zaś”, tak naprawde to nie jestesmy pewni swojego ciała, kiedy umrzemy zwyczajnie, a co dopiero te rzeczy..

   2. Dobre pytanie, co jak siłą wszczepią?

 6. Tech tatuaż : set to ianczej SU TECH, zobaczcie jak to skojarzyli w pewnej nazwie instytucji : SUTECH – Somaliland University of Technology, Hargeisa, Somaliland

  Gaga jako kobieta na bestii (bo tron to TECHnologia) http://images.complex.com/complex/image/upload/t_article_image/ymzi1yddwu4i0lehejqh.jpg

 7. Ja słyszałam o tym już jakieś dwa miesiące temu… Podawali to jako wspaniały njus, w radiowej czwórce. Nawet przy okazji innego posta na detektywie o bionicznych tatuażach pisałam o tym, że w radiu zachwycali się tymi “medycznymi tatuażami” tylko wtedy nie mogłam na ten temat znaleźć żądnego info w necie, a teraz widzę, że sprawa robi się co raz bardziej poważniejsza.

 8. Bóg nie pozwoli na to, aby komuś wszczepiono to badziewie siłą, tu przecież chodzi o zbawienie według Biblii ci ludzie mają przyjąć znamię a nie dostać na silę! Nie można się bać, tego chce szatan, ufaj Jezusowi kto ufa ten się nie lęka zwłaszcza śmierci!!!
  Pozdrawiam bracia i siostry ufajcie Jezusowi !!!

 9. W tvp pasek:
  “Czy jesteś za ograniczeniem wolności w zamian za bezpieczeństwo?”
  86% na TAK!!
  Szykują się na wiosnę..

  1. Dzisiaj była poranna audycja w PR1, dotycząca praw policjantów. w stosunku do uciekających przestępców. No i ubolewano, że policjant za wiele nie może robić, bo w wielu zachodnich krajach to od razu strzelają, a nasi to nie mogą. I w ogóle powinno się dać policji większe uprawnienia, abyśmy się mogli czuć bardziej bezpieczni na ulicach.

  2. wiecie co? mam takie mysli, że my ludzie (zwykli obywatele) oczywiscie w wymiarze globalnym sciągamy na siebie Dzien Panski i to całe nwo, staliśmy się z owieczek baranami już niemal, a illuminati, smok etc na tym żerują, i ze te żniwa podczas nwo będą po to by zmusić ,przyprowadzić człeka do dokonania jasnego wyboru: znamie i fałszywy dostatek tutaj albo śmierć i do Boga…

 10. W świetle tego wszystkiego co widzimy zadajmy sobie pytanie – jak absurdalne jest nauczanie że znamie to czczenie niedzieli (jak widz to adwentysci)..

   1. no nie? większość ludzi nie wie co to sabat (może im sie kojarzy z sabatem czarownic..), a jak go obchodzić zgodnie z tora i tradycja-praktyka żydowską to już w ogole – ale “Jezus” każdy kojarzy

 11. Nie ma takiej opcji ze wszczepia ci czipa sila czy tam pieczec , sztan chce azeby czlowiek zrobil to dobrowolnie z wlasnej woli wybral jego zwierzchnictwo a nie Boga , to jest wlasnei ta walka o dusze . A co juz bedzie sie dzialo jak ta pieczec czlowiek przyjmie to juz nie wazne wiadomo ze jest skazany przez Boga na zaglade. A swoja droga o czym pizecie bracia ze co ma sie wydarzyc na wiosne bo nie wiem cos ominalem ?

 12. Krk-komputerowo regulowany koszmar…

 13. Przyjęcie znamienia nie będzie z przymusu. Każdy zrobi to dobrowolnie, opowiadając się za antychrystem lub za Bogiem. Także nie będzie to wprowadzone podstępem, np. dla naszej wygody, z powodu łatwiejszego dostępu do konta lub karty pacjenta. Po prostu nastanie taki okres w historii, że każdy człowiek na ziemi będzie musiał się opowiedzieć za kim jest: Bóg czy szatan. To będą czasy antychrysta i Wielkiego Ucisku, gdzie wszystko będzie jawne i zrozumiałe dla każdego.

  1. jakby siłą – to nie miałyby sensu te kampanie które “nakręcają” futurystów i społeczeństwo pozytywnie do tego, po prostu po wiekszej zawierusze wyskoczyliby z tym i zaszczepiali

 14. Prawdopodobnie jakas strzelanina w USA czy cos w tym stylu moze nadejsc dzis czy jutro jakis facet z NY o tym mowi glosno.

 15. Te czasy są trudne ( żyje się ciężko ), a ludzie coraz bardziej nie normalni, nie szczęśliwi…Ale się porobiło…

 16. Ta wszechogarniająca pustka/kurtuazja/interesowność w relacjach międzyludzkich jest taka dobijająca…

 17. a pamiętacie że w 2009 r Miedwiediew pokazał na G8 projekt światowej waluty, nowego dolara? na nim napisano “unity in diversity”

 18. SŁUCHAJCIE!!!
  TU MACIE WSZYSTKO O TYM CZYM BEDZIE ZNAMIE BESTII ,JEST TO SZATANSKIE KONCOWE POŁĄCZENIE ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGII I CZARNEJ MAGII ,ZASRANY DIABEŁ ,NIECH NAS BÓG RATUJE MUSIMY SIE MODLIC ZA INNYCH ,TO NIE IDZIE NA MARNE.
  OTO FRAGMENT ARTYKUŁU

  To nie przypadek, że wymagają odcisk palca i rogówki. Ich graficzny odcisk – jest to wyjątkowy tajny kod, bardzo osobisty znak, którym Pan obdarzył każdego przychodzącego na ten świat, podkreślając jego wyjątkowość, wyrażając w ten sposób miłość do swojego stworzenia. Wśród miliardów ludzi, którzy przyszli na ziemię, nikt nie ma takich samych linii papilarnych. Ponadto oczy – jest to zwierciadło duszy i jej okna. Jaka siła będzie w stanie przebić się bezpośrednio do sanktuarium duszy podczas skanowania rogówki? Jakie informacje mogą być w nią w tym czasie wprowadzone?

  MUSIMY TO ROZGŁAŚNIAĆ!SKOPIUJCIE ARTYKUŁ NA KOMPUTER.

  JAK KTOŚ ZNA ANGIELSKI – ISTNIEJE PILNA POTRZEBA PRZETŁUMACZENIA KSIAZKI NA TEN TEMAT
  TYTUŁ:PROJECT L.U.C.I.D.. The Beast 666 Universal Human Control System. Texe Marrs.
  Akurat jest w pdfie
  http://www.ignaciodarnaude.com/ufologia/Marrs,Beast%20666,universal%20human%20control%20system,Project%20LUCID.pdf

  Napisał to czlowiek ktory byl w tym projekcie ,ksiazka jest bardzo malo znana a jest wazna
  Okładka
  https://www.google.pl/search?hl=pl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1303&bih=641&q=projekt+lucid&oq=projekt+lucid&gs_l=img.3…1767.5190.0.6282.13.11.0.0.0.0.188.1157.0j9.9.0….0…1.1.64.img..4.8.1026.7PgOEUJIR7I#imgrc=JieeJ9HvyAmg5M%3A

  A TO ARTYKUŁ
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dane-biometryczne-klucz-do-wlamania-i-przeprogramowania-osoby-za-pomoca-czarnej-magii-2016-01

  I jeszcze raz mowie modlmy sie za innych .BARDZO PROSZE PROWADZACEGO TEN BLOG O NAGŁAŚNIANIE TEGO NAJWZNIEJSZEGO OSTRZEZENIA BIBLIJNEGO

 19. Fajny i prawdziwy film
  https://www.youtube.com/watch?v=-_aWEeck8_s
  Oczywiscie ten film to mowi ze to kosmici ale to sa demony .Ten film to jest jeszcze fajny i ma mocny przekaz zeby wywalic tv ,ja juz dawno nie mam.
  MOWIĄ ŻE PRZY TV SIE RELAKSUJĄ…
  No ja sie nie dziwie ,bo to jest hipnoza ,a chrzesijanin który potrafi sam sobie zadac pokute jest blogoslawiony ,piekny artykuł O Cierpieniu ,polecam

  “JEZUS MNIE CHRONI”

  https://www.youtube.com/watch?v=40OS6dhYxGU

  Jakie to slodkie obejrzyjcie sobie ,dobrze ze sa tacy ludzie ktorzy kochają zwierzeta prawda?

  https://www.youtube.com/watch?v=S4RqB-HjkdI
  https://www.youtube.com/watch?v=c_dr9GSXnkg
  https://www.youtube.com/watch?v=n37Q5RoaNn8

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: