Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Franciszek pierwszym papieżem w historii Watykanu, który wystąpi w filmie fabularnym”

Geoffrey Grider

„A kobieta była odziana purpurową oraz szkarłatną szatą ozłoconą złotem, drogimi kamieniami i perłami. Miała też w swojej ręce złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości jej prostytucji. A na jej czole jest napisane imię: TAJEMNICA, WIELKI BABILON, MATKA PROSTYTUTEK I OBRZYDLIWOŚCI ZIEMI.” Obj 17:4,5 (NBG)

Papież Franciszek nie ma dzieci, a jednak jego czciciele nazywają go „ojcem świętym”. To tytuł ukradziony od Boga z Ewangelii św. Jana 17:11. Franciszek jest tylko śmiertelnym człowiekiem jak wszyscy inni, ale z jakiegoś powodu przyznaje mu się bluźnierczy tytuł „Jego Świątobliwości”. Teraz ten, którego znają jako „wikariusza chrystusa” ma wystąpić w filmie, który sam stworzył.

Po raz pierwszy zarówno w historii kinematografii jak i Watykanu przywódca światowego Kościoła katolickiego zagra samego siebie na dużym ekranie. Papież Franciszek pojawić się ma w familijnym filmie przygodowym „Poza słońcem” od AMBI Pictures. Casting miał miejsce po tym, jak papież poprosił twórców, by stworzyli film dla dzieci, którzy przekazuje przesłanie Jezusa. Wszelkie wpływy z opartego na wierze filmu przekazane zostaną dla dwóch organizacji dobroczynnych: El Almendro i Los Hogares de Cristo, które pomagają dzieci i młodym dorosłym znajdującym się w trudnym położeniu i są zlokalizowane w Argentynie, kraju rodzinnym papieża.

Inspirująca opowieść w „Poza słońcem” oparta jest na Ewangeliach i przedstawiona w kilku opowieściach. Skupiać się ona będzie na dzieciach z różnych kultur, które naśladują apostołów, szukając Jezusa w otaczającym je świecie. Twórcy mówią, iż film ma na celu „duchowe angażowanie i zachęcanie publiczności w każdym wieku do przekazywania słów Jezusa, rozumienia ich i wcielania w życie tak, by stało się lepsze, oraz by dokonywali dobrych wyborów i pomagali innym”- mówi Graciela Rodriguez, która napisała scenariusz.

Jak dotychczas faktyczna fabuła nie została ujawniona, ale jesteśmy skłonni założyć się, że papież prezentować będzie tego samego „jezusa”, którego zawsze prezentuje. Mitycznego, bezsilnego newage’owego Jezusa, który nadal jest na krzyżu i, jak stwierdził w zeszłym roku Franciszek, jest „największą klęską” w historii świata.

Tłumaczył Jacek. Dziękuję.

_________________

Papież Franek był już gwiazda rocka w ub roku.

Teraz robi karierę jako aktor. Czy jest to tylko poprawa upadającego wizerunku kościoła rzymskiego, czy podbicie słupków popularności tuz przez wskazaniem antychrysta? Tego nie wiem.

Zaktualizowane: 2 lutego 2016 - 21:10

11 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Już się boje jakie będzie to przesłanie filmu…

  A około połowy tygodnia ustanie ofiara krwawa i ofiara z pokarmów. Na skrzydle zaś świątyni będzie ohyda ziejąca pustką i przetrwa aż do końca, do czasu ustalonego na spustoszenie.” (DANIELA 9:24-27)

  Te rzeczy ewidentnie opisują rzeczy przed wielkim uciskiem

  Pół tygodnia to 3,5 roku

  Franciszek rozpoczął pontyfikat 13.03.13
  3,5 roku później będzie 13.09.16

  Tak więc II połowa 2016

  W tym roku mamy śdm w Krakowie i me we Francji, gdzie mogą byc zamachy

  Mamy rosnący nacjonalizm, prawie każdy Europejczyk to nacjonalista.

  Mamy solidarność europejską-skoro PiS rozmawia z Rosja to coś to jest

  To się szykuje wojna totalna Europa-islam

  Poza tym ponoć ma wulkan Yellowstone w tym roku wybuchnąć

  Od dawna coś czułem że w 2016 coś się wydarzy.

  Mamy IO w Rio

  Zresztą 13.03.13

  Mamy 3 trójki i 2 dwójki
  2*3=6
  6+6+6=no wiadomo co

  1. Idąc tym tropem w 2017,może 2018 może się rozpocząć ucisk i trwać do 2020-22

   Jednak to tylko domysły,wcale nie musimy żyć w czasach ostatecznych

   1. Daty datami, ale przynajmniej mnie nie trzeba przekonywać, że żyjemy na kilka, góra kilkanaście lat przed powtórnym przyjściem prawdziwego Mesjasza. W chwili obecnej szatan ustawia scenę- naturalnie robi to od tysięcy lat, ale teraz przygotowuje zwiedzenie ostateczne, które, jak Bóg da, ujrzymy na własne oczy.

 2. W prawyborach rzucano 6 razy monetą i zawsze wypadło na Clintonową.Wiadomo kto wygra wybory w USA.Clintonowa to wiedźma z Zachariasza 5, horror The VVitch – V wiek, Zachariasz 5, wybory w USA – Clinton – witch, wiedźma.Adi słyszałeś o tym?

  1. no ciekawe film nazywa się V V itch = 2 piątki (panny madre i glupie?), 5tka bo jesteśmy teraz w 4 ej erze (eonie) następny to V (Dzien Pański) gdzie zostanie wypuszczona niegodziwosc z efy aby potępić grzech i zablokować drogę do nieba = czs Prawa, Łaska „idzie na bok”

 3. http://i.imged.pl/jego-eminencja-rapuje.jpg przepraszam ale nie moglem sie powstrzymac. Papa jest takze raperem. Wiem ze wielu z Was to nie bedzie smieszyc ale mnie ten gangsterski styl trzymania mikrofonu I poza papy rozlozyla na lopatki!

  1. Dobre 😉 Franciszek gotów jest zrobić bardzo wiele, jak nie wszystko, by- w przeciwieństwie do zaleceń Biblii- przypodobać się światu i zwieść nawei i wybranych.

 4. https://www.youtube.com/watch?v=CKh3hZEfRxE Syryjscy zolnierze probuja uszczelnic granice z turcja turcja moze nie wytrzymac i wprowadzic wojska do syrii bo ich terrorysci dziekiw sparciur osjan i iranu przegrywaja na calej lini.

 5. To jest papież celebryta
  Teraz film, wcześniej płyta

 6. http://free-news.su/voennye-konflikty/8351-turciya-vtorglas-v-siriyu Oficjlanie tureckie wojska wchodza na teren Syrii i sie umacniaja . Boze miej litosc.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish