Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Sieć Fox promuje satanizm kampanią „Lucyfer Tu Jest” w mediach społecznościowych”

lucifer

Geoffrey Grider

 

Facebookowy profil Fox szczyci się sloganem „Lufycer czeka na was. Nastawcie się teraz na Fox!”

 

„Jakże to spadłeś z niebios, Jaśniejący, Synu Jutrzenki? Jakże runąłeś na ziemię, ty, który podbijałeś narody?” Iz 14:12

 

Szczerze mówiąc, to szaleństwo. Absolutne szaleństwo. Gdziekolwiek nie spojrzeć w mediach społecznościowych, Fox trąbi o tym, żebyście zaprosili Lucyfera do swoich domów. Na Twitterze będzie można nawet „zadawać Lucyferowi pytania” podczas emisji programu w poniedziałkowe wieczory. Komentarze, które ludzie piszą na profilu facebookowym serialu są całkiem wymowne:

 

Christy Smith: „Proszę, nie anulujcie [emisji serialu] z powodu świrów religijnych. Kocham go. Lucyfer to mój nowy ulubiony show. Tylko czekam na krzyki protestu.”

 

Twanya Powell: „Kocham ten show i to, jak dali Lucyferowi nową twarz… Jego pięcie się pod górę było kapitalne… I jaka to uczta dla oczu…”

 

Alex Vogelgesang: „Och i Lucyfer ma świetny gust muzyczny.”

 

Janet De Vries Ergang: „Show był bardzo dobry i całkiem zabawny! Obejrzę go znowu w kolejny poniedziałek.”

 

Gina Brochu: „O jaaa, ludzie, którzy są urażeni tym show (tak, ludziska, to tylko ruchome obrazki), albo widzą tu brzydką twarz Armagedonu powinni iść do kościoła i dać nam spokój.”

 

Danya Webb: „To był zabawny show. Jeżeli ci wariaci religijni tak naprawdę go oglądali, to by zobaczyli, że [Lucyfer] bardzo szanuje Boga i nazywa go Ojcem.”

 

Michelle La Rue Buckingham: „KOCHAM TO!!! Mój mąż i ja nigdy nie jesteśmy zgodni w kwestii programów telewizyjnych, ale obojgu nam ten się bardzo spodobał!”

 

Nowy show Fox jest istotą satanizmu w Ameryce. Spraw, by diabeł wyglądał dobrze, daj mu szczyptę sumienia, aby cieszył się większym powodzeniem, użyj imienia Lucyfer zamiast Szatan, bo wszyscy wiemy, że nazywał się on „Lucyfer” kiedy wciąż był „dobrym gościem”. Ale to jest złe. Lucyfer był tym złym z własnego wyboru. Był zdrajcą jak Judasz. Judasz był z Jezusem przez trzy i pół roku, ale nigdy nie był postacią pozytywną. Nie był nim też i Lucyfer.

 

Widzicie po komentarzach wyżej, że Fox absolutnie znalazł swoją widownię. Oni liczą, że nienawidzący Boga, antybiblijni ateiści wyniosą ten show na szczyt. A ludzi takich w Ameryce nie brakuje.

 

Diabeł przychodzi z jednego, jedynego powodu: „Złodziej przychodzi tylko po to, żeby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem, aby miały życie i aby miały je w obfitości.” J 10:10 (UBG)

 

W trzydzieści sekund po porwaniu okaże się, że Fox Network działa w sposób prężny i niezmącony, a żadnego ich pracownika nie będzie brakowało.

 

Diabeł zajmuje się swoimi ludźmi.

 

 

 

Zaktualizowane: 28 stycznia 2016 - 07:59

17 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Dziwne ruchy w USA, przygotowujące niebezpieczną ustawę.A my trzymajmy się Jezusa.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/senator_ostrzega_przed,p1140937577

  1. za chwile zobaczysz dlaczego w nowym wpisie

 2. według ichniej numerologii FOX = 666

  A =1 , B =2, C =3, D =4, E =5, F =6, G =7, H =8, I = 9, J = 10, K =11, L =12, M =13, N =14, O =15, P =16, Q =17, R =18, S = 19, T =20, U =21, V =22, W =23, X =24, Y =25, Z =26

  F = 6
  O = 15 (1+5=6)
  X = 24 (2+4=6)

  albo można i tak przeliczyć:

  A =1 , B =2, C =3, D =4, E =5, F =6, G =7, H =8, I =9,
  J =10, K =20, L =30, M =40, N =50, O =60, P =70, Q =80, R =90, S = 100, T =200, U =300, V =400, W =500, X =600, Y =700, Z =800

  F=6
  O=60
  X=600

 3. To jest jeszcze jeden powód aby wyrzucić telewizor z domu. Po co sobie robić budyń z mózgu.

  1. To musi być dla takiego niewolnika bolesne niczym odebranie zakupionej za wdowi grosz porcji heroiny uzależnionemu od niej nieszczęśnikowi.

 4. To oswajanie ludzi ze złem przez przedstawianie go jako czegoś wspaniałego…

 5. Judasz został wybrany przez Jezusa i zanim zdradził może był lepszy niż np. Piotr… Tak samo szatan, zanim został strącony.

 6. znajdzcie na you tube – The Fox Catholic Nazi NIV

 7. ten serial przedstawia smoka po zrzuceniu na dół, jak zwodzi ludzi, mówiac np że po prostu mu sie znudzilo…
  rejestracja jego auta to lucifer 63 (=666)

 8. Przecież ten serial to nawiązane od sytuacji z Biblii, gdy upadłe anioły schodzili na Ziemię pod postaciami mężczyzn i brali sobie ziemskie kobiety za kochanki.Jak za dni Noego…

  1. http://images.musictimes.com/data/images/full/46536/rihanna-reveals-anti-artwork-2015.jpg – okładka nowego albumu Rihanny – ANTI = antichrist, korona na oczach oznacza czczenie obrazu bestyi, beda cos robic z oczami

  2. Nie wierzę w to,że anioły schodziły na ziemię,aby brać sobie ludzkie córki za żony.Jezus wyraźnie powiedział,że aniołowie są bezpłciowcowi.

 9. „Księża bez cenzury: Bóg, seks i narkotyki”
  Taki tytuł pojawił się dzisiaj na stronach internetowych onetu i faktu:
  http://www.fakt.pl/polska/ksieza-bez-cenzury-bog-seks-i-narkotyki,artykuly,606720.html

  Zdecydowana większość społeczeństwa, wciąż uważa księży za osoby duchowne służące Bogu. Myślę, że jest jasno kreowany kontrast w mediach, pomiędzy Bogiem a Lucyferem. Ludzie wyznający wiarę w Boga, to obłudnicy i grzesznicy jak cała reszta, z kolei zwolennicy Lucyfera przynajmniej nie zapiera się swoich najróżniejszych pożądliwości. Przekaz już nawet nie jest podprogowy, lecz wyraźnie wbija masom do głów:
  Lucyfer jest cool, a wiara w Boga to obłuda i niepotrzebne męczarnie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish