Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nowe newsy ze świata Islamu w Europie.

Organizacja Britain First przeprowadziła chrześcijański patrol, w zdominowanej przez muzułmanów dzielnicy Bury Park w mieście Luton.

Mój wniosek jest następujący:

Niekoniecznie jest to tak, że chrześcijanie się przebudzili. Cała Europa staje się letnia w swym pozornym chrześcijaństwie.

Tak więc albo ta grupa Britain First jest przebudzona  niczym diesel z opóźnionym zapłonem, albo są agentami mającymi doprowadzić do konfliktu zgodnie z Planem Trzech Wojen Światowych, gdzie

„Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.”

http://drogadonieba.pl/index.php/illuminati/27-plan-iii-wojen-swiatowych-alberta-pikea

Co z tego wynika? celowe doprowadzenie do konfrontacji dwóch religijnych sił. Najpierw sprowadzają wroga do Europy, aby później z nim walczyć. Wtedy się pojawia trzecia droga: ekumenia. Światowa religia. Lucyferianizm.

Przy tej okazji warto wspomnieć o naszej walce nie wg świata, ale Efezjan:

„Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich”.

My powinniśmy nie afiszować się jako chrześcijanie z karabinami, ale modlić się o to, aby Pan Jezus jako jedyna droga, żadnych czarnych matek tzw boskich, ochronił nas przed inwazją muzułmanów. Dziwie się, że jeszcze taki apel nie pojawił się w jakiejkolwiek denominacji w Polsce.

 

 

Tymczasem:

17-latka będzie ukarana za obronę przed uchodźcą.
Duńska telewizja TV Syd przedstawiła informację o 17-latce z Sonderborga, która była napastowana seksualnie w środę 20 stycznia 2016. Dziewczynie groził gwałt, więc kiedy uchodźca zrywał jej majtki, użyła gazu pieprzowego do obrony.

W Danii używanie gazu jest zabronione i dlatego dziewczynie grozi kara za złamanie Firearms Act.”

brytol.com/ukarana-za-obrone-przed-uchodzca/

 

WOLNA MEDIA NIE ISTNIEJĄ. NIEMIECKI DZIENNIKARZ OPOWIADA O MANIPULACJACH

Syryjczyk ostrzega przed Uchodźcami – „jesteście głupi”.

 

https://www.youtube.com/watch?v=FhhLFKILeC8

 

Jak wynika z sondażu CBOS, większość Polaków sprzeciwia się jakiemukolwiek przyjmowaniu uchodźców, a tylko 4 proc. jest za tym, aby przydzielić im stały pobyt.

Przeciwko relokacji uchodźców z jakichkolwiek krajów opowiedziało się 53 proc. respondentów.

47 proc. badanych zgadza się na udzielenie imigrantom schronienia, jednak 37 proc. z nich zgadza się na to pod warunkiem, że uchodźcy po jakimś czasie wrócą do swoich krajów.”

http://prostozmostu.net/swiat/sondaz-jedynie-4-proc-polakow-za-stalym-przyjeciem-uchodzcow

 

 

Na koniec. Nie nowy film, ale może nie wszyscy widzieli. Już dawno temu zaplanowano zarówno chipizację, jak i islamizację:

 

https://www.youtube.com/watch?v=0Yx6sO1i7f4

 

 

Zaktualizowane: 7 listopada 2016 - 11:44

21 komentarze

Dodaj komentarz
 1. WU zbliża się wielkimi krokami…Ten świat jest śmiertelnie chory…

  1. Wielki płacz i lament czeka ten zgniły babilon światowy.

 2. Witam. Co z ankietą obok?

 3. Słyszałem o tej akcji w Anglii i pierwsza myśl, która przyszła mi do głowy, że dla tych ludzi chrześcijaństwo to tylko element kulturowy, przynajmniej tak mi się wydaje, nie chcę ich osądzać, a nie żywa i prawdziwa wiara.
  „Przebudzeni chrześcijanie” będą się wzajemnie zabijać z islamistami i oto chodzi.
  Ten filmik to kolejny dowód na „elity”.Też się zastanawiam co tymi ludźmi kieruje, ile zła musi być w nich, że robią to wszystko, jak tak można…chyba DNA Lucyfera to jedyne wytłumaczenie.

 4. I ja jestem zdania,ze celowo wrzucajá takie filmiki z paradami z krzyżem i o dziwo takie nie sà cenzurowane i nie znikajá w chwilę po publikacji.Znajomy z Niemiec wrzuca filmiki o imigrantach w Niemczech i o problemach jakie stwarzajá,dezorganizujàc cały deutschlandowski ład i porzádek – także i antyrządowe znikają w chwilunię po publikacji a takie oto nie! Od wczoraj widziałam go już na wielu stronkach i mocno obstaję przy tym,ze cel tego jest jeden – wojna religijna. Swoją drogá-nowonarodzeni nie paradują z krzyżem – Pan nasz jest zwycięzcà nie przegranym i nikt z nas nie krzyżuje Go po raz wtóry! Dobrze o tym wiecie! To gra – wymachują rekwizytami,by podkreślić kto jest kim i kto z kim walczyć będzie. Myslè,ze biblijni chrześcijanie walczyć nie będá a cały KRK czy inne sekciarskie zbory – wielu siê przebudza ale więcej jest tych omotanych tradycjà czy Big wie czym.Ci się pogubiá…oby Pan Bóg prowadził nas przez to,co nadchodzi.Oby dał nam dar rozumu i rozsádku…

 5. To nie jest porządna zima 😉

 6. Pamięć internetu – wypowiedź premiera Donalda Tuska https://youtu.be/7aV-P3cQSRk.

  1. Tusk okreslany był czesto jako „rudy, rudy kłamca etc” – kto jest rudy? Ano Edom i smok 😀

 7. Faryzeusze z nich, bowiem w gębie mocni są, żaś słowa Bożego jedno zdanie tylko jest na cały film.
  Może nieświadomie czynią to, lecz w wojnę kroki to są.

 8. Wikileaks niebezpieczna prawda USA dokument lektor PL https://youtu.be/jlbieQTS6fc.

 9. mielonka turystyczna

  Taka refleksja mnie naszła, że cały strumień najeźdźców jest skierowany głównie do krajów protestanckich którym znacznie bliżej do biblijnego chrześcijaństwa, natomiast kraje katolickie służą jako tranzyt lub są omijane. Jak wiadomo w Syrii i Iraku mordowani są głównie chrześcijanie, czyżby taki sam los miał spotkać kraje protestanckie. Koń trojański został wpuszczony tam gdzie Słowo Boże ma najwiekszy posłuch. Szatan póki co piecze dwie pieczenie na jednym ogniu ale jego dni są policzone. Niech Bóg ma w opiece braci i siostry z krajów protestanckich

 10. Zgadzam sie z twoim wnioskowaniem Piotrze. Grupa ta jest raczej agentura powolana do wywolania konfliktu. Na swojej stronie Internet. informuja o kolejnym „marszu ” o podobnym charakterze w najblizsza sobote w innym miescie. Informuja, że policja wydajaca zgode na ten przemarsz zmienila ich pierwotna trase przemarszu. Wymuszajac by przebiegala ona przez glowna ulice handlowa, ktorej pierwotnie zabronili. Najwidoczniej '”komus ” jest na reke wywolanie zamieszania w bardziej zaludnionym w sobotnie poludnie miejscu.
  Liderka grupy mowi by UK przygotowalo sie do wojny cywilnej.
  Panie nasz,Jezusie miej nas w opiece. Swoich sciezek nas nauczaj, swoimi sciezkami nas prowadz.

 11. Dzisiejszy człowiek w nic nie wierzy albo wierzy w takie dyrdymały/kłamstwa, iż głowa mała…Ma taki mętlik w głowie od tego wszechobecnego chaosu informacyjnego, iż nie wie kim jest i z wolna traci swoje człowieczeństwo…

  1. o dokladnie, celem jest DEZorientacja, chaos w człowieku, brak rozeznania

 12. Problem – masa imigracji niemozliwa do identyfikacji
  rozwiazanie – chipy dla zaprowadzenia kontroli,

  mogą jeszcze tak testować tę technologie

 13. Coraz więcej skarg na uchodźców na pływalniach https://youtu.be/6Mesu6WwOeE. Duch Antychrysta snuje się…Otchłań zbiornika wodnego ( basen )=siedlisko demonów.

 14. ,,Dziewczęta z Kolonii i całych Niemiec – patrzcie jak macie się zachować gdy zaczepi was imigrant.”

  https://www.youtube.com/watch?v=4zGRuHpYpRw

  Przypuszczam, że niektóre kobiety nie muszą się tego jakoś specjalnie uczyć.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish