Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

PONAD 35 TYSIĄCE IRLANDZKICH DZIECI, BITYCH, MOLESTOWANYCH SEKSUALNIE, GWAŁCONYCH, PRZEZ KSIĘŻY KATOLICKICH

 PONAD 35 TYSIĄCE IRLANDZKICH DZIECI, BITYCH, MOLESTOWANYCH SEKSUALNIE, GWAŁCONYCH, PRZEZ KSIĘŻY KATOLICKICH

Dochodzie obejmowało lata 1930 – 1990

Przez ponad 60 lat, w instytucjach prowadzonych przez Kościół rzymsko-katolicki w Irlandii, tysiące dziewczynek i chłopców, było bite, torturowane przez sadystów,  molestowane i gwałcone, przez pedofilów  w sutannach.

Komisja Rządowa, zajmująca się wykorzystywaniem dzieci przez księży katolickich, i innych pracowników kościoła katolickiego, opublikowała wstrząsający, 2600 stronnicowy raport, będący podsumowaniem, jej 9-cio letniego dochodzenia.

 

Śledztwo prowadzone,  przez sędziego Sądu Najwyższego Irlandii,  Seana  Ryana, (na zdjęciu obok)objęło przesłuchaniem, ponad 2 tysiące byłych uczniów, placówek wychowawczych, prowadzonych przez Kościół rzymsko-katolicki.

–  Ogłoszony dokument stwierdza że, molestowanie i gwałty małoletnich wychowanków, były w instytucjach prowadzonych przez Kościół rzymsko-katolicki, powszechnie stosowane.

Ośrodki wychowawcze prowadzone były w większości, przez tzw. „Braci Chrystusa”, którzy,  bili, znęcali się fizycznie i psychicznie, molestowali i gwałcili, podległych im małoletnich chłopców.

źródłoŁ http://ruchofiarksiezy.org/tvnfakty/irlandia.html

Czy w obliczu takich wiadomości nie powinniśmy dokonać apostazji?

Będąc tam statystycznie nadal, okazujemy biernie bo biernie, wyraz aprobaty dla tych ludzi.

Słynny argument katolików na takie informacje to: nawet Pan Jezus miał koło siebie Judasza. Problem w tym, że tych Judaszów jest ocean.

Zaktualizowane: 27 stycznia 2016 - 09:03

7 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Czy przy okazji któryś brat lub siostra, którzy już wystąpili formalnie z KRK zechciał(a)by podzielić się swoimi doświadczeniami? Głupio przyznać, ale zabieram się do tego jak pies do jeża. Odpis aktu pokropienia wodą mam. Teraz o ile się nie mylę trzeba wypełnić druczek (widziałem wzrór na http://www.wystap.pl) i wysłać pod stosowny adres. Choć czytałem też, że oni chcą jakiś deklaracji i dwóch świadków. Nie ogarniam kwestii. Jak to właściwie jest?

  1. Podłączam się pod to pytanie. Jak czytam takie informacje:
   http://wystap.pl/faq/
   https://pierwiastekzla.wordpress.com/2014/04/18/apostazja-to-nie-jest-wystapienie-z-kosciola-katolickiego/
   To sama nie wiem czy chce się bawić w te sądy, Giodo etc. Jednak fajnie byłoby zrzucić te ostatnie łańcuchy łączące mnie z KRK.

   1. Moim zdaniem powinno wystarczyć napisanie stosownego oświadczenia i dostarczenie go proboszczowi (ewentualnie wysłanie go listem poleconym za potwierdzeniem odbioru). Dla pewności oświadczenie może być jeszcze podpisane przez 2 świadków. Kopia „listu rozwodowego” zostaje w domu. W sumie to np. testament jest ważny, jeśli jest własnoręcznie podpisany i sąd taką formę uzanaje. A to, co kuria ma zapisane w tych swoich księgach to mnie mało obchodzi.

 2. O M G
  znowu narobili złą opinię „w imię Boże”,
  May Lord have mercy on this all

  1. No dokładnie, to jest taka krecia robota, że wysiadam.

 3. Kościół rzymsko-pedofilski…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish