Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Korwin bez poprawności politycznej odważnie o Bogu i Jezusie.

Pomijając jego odwagę w już samym użyciu imienia Jezus, Korwin mówi o kilku prawdach. Oczywiście nie zgadzam się z jego starozakonnym postrzeganiem  użycia broni. Módlmy się raczej o ochronę Polski przed muzułmanami, tudzież jak będą o ich nawrócenie. Wiara we własne siły to niewiara w Boga.

 

” Słyszeliście, że powiedziano: „Oko za oko, ząb za ząb”. 39 A ja wam mówię, aby nie występować przeciwko zepsuciu. Lecz jeśli ktoś ciebie uderzy w twój prawy policzek, nadstaw mu i drugi. 40 A kiedy ktoś chce się z tobą sądzić i zabrać twoją suknię, oddaj mu i płaszcz. 41 Jeśli ktoś przymusza cię do [przejścia] jednej mili, przejdź z nim dwie. 42 Daj proszącemu cię i nie odwracaj się od tego, kto chce od ciebie pożyczyć. 43Słyszeliście, że powiedziano: „Będziesz miłował bliźniego swojego, a wroga swojego będziesz nienawidził”. 44 A ja wam mówię: miłujcie swoich wrogów i módlcie się za prześladujących was, 45 abyście się okazali synami waszego Ojca, który jest w niebie, gdyż On swojemu słońcu nakazuje wstawać nad zepsutych i dobrych i zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. 46 Jeśli będziecie miłować tylko tych, którzy was miłują, jaką będziecie mieć zapłatę? Czyż i celnicy tego nie czynią? 47 I jeśli pozdrawiać będziecie tylko swoich braci, cóż nadzwyczajnego uczynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? 48 Wy zatem będziecie tak doskonali, jak doskonały jest wasz Ojciec niebieski. Mt

 

 

Oto tekst Korwina:

 

źródło: https://www.facebook.com/janusz.korwin.mikke/photos/a.10150563803222060.370988.277681892059/10153317678372060/?type=3&hc_location=ufi

 

„Z okazji Bożego Narodzenia Europejczycy zostali przez federastów rozdrażnieni porównaniem najazdu uchodźców na Europę (Zachodnią) z sytuacją św.Rodziny. Np. „Oni też byli uchodźcami, pamiętajmy o tym stawiając puste nakrycie na wigilijnym stole” (http://bogatebraniewo.pl/skandaliczna-kampania-spoleczna-p…/ ). Podzielam to oburzenie: porównanie jest absolutnie nietrafne. Św.Józef z Żoną i Dzieckiem wybrał się do Betlejem nie z głodu ani z powodu zagrożenia wojną – lecz z powodu kretyńskiego zarządzenia rzymskich urzędników: chcieli dokonać, nie wiadomo po co, spisu ludności – ale, co znacznie gorsze, kazali się każdemu udać w celu spisania do miasta urodzenia!! Rzecz jasna baza noclegowa Imperium z tego powodu trzeszczała w szwach – i to dlatego, a nie z biedy ani niedbalstwa rodziców, Chrystus urodził się w stajence.
Poza tym św.Rodzina nie prosiła nikogo o żadne zasiłki, nie szukała nawet pracy… Po prostu: podobieństwa nie ma ŻADNEGO.
Jeśli jednak federaści szukają jakiegoś biblijnego porównania – to służę znakomitym: wyjście Żydów z Egiptu, domu niewoli. Na ten temat znajdujemy w Starym Testamencie od Księgi Wyjścia („Exodus”) – w/g Biblii Tysiąclecia – następujące krwiste kawałki:
Początek niemal niewinny: (Ex.35,6-7) Synowie Izraela uczynili według tego, jak im nakazał Mojżesz, i wypożyczali od Egipcjan przedmioty srebrne i złote oraz szaty. Pan wzbudził życzliwość Egipcjan dla Izraelitów, i pożyczyli im. I w ten sposób [Izraelici] złupili Egipcjan.
Dalej było coraz gorzej:
Księga Liczb (Num 31, 7-18)
7 Według rozkazu, jaki otrzymał Mojżesz od Pana, wyruszyli przeciw Madianitom i pozabijali wszystkich mężczyzn.8 Zabili również królów madianickich. Oprócz tych, którzy zginęli [w walce]: Ewi, Rekem, Sur, Chur i Reba – razem pięciu królów madianickich. Mieczem zabili również Balaama, syna Beora. 9 Następnie uprowadzili w niewolę kobiety i dzieci madianickie oraz zagarnęli jako łup wszystko ich bydło, stada i cały majątek. 10 Spalili wszystkie miasta, które tamci zamieszkiwali, i wszystkie obozowiska namiotów. 11 Zabrawszy następnie całą zdobycz, cały łup złożony z ludzi i zwierząt,12 przyprowadzili jeńców, zdobycz i łup do Mojżesza, kapłana Eleazara i całej społeczności Izraelitów, do obozu, który się znajdował na równinach Moabu, położonych nad Jordanem naprzeciw Jerycha. 13 Mojżesz, kapłan Eleazar i wszyscy książęta społeczności wyszli z obozu naprzeciw nich. 14 I rozgniewał się Mojżesz na dowódców wojska, na tysiączników i setników, którzy wracali z wyprawy wojennej. 15 Rzekł do nich: «Jakże mogliście zostawić przy życiu wszystkie kobiety?16 One to za radą Balaama spowodowały, że Izraelici ze względu na Peora dopuścili się niewierności wobec Pana. Sprowadziło to plagę na społeczność Pana. 17 Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną. 18 Jedynie wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu.
Więcej przykładów tu: http://korwin-mikke.pl/…/dla_zydow_chrzescijan_i_islam…/2787
Jak widać „biedni uchodźcy z Egiptu” poczynali sobie w krajach, do których przybyli gorzej, niż obecni imigranci w Europie. Zapewne dlatego, że imigrantów jest dziś proporcjonalnie mniej, niż wtedy Żydów – i że (w odróżnieniu od ówczesnych Żydów) nie są uzbrojeni. Więc posługują się jedynie bronią naturalną, to znaczy: od czasu do czasu gwałcą. Jednak z czasem pomnożą liczebność – i uzbroją się. Oczywiście: nielegalnie. Ponieważ zaś Europejczycy dzisiejsi to stado baranów – nauczonych, że agresja jest złem i posłusznych bandzie faszystów-federastów zabraniających uczciwym ludziom posiadać broń (czyżby to sam Pan wzbudził życzliwość Europejczyków dla imigrantów – dlatego imigranci nas łupią?) – to nas wyrżną. I słusznie: „Kijem tego, kto nie pilnuje swego”.
Obecni Semici (przypominam: Arabowie to też Semici – i wierzą w tego samego Boga, co my) zrobią to uzbrojeni we wiarę, że Bóg im tak każe – podobnie jak wierzyli w to tamci Semici. I podobnie, jak robiliśmy my – by przypomnieć podbój Peru czy słowa śp. ks. bpa Arnolda Amaury, opata z Cîteaux, który wojskom katolickim oblegającym heretyckie Béziers wydał prostą instrukcję: „Zabijajcie wszystkich – Bóg rozpozna swoich!”. Dotyczyło to wojny z też wyznawcami Jezusa Chrystusa, katarami konkretnie – podobnie jak powoływanie się na proroka Mahometa nie przeszkadza szyitom z Iranu wojować z sunnitami z Arabii Saudyjskiej. Przeszkadza im za to drobiazg: Iran nie graniczy z Arabią – co jednak szkodzi przemaszerować przez (szyicki!) Południowy Irak?
Dzisiejsi żydzi i islamiści codziennie czytają Pismo Święte. Islamiści bardziej dosłownie – bo to religia młodsza o paręset lat. I się stosują.
Przykład? A proszę! Wprowadzą szariat i wymordują wszystkich (tfu!) „gejów”. Pismo Święte (Księga Kapłańska) mówi bowiem:
(Lev. 20,13): „Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli”.
A Jezus Chrystus powiedział wyraźnie: „Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić. Zaprawdę bowiem powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna iota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni” (Ewangelia wg św. Mateusza 5. 17-18).
Oczywiście homosiom, którzy kochają się po cichu, nic się nie stanie (Koran mówi, że trzeba mieć dwóch świadków). Natomiast ci, co zrobili „coming out” i (nie daj Boże!) uczestniczyli w jakichś „paradach” – podpisali na siebie wyrok.
My nie słuchamy słów Boga ani Jezusa – i jest, jak jest – ale islamiści czytają i są Bogu posłuszni.
Więc zdobędą Europę – tak, jak Żydzi zdobyli Palestynę.”

 

_________________

Nie wiem czy Korwin chce doprowadzić do wojny z muzułmanami, czy tylko jako ponoć Żyd z pochodzenia kieruje się zakonem.

Tak czy owak wpis dosyć odważny, niezgodny z ogólnym trendem.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 18 stycznia 2016 - 17:39

38 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Korwin o Iluminatach?
  „Przy niedzieli kilka uwag o tym, że kultura europejska jest chrześcijańska (nawet ateiści obchodzą Boże Narodzenie…) – i, podobnie jak arabska i żydowska (i prawie każda…): patrycentryczna. A federaści usiłują ją zniszczyć.
  To widać – nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, jak głębokie i przemyślane są te działania.
  Np. rozpoczęta przez „oświeconych” jeszcze przed wojną akcja nietłumaczenia imion biblijnych i chrześcijańskich. Celem jest rozbicie jedności kultury: Jean Lefebvre to żabojad, a Gieorgij Panfiłow to podejrzany rusek – natomiast Jan Lefebvre czy Jerzy Panfiłow są nam jakoś bliżsi – nieprawda-ż? ”

  Korwin o Masonach i Iluminatach:
  „masoni? Grono facetów usiłujących z ukrycia jakoś podtrzymać ten b***el, jakim jest d***kracja”
  „Myślę, że bez masonerii monarchia by już dawno panowała. Wiekszośc obecnych masonów wierzy, niestety, w d***kracje. „Illuminaci”, psiakrew”
  „Illuminaci? Jeden z „wyższych” kręgów masońskich. Podobno ma duże wpływy w masonerii”
  KrzyseX: czy uważa pan że masoneria w Polsce wespół z tajnymi służbami utrudnia panu karierę polityczną?

  JKM: Oczywiście, że utrudnia jak może!
  JKM: P.Hilaria „masonką” na pewno nie jest – bo w USA masoneria jest regularna i kobiet nie przyjmuje. Ale, jak powiedziałem, powstają rozmaite konkurencyjne organizacje (np. Sculls & Bones), które przyjmują, a z icheroEATER81: Czy Masoneria ma wpływ na dominację FEDu na świecie?

  JKM: Nie – wpływ masonerii na FED jest tylko pośredni: na pewno ma głos w sprawie obsady Prezesa FED
  h szeregów wywodzi się np. p.Jerzy W.Bush
  Cały wywiad z Korwinem na temat Masonów i Iluminatów:
  http://korwin-mikke.pl/czat/zobacz/masoneria_i_pseudo__masoneria/8

 2. Korwin jest realistą, i widzi fakty, za swoje odstępstwa Izrael też był kiedyś zdobywany, podobnie teraz europa która w zasadzie jest już postchrześcijańska, nie potrafimy wykorzystać czasu pokoju i łaski do szukania Boga, no to znowu będziem zagonieni – „jak trwoga to do Boga”

  Korwin mnie zaskoczył tekstem o kulcie maryjnym – http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2007/06/15/prostowanie-korwin-mikkego/

  Mam też coś nowego https://www.youtube.com/watch?v=9Dni49GUekc

  1. poczekajcie, bo jak zrobie wideo o apokaliptycznej symbolice w teledysku justina biebera 😀 nie żartuję

    1. A propo groxta, to od 3 dni nie dodał żadnego filmiku, co jest dziwne, bo praktycznie codziennie dodawał chociaż jeden filmik, więc to bardzo dziwne.Mam nadzieję, że nic mu się nie stało, a kto wie, bo dużo pokazywał w swoich filmikach…

     1. Kiedyś go śledziłem ale przestałem bo w sumie gada to samo w kółko i mało o Jezusie. Czasem sobie myślę, że jakby wziął kosz owoców i rozłożył obierki to by też zrobił 20 minutowy odcinek o illuminati. Na pewno ciekawa postać i warto kilka jego materiałów przejrzeć ale żeby tak codzienni to nie polecam.

      1. wiesz jawa, ja się nei dziwię że powtarza, bo o to w tym chodzi, on pokazuje te same wzorce biblijne w różnych miejscach i wyjaśnia krótko skad bierze swoje określenia, „guru” on nie jest a zawsze kieruje do Słowa Bożego,
       to nie jest studium biblijne, tylko innego rodzaju, Biblai to podstawa jednak i jej symbolika

    2. nie bardzo chociaz w paru przypadkach znalazłem w swoim życiu te schematy symboliczne, po prostu pokazuje i tłumacze to co jest dowiedzione i najważniejsze

 3. Można się czasem z Korwinem nie zgadzać, ale dla mnie jest on raczej wiarygodny i kieruje się zasadami. Jest jak wolny elektron na polskiej scenie politycznej. Ma odwagę, a im starszy, tym bardziej „nie ugryzie się w język” i będzie „dokręcał śrubę”.

  A to są potomkowie Abrahama, Izaaka i Jakuba:
  https://www.youtube.com/watch?v=Pj-6XFbbesI

  1. to prawda, teraz mu już nie zalezy na opinii jeszcze bardziej niz kiedyś

   1. Może, kiedyś przemówi i tak:

    https://www.youtube.com/watch?v=aq3QeBQrya4

    Chociaż kiedyś czytałem, że im ktoś starszy, tym trudniej o nawrócenie…

 4. Jedna uwaga, Allach to nie jest ten sam bóg co nasz Wiekuisty. Koran wyraźnie mówi że Allach nie ma syna, to raz. A dwa Koran naucza ze to Ismael a nie Izaak miał być ofiarowany przez Abrachama, co wywraca do góry nogami proroctwa i przypisuje Ismaelitom (arabom) status narodu wybranego. Symbole Allaha to gwiazdy, półksiężyce i wybijanie pokłonów; na niemal każdej pogańskiej świątyni widnieją te symbole, jak również wybijanie pokłonów było charakterystyczne dla kultu min Baala. Mahomet moim zdaniem jak najbardziej doznał objawień jednak nie z tej strony o której wszyscy myślą, wszak sam szatan lubuje się przedstawiać jako anioł światłości.

  1. Moim zdaniem Mahomet to bajarz.
   Ani on ani jego kolesie nie ucierpieli zbytnio za wiarę

  2. zauważ że biją pokłony 5 razy dziennie w strone kostki w kaabie, to reprezentuje 5 królestwo i kult idola – posągu bestii

 5. Jak zawsze nie wiadomo:ufać Korwinowi czy nie ufać, no ale chyba jednak zaufam, po owocach ich poznacie a Korwin nauczył dobrych zasad wielu ludzi jednak, co do użycia broni, to myślę że jednak nie ma jasności ewangelicznej w dalszym ciągu i nie będzie przed apokalipsą.

  1. ta wypowiedź nie przesądza niczego.
   Pastorów zwodzicieli mówiących o Jezusie równiez jest wielu.

   1. No może ufać to przesada ale z pewnością jedyny polityk o którym mam choć częściowo dobre zdanie i mam wielką nadzieję że okaże się jednak tym dobrym 🙂

  2. CO TO WGL ZA POMYSŁ UFAĆ POLITYKOM??!!

   Polityka to nie nasza bajka

 6. chciałem to podesłać jednemu człowiekowi z matrixa który twierdzi że Polska wygląda tak jak tvn pokazuje ale po oglądnięciu do końca chyba nie mogę:(

  zobaczcie 20-23 minuta

  https://www.youtube.com/watch?v=tgcez2aOxPc

  🙁

  1. że zawierza Sumliński swe sprawy tzw matce boskiej…

   1. no zawsze myślałem że odnosi się tylko do Boga a maryje przy katolikach poprostu przemilcza. Jednak jasna góra zobowiązuje do jasnych deklaracji. Trzeba się modlić za niego

   2. bardzo szkoda bo to jest świetny materiał uświadamiający ale nie zamierzam promować kultu maryji jeszcze sobie ktoś pomyśli że to dzięki jej kultowi

    1. Teraz mi się przypomniało: Ostatnio był wątek z naturą Jezusa i linkami do strony podejmującej tą tematykę. Ogólnie były tam obalane wątki negujące Jezusa jako Boga. Czy jest ktoś w stanie rozprawić się z tym:

     „Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus,”

     oraz

     „Kielich mój istotnie będziecie pić, ale to zasiadanie po mej prawicy i po mej lewicy nie moją jest rzeczą, abym mógł je dać, lecz należy ono do tych, dla których zostało przygotowane przez mojego Ojca.”

     1. Ze Słowem Bożym nie trzeba się „rozprawiać” tyko przyjąć je do swojego serca.Jest jeden Bóg Jahwe i Jego Syn Jezus Chrystus, który jest pośrednikiem między nami a Nim, wszystko się zgadza.
      Nie bądźmy jak faryzeusze i nie walczmy z sobą na dogmaty, tym bardziej, że ludzie, którzy to robią prędzej czy później sami się gubią w swoich poglądach zamiast po po prostu przyjąć Słowo Boże.
      Wiara lub niewiara w „trójcę” nie wpływa na zbawienie.Problem pojawia się wtedy kiedy ktoś uważa, że Jezus był po prostu zwykłym człowiekiem.Twierdzą tak np. muzułmanie.

     2. Można to na kilka sposobów próbować tłumaczyć ale najlepiej po prostu prosić o zrozumienie Boga i być cierpliwym, bo to są rzeczy które ciężko opisać słowami.

      Ale do rzeczy, jeden sposób na wyjaśnienie to użycie jakiegoś przykładu z życia wziętego.

      Więc jest Bóg Ojciec i Bóg Ojciec jest Królem który przekazał całe królestwo (świat) Synowi Jezusowi, wiec dla nas poddanych, królem (Bogiem) jest Jezus, a dla Jezusa królem (Bogiem) jest Bóg Ojciec.

      Drugie przybliżenie może być takie: wyobraź sobie że jest programista (Bóg) i ten programista tworzy program w komputerze (świat) gdzie są jakieś stworzenia, i teraz żeby się przedstawić jako Stwórca tym stworzeniom tworzy swój obraz w tym programie (Jezus). Pan Jezus jest obrazem Boga w naszym świecie dlatego należy mu się Boska cześć.

      Każdy nawrócony ma trochę inne zrozumienie tego zagadnienia, w każdym razie kluczowe jest żeby uznać Pana Jezusa za swojego Pana i Stwórcę i oddawać mu Boską cześć zgodnie z tym co napisano w Piśmie.

     3. Paweł, poszukaj Jezusa w Torze. Zacznij tam. Początek taki, by to poodkrywac. I zadaj sobie pytanie czym jest Boskosc a czym człowieczeństwo. Prawdziwy Bóg stał się prawdziwym człowiekiem.Jezus będąc Bogiem jest człowiekiem. I jako człowiek mówił o Bogu: Ojciec mój. Nie da się zrozumieć NT bez ST.Nie należy również analizować Słowa bez kontekstu, wtedy rzeczywiście powychodzić mogą przedziwne, karkołomne tezy.

      1. Bóg w Tanach mówi o sobie: Jestem. Jezus mówi o sobie: Jestem.
       Słowo tłumaczy Słowo.

       1. Witam:)
        Proszę tylko o to, aby Ktoś rozpatrzył te fragmenty z perspektywy Bóg=Jezus.
        Pozdrawiam

 7. Patrząc na tytuł oczekiwalem czegoś więcej.

  Krytyką muzluman to już nie jest bycie pod prąd, nacjonalizm również.

  Zaś wpis jest antychrześcijański,i zły ponieważ zrównuje Pismo Święte z koranem,”allacha”(tfu!) z Bogiem i Mojżesza z uchodźcami

  1. o włąśnie tak, Korwin jest fundamentalistą w sprawach ekonomicznych ale nie chce już fundamentalnie podejść do Słowa Bozego i dokonać rozeznania co jest prawdziwe a co nie,
   może nie chce być sklasyfikowany jako protestant i heretyk w Polsce o to łatwo 😀

  1. odpowiedz katolicka- obrażacie matkę boską!
   odpowiedz moja-przypisujecie Marii status dziewiczej pośredniczki działającej przez drewniane obrazy ubierane w korony i sukienki!

   https://www.youtube.com/watch?v=LeuijLgkF6A -kawałek deski witany jak jakaś „żywa osobistość”

 8. JKM potrafi głosić niepopularne prawdy przez co jest praktycznie spalony w politycznej przestrzeni publicznej, gdyż lud woli słuchać słodkich kłamstw niż gorzkiej prawdy.

 9. http://prostozmostu.net/kraj/koriwn-mikke-na-celowniku-frondy

  Korwin jak zwykle szkodnik kiedy trzeba poprzeć- jakby wypełniał zadanie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish