Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prośba o modlitwę za Sławka.

Za jego zgodą publikuję mail:

 

„Na początku pragnę wyrazić swoja radość z tego, iż Nasze modlitwy nie poszły na marne i Poznanie Prawdy dostał motywacyjnego „kopa” do życia i działania. Chwała Bogu za to! Ogrom nieszczęść jakie spadają na ludzi jest przerażający. Czytając wypowiedzi wielu uzytkowników bloga można dojśc do wniosku, iż Bóg zaprawdę porządnie Nas testuje! On wie dlaczego to robi niestety człowiek nie może dostrzec mistrzowskiego planu dla neigo przygotowanego. Czas próby spłyną i na mnie. Właśnie dostałem pismo z sądu z pozwem o rozwód. Od kilku tygodni już żyję w ciągłym stresie z tego powodu nie moge się pozbierać, huśtawka nastrojów jakie mną targają jest przerażająca. Potrafię beczeć jak bóbr a powodem może być chociażby włos dziecka znaleziony na biurku. Nie wyobrażam sobie życia bez rodziny żony i dziecka. Dolegliwościom psychicznym towarzyszą fizyczne – bóle mięśni, żołądka, kości sypie się na całego…. Co gorsza zagrała mi ostatnio w mojej głowie pewna myśl której się wystraszyłem a brzmiała ona „skończ to!” Jestem totalnie pusty w środku bez emocji bez uczuć bez życia. TA pustka jest przerażająca i co gorsza nie wiem nawet jak sklecić jakąkolwiek modlitwę. Wstyd!!! Pociechy szukam w tanich używkach papierosach i alkoholu! Biblia stoi na wyciągnięcie ręki a ja tylko bezmyślnie się na nią gapię! Nie wiem nawet co mam pisać tak sobie myśle że beze mnie ten świat nie byłby ani lepszy ani gorszy życie potoczyłoby się dalej. Ludzie żyliby pracowali żenili się….Więc po co ja tu jestem i komu jestem potrzebny? Nikomu. Jestem ludzkim śmieciem i tak sie też czuję może mnie ktoś zamiecie do kosza. Nie bede Was prosił o modlitwe bo nie jestem jej godzien. Tak tylko napisałem bo nie mam nawet z kim pogadać nawet nie mam kogoś do kogo mógłbym gebe otworzyć. Tylko ten blog jeszcze jakoś mnie trzyma przed totalną rozsypką dzięki ci Detektywie za to. W sercu gra jeszcze nuta nadziei ale powoli i w ciszy dogorywa…..”

 

 

Po pierwsze Sławku to chyba będziemy musieli się umówić na sparing, bo obraziłeś mego brata w wierze nazywając go śmieciem.

To tak pół żartem pół serio. 🙂

Brakuje Ci wiary jak i milionom przebudzonych chrześcijan. Nie jesteś śmieciem, ale wrażliwym człowiekiem, który wystawiany jest na próbę.

Jak nie zdasz tej próby, to wylądujesz jak tysiące zamordowanych przez kobiety mężczyzn. Niebawem tekst o tym.

Nie daj się.

Rozumiem, że nie możesz czytać Biblii, ale na pewno masz siłę modlić się. Oto Bogu chodzi, o to abyś „uczepił się” go, abys błagał Jezusa o pomoc.

Poczytaj świadectwo Reni, a zobaczysz, że powinieneś dziękować Bogu za to, co masz:

 

Świadectwo Reni

 

Wiem co przeżywasz gdyż mam kolegę, którego żona niszczyła. Jest 3 lata w separacji. Żona grała dziećmi, kiedy on bardzo kochał i kocha dzieci. Pomogłem mu wyjść z alkoholizmu. Właściwie byłem tylko łącznikiem między nim a Bogiem, za co Chwała Bogu Ojcu, bo owoce tego są bardzo dobre.

Demony tylko czekają na Twój upadek. Żona także. Kobiety teraz są bezwzględne i bez serca, ale Bóg da Ci miłość i spokój.

 

 

Wszystkich proszę o modlitwę za Sławka, gdyż przechodzi bardzo ciężkie chwile.

Proponuję nawet zapisywać sobie imiona i intencje, gdyż już uzbierało się nam ludzi zrozpaczonych swą sytuacją życiową.

 

Zaktualizowane: 15 stycznia 2016 - 18:57

35 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Sławku niech Ci Bóg błogosławi, pomodlę się za scalenie Twojej rodziny, za nawrócenie żony. Jeśli się nie da, jeśli już za późno niech BÓg Ciebie umacnia i chroni. Niech tak się stanie.

 2. Oj, nie jest to lekkie i sam zastanawiam się czasem czy Bóg nie daje ponad miarę’ On jest wymagający a człowiek nie potrafi stanąć bo brak mu wiary, pewności, że coś Bóg może ci dać. Najpierw śmerć moich braci bliźniaków, gdzie ja jestem jednym z trzech. Kontakt z wierzącymi za każdym razem skończył sie rozstaniem bo czujesz się jakbyć był piątym kołem u wózu, modlitwy przez wielu nade mną raczej stały się dla mnie oskarżeniem, że Bóg nie może wysłuchac tych wierzących bo to moja wina itp.
  Jestem na wózku bo chruje na Zanik Mięśni, owszem pracuje na jakimś etacie ale wszelaką opieką to znaczy ubrać i umyć zajmuje się moja mama, która ma zaraz 70 lat i do tego na świerzo mojemu tacie służba zdrowia obcięła nogę. I teraz moja mama nie dość że musi oporządzić dom to teraz tata został kalekom i wszystko zostaje na mamy głowie. Mówię do Boga ale tak jakby nie zwracał na mnie uwagi. I do tego im więcej tego ucisku tym twoi znajomi wierzący, gdzieś zostawiają cię na boku a ja pozostaję z winą, że nie jestem godzien aby Bóg się nade mną zlitował. (…) Tu się przyznaję do tego bo obawiam się, że „bracia w wierze” odsuną się jeszsze bardziej bo przyprawiam ich o ból głowy.

  1. „ja pozostaję z winą, że nie jestem godzien aby Bóg się nade mną zlitowa”

   tj podszept szatana.
   Nie daj się nabrac na te kłamstwa.
   Jezus przyszedł do chorych nie do zdrowych. W przenosni i dosłownie.

 3. Sławek trzymaj się z całych sił Jezusa w nim nasza pociacha,siła.Czasami musimy upaść,aby Jezus mógł nas podnieść.On nigdy z Ciebie nie zrezygnuje tylko walczy o Ciebie.Będę modlić się o Waszą rodzinę,Ty też walcz nie poddawaj się.Nasz Bóg jest potężny i wszystko może zmienić w ciagu chwili,tylko my musimy wierzyć w to i ufać mu.
  Sławek czy Ty mieszkasz w Irlandii?

  1. Tak w Irlandii mieszkan w co. Cork

   1. Trochę daleko,bo ja mieszkam w Co.Offaly,ale jak chcesz to Piotr może podać Ci mojego maila.

    1. Ok Dziekuje. Milo bedzie pogadac z kims kto zna realia zycia na tej zatechlej wyspie.

 4. Cieszę się, że Poznanie Prawdy ma się już lepiej. Pozdrawiam Poznanie Prawdy 🙂
  Mirku i Sławku – to oczywiste, że wielu czytelników bloga będzie wspierać Was modlitwą. Mam też dla was radę wynikającą z doświadczenia. Jeśli macie problem zapytajcie Boga o Jego stanowisko w tej sprawie i podpowiedź jak sobie z tym poradzić. Otwórzcie Biblię na „chybił trafił” a otrzymacie odpowiedź. W moim przypadku to się sprawdzało.

  1. To się sprawdza u mnie również Magdaleno?

  2. Nie jest dobre na chybił trafił.zły może tak zakręcić ze otworzy się słowo tragiczne. Wcześniej należy prosić Ducha Świętego a później przeczytać w kontekście. Taka moja rada.
   Panowie.
   Jestem.
   Po to jestem żeby ogarnąć Was modlitwą.
   Idę do komory teraz i potem i potem by oddawać Was Panu.
   A propos godności. Nikt! nie jest godzien. Ale każdy otrzymuje tę godność z łaski. I Sławek i Mirek i ja i ….
   Łaska Pana jest ogromna.
   Slawku 18 lat temu przechodzilam ten koszmar, bo to nie jest kwestia płci ale osób. To będzie bolało Ale Pan jest z Tobą i rozwiarze to jak najlepiej. Weź to na wiarę, bo kościół już się modli. I w tej rozpaczy we łzach dziękuję Panu za te sytuacje. Blogoslaw Pana za wszystko. Jedyne co musisz zrobić to uwierzyć. O to cię proszę. Ja wierzę że Pan już jest w tej sytuacji i działa bo bardzo Cię kocha. Amen
   Mirek. Tu masz kościół. Nie jesteś żadne piąte koło. Jesteś ta częścią która jest b. potrzebna. Mocno Cię Przytulanki i oddaję Ciebię i cała twoja rodzinę Panu.Pan. przemienienia i uzdrawia. I Jego mocną reka jest nad wami. Już jest.
   Panie BĄDŹ Uwielbiony w życiu Sławka i Mirka. Amen

   1. Ewo 🙂 napisałam „Jeśli macie problem zapytajcie Boga o Jego stanowisko w tej sprawie i podpowiedź jak sobie z tym poradzić. Otwórzcie Biblię na „chybił trafił” a otrzymacie odpowiedź. W moim przypadku to się sprawdzało.” Wydawało mi się oczywiste, że pod pojęciem „zapytajcie” kryje się prośba o prowadzenie Ducha Świętego. Sorry, powinnam precyzyjniej wyrażać moje myśli. Pozdrawiam 🙂

    1. Magdus chyba to ja czytałam zbyt powierzchownie ,zbyt szybko… Ale może dobrze się stało…Bo niechcacy pozostało to podkreslone, żeby prosić o słowo w Duchu.

 5. Widzę,że Bóg ostatnio dużo i długo nas próbuje…Mnie także, ale myślę że może mnie to umocnić.Poległam,ale wstanę.
  Codziennie budzimy się i mamy czystą kartkę papieru-to jak ją zakończymy zależy tylko i wyłącznie od nas.Każdego dnia mamy szansę dziękować za to co mamy,tak jest ciężko nawet bardzo,czasem opadamy z sił a czasem walczymy o wiecej cierpnienia,ale właśnie o to chodzi.Jesteśmy wypróbowywani na każdy sposób by być może być przygotowanym na to co nadejdzie,na to że Bóg to doceni.
  Sławku ja ze swojej strony pomodlę się dziś za Ciebie,obyś odnalazł siłę w Jezusie Chrystusie,oby Ojciec udzielił Ci łaski i błogosławieństwa.Pamiętaj,że dla każdego z nas Pan ma swój plan i niestety nie zawsze idzie on zgodnie z naszym.Z Bogiem!

  1. „Widzę,że Bóg ostatnio dużo i długo nas próbuje”
   wydaję mi się, że to nie tak. Uciski były zawsze.
   Ewa napisała że wiele lat ma depresje.
   Przyczyna rozpadu małżeństwa Sławka powstała min kilka lat temu.
   Po prostu szatan ma coraz więcej technik upodlenia ludzi.
   To z tym na blogu walczę.
   Ludzie niektórzy mówią „ooo co złego w mikołaju”, co tam, że kobieta rządzi w związku i mężczyzna oddaje taka władzę, co tam że dzieci grają godzinami w gry których rodzice nie znają itd itd

   Po prostu musimy wrócić do korzeni. Biblia to kodeks życia.

 6. A za mnie też można o modlitwę prosić?

  1. Cały czas pamiętam i modlę się o Ciebie.

   1. To dobrze,bo powoli się poprawia ale jeszcze trzeba kilka dni poczekać aby zakończyć sprawę

    1. O nikim nie zapominamy, trzeba spisać wszystkie imiona by nie wyleciało, choć jak na razie pamiętam 🙂

 7. Slawku. Jeżeli jesteś w stanie przełamać się i otworzyć Biblię, jeżeli dasz radę przeczytaj Psalm 25. Ale tak jakbyś te słowa ty sam kierował do Pana.Psalm 25. Pomodl się tym psalmem b. Cię proszę.

 8. Błogosławieni, którzy się smucą, albowiem oni będą pocieszeni.

  Kilka dni temu byl wystawiony bardzo dobry artykul: http://detektywprawdy.pl/2016/01/14/bog-dopuszcza-do-wielu-rzeczy-w-naszym-zyciu-bysmy-mogli-zwrocic-sie-do-niego/

  Wiem ze to teraz male pocieszenie w tych trudnych chwilach, ale pamietaj ze Pan Jezus stoi kolo Ciebie i czeka kiedy go zawolasz o pomoc, i pamietaj ze Nasz Ojciec nigdy nas nie zostawi, musisz mu calkowicie zaufac, bo moze jestes teraz wystawiany na proby, ale badz wierny tylko Jezusowi a wszytsko sie ulozy.

 9. Sławku jesteś wielki duchem przyznając się publicznie co przeżywasz. Jesteś wielki duchem bo na sam pierw byłeś rad z przemiany poznanieprawdy.

  Podejrzewam, że byłes za dobry dla żony a ona to wykorzystała.

  Popatrz na Psalm 34

  (20) Wiele nieszczęść spotyka sprawiedliwego, Ale Pan wyzwala go ze wszystkich. (21) Strzeże wszystkich kości jego, Żadna z nich się nie złamie. (22) Niegodziwego zabija złość, A ci, którzy nienawidzą sprawiedliwego, poniosą karę. (23) Pan wyzwala duszę sług swoichI nie będą ukarani ci, którzy mu ufają.

 10. Bracia moi, Sławek i nag an, ja tez się za Was modlę. Niech Bóg Wam błogosławi.

 11. Sławku miałem podobne problemy. Teraz dziękuję Bogu, że je miałem.
  „(5) Ja jestem krzewem winnym, wy jesteście latoroślami. Kto trwa we mnie, a Ja w nim, ten wydaje wiele owocu; bo beze mnie nic uczynić nie możecie.(6) Kto nie trwa we mnie, ten zostaje wyrzucony precz jak zeschnięta latorośl; takie zbierają i wrzucają w ogień, gdzie spłoną.
  (7) Jeśli we mnie trwać będziecie i słowa moje w was trwać będą, proście o cokolwiek byście chcieli, stanie się wam.” Ew.Jana 15.

 12. Koncepcja Krzyża
  http://www.chrystusowy.pl/i91,Koncepcja-Krzyza,wwwChrystusowypl.html

  Piekne świadectwo brata Nieczytajło ,który udowadnia dosłownie,że uciski są potrzebne a nawet konieczne dla wielu ponieważ inaczej nigdy by nie szukali Pana Boga.
  Admin ma racje jesteś wielki duchem Pan cie ciągnie do siebie.
  (24) Niech ci błogosławi Pan i niechaj cię strzeże;

  (25) Niech rozjaśni Pan oblicze swoje nad tobą i niech ci miłościw będzie;

  (26) Niech obróci Pan twarz swoją ku tobie i niech ci da pokój.

 13. Tak mi przykro Bracie Sławku 🙁
  Ale się sypie ten świat, to daje spostrzeżenie, że ten obecny świat ma sypkie (słabe) fundamenty. Dlatego trzeba się zwrócić bezpośrednio do Jezusa Chrystusa i Jemu zawierzyć całe swoje życie. Nie jesteś 'śmieciem’, itp.
  Wiem, że elity chcą wmówić to ludziom, by tak wierzyli i do tego stan ekonomiczny, polityczny na świecie może prowadzić do takiego myślenia. A oni chcą wybić 3/4 ludzkości! Tak naprawdę coraz trudniej się odnaleźć w tym świecie pełnym kłamstw, oszustw i iluzji szatańskiej. Większość się okłamuje i nie chce o tym myśleć, jak jest beznadziejnie więc zwraca się ku rozrywce tego świata, ku przyjemnościom, itd.
  Nie wiem jak długo to jeszcze potrwa, ale na pewno nie tak długo jak opisuje to Baba Vanga, o czym napisałem artykuł na swoim blogu. To jest typowy straszak i trochę prawdy w tym demonicznym objawieniu(?). W każdym razie trzeba zdać sobie również sprawę, że wiedza o spiskach, itd. nie zbawia. Potrzeba uleczyć swoją duszę, a do tego potrzeba Jezusa Chrystusa, z którego kpi cały świat. A pomimo tego jest On zwycięzcą wysłanym przez Boga Ojca.
  Należy przestać się tak tym zamartwiać i straszyć siebie. Trzeba rozpogodzić się i dawać radość, szczęście i miłość, być światłem dla tego świata, które prowadzi do Chrystusa. Pomimo jak jest beznadziejnie i źle, trzeba wiedzieć że będzie dobrze. Używki i inne 'otumaniacze’ nic nie dadzą, no może prócz chwilowej ulgi, ale to tylko tyle. Zauważmy, że powrót do grzechu, do tego świata, jego iluzji okazuje się głupotą i bezsensownością. Także ciągłe dręczenie się spiskami, itd. jest złe. Poświęćmy życie na to, by żyć tak jak Nasz Najukochańszy Zbawiciel Jezus Chrystus, by Nasz Pan przyjął Nas uczniów swoich do swojego Królestwa Niebiańskiego. Niech tak się stanie! Chwała Jezusowi Chrystusowi! Mam nadzieję, że tam wszyscy się spotkamy z tego bloga… Jeśli tak daleko jesteś, nie poddawaj się, idź pomimo że w twoim życiu jest burza, gradobicie. Będzie jeszcze czas, kiedy powstaniesz! Idź i walcz, dla Chrystusa! Jeśli chodzi o mnie, to jest nawet lepiej, niż w niedzielę i aby tak było dalej, módlcie się nadal za mnie, ja modlę się za Was do Chrystusa. Żyjmy tyle, ile Nam Pan Bóg da żyć. Ostatnio zacząłem chodzić do zboru, zborów i chcę poznawać nowych ludzi, nie zamykać się na swój 'wyidealizowany’ świat, że wszyscy są źli, tzn. wszędzie w kościele zwiedzenie, itp. No to prawda, ale nie wszędzie, bardziej bym powiedział że ogólnie w danej denominacji występuje takie i takie zjawisko.

  5 Albowiem Dziecię3 nam się narodziło,
  Syn został nam dany,
  na Jego barkach spoczęła władza.
  Nazwano Go imieniem:
  Przedziwny Doradca, Bóg Mocny,
  Odwieczny Ojciec, Książę Pokoju3.
  6 Wielkie będzie Jego panowanie
  w pokoju bez granic
  na tronie Dawida
  i nad Jego królestwem,
  które On utwierdzi i umocni
  prawem i sprawiedliwością,
  odtąd i na wieki4.
  Zazdrosna miłość Pana Zastępów tego dokona. (Iz 9:5-6)

  Pozdrawiam serdecznie, Niech Bóg Was błogosławi!

  1. I Ciebie Poznanie Prawdy. Jesteś tak dobry. Cały czas pozostaję w modlitwie o Ciebie.

 14. Sławku i Mirku,modlitwy są na pewno ważne i również się pomodlę wstawiając się za was, ale musicie podchodzić do tego z pokorą i przechodzić przez to ze świadomością, że jest to ważna część Bożego planu.
  Bądźcie silni, cierpliwi i trwajcie mocno w wierze.

  Zobaczcie jak wielki sens widział Paweł w swoich cierpieniach.
  7 Aby zaś nie wynosił mnie zbytnio ogrom objawień, dany mi został oścień3 dla ciała, wysłannik szatana, aby mnie policzkował – żebym się nie unosił pychą. 8 Dlatego trzykrotnie prosiłem Pana, aby odszedł ode mnie, 9 lecz [Pan] mi powiedział: «Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali». Najchętniej więc będę się chlubił z moich słabości, aby zamieszkała we mnie moc Chrystusa. 10 Dlatego mam upodobanie w moich słabościach, w obelgach, w niedostatkach, w prześladowaniach, w uciskach z powodu Chrystusa. Albowiem ilekroć niedomagam, tylekroć jestem mocny. (2 List do Kor. 7-10)

 15. Sławku modlę się o wolę Bożą dla Twojego życia,
  ponieważ Bóg ma dla Ciebie najlepszy plan…

  „Powierz Panu swoją drogę
  i zaufaj Mu: On sam będzie działał” (Ps 37,5)

  Pan Bóg zawsze jest przy Tobie, pamiętaj o tym… „Choćby ojciec i matka mnie opuścili, Pan jednak mnie przygarnie”(Ps 27,10). Nie wiem jaka jest wola Pana naszego dla Twojego życia, ale Sławku, proszę, ufaj, że w Panu znajdziesz spokój i bezpieczeństwo…choćby bliscy Cię opuścili, Pan Cię przygarnie.
  On Cię nie opuści ani nie porzuci:
  „Jak byłem z Mojżeszem, tak będę z tobą, nie opuszczę cię ani porzucę.” (Ks. Jozuego 1,5).
  i da Ci dużo większą rodzinę: „Albowiem ktokolwiek czyni wolę Ojca mojego, który jest w niebie, ten jest moim bratem i siostrą, i matką”.(Ew. Mat 12,50)

  Sławku piszesz że Biblia tylko stoi na wyciągnięcie Twojej ręki…abyś żył, naprawdę żył w Panu, będzie konieczne abyś tą rękę wyciągnął po nią bracie…”Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym Słowem które pochodzi z ust Bożych”. Bracie, Jezus odparł kuszenie samego szatana na pustyni Bożym Słowem, jak tym bardziej skuteczne będzie użycie Bożego Słowa w duchowej walce z uczuciem przygnębienia, samotności, beznadziei.

  Na przykład tego Słowa:
  „Zrzuć swą troskę na Pana, a On cię podtrzyma; nie dopuści nigdy, by miał się zachwiać sprawiedliwy.” (Ps 55,23)

  „Bliski jest Pan tym, których serce jest złamane, A wybawia utrapionych na duchu.” (Ps 34,19)

  „Bo spowoduję, że zabliźnią się twoje rany i uleczę cię z twoich ciosów – mówi Pan” (Jeremiasza 30,17)

  „Gdyż Pan wodzi oczyma swymi po całej ziemi, aby wzmacniać tych, którzy szczerym sercem są przy Nim” (2 Kronik16,9)

  „Bóg jest ucieczką i siłą naszą, pomocą w utrapieniach najpewniejszą. Przeto się nie boimy, choćby ziemia zadrżała i góry zachwiały się w głębi mórz”(Ps 46,2-3)

  Sławku, bądź błogosławiony 🙂 „Błogosławiony ten, którego pomocą jest Bóg Jakuba, którego nadzieja jest w Panu, Bogu jego.” (Ps 146,5)

 16. Witajcie.
  Dziękuję Wszystkim za ciepłe słowa i przede wszystkim za modlitwy. Zaiste jesteście żywym Kościołem i dla wielu Wasze komentarze, opinie, modlitwy stanowią bardzo poważny bodziec do działania. Jakoś pcham ten wózek do przodu ale wszystko bez żadnego uczucia. Dziś rano spytalem córkę czy cieszy się, że wylatuje do Polski. Odpowiedziała ze łzami w oczach że nie. Gdy spytałem dlaczego powiedziała że chciałaby żebym i ja tam był żeby była cała rodzina. Świat dla dzieci wydaje się tak prosty nic więc dziwnego że Jezus kazał nam się w kwestii wiary upodobnić do nich. Dziecko ufa rodzicowi bo wie, że ten nigdy nie poda mu kamienia zamiast chleba i zawsze odpowie na wezwanie. Ciężko jest mieć w sobie wiarę dziecka. Na linii Bóg-ja cisza przerywana tylko krzykiem rozpaczy. Słowa grzęzną w gardle a język otępiały. Zostaje mi tak jak ktoś mi poradził modlić się słowami Psalmu 25.
  Z BOGIEM!!!

  1. Trzymam się jakoś dlaczegóż miałbym się nie trzymać skoro Bóg coraz bardziej jest obecny w moim życiu. Czytam psalmy ściągnąłem nawet aplikację z Pismem Świętym na tel żeby zawsze mieć pod ręką, słucham sobie świetnej muzyki którą znalazłem na stronie Detektywa, oczyszczę dysk w komputerze z pozostałych naleciałości muzycznych (kiedyś byłem fanem metalu i hard rocka więc mam tego badziewia sporo). Pół godz temu odprawiłem właśnie żonę z dzieckiem teraz jadą już autobusem na lotnisko. Nie mogłem powstrzymać łez gdy dziecko się we mnie wtuliło jak patrzyłem jak odjeżdżają to też mi pociekło. Została mi pusta chałupa ale mam nadzieję, że Bóg raczy zamieszkać ze mną bo bez Niego się nie podźwignę. Ehhh… czytałem teksty o duchu Jezebel wiele z tego co napisano pokrywa się z tym co się akurat tu wydarzyło. Muszę się wydobyć z tej puszki w której jestem zamknięty dlatego „Wzywam Cię, bo Ty mnie wysłuchasz, o Boże! Nakłoń ku mnie Twe ucho, usłysz moje słowo.” Tym się zamierzam kierować. Psalmy są tak piękne i budujące aż dziw bierze, że przez tyle lat nawet do głowy mi nie przyszło by czytać Boże Słowo najwidoczniej taki był zamysł Naszego Ojca bym właśnie w tym momencie mojego życia zaczął Go poznawać i oddawać mu należną cześć! Będę prosił o pomoc i wstawiennictwo tak długo aż zostanę wysłuchany. Jeśli dożyję do maja to chciałbym abyś udzielił mi Chrztu! Do tego czasu powinienem być gotów by narodzić się na nowo a przede wszystkim woda powinna być cieplejsza niż teraz 🙂 „Stawiam sobie zawsze Pana przed oczy, nie zachwieję się, bo On jest po mojej prawicy”. Oto moje nowe życiowe motto! Wszystkim dziękuję za modlitwy i budujące komentarze. Będzie dobrze!! Z BOGIEM!!!

   1. Zuch chłopak.
    Pewnie, że Ci udzielę chrztu. Będę chciał w kwietniu zrobic taki zjazd.

   2. Slawku. Dozyjesz do maja?.Czytaj Psalmy. Módl się Psalmami. Ucz się ich na pamięć, by wypełniały Ciebie. To Słowo jest teraz dla Ciebie. Na Youtube jest kanal marbudek. Są tam zamieszczone przepiękne psalmy do słuchania.
    Modlę się o Ciebie.
    I jeszcze jedno, choć wiem jak jest to trudne: błogosław swoją żonę. Gdy przychodzą te wszystkie myśli i uczucia, zostaw je i blogoslaw.

 17. Sławku ,nie czyń niczego w złości lecz postępuj zawsze w miłości .Wszystko się ułoży ,módl się ,poprzez naszego Pana Jezusa Chrystusa ,proś Boga Ojca o Ducha Bożego dla całej Twej rodziny Módl się za żonę i dzieci ,jak również za siebie .Niech cię nasz kochany Bóg Ojciec i Syn Boży ma w swej opiece.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish