Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Dlaczego papież Franciszek odbywa spotkanie za zamkniętymi drzwiami z dyrektorem generalnym Google w Watykanie?”

Geoffrey Grider

 

Papież Franciszek, którego ponad miliard katolików ma za przedstawiciela Boga na ziemi, spotka się w Rzymie na 15 minut z pochodzącym z Doliny Krzemowej dyrektorem Google i filantropem Ericem Schmidtem.

 

I będą płakać i lamentować nad nią królowie ziemi, którzy nierządu z nią się dopuścili i żyli w przepychu, kiedy zobaczą dym jej pożaru. Stanąwszy z daleka ze strachu przed jej katuszami, powiedzą: „Biada, biada, wielka stolico, Babilonie, stolico potężna! Bo w jednej godzinie sąd na ciebie przyszedł!” Obj 18:9,10

 

Obserwatorzy proroctw z wielkim zainteresowaniem przyglądają się nadchodzącemu prywatnemu spotkaniu Erica Schmidta, reprezentanta wielce potężnego tytana technologicznego Google oraz głowy kościoła katolickiego papieża Franciszka. Wielu prowatykańskich ekspertów od dawna przyznaje, że Franciszka nie zadowala jedynie bycie papieżem. Chce on zawrzeć strategiczne sojusze celem poszerzenia swoich granic. 17. i 18. rozdział Objawienia św. Jana mówi, że obarczony jest on ma dalece większą odpowiedzialnością, niż ma to miejsce obecnie.

 

Źródło zbliżone do Watykanu, które było zaznajomione ze szczegółami spotkania, ale nie upoważnione, by podawać te informacje do wiadomości publicznej potwierdziło, że owo krótkie spotkanie odbędzie się w piątek. Inne źródło, któremu wiadomo o spotkaniu powiedziało, że Schmidt miał spotkać się z papieżem prywatnie, wraz z Jaredem Cohenem, byłym urzędnikiem amerykańskiego departamentu stanu, który jest teraz kierownikiem Google Ideas. Schmidt wraz z Cohenem napisali w 2013 r. książkę zatytułowaną „Nowy wiek cyfrowy”.

 

Na przestrzeni ostatnich 24 godzin Google odmówiło odpowiedzi na kilka próśb o komentarz odnośnie spotkania. Było ono po raz pierwszy rozważane w prawie niezauważonym poście na Twitterze sprzed dwóch dni, opublikowanym przez człowieka imieniem Iacopo Scaramuzzi, który był opisywany w tym serwisie jako watykanista.

 

Spotkanie ma miejsce tuż po niedawnym opublikowaniu filmiku papieża o jednej światowej religii. Wszystkim reżimom potrzeba pieniędzy, potęgi i wpływów, a Eric Schmidt obfituje w te trzy rzeczy. Jako że jest głową Google, to jego zdolność wywierania wpływu na opinię publiczną jest praktycznie nieograniczona. Wyobraźcie sobie, jak wiele można osiągnąć za pomocą mediów społecznościowych lansujących agendę watykańską sponsorowaną przez Google. Posiadanie „błogosławieństwa” papieża otworzyłoby również przed Google nowe drzwi sposobności w kwestii ich ambicji militarnych.

 

Google i Watykan mają jedną wspólną, wszechogarniająca ambicję. Pragną wpłynąć na kształt przyszłości.

 

Tłumaczył Jacko. Dziękuję.

 

 

Zaktualizowane: 14 stycznia 2016 - 13:10

17 komentarze

Dodaj komentarz
 1. i tak niezauważonymi małymi kroczkami zbliżamy się ku końcowi. Żabka już się gotuję i nawet nie zdarzy wyskoczyć…

 2. Prezydent Duda dzisiaj spotkał się z wyznawcami różnych wyznań i mówił dokładnie jak Franciszek. Czyli mniej więcej tak: „różne wiary, ale ten sam Bóg”. Oni wszyscy dokładnie wiedzą co robią i dlaczego…

 3. Poniewaz swiatem rzadzi….wszyscy wiemy kto, to oni takich spotkan maja dziesiatki,zeby ustalac jak pokierowac swiatem, i sa one tajne, a w mediach oczywiscie cisza, bo tez wiadomo kto tym kieruje.

  Robia spotkania na „pokaz” przed jakimis zmianami,zeby ludzie nie byli pozniej zdziwieni.

  1. Dokładnie tak jest. Ci, którzy poprzysięgli wiernie służyć szatanowi jego upadłym aniołom potajemnie kładą podwaliny pod nowy, zunifikowany, światowy system polityczno-gospodarczo-religijny. Jego powstanie jest nieuniknione, ale nam, w przeciwieństwie do jakichś 95% społeczeństwa doskonale o tym wiadomo. Jak to napisał autor tekstu w komentarzu pod nim- „w tym przymierzu chodzi o władzę, wpływy i kontrolę mas poprzez technologię.” Pamiętajmy jednak słowa Ewangelii: „Nikt nie zapala lampy i nie przykrywa jej garncem ani nie stawia pod łóżkiem; lecz stawia na świeczniku, aby widzieli światło ci, którzy wchodzą. Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło.” (Łk 8:17,16)

 4. Będzie jedna światowa religia, oraz jedna światowa przeglądarka internetowa 🙂

  1. Wszystko będzie jedno. Szef tego globalwordu też będzie jeden.

 5. Pewnie chodzi o sprawę CERN albo przygotowanie ludności do przyjęcia 'obcych’ na czele z Antychrystem. Omówią co już się dokonało i co dalej. Zaczną się objawiać w każdym miejscu przypadki UFO, a to dlatego że rządzący nami ludzie mają z nimi kontakt i w odpowiednim momencie wkroczą do akcji. Pewne jest na pewno, że to sprawy niezwykle istotne, a Google ma niemal władzę nad całym światem i może wszystko.

  1. Dokładnie. Coraz więcej jest w telewizji programów „naukowych” o kosmitach, filmów, reklam. W informacjach tego coraz więcej (politycy, księża, papieże), jak czytam czasem zmianynaziemi lub z ciekawości innemedium to widzę, że i dziwnych zjawisk coraz więcej. W muzyce coraz więcej kosmicznych odlotów, no i LHC i ich wrota wymiarów.
   Będzie to częścią zwiedzenia. Eksperymenty na płodach, podziemne bazy i rzeczy w tym typie:
   http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/laboratoria_rozwijaja,p1610789428
   poprostu hitlerowcy dalej działają i nie zdziwię się, jak Adolf jednak siedzi sobie gdzieś pod lodem i ogląda tv planując i kombinując czy już może się ujawnić.

 6. To co masoneria ukrywa juz od czasu jak powstaly piramidy a moze i dluzej, to podobniez fakty na temat wzajemnych relacji Syriusza i Slonca, cos co nazywaja „precesja binarna” a wszystkie religie jakie powstawaly, mitologie itp. sa niby odbiciem tego co widziano na niebie. Tak wiec oni uwazaja ze sa ponad religia, raczej nie sa wyznawcami szatana w doslownym sensie. Moze bardziej uwazaja ze wiedza wszystko.

  1. Masoneria i Iluminaci wielbią szatana jako solarne bóstwo, boga słońca i tak też będą go przedstawiać ludziom.Sam Lucyfer powiedział, że chce wstąpić na niebiosa itd.

   1. warto zwrócić uwagę na obraz z tyłu komnaty w Watykanie http://2.bp.blogspot.com/-29Ja83zFBM0/USbNtjtwMTI/AAAAAAAAHBk/DVRJYFLY_KQ/s1600/Meeting+with+President+Obama.jpg Papież często fotografuje się z ważnymi gościami przy tym obrazie. [Zna ktoś jego nazwę?] Zwróć uwagę na to, że podobizna Jezusa (?) umieszczona jest w czymś co przypomina wspólną część przecinających się okręgów http://universalastrologer.com/onewebstatic/ac1c4c6689-Earth%20sirius%20orbit.png Nie wiem jaki jest stosunek tych ludzi do piekła, demonów itp. jeśli wierzyć słowom Rogera Morneau (https://www.youtube.com/watch?v=Lb2LTVGPc2E) to satanizm i kontakty ze światem duchowym są czymś powszechnym wśród elit. Z drugiej strony cała filozofia tej elity ukryta jest w obserwacjach nieba, już od starożytności (?). To oznacza że heliocentryzm to BZDURA świadomie podsunięta przez masonów, Słońce i Syriusz (czarne słońce/psia gwiazda) krążą wokół siebie wzajemnie kreując czas, co 24 (14?) tysięcy lat następuje pełen obrót i ma to ogromny wpływ na ludzi, życie i na Ziemię. Tak samo wielki wybuch to MIT i oni wiedzą. Tak samo piekło i niebo są uważane w tych kręgach za mit (?). Trudno czegoś dowiedzieć się na ten temat [cenzura?], ja przypadkiem natrafiam tylko na jakieś strzępki informacji.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish