Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Budda obok Boga Żydów i Katolików, czyli modlitwa Franciszka na styczeń 2016.

Strach się bać jaka będzie modlitwa na luty..

Film nawiązujący do wczorajszego wpisu odnośnie słów papieża: wszyscy jesteśmy dziećmi bożymi.

Niewiarygodne ale prawdziwe. Popatrzcie sami:

Swoja drogą jestem niezmiernie ciekaw co na to nasi bracia katolicy….Budda obok Boga. Budda i Bój Ojciec to jedno i to samo. Co oni na to?

Szok.

Interesuje mnie także zdanie p. Cejrowskiego twierdzącego że buddyzm jest satanizmem.

 

 

 

Jest część czytelników powiadająca jakoby te czasy, w których żyjemy, niczym nie różniły się od tych 500 lat temu i nic nie wskazuje na czasy końca.

Ten filmik z przesłaniem papieża na styczeń 2016 rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Jedna światowa religia, uniwersalistyczna miłość.

Ten Jezuita, spadkobierca Templariuszy, chce dokonać synkretyzmu religijnego pod osłoną wzniosłych haseł.

Jeszcze przed narodzeniem na nowo dałem się złapać na piękne konkluzje jakoby Bóg był jeden i ten sam: Budda, Kryszna, Allah, Jahwe.

Jezus powiedział

 

(14) Ja przekazałem im Twoje słowo, a świat ich znienawidził, bo nie są ze świata, tak jak Ja nie jestem ze świata. (15) Nie proszę (o to), abyś ich zabrał ze świata, ale abyś ich zachował od złego. (16) Nie są ze świata, jak i Ja nie jestem ze świata. (17) Poświęć ich prawdzie. Twoje słowo jest prawdą. (18) Jak Ty Mnie posłałeś na świat, tak Ja ich posłałem na świat. (19) I za nich poświęcam siebie, aby i oni byli poświęceni prawdzie. (20) A nie tylko za nimi proszę, lecz także za tymi, którzy wierzą we Mnie dzięki ich nauczaniu. (21) Aby wszyscy byli jedno, jak Ty, Ojcze, ze Mną, a Ja z Tobą, aby i oni byli z nami, aby świat uwierzył, żeś Ty mnie posłał. Jana 17

Jedność jest tylko w Jezusie Chrystusie.

 

Nie wiem jak Wy, ale ja jeszcze bardziej ufam Bogu, jak dziecko Ojcu. Jak Ojcu, który może mnie uratować od tego zakłamanego świata.

To co się dzieje jest zapowiedzią rychłego nadejścia Pana Jezusa.

 

 

Updated: 8 stycznia 2016 — 09:29

39 komentarzy

Add a Comment
 1. Ciekawe, że jako symbol chrześcijaństwa pokazali figurkę malutkiego Jezuska.

  1. Oni przeważnie pokazują Chrystusa jako bezbronne dzieciątko, bądź ukrzyżowanego. Są to ich ulubione dwie formy Chrystusa, bo był wtedy słaby i nie mógł z nimi walczyć.

 2. Szok, szok i jeszcze raz szok.
  Panie Jezu, przyjdź

 3. Cóż, Jezus mówił, że jest jedna droga i jedna brama wąska, którą prowadzi do Ojca. To zaprzecza temu co mówi papa Franek i tego się będę trzymał

  1. Dokładnie wąska droga i brama.
   Aha i wszyscy wyznają wiarę w tego samego Boga? “Nie każdy który mówi mi: “Panie, Panie” wejdzie do królestwa niebieskiego”…

 4. Nie byłbym zbyt optymistycznie nastawiony czy którykolwiek katolik zainteresuje się ty tematem? Wielu katolików uważa że “wierzymy w tego samego Boga” ba! znam osobę która mi kiedyś powiedziała, że odejście z KK ale i z innej religii jest dla Boga bardzo ciężkim grzechem, bo w jakiej wierze się “urodziliśmy” taką powinniśmy praktykować. Wrócę do tematu, już 5 lat temu na swoim blogu opublikowałem tekst w którym to B16 w swojej encyklice Caritas in Veritate jawnie nawołuje do budowy “politycznej władzy światowej”
  http://baruch-ata-adonai.blogspot.com/2010/04/papiez-popiera-rzad-swiatowy.html

 5. Mam jedną znajomą katoliczkę i jak jej opowiadałam o tym,że chcą wprowadzić jedną religię no i w ogóle o Krk.To stwierdziła,że jak to będzie na podwalinach Krk to dobrze.Nawet była zadowolona z tego,że będzie porządek.
  Brak słów jak nasi bracia i siostry w Krk są zindoktrynowani.Ważne jest to co mówi ksiądz i gazetki,książki katolickie Biblia za trudna do czytania.
  Nie wiem już sama co o tym myśleć,tak dużo ludzi jest zwiedzionych przez ich chorą naukę.Czy Oni się Boga nie boją,że tyle osób na zatracenie wiodą.
  Modlę się o katolików aby wyszli z tego fałszu,żeby Bóg odpuścił im grzech niewiedzy ale czy to pomoże.

  1. “Modlę się o katolików aby wyszli z tego fałszu,żeby Bóg odpuścił im grzech niewiedzy ale czy to pomoże.”

   Madziu ja też się o to modlę.
   Nie ustawajmy w modlitwie.
   Ojcze wysłuchaj nas proszę.
   Jezu przyjdź!

 6. Ja byłem raz na woodstocku i wierzcie mi – krysznowiec powiedział mi to samo co Franciszek, Krysznowiec! nie ma jednej prawdy,drogi ,sensu – jest kilkadziesiąt jak różnych bożków, a mimo tego że są ze sobą sprzeczne to są uznawane za imiona, twarze tego samego – logika new age.
  Zgadzam się – to sam ostoi , ukrywa się pod fałszywymi religiami, kultami ,bożkami etc – duch antychrysta.

  1. no i nie przeszkadzało im to w bałwachwalstwie kryszny, robili taki duży pochód z wielkim statkiem i posążkami na nim, takie podobne jak w buddyzmie,
   PS z badan religioznawczych wynika ze hinduizm i buddyzm to najstarsze “pogaństwa”

  2. Mt 15
   (14) Zostawcie ich! To są ślepi przewodnicy ślepych. Lecz jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną.

   1 List Jana 4
   (5) Oni są ze świata, dlatego mówią tak, jak [mówi] świat, a świat ich słucha. (6) My jesteśmy z Boga. Ten, który zna Boga, słucha nas. Kto nie jest z Boga, nas nie słucha. W ten sposób poznajemy ducha prawdy i ducha fałszu.

   Czasami po prostu nie ma sensu wdawać się w dłuższe rozmowy z takimi ludźmi

 7. Krk- Słowo Boże zaopatrzone w papieży, encykliki, filozofie, rozbudowany system instytucjonalny.. etc co sprawia mentalność “to niech się tym duchowni-księża zajmą, a ja tylko posłucham ich” nawet gdy pójdą z oszustwem?…

 8. Filmik dla wszystkich którzy chcą zobaczyć co kryje się właśnie za jednoczeniem wszystkich religii i jak bardzo to jest poważna sprawa, która prowadzi świat do jednej jawnej doktryny wielbienia Lucyfera.

 9. Czym jest miłość? Dla każdej z tych osób na filmiku to zupełnie co innego! Ja wierzę w Jezusa Chrystusa i Ojca w niebie, nie wierzę w miłość, a w Tego, który Jest Drogą, Prawdą i Życiem.

  1. … bo to ON jest tą Miłością..
   Nie ma czegoś takiego jak uniwersalna miłość i prawda.
   Po prostu nie ma i już.
   Koniec i kropeczka!

   1. uniwersalną prawdą jest Bóg a Miłością to co zrobił przez Chrystusa, jednak nie każdy to uznaje, a jak nie uznaje to definiuje sobie miłosć i prawde duchową po swojemu, a miłosć potocznie kojarzy sie tylko 1 emocjonalnie 2 hormonalnie (cielesna)

    1. dlatego nie łapie tych ludzi którzy wywyższają pokój doczesny – jakby perspoektywa człowieka była tylko tutaj, na tym poziomie w tym życiu, jakby chcieli żyć wiecznie, choć nie będą, a będzie ułuda ze znamieniem co najwyżej,
     “raz dane żyć, a potem sąd” koniec kropka, pokój wieczny z prawdziwym Ojcem jest ważniejszy

  2. To zwiedzeni ci odpowiedzą, że w takim razie nie wierzysz w Boga, bo przecież “każdy wie”, że Bóg jest miłością i kocha ludzi wszystkich wyznań, którzy Go szukają…

 10. Kochani to najwyższy czas- pakujemy się i do domu Pana 😉

 11. Nie powinno się oceniać po wyglądzie, ale jak pierwszy raz zobaczyłam Franka, a nie byłam jeszcze nawrócona, to pomyślałam, że wygląda na złego człowieka.

  1. Jak ja widzę Cejrowskiego to… nie, ja nie mogę go oglądać 🙂

   1. On się idealnie wpisuje w stereotyp “katotaliba”- bije od niego takim zarozumialstwem, a ton jego wypowiedzi jest tak wyniosły, że abstrahując kompletnie od kultywowanego przez niego klutu maryjnego rzeczywiście bardzo trudno go słuchać. Pytanie, czy warto…

    1. no, dogmaty to nie wszystko, Biblie można do końca życia badac, paralele, konteksty, greka, hebrajski i..dalej musisz mieć pokorę, bo to sprawa co przewyższa kosmicznie swoja wielkoscia rozum ludzki ograniczony zyciem w czasie i przestrzeni, katolik dostaje zestaw dogmatów plus szufladki: papież wyklal protestantów, etc i wszystko wiemy, a jak sie nie zgadza z czyms ,to propaganda i szatan chce zniszcyc krk (wg Biblii szatan chce znsizczyc, zdeprawowac kosciol, nie krk tylko..), ta sama mentalność co w islamie” my best inni to diabły z zachodu, sekty podobnie: my wyjatkowa prawda, inni diabły.

    2. też sie zastanawialem nad tym .taki inteligentny chłop a nie badał korzeni chrzescijanstwa itd? może tylko encykliki papieskie czytał?

     1. No bo chyba nie byłby pieskiem na smyczy jezuitów, prawda?…

      1. nie, a moze ma jakieś korzyści , przecież generalnie odwiedza kraje w których najwięcej wpływów miał historycznie katolicyzm (jęz. hiszpański chwalił raz), ale interesy ma zarejestrowane w .. usa 🙂
       coś jak z tymi katolikami, którzy wyklinają “protestantów” a korzystają z ich filmów, prac teologicznych..

 12. Szczerze mówiąc przeraziłam się gdy zobaczyłam post chrześcijanina na facebooku w którym dziękował Bogu za takiego dobrego, szczerego, pełnego miłości papieża, który łączy religie (post dotyczył dokładnie tej samej modlitwy).

  1. Ale chrzescijanina-chrzescijanina, czy chrzescijanina-katolika?

   1. Nie znam osoby która stworzyła post, więc nie wiem jakim jest chrześcijaninem (wydaje się jakimś być)
    Zobaczyłam to bo moja koleżanka(katoliczka) to polubiłam.

    1. Polubiła nie polubiłam(autokorekta)

 13. dziękuje Bogu, że mogę tu z Wami patrzeć jak to wszystko zbliża się ku końcowi.

 14. Bardzo dobry,ciekawy materiał:

 15. Buddyzm nie do końca jest religią. Tzn jest ale bez Boga. Budda nie jest bogiem, to raczej stan umysłu. Buddów było/jest wielu – np Budda Dipankara, Budda Amitaba etc. Sam Gautama (czyli TEN Budda) pisał że bogowie to stan przejsciowy i też podlegaja prawu Samsary czyli śmierci i odradzaniu. stan Buddy to wyrwanie się z tego koła. Buddyści chętnie wykorzystują do swoich celów demony – podobno je ujarzamiają aby służyły człowiekowi, podobnie jak szamani np syberyjscy. Bardzo mocno jest to widoczne w szkole buddyzmu Bon – Po, który kiedyś nie był uważany za buddyzm tylko czysty przedbuddyjski szamanizm tybetanski.Osobiście uważam że Cejrowski ma racje.
  Pozdrawiam

 16. Dodam dla ścisłości ze sam Shidarta Gautama Siakjamuni nic nie napisał osobiście, tylko nauczał i spisano jego 83 tyś nauk w tzw Kanonie Palijskim. Ciekawe jest to ze przewidział totalne wypaczenie jego nauk ale tez jako fałszywy prorok upadek Buddyzmu zaraz po jego śmierci.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: