Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Alieni i reklama Żywca.

Grupa Żywiec stworzyła reklamę z kosmitą w roli głównej. Ma ona przekonać amerykanów do obcego…piwa.

czy tylko do piwa?

https://www.facebook.com/ZywiecMeskimZdaniem/?fref=ts

 

 

Zaktualizowane: 8 stycznia 2016 - 09:37

22 komentarze

Dodaj komentarz
 1. To jest przedstawianie upadłych jako przyjaznych nam istot…

  1. Mógł, ale nie musiał być produktem/figurantem tajnych służb. Taki wentyl bezpieczeństwa do regulowania poziomu ciśnienia społecznego. Można w nimdostrzec podobieństwa do Żyrinowskiego/Wałęsy.

 2. Zablokowali chyba tą reklamę.

 3. Takie moje małe stwierdzenie. Aby być uznanym i wpływowym człowiekiem na świecie trzeba być niestety wyznawcą diabła…

  1. w reklamówce antyrakowej gdzie występuje Stuhr są takie słowa „nie kłaniajcie się przed bólem”
   ból – pain w filmie hellraiser reprezentujacy legion, bull – byk, diabeł itp (zobaczcie to wideo u mnie o symbolice plejad)
   NIE kłaniajcie się 😀

 4. Detmold ma rację, UFOpropaganda trwa w najlepsze. Gdzieś w połowie zeszłego roku ukazała się nawet wypowiedź papieskiego księdza-astronoma, że z przyjemnością „ochrzciłby przedstawiciela obcej cywilizacji, gdyby został o to poproszony”. Osobiście skłaniam się ku twierdzeniu, że w zwiedzeniu ostatecznym upadli („kosmici”) odegrają ważna rolę. Jak wielu wojujących ateistów wierzy w nieistnienie Pana Jezusa, a w istnienie obcych form życia, które na przestrzeni miliardów lat po wielkim wybuchu wyewoluowały na jakiejś odległej planecie, ewentualnie wszechświecie równoległym. Wielu z nich doszło do przekonania, że ot, ufole wpadli na ziemię, pobawili się w bogów i nas zostawili na pastwę losu, ale obiecali, że kiedyś powrócą. A jezuiccy astronomowie zacierają łapska z radości, że teorie Ericha von Daenikena mają dużo większe poważanie, niż nauki Pana Jezusa Chrystusa.

  A i wychodzi na to, że i Żywca należy bojkotować, tak? Co jak co, ale białego pszeniczniaka mają naprawdę dobrego. Warto chyba, jeśli już, wspierać jakiś browar regionalny, a nie takie wielkie koncerny. Jeden taki regionalny browar nawet, chyba Ciechan czy Bojan był na celowniku homoseksualistów, ale już nie pamiętam, o co poszło.

  A i przy okazji kolejny raz rozbawił mnie artykuł o piciu alko wrzucony niedawno przez ChristianNews (dla mnie to już w zasadzie strona bardziej o charakterze parodystycznym wziąwszy pod uwagę to, co publikują):
  http://chnnews.pl/index.php/pl/slowo/item/3110-podano-50-powodow-dlaczego-chrzescijanin-nie-powinien-pic.html – owe powody wywołały niemałe zamieszanie też i na fejsie. Ja może pozostawię ów artykuł bez komentarza 🙂 …

  1. ateiści mają dużo luk które próbują załatać właśnie ewolucją czy kosmitami

  2. „ufo” wydaje mi się kryje się w Biblii pod określeniem „rydwany”, pokaże to w następnym video

 5. a ten tekst z Objawienia „jakby żaby ”

  Objawienie 16,13

  „(13) I widziałem trzy duchy nieczyste jakby żaby wychodzące z paszczy smoka i z paszczy zwierzęcia, i z ust fałszywego proroka;

  (14) A są to czyniące cuda duchy demonów, które idą do królów całego świata, aby ich zgromadzić na wojnę w ów wielki dzień Boga Wszechmogącego.”

  Ufoludki i ich standardowe przedstawianie przypomina mi żabę

  1. Mi z kolei bardziej przypominają sowy z tymi wielkimi, czarnymi ślepiami i okrągłymi głowami. A akurat w Bohemian Grove masoni oddają cześć wielkiej sowie…

   1. Wpiszcie sobie w google ,, grey aliens”.
    W moim odczuciu po prześledzeniu wielu materiałów na ich temat stwierdziłem że są to byty międzywymiarowe. Potrafią się materializować ,przechodzić przez ściany itp. Pan Jezus przecież też pomimo tego że przechodził przez ściany po zmartwyschstaniu był w stanie zjeć kawałek ryby z apostołami. Myśle, że tzw. szarzy obcy to właśnie te duchy nieczyste, dzieci Nephilim albo nawet upadlem anioly chociaz bardziej sklanialbym sie ku temu ze sa to po prostu demony. Bardzo często słyszy się też o tzw. Reptilianach czyli istotach o posturze człowieka ale z silnymi elementami gadzimi. Jakiś czas temu oglądałem filmik w którym facet opowiadał o tym jak kilku ludzi zażyło jakiś szczególny narkotyk używany przez jakiś lud ameryki południowej do kontaktów z ,,Bogami”. I faktycznie po zarzuciu tego specyfiku większość z nich widziała rzeczy niewyobrażalne! Opisywali że widzieli istoty wężopodobne a także tych szarych ,,kosmitow”.
    Byli przerażeni, ta istota wężowa krzyczała że nigdy stamtad nie wyjdą. Po jakimś czasie to wsyztsko ustąpiło.

    1. Nie ma nigdzie napisane, zeJezus jadl ryby. Byl prawdopodobnie wegetarianinem, tak jak Izajasz, Ezechiel, czy Henoch!

     1. (41) Lecz gdy oni z radości jeszcze nie wierzyli i pełni byli zdumienia, rzekł do nich: Macie tu coś do jedzenia? (42) Oni podali Mu kawałek pieczonej ryby. (43) Wziął i jadł wobec nich.

      Łukasza 24

      1. To dosyc niezwykle, ze w taki sposob to podkreslono w tym fragmencie. Cos mi tu jednak nie pasuje. Nie kwestionuje w zaden sposob Ewangelii, do tej pory nie bylem tez wegetarianinem i nie probuje przepchnac zadnej teorii; mozna jednak bez watpienia stwierdzic, ze tak dzis jak i kiedys istnieli ludzie, ktorym moglo zalezec na falszowaniu i dopisywaniu pewnych fragmentow… Dlaczego ryba byla promowana jako symbol pierwszych Chrzescijan? Mam przeslanki aby twierdzic, ze pierwsze przymierze Boga z ludzmi polegalo wlasnie na zakazie zabijania jakichkolwiek istot zywych, spozywania i jest to teza poparta trescia Biblii! Wiesz cos moze na ten temat? Zaczekaj 2, gora trzy dni a podesle na adres kontaktowy wszystkie materialy jakie mam na ten temat. To jest sprawa ktora warto zbadac. A tak przy okazji, mozna wiedziec, czy sam osobiscie jesz mieso?

       1. „ze pierwsze przymierze Boga z ludzmi polegalo wlasnie na zakazie zabijania jakichkolwiek istot zywych, spozywania i jest to teza poparta trescia Biblii!”

        To zostało zniszczone prze grzech człowieka i powróci dopiero po tysiącletnim królestwie, gdy odbędzie się sąd i śmierć zostanie zniweczona doszczętnie w jeziorze ognia i wszystkie stare rzeczy przeminą.

        „A tak przy okazji, mozna wiedziec, czy sam osobiscie jesz mieso?”

        jem ale pod warunkiem że sam sobie upoluje 😉

        1. A więc chwała Bogu! Skoro człowiek zlamal wegetarianskie przymierze i powstala smierc, to znaczy ze zakazanymowocemzjedzonym w Edenie byłozwierzę! Pan Bógzawsze był wrogiem śmierci,dlatego nigdy tez prawdopodobnie nie żądał od swoich ludzi krwawych ofiar. Gdy Noezszedł z Arki zaraz potem zlozyl ofiary z krwiczystych zwierząt, po tym jak Pan Bógdopiero co je ocalił. Możliwe,że ktośtu namieszał. tak jak obiecalem, podeslecos ciekawego, tylko zakonce cyklpracy 🙂 Z Bogiem!

 6. Ta wszechogarniająca pogoń za materią, mająca przykryć, wypełnić pustkę duchową jest wymierzona tak naprawdę przeciw ludziom…Wrogowie ludzkości mają srogi ubaw, gdy stado ludzkie tratuje się nawzajem w walce o najnowsze cudeńka techniki czy inne wypełniacze wewnętrznej martwoty…Ta magma (bo już nawet nie grupa jednostek) z radością przyjmie syna zatracenia…

 7. Andrzej lepper byl bardzo niewygodny bo mial predyspozycje do tego zeby rzadzic i mial dokumenty ktore mogly zniszczyc elity IIIRP i musieli go powstrzymac. ciekawostka jest ze w jego domu bylo wtedy otwarte okno , chociaz mial klimatyzacje i rusztowanie akurat sie konczylo przy jego oknie .

  1. Priest, a oglądałeś film „Służby specjalne”? Tam jest własnie pokazane jak Lepper mógł zginąć – pułkownik WSI zrobił mu samobójstwo.Co ciekawe potem ten pułkownik nawraca się na katolicyzm (był ateistą), czyli od jednego bagna w drugie…Polecam obejrzeć ten film, żeby zobaczyć kto naprawdę rządzi Polską i nie są to politycy z pierwszych stron gazet…

 8. Palnar podaj linka do tego filmu calego .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish